Ateistforum
  << Previous Topic | Next Topic >>indexe geri don  

Adnan hocanın motorları

September 15 2004 at 9:13 PM
Deniz  (Login DenizG)
Ateistforum

Forumdaki müslo bozuntularına sesleniyorum,
ikide birde zırt pırt harun yahyanın sitesinde alını ve çalınıtı yazılar alıp gelip buarlara asmayın, biz merak ediyorsak gider o sitelere bakarız.

Bırakın bu işleri devlet su işleri size 50 kere söyledik sizin o kalın kafanız almadı ne de olsa müslosunu, kafanız çalışsa ateist olurdunuz.

A benim müslolarım, a benim salaklarım,
bırakın bu harun yahya alıntılarını foruma biraza renk katmak istiyorsanız bize Adnan hocanın yatak maceralarını anlatın.

Onu bu kadar yakından takib ettiğinize göre sizde iyi bilirsiniz bu işleri, bu motorlar benzinli mi dizelmi , iyi çalışmaları için fullemek mi gerekiyor '' yoksa karın tokluğuna cennet uğruna bedava çalışırlar mı, nasıl muameler çekerler.

işte bunları anlatın da bizde ,
biraz macera duyup buda fantazi kuralım.
Bu yaşıma geldim çıktığım kızlar oldu ama onun motorları gibi güzel mankenlerle çıkmadım.Mesela bizde Adana baba dergahına takılsa hevesini aldıklarından bizede ikram edermi, gerekirse üç gulu bi elham okyuabilirim çocukken ezberlemiştim.

Şu motorlara baksan o biçim manitalar adam bunlar için müslo bile olur, hadi benim gerzekçiklerim cevabınızı bekkliyorum acil.


 
    
Current Topic - Adnan hocanın motorları     
  << Previous Topic | Next Topic >>indexe geri don