Jump to content

Ataturk ve Muhammed

Recommended Posts

Muhammed: Dünyaya gelmiş geçmiş en rezil insan. İnsan demeye bile utanmak lazım. Böyle bir yaratık, böyle bir mahlukat olamaz.

9 yaşındaki kız çocuklarının başına musallat olan, kocasını, babasını, erkek kardeşini kestiği kızlara, üstelik de katliam yaptığı gün tecavüz eden, "oğlum" dediği, evlatlığının karısıyla gerdeğe giren, 700 kişiyi koyun keser gibi keserken, hurma ağacının altında hurma yiyerek seyreden, pazarlarda köle alıp satan, soyguncu, ganimetçi bir haydut.

Dünyaya onun kadar acımasız, onun kadar rezil bir insan gelmemiştir ve asla da bir daha gelemez.

Saygılar, sevgiler

Niye bu kadar eminsin öyle olduğuna. Bunları görmüş kadar emin olmanın sebebi ne? Bugünki islamın ve arapların görüntüsü mü?

tarihinde puppetularz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Atatürk: Dünyaya gelmiş geçmiş en şerefli insan.

Muhammed: Dünyaya gelmiş geçmiş en rezil insan. İnsan demeye bile utanmak lazım. Böyle bir yaratık, böyle bir mahlukat olamaz.

9 yaşındaki kız çocuklarının başına musallat olan, kocasını, babasını, erkek kardeşini kestiği kızlara, üstelik de katliam yaptığı gün tecavüz eden, "oğlum" dediği, evlatlığının karısıyla gerdeğe giren, 700 kişiyi koyun keser gibi keserken, hurma ağacının altında hurma yiyerek seyreden, pazarlarda köle alıp satan, soyguncu, ganimetçi bir haydut.

Dünyaya onun kadar acımasız, onun kadar rezil bir insan gelmemiştir ve asla da bir daha gelemez.

Saygılar, sevgiler

+10000000

Sitelerde Paylaş

Sadist dinsizler genelde bu kıyaslamayı yapma cüretinde bulunurlar.. Nede olsa mantık ve hakikat yoksunudurlar.. 1500 senedir tüm insanlığa şamil olmuş ve İnsanlığın gördüğü en büyük devrimi gerçekleştirmiş olan Hz.Muhammed ile; Sadece 90 senedir, Türk halkına mahsus ve aslında hlakın bir kısmı tarafından da benimsenmemiş olan ve bugün dikatatörlük ile gerçekleştirdiği devrimlerin hiç birisi halk arasında kabul görmemiş olan birisini kıyaslamak ancak bu kıt kafalara mahsustur...

Siz zaten hakaret etmeye odaklı olduğunuz için içinizdeki kini ancak böyle kusabiliyorsunuz.. Mantık dahilinde, akl-ı selim olarak kabul edilebilir hiç bir fikriniz yok.. Tek yaptığınız küfür ve hakaret.. Oda ancak kendiniz gibi densiz ve dengesiz zerzevatları gaza getiriyor..

Peki sayın mimsiz kemaller size soruyorum.. M.Kemal şimdi nerde ?

Sitelerde Paylaş

Huri açtığın en güzel konulardan biri.. tebrikler.. yorum yapılacağını sanmıyorum her şeyi açıklıyor...

Sexy huri ye ne kızabilirsiniz ne de laf söyleyebilirsiniz.. Hiç bir şey yapmamış.. iki insanın sözlerini yazmış işte..

yorum sizin...

Sitelerde Paylaş
Sonsuza kadar ceza görmek adalettir... Ama insan zaman içinde buna da aşina olacak o ayrı.. Nasıl adalet olduğunun ispatı ise;

Allah'ın varlığını inkar bir tekziptir, yalanlamadır, isyandır... Şimdi bir katil bir saniyelik bir eylem neticesinde bir insanı öldürdüğünde dünya kanunlarına göre bile en azından 10-15 sene ceza alıyor.. Bazen dahada fazla hatta müebbet bile olabiliyor..

Şimdi sen küfür ile yaşadığın her anda Allah'ın sayısız mahlukunu idam ediyorsun, onları hiçlik ile itham ediyorsun.. Var olan herşeyin hakkına tecavüz edip, onları hikmetisiz, gayesiz, tesadüf eseri kabul ederek Allah'ın Kudretini inkar ile bütün mevcudatın hakkına tecavüz ediyorsun....

Nerdeyse sonsuz mahlukat ve yaşadığın her saniye, aldığın her nefes ile işleiğin manevi cinayet.. Çarp, böl topla v.s.. Yeterince büyük bir zaman dilimi cehennemde olman adalettir....

Ataturk isminin gectigi basliklarin altinda deliriyolar.Oyle bir insanin gecmiste yasadigini dusunmeye dahi tahammuleri yok.Cinayetleeeeer,tecavuzleeeeerr..Suna bak resmen kusuyor

O 'dunya kanunlari bile' diye tabir ettigin kanunlar, ayni dinler gibi insanlar tarafindan insalarin toplu yasantisina duzen getirmek icin yazilmis.Dini kitaplardan ustunlugu ise direk olarak toplu yasama yonelik olmasi ve guncellenebiliyor olmasi.Savas ganimetlerinin dortte biri muhammedin ucte biri allahin gibi sacma sapan ticari maddeler yazmiyo oralarda.3-4-5 kadin alabilirsiniz.Cariye alabilirsiniz gibi sozde medeni kanun gereksinimini gideren ilkel maddeler icermiyor dunya kanunlari.

Ataturk nerde mi simdi.Sizin gibi yobazlarin beyinlerinde.Varligini anlatmanin luzumu yok siz anlamissiniz, yokluguysa beyninizi kemiriyo.Ataturk boyle buyuk bir adam iste.Sana da helal olsun Sexy Hury

Sitelerde Paylaş

huri gene saçmalamışsın.

atatürk yurttta sulh cihanda sulh dedi ama bu memleketi kılıç zoruıyla kurtarrmadımı?

insanları savaşa teşvik etmedimi ve hatta islamiyeti kendine referans yapmadımı insanları motive etmek için.

"biz buraya savaşmaya değil ölmeye geldik" sözü atatürke ait değilmidir?

hadi cevapla huri..cevap istiyorum :angry:

Sitelerde Paylaş
huri gene saçmalamışsın.

atatürk yurttta sulh cihanda sulh dedi ama bu memleketi kılıç zoruıyla kurtarrmadımı?

insanları savaşa teşvik etmedimi ve hatta islamiyeti kendine referans yapmadımı insanları motive etmek için.

"biz buraya savaşmaya değil ölmeye geldik" sözü atatürke ait değilmidir?

hadi cevapla huri..cevap istiyorum :angry:

ay ay yesinler aynı şey mi?

Bizimki has savunmadır..

Topraklarımızı savunmaktır..

Sizin Muhonuz gibi sahte bir tanrıyla sağa sola saldırarak milletin kellesini kesmek değildir..

Atatürk'ü hiç anlamadınız, hiç anlamayacaksınız..

tarihinde TRIUMPH tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
hayır savunma filan yok.

insanları savaşa teşvik etmek bir suçtur.bu kadar basit :lol:

niye savaşmadan halletseydi.

gidip düşmana yalvarsaları ay lütfen bize zarar vermeyin diye.

Atatürk şunu yapmadı, gidip ülkelerine zorla türk olacaksın demedi..

Savunma yaptı dediğimiz gibi.. Muhammed saldırdı, Atatürk savundu..

Aradaki nüansı anlamayacak kadar s*lk olduğundan konuşmamıza bile gerek yok..

Savaşa teşvik etmenin suç olduğunu kabul ediyorsun yani..

Tanık sizin.. ^^

Sitelerde Paylaş
bu ayeti açıkla ozaman.

mumtehine 8.Allah, sizinle din konusunda savaşmayan, sizi yurtlarınızdan sürüp çıkarmayanlara iyilik yapmanızdan ve onlara adaletli davranmanızdan sizi sakındırmaz. Çünkü Allah, adalet yapanları sever

Sende bana bunu açıkla..

Onun adaletini yiyeyim ben..

Sitelerde Paylaş
Savaşa teşvik ile savunmaya teşvik aynı şeymi diyorsun sen bana..

Senin beyin diye taşıdığın şeyin..

atatürk kaçtane düşman askeri öldürdü veya öldürülmesine teşvik etti söylermisin bana...savaşsız halletseydi.

düşman askerleriine çiçek dağıtsaydı.niye yapmadı bunu?

işte Allah resulu<sav> de kendisiyle savaşanlarla savaştı.mecbur kaldı.müslüman oldular diye yurtlarından çıkarılan ve işkenceye tabi tutulan müslümanlar tabiki savaşıcaklardı.bu en doğal hakları idi.

sen ateistsin diye Türkiyeden sürülsen ve sana ve ailene işkence yapsalar naparsın ?

bana bak sen soruya soruylamı cevap veriyorsun.bu resmen bi kıvırma şekli haberin varmı senin?

yazdığım ayet hakkında yorumunu bekliyorum şuan.şuan konumuz youtube videoları değil arkadaşım.

bura çocuk siteside değil tartışma arasına bi video koyasın.

ayeti açıkla ayeti..açıklamazsan kıvırdığın belli olucak.

alın size kapı gibi cevap.tek tek gelin lan atolar

mumtehine 8.Allah, sizinle din konusunda savaşmayan, sizi yurtlarınızdan sürüp çıkarmayanlara iyilik yapmanızdan ve onlara adaletli davranmanızdan sizi sakındırmaz. Çünkü Allah, adalet yapanları sever

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
atatürk kaçtane düşman askeri öldürdü veya öldürülmesine teşvik etti söylermisin bana...savaşsız halletseydi.

Zorbalıkla başkalarına kendilerini kabul ettirmediler..

Muho'nun Atatürk kadar olabilmesi için 10 fırın ekmek yemesi lazım..

Birbirlerine karıştırma..

Savunma yaptı, ülkesini kurtardı..

Ülkesi sınırları içerisinde, başkalarının topraklarına göz dikmeyerek, ülkesini kalkındırdı..

Sen bunu anlayamazsın fındık kadar beyninle..

Boşuna uğraşma..

Noldu videodan rahatsız mı oldun?

Olma canım.. Sen bu gerçekleri zaten biliyorsun.. :)

Sadece savunma yaptı demez mi hala..

^^ Senin bu dediklerine millet bilmem neresiyle gülüyor artık bırak bu ayakları..

Albert abim ne demiş; Sorunlar, onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez..

Sitelerde Paylaş
Din intiharı haram kılmasaydı bu dünyaya hiçte müptela değilim... Ayrıca öleceğini bilmek ile; hissetmek arasında ve his ettiğin seviyeler arasında çok büyük fark var.. Hissettiğinde anlıyacaksın...

Ayrıca ölüpte dirilen birisi yok ama ölümün ne olduğunu ve arkasındaki hakikati bize bildirenler var.. Onlara inanıyorum... Ve aklen düşündüğümde insan gibi bir varlıın sadece bu dünya hayatına mahsus bir yaşamı olmadığını ve bunun arkası olduğunu anlıyorum...

Dünyadaki bu didişmelerin bir neticesi olmalı.. Zalim ile mazlumun; 90 yaşına kadar her türlü melaneti işleyip te ölen birisi ile, 3-5 yaşında hayatı tatmadan ölen birisinin ölüm ile eşitlenemeyeceğine inanıyorum...

Baktığım her şeyin neticesi bana insanın bu dünyadan daha latif bir alem için yaradıldığına delil..

Bir yere gideceğinde sana birisi deseki o yoldan gitme, kaza olmuş trafik tıkalı.. Genelde inanırsın, hele aynı şeyi pek çok kişi söylese o zaman kesin olarak inanırsın..

İşte ölüm ve ardındaki gerçek hakkında insanlık tarihi boyunca başta peygamberler, sonra onların izinden giden evliya ve sıddıklar aynel yakin bu gerçeği bize bildiriyorlar... Neden inanmıyayım ki...

Yaklaşık 1 yıl önce dindar bir insanken,

Bugün dinsizim,inkar etmeyecem beni ölümle korkutmayı başarıyosun.

Ama bu korku tabikide ölümü tanımlayamadığım için,

cennet-cehennem, gibi palavralara inanmadığım içinde sonsuz cehennemi hakettiğimi düşünmüyorum,

eğer gerçekten böyle bir yer varsa ilk cehenneme gidecek olan

Tanrı ve din adına insanları sömüren,öldüren,esir eden,köle eden,cariye eden zihniyet gitmedilir.

Adil bir Tanrıdan bahsetceksek bu böyle olmalıdır.

tarihinde yeah23 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

al birini vur ötekine biri faşist türk olmayanları hiçe sayan insanlara zorla türklüğü kabul ettirmek için uğraşan bu uğurda katliam yapan bi insan dersim katliamı örneğinde görüldüğü gibi(kemal)

diğeri ise din faşisti müslüman olmayanları saymayan ve öldürülmesini emreden aşağılık bi insan(muhammed)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...