Jump to content

Recommended Posts

• İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

evet şuan bile insanları saflarımıza çekmek için savaşımız sürüyor ama bu psikolojik savaş.ateist grupların içine sızıp belirlediğimiz hedeflleri vuruyoruz<pskolojik anlamda>.üniversitede çok ciddi yapılanmamız var.her fakültede dernek üyelerimizden var ve her tipten adamımız var uzun saçlısı top sakallısı vs çünkü her ortama her grupa ayak uyduracak birileri lazım.bu savaşımız sürecek. islamiyette çeteleşme zorbalık vs bunlar yoktur arkadaşım.ayrıca hiç bi kadına zorla 50 derece sıcakta manto giydirmiyoruz herkesin kendi tercihi.israil konusu zaten bellidir.israil bi düşmandır.bak john.benim bi prensibim vardır ki şu felsefe hayatımda çok önemli.düşmanımın düşmanı dostum değildir.düşmanımın bile haksızca öldürülmesine zulme uğramasına sevinmem.düşmanımla kozum varsa ben paylaşırım.israil denen çapulcu sürüsünü dağıtma kolay amerikayla ters düştüğü anda israilin başına üşüşürler merak etme sen.

Biz diye bahsettigin kim? Bir orgut herhalde. Adi ne?

Amaciniz ne? Ulkeye seriati getirmek mi?

Sitelerde Paylaş

Dernek konusunda nihil'e katılıyorum.

Böyle bir oluşum, amacının tersine hizmet eder

Harunun bahsettiği, ateist kisvesindeki ajanların yaptığı kötüleme faaliyetleri; toplumda zaten cani gibi görülen ateistleri dahada korkunç bir imaja sokar.

Her gün gazetelerde boy boy resimler, televizyonlarda haberler..

Günlük bir tabur ülkücü ve müslmanın taarruzları ayrı bir sorun..

Zaten Türkiye'de böyle bir oluşuma asla izin verilmez, baksanıza kendi dinlerinden olan alevilere bile tahammül edemyorlar.

İzin verilse bile, bu oluşum ateizme zarar verecektir.

Sitelerde Paylaş
bu tür bişeyi isteyen 5-6 kşi var farklı illerde... zor olur... çoğunda da güvensizlik falan da var tabi.. bilemem bence imkansız... olsa yi olurdu o ayrı

güvensizlikten bahsettin de, o konuda haklisin. Bu siteye üye olan yurtdisinda yasayan türkler de vardir muhakkak, benim gibi mesela. Ben yine de bir yerde toplanip fikir alisverisi olayi güzel olur diyorum, cünkü burda yazan bazi arkadaslarin yazilarindan gayet mantikli düsünen sahislar oldugunu tahmin ediyorum.

Sitelerde Paylaş
güvensizlikten bahsettin de, o konuda haklisin. Bu siteye üye olan yurtdisinda yasayan türkler de vardir muhakkak, benim gibi mesela. Ben yine de bir yerde toplanip fikir alisverisi olayi güzel olur diyorum, cünkü burda yazan bazi arkadaslarin yazilarindan gayet mantikli düsünen sahislar oldugunu tahmin ediyorum.

en fazla msn de bir çoklu konuşma olabilir :)

Sitelerde Paylaş
Dernek konusunda nihil'e katılıyorum.

Böyle bir oluşum, amacının tersine hizmet eder

Harunun bahsettiği, ateist kisvesindeki ajanların yaptığı kötüleme faaliyetleri; toplumda zaten cani gibi görülen ateistleri dahada korkunç bir imaja sokar.

Her gün gazetelerde boy boy resimler, televizyonlarda haberler..

Günlük bir tabur ülkücü ve müslmanın taarruzları ayrı bir sorun..

Zaten Türkiye'de böyle bir oluşuma asla izin verilmez, baksanıza kendi dinlerinden olan alevilere bile tahammül edemyorlar.

İzin verilse bile, bu oluşum ateizme zarar verecektir.

hayır rasyonel.bizim oluşumda öyle ikiyüzlülük maske takma filan yok.neysek oyuz biz.ayrıca derneğimizin değişik faaliyetleride var..bu dernek çok eski bi dernek ben yeni üyelerden sayılırım.burda derneğe kayıtlı iş adamları esnaf vs devamlı olarak bağış yapıyolar bizde bu bağışlarrı çeşitli şekillerde değerlendiriyoruz.üniversitelerde zor durumda olan öğrencilere yardım ediyor maddi destek sağlıyoruz.sonra diğer insanlara ekmek gıda yardımı vs ama sana şunu söyliyim rasyonel.biz bile dernek faaliyetlerini gizli yapıyoruz hani sabotaj saldırı filan olabilir diye.derneğimizin adına bakan bizim faaliyetletimizi anlaması imkansız.spor dalları ile ilgili bi dernek sanıyor herkes bizi.bu işte gizlilik esastır dost var düşman var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...