Jump to content

Islam sanat dusmani mi?

Recommended Posts

yazarkende sakince yaz ayrıca ben göt olmaya hazırım razıyım

biraz cümlelerin devrik olmuş

bu uyarıyı samimi olarak yaptım hiç bi kötü niyetim yok uzaydaki denge olayına inanırım senin ezilmeni değil düzgün yazıp benimle denk olmanı isterim

yani senin iyiliğini isterim karşılıksız

şimdi aklıma bi soru geldi yine

bu kadar ince düşünen huri için şarap meyvalar ipek döşekler için değilde karşılıksız iyilik istiyen birini cehenneme atan allahı bırakırlarmı sizce

üst tanrı çıkar allahı cehenneme atar :P

Sitelerde Paylaş
  • İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

EBU CEHIL vallahi sen adamı döt edrsin.

Dediğin doğru. Çok iyi hatırlıyorum bu maymuncuklar 11 Eylül günü makaklar gibi daldan dala atlayıp sevinç gösterilerinde bulunuyorlardı.

Aradan aylar geçti ABD Afganistan'a girdi, bi girdi ama pir girdi. Talibanı malibanı dümdüz etti.

Bu sefer yobaz arkadaşlar Talibanı ABD ajanı ilan etiler. Neden? Çünkü Taliban yenildi. İyi de siz ne bekliyordunuz ki? Talibanın ABD'yi yeneceğini mi? Puhaaaahahaa:)

Dansözlük diye buna derim ben :D

tarihinde ATSIZCI tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sanat kavramı nelerden oluşur? bu sadece resimmidir. müzik midir? veya en büyük mimarları yetiştiren bir inanç mıdır yoksa?

hat ebru ney nedir? bunları sanat olarak değerlendirmeyecek miyiz bu işlerin en büyük sanatkarları müslüman diye?

Sitelerde Paylaş
Lan hadi soytarı..

Tembelliğini de bize mal edecek andavallı..

Bir de çıkmış bana; onu bunlara mal edemezmişiz diyor.. Ulan yüzyıllar boyu yaptığınız ahlaksızlıkları, vandallıkları, vahşilikleri bir paragrafla mı temize çıkaracaksın kereste..

İslam pis, vahşi ve ilkeldir.. Nereni yırtarsan yırt bunu değiştiremezsin..

Senin dinin ilkel bir Arap dinidir.. Sizler de hala o ilkellğin peşinde kosan yobazlarsınız..

Antik Arap bedevisinin dinine zerre kadar saygı duymuyorum.. O dine canhıraş sahip çıkan sana ve senin gibi ilkellere de saygı duymuyorum..

Hiç olmazsa sanat denen başlıktan uzak durun be Arap çocukları..

.

seni ilgilendirir mi ne oldugumuz!demin de dedigim gibi hakkımda ne dusundugun umrumda degil!senin demenle olacak seyler degil bunlar!sana acıklama yapıyoruz ki yapan da kabahat!terbiyeni takın!sanattan kimin uzak durmasını gerektigini de senin belirlemen bir seyi degistirmez!saygı duymanda benim acımdan bir seyi degistirmeyecek zaten ! banane dediklerini takan yok ama cahilligime ragmen karsımdakinin seviyesizliginin farkındayım!

Sitelerde Paylaş
HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

usame amerikayı bombalar maymunlar gibi tepinirsiniz sevinç çığlıkları atarsınız 1 sene geçer usamede müslümanmı abd nin uşağı

bizle neden kıyaslıyonuz dersiniz

taliban içinde 2 sene gösteriler yaptınız karılar amını adamlar götünü yırttı savuncam diye şimdide onlar abd uşağı bizene diyorsunuz

genelleme diceksin ben öyle değilim diceksin kıvırmak için ama yüzbinler sizden değilmi o zaman müslüman yok dünyada

NOT: bu arada adım zaten cahil tipik ayrıyeten eksantrik bu ismi gururla taşıyorum

2 bin sene geçti hala ebu cehilin bu ismi neden kabul ettiğinin farkına varamıyorsunuz adamda sizde olmayan espri yeteneği vardı

bu arada avatarındaki adam ateist yakacak allahın seni cahil olmuyan arkadaşım

ebu cahil

taliban cok manyak yopas bir Müslüman grup burda hem fikiris budda heykelini yiktilar, beki 1000yil bu heykeli yikmayan Müslümanlarda cok iyi insanlar dimi ??????

afganli halk icin ne düsünüyorsun o günler adb russ cekismesi onlarin evlerinin damlarinda oldu bu mazlum halki anmak gerekmesi , milyonlarsa insan öldü niye öldüklerini bile bilemediler, yok neymis iki manyak köpek kavga edecek olan beni evime coluyma cosuyuma olacak , aileler daramdayin arkadan da missiyonerlik gelecek oh tam misyonerlik bir ortam .

Müslümanlarin yaptiklari katliyamlardan anlatacaktin , ama unutmaki ben de senin batinin katliyamlari anlatirim

Sitelerde Paylaş

Seyit Nesimi Terk etti RESMİ

Kandırdı cismi ateşi aşka

İslam Şekilciliğe Anlamadan Ezberciliğe karşıdır.Yoksa insan Haysiyetine yakışır sanata değil. Ama Filimlerde Hz Peygamberimin vede diğer peygamberlerimin yüzlerinin gösterilmesinden yana değilim.ÇÜNKÜ ONLAR YAŞAMADI. Tabiki Bu Panteist bir Müslüman olarak fakirin fikri.Ama Beşeri müslümanlar çok farklı.

Sitelerde Paylaş
ebu cahil

taliban cok manyak yopas bir Müslüman grup burda hem fikiris budda heykelini yiktilar, beki 1000yil bu heykeli yikmayan Müslümanlarda cok iyi insanlar dimi ??????

afganli halk icin ne düsünüyorsun o günler adb russ cekismesi onlarin evlerinin damlarinda oldu bu mazlum halki anmak gerekmesi , milyonlarsa insan öldü niye öldüklerini bile bilemediler, yok neymis iki manyak köpek kavga edecek olan beni evime coluyma cosuyuma olacak , aileler daramdayin arkadan da missiyonerlik gelecek oh tam misyonerlik bir ortam .

Müslümanlarin yaptiklari katliyamlardan anlatacaktin , ama unutmaki ben de senin batinin katliyamlari anlatirim

haklısın inkar edemem o konuda hatalıyım batılılar da çok insanlık dışı şeyler yaptılar

ama benim kastettiğim batınında ateistleri batınında insancılları ve bilimsel düşünen ahlaklı insanları gözünde kötü bilinmek istemem dedim

ayrıca afganlılar gerçekden haksızlığa uğruyor allah olsa bu insanlar yüz yıllardır bu haksızlığa fakirliğe sömürülmeye sürgünlere katliamlara maruz kalırlarmıydı

şeriat rejimi bağnaz islamı yaşamasalardı belkide şimdi özgür ileri bi ülke olurlardı

Sitelerde Paylaş
Cahilliğini kabul etmen erdemdir.. Aferim..

Ama bana seviyesiz demeden önce, bu başlığa yazmadan önce, en azından başlığı okumalıydın.. Hatta bu konuda biraz araştırmalıydın..

Araştırmanı beklemiyorum, çünkü müslüman tembeldir, araştırmaz.. Senden farklı bir davranış zaten beklemiyorum ama, cehaletini kabul ettiğin için saygı duyuyorum..

arkadas orda ki dokundurmayı anlayamadıysan kimin cehaleti tartısılır bilinmez!bu konuyu arastırmasına arastırdım!onun otesinde cevreme bakmak , insanlara bakmak da yapılabilecek en basit arastırma tavsiye ederim ... cama cıkıp bir goge baksan kainatın yaratılmasındaki muntazamnlıgı anlarsın... en buyuk sanatcıyı da...e anlayıp isine gelmiyorsa ee haklısın tabi kurallara uymak nefse agır gelir!!!

''Alemin küfre göre hem başı,hem sonu hiç,

İki yokluk arasında varlık olur mu hiç???

Sitelerde Paylaş
Cahilliğini kabul etmen erdemdir.. Aferim..

Ama bana seviyesiz demeden önce, bu başlığa yazmadan önce, en azından başlığı okumalıydın.. Hatta bu konuda biraz araştırmalıydın..

Araştırmanı beklemiyorum, çünkü müslüman tembeldir, araştırmaz.. Senden farklı bir davranış zaten beklemiyorum ama, cehaletini kabul ettiğin için saygı duyuyorum..

oğuz genelleme yapmadan önce tekrar düşünmeni öneririm. mesela ben müslümanım ama ateistlerin hepsinin tembel ve düşüncesiz olduğunu düşünmüyorum. burada beğendiğim yazılarda oluyor yazarları ateist olan.

bu yüzden genellemelere başvurmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş
EBU CEHIL vallahi sen adamı döt edrsin.

Dediğin doğru. Çok iyi hatırlıyorum bu maymuncuklar 11 Eylül günü makaklar gibi daldan dala atlayıp sevinç gösterilerinde bulunuyorlardı.

Aradan aylar geçti ABD Afganistan'a girdi, bi girdi ama pir girdi. Talibanı malibanı dümdüz etti.

Bu sefer yobaz arkadaşlar Talibanı ABD ajanı ilan etiler. Neden? Çünkü Taliban yenildi. İyi de siz ne bekliyordunuz ki? Talibanın ABD'yi yeneceğini mi? Puhaaaahahaa:)

Dansözlük diye buna derim ben :D

simdi ben taliban ni hic desteklemedim ne binladeni , cünki benim bildim Islam cagri üzerine kurulmustur

yunus108

[EY PEYGAMBER,] de ki: “Ey insanlar, şimdi size Rabbinizden hakikat (bilgisi) gelmiş bulunuyor artık. Bundan böyle her kim ki doğru yolu izlemeyi seçerse, bunu kendi lehine seçmiş olacaktır; ve her kim ki sapıklığı seçerse, yine bunu kendi aleyhine seçmiş olacaktır. Sizin davranışınızdan sorumlu değilim ben”.

yusuf 108

De ki: “Budur benim yolum: akla uygun, bilinç ve duyarlıkla donanmış bir kavrayışa dayanarak [hepinizi] Allah'a çağırıyorum,104 ben ve bana uyanlar (aynı çağrıyı yapıyoruz)”.

ama su da doru bu taliban binladen niye hep Müslüman öldürüyorlar , keske tersi olsaydi Müslümanlarin ikis kulesi yikilsaydi karsiliginda iki terrochrist ülkeyi istila etseydik

evet neticede Müslümanlar oyuna geldiler , netice kötü , bu milyonlarca ölmüs müslümani karsi biz de milyonlarca hiristiyani Islama davet etmemis gerekir Islam hayyatir ama tabiyki bir gün mahkemeler kurulur ve zalimler cezalarini cekerler ins. dunya da olur bu mahkemeler .

Sitelerde Paylaş
Her şeref yapma, her saadet piç

Her şeyin ibtidası, ahiri hiç

T.Fikret

Serseri: Hiçbirinin mesleği yok, meşrebi yok:

Feylesof hepsi; fakat pek çoğunun mektebi yok;

Şimdi Allah’a söver… Sonra biraz bol para ver;

Hiç utanmaz, Protestanlara zangoçluk eder!

Sitelerde Paylaş
Bunu zaten söyleyemezsin.. Düşüncesiz, tembel ve cahil bir adam Ateist olamaz.. Ateist olmak için okumak, araştırmak, incelemek, merak etmek, didiklemek, şüphe etmek gerekir.. Müslümanda ise bu özelliklerin bir teki yoktur..

Bir şeyler yazarken düşünerek yazın.. Laf olsun diye yazmayın..

musluman laf olsun diye konusmaz!bilerek hatalı bilgi vermez!o yazdıgın ozellikler tum insanların yaratılıs ozellikleridir:)

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar ne yazık ki hep hazıra konmayı seviyor. Oysa ateistler, deistler, agnostikler araştırıyor, kendi buluyor, körü körüne kabul etmiyor.

Dindarlar ile dinsizler arasındaki en büyük fark bu. Bu farkı görmek için ateist SSCB ile hiper-süper-ultra-dindar ülkelere bakmanız yeterlidir.

tarihinde ATSIZCI tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bunu zaten söyleyemezsin.. Düşüncesiz, tembel ve cahil bir adam Ateist olamaz.. Ateist olmak için okumak, araştırmak, incelemek, merak etmek, didiklemek, şüphe etmek gerekir.. Müslümanda ise bu özelliklerin bir teki yoktur..

Bir şeyler yazarken düşünerek yazın.. Laf olsun diye yazmayın..

oğuz siz nasıl ki araştırarak ateist oldunuz vfe bende araştırarak müslüman oldum. tek taraflı düşünmek herzman uçurumun kıyısına götürür insanı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...