Jump to content

Bunuda açıklayın bakalım bilimle?

Recommended Posts

• İleti 170
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Quadro

Sana cevap verenlerin hepsi dinsiz Allah'sız ateist...

Onlara hiç güven olur mu?

Sen gel Hacı abinin lafını dinle..

Onlar cindir cin.. Geceleri ortaya çıkarlar ve destursuz işeyenleri çarparlar.

Anladığım kadarıyla hiç biriniz eve dönerken işememişsiniz..

Akıllı davranmışsınız yani.

Mazallah biriniz işeseydiniz, hepiniz çarpılırsınız.

Size bir tavsiye.. Karanlıkta ıssız yerlerden geçerken beş on konserve kutusunu (Tamek markasını tercih edin) bir iple bağlayıp arkanızda çekin. O gürültüden cinler korkarlar. İşerken de mutlaka üç kere destur çekin.

Bu olaya benden başka inanan bir ateist bulamazsın..

Hepinize geçmiş olsun.. Çarpılmadığınız için. Gerçi çarpılarak doğrulabilirdiniz de ama, artık olan olmuş. Hala çarpık devam ediyorsunuz yaşamaya..

haci emmi birde sen mezarımın başına selvi dikerim gibi birşeyler mırıldanıyordun.biliyormuydun müslümanlara göre selvi Allah(cc),nin 1 olduğunu simgeliyor ve işaret ediyor şeklen.

artık kaktüs dikdir sen iyisi mezarının başına :lol:

Sitelerde Paylaş

o iki kişinin korkudan birbirlerini fiştiklemediklerini varsayarsak...

çatırdamadır o quadrocan... büyük ağaçlar çatırdarken korkunç sesler çıkarırlar.. noooluyo lan der kalırsın öyle.. e bir de gece vakti korku faktörü var, çatırdama sesi korkunç gelmiştir haliyle..

yani kedidir o kedi...

Sitelerde Paylaş

o iki kişinin korkudan birbirlerini fiştiklemediklerini varsayarsak...

çatırdamadır o quadrocan... büyük ağaçlar çatırdarken korkunç sesler çıkarırlar.. noooluyo lan der kalırsın öyle.. e bir de gece vakti korku faktörü var, çatırdama sesi korkunç gelmiştir haliyle..

yani kedidir o kedi...

mesela sen niye korkuyorsun geceden.materyalistsin yani şaytan,cin,hayalet vs.inanmıyorsun(sözde).ney ürkütür seni gecenin karanlığı niye ürkütsün gayet doğal bir olay karanlık kendiyle beraber birşeylerdemi getirir yanında he söyle bakalım sen neden korkarsın.

çatırdamayla,baltayla ağaç kesme sesi arasındaki farkı bilmiyorsan sana cevap yazmak boş olur haramican :D

tarihinde Quadro tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

mesela sen niye korkuyorsun geceden.materyalistsin yani şaytan,cin,hayalet vs.inanmıyorsun(sözde).ney ürkütür seni gecenin karanlığı niye ürkütsün gayet doğal bir olay karanlık kendiyle beraber birşeylerdemi getirir yanında he söyle bakalım sen neden korkarsın.

çatırdamayla,baltayla ağaç kesme sesi arasındaki farkı bilmiyorsan sana cevap yazmak boş olur haramican :D

geceden korkan ben değilim, senin bahsettiğin o iki kişidir.. onlar da mı ateist yoksa? söyle de bilelim..

çocukken karanlıktan korkardık elbet.. her karaltıyı ayı kurt sanardık.. o ayrı hesap..

cine hayalete inanmıyoruz diye ayıdan kurttan korkmuycaz diye bişey yok.. tabi bunu ıssız bir ormanda gezdiğimizi farzederek söylüyorum.. yoksa karanlığın neyinden korkucam..

tarihinde Faramir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

geceden korkan ben değilim, senin bahsettiğin o iki kişidir.. onlar da mı ateist yoksa? söyle de bilelim..

çocukken karanlıktan korkardı elbet.. her karaltıyı ayı kurt sanardık.. o ayrı hesap..

nerde şehrin göbeğindemi korkmazsın.ıssız bir dağbaşında tekbaşına geceleyebilirmisin mesela?

tüh geceleyeceğin yerin 100 metre ilerisindede mezarlıkda varmış eyvah eyvah.napcan şimdi.

Sitelerde Paylaş

çocukken karanlıktan korkardık elbet.. her karaltıyı ayı kurt sanardık.. o ayrı hesap..

cine hayalete inanmıyoruz diye ayıdan kurttan korkmuycaz diye bişey yok.. tabi bunu ıssız bir ormanda gezdiğimizi farzederek söylüyorum.. yoksa karanlığın neyinden korkucam..

tüm materyalistler ayının,kurdun olmadığını bildiği ıssız bir karanlıkdan korkmuyorlarmı peki?

Sitelerde Paylaş

tüm materyalistler ayının,kurdun olmadığını bildiği ıssız bir karanlıkdan korkmuyorlarmı peki?

hiçbişeyin olmadığını bildiğin ıssız karanlıktan neden korkuyorsun? hasta mısın sen?

mezarlıkları da severim, ölülerden kokacak kadar kafayı yemedim daha...

tarihinde Faramir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yahu gözünün önündeki ağaçdan bildiğin baltayla küüt küüüt diye kesme sesi geliyor ama ortada kesen biri yok.ne sorunu bulmasından bahsediyorsun daha.

Senelerdir gözümün önünde bir ağaç duruyor. Hiç balta sesi gelmedi. Daha da gelmez :)

Sitelerde Paylaş

bizim köyde bir eve en yakın ev arası 500 metre vardır.ben 2-3 yaşlarındaymışım.annem gündüzden benide alıp köy komşusuna oturmaya gitmiş.akşam olmuş falan işte komşu bugün kalın artık yarın gidersiniz deyince annemde olu .

.

psikoljik vaka demeyin sakın iki kişi şahit oluyor aynı duruma.

Milletle taşak mı geçiyorsun?

Sitelerde Paylaş

hiçbişeyin olmadığını bildiğin ıssız karanlıktan neden korkuyorsun? hasta mısın sen?

ben diyorumki bir çoğunuz donuna zıçar.tüm materyalistlerin korkmaması gerekir mantıken adı üstünde varlığını görmediği şeylere inanmamaları gerekir,mezarlıkda bile doğal bir ortamda gibi çekinti yapmadan uyuyabilirler.öyle değilmi?

Sitelerde Paylaş

Uçan spagetti canavarıdır o.Size mors alfabesiyle tek yaratıcının kendisi olduğunu bildirmiş,hala iman etmeyecek misiniz?

senin mantığından jajık çıkmaz.sen anca kendini kandır ve avut gençlerdede moda oldu bu inançsızlık bu aralar.Allahın dengesizleri :D

Sitelerde Paylaş

Yaw! Adam "geceleyin bir korku"dan bile Allah'ın varlığını ispatlıyor :) :)

Yani tam bir kutbu azam =)

sen ne anlam çıkırdan keseni görünmeyen balta sesinden hışırdamamı,uğuldamamı yok yok rüzgar ağaç kesme sesi çıkarabiliyordur yada.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...