Jump to content

Bunuda açıklayın bakalım bilimle?

Recommended Posts

• İleti 170
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sen ne anlam çıkırdan keseni görünmeyen balta sesinden hışırdamamı,uğuldamamı yok yok rüzgar ağaç kesme sesi çıkarabiliyordur yada.

Başlığı görür görmez imana geldim ve iki rekat şükür namazı kıldım..

Tabi ki o küt küt sesleri rabbimizin zamanla bize gösterdiği mucizelerdir.

Sitelerde Paylaş

Başlığı görür görmez imana geldim ve iki rekat şükür namazı kıldım..

Tabi ki o küt küt sesleri rabbimizin zamanla bize gösterdiği mucizelerdir.

açıklabakalım ozaman bu olay şundan dolayıdır de.haşırdama,uğuldama,gıcırdama kabul edilmez :D

Sitelerde Paylaş

açıklabakalım ozaman bu olay şundan dolayıdır de.haşırdama,uğuldama,gıcırdama kabul edilmez :D

Bunu hiçbir bilim açıklayamaz bu bilim değil ilim işi.

Aslında bu forumda senin gibi bir iki adam daha olacaktı tüm ahaliyi üç günde imana getirecektiniz.

kıpkızıl kafirin bile ensesinden tutup kündeye getirecektiniz.

Böyle aydınlatıcı ışık dolu başlıkları açmaya devam et ey yeni kutb-i forum-i azamşah...

Sitelerde Paylaş

Bunu hiçbir bilim açıklayamaz bu bilim değil ilim işi.

Aslında bu forumda senin gibi bir iki adam daha olacaktı tüm ahaliyi üç günde imana getirecektiniz.

kıpkızıl kafirin bile ensesinden tutup kündeye getirecektiniz.

Böyle aydınlatıcı ışık dolu başlıkları açmaya devam et ey yeni kutb-i forum-i azamşah...

kıvır devamlı açıklayamazsınki zaten :D

Sitelerde Paylaş

kıvır devamlı açıklayamazsınki zaten :D

O bilgi enginliğinle bizi resmen madara ettin.

Bizi İki büklüm yapıp namaz moduna getirtin.

İnşallah sayende cennete de bir gitsek varya hurilwerin yarısını sana vereceğim ey ulu kutbu azamımız. bundandır işte lezzetti şürbi mudamımız..

Sitelerde Paylaş

Sen Omen'i izledin mi de geldin, konuşuyorsun? Hep derim, kafirlerde araştırma azmi yok diye...

İzlemedim.Peki sen Lord of the Rings' i izledinmi? Oradaki Orklarla iletişime geçiyorum ben de, çok korkunç görünüyorlar ama aslında hiç öyle değiller kızdırmazsan... ha bi de lolipopa bayılıyo namussuzlar :lol:

Sitelerde Paylaş

İzlemedim.Peki sen Lord of the Rings' i izledinmi? Oradaki Orklarla iletişime geçiyorum ben de, çok korkunç görünüyorlar ama aslında hiç öyle değiller kızdırmazsan... ha bi de lolipopa bayılıyo namussuzlar :lol:

ben su kadar gerçek bir olaydan bahsediyorum adamlar açıklama getiremeyeceklerinden film anlatıp makaraya sarıyo.

Sitelerde Paylaş

hadi canım sizdede ne ilim varmış yaw iki süslü kelimeyle pes ettiremediniz beni.hadi mantıklı izahını söyleyin bana görünmeyen baltacının.

Hangi çılgın seni pes ettirebilir ki.

Sen türünün son örneğisin, sen kutbu azamların sonuncususun.

Aslında seni koruma altına almalıyız ve çoğaltmalıyız, her topluluğa senden bir tane vermeliyiz ki işrakın, nurun her tarafı aydınlatsın..

tarihinde RobertDeNiro tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hangi çılgın seni pes ettirebilir ki.

Sen türünün son örneğisin, sen kutbu azamların sonuncususun.

Aslında seni koruma altına almalıyız ve çoğaltmalıyız, her topluluğa senden bir tane vermeliyiz ki işrakın, nurun her tarafı aydınlatsın..

seni eledim senden mantıklı bir açıklama gelmeyeceğini anladım yani.iletilerin hazımsızlık kokuyo.

tarihinde Quadro tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...