Jump to content

Carsafin Anlami

Recommended Posts

Mehmet Yilmaz'in kose yazisini okudum. Carsafin neden giyildigi konusunda guzel bir aciklama getirmis. Yazinin ozetini buraya koyuyorum.

Dün Hürriyet internet sitesinde Prof. Dr. Süleyman Uludağin yazdığı "Sûfi Gözüyle Kadın" isimli kitaptan aktarılan bazı bölümleri okudum. Prof. Uludağ kitabında "bekáretini bozduğu 14 yaşındaki bir kızla ilk gece 60 kere cinsel ilişki kurabilen 80 yaşındaki bir şeyh"ten söz ediyor. Tesadüf olmalı her halde, Üzmez’in cinsel saldırısına maruz kalan kız çocuğunun da yaşı 14 idi. Yine kitaptan öğreniyoruz ki Şeyh aslında gecede 100 kere yapabilirmiş ama kıza acımış!

Kitapta 120 yaşındayken bir kızın bekáretini bozan bir "evliya"dan da söz ediliyor.

Hazreti Süleyman da bir gecede bin (evet, 1000) karısını hamile bırakmış.

Yasin Suresi’nin 55. ayetinin de bazı "ulema" tarafından "Cennete gidenler bakire kızlarla yatacaklar" diye yorumlandığı da saygıdeğer profesörümüzün kitabında yazılı.

Bir kere daha ortaya çıkıyor ki bu beyler, akıllarını bu işle bozmuş durumdalar.

14 yaşındaki bir kız çocuğu ile gecede 60 defa ilişki kurabilmenin "şeyhin kerameti" olduğuna inanıyorlar.

Bu çevrelerdeki kadınların neden kara çarşaflar içinde dolaştığını merak etmiyorum artık.

Kendilerini sapıklardan korumanın bir yolu olmalı bu.

Şeyhin bile sapık olduğu bir ortamda, sıradan müridin bir kadının saçını görünce tahrik olmasından daha doğal ne olabilir?

Sitelerde Paylaş

Çarşaf ve başörtüsü bir çeşit fetiş.

Erkekler birşeyden yoksun bırakılırlarsa ona karşı daha duyarlı olurlar, bir çeşit sapkınlık ve istek içinde büyürler. Kadınlar ise zaten kolay alıştırılır böyle şeylere. Kur yapmanın bir kısmı kadının erkeği denemesidir. Fakat kafasını gözünü örten kıyafetler bu içgüdünün aşırılığa ve sapkınlığa kaymış şeklidir.

Benim anlamadığım, madem bu bir çeşit koruma, neden 60-70 yaşındaki kadınlar karafatmalar gibi dolaşıyor ortada? Bence sadece alışkanlık ve alışkanlığın yayılmasını sağlamak, alışkanlığı temsil etmek.

tarihinde teenspirit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evvettt

Hadis yazarlarinin kiminin iddiasina göre Muhammet 50 kimi hadis yazarlarina görede 30 erkek gücündeymis.

Kendime göre hesap edersem 30x9=270

50x9=450 günde ,amanin boooooooooooooo

Hürriyetteki bir yaziya göre

Üzmez ,kizi üzmesin deye gecede 60 kere cihmis kizin üstüne,yohsa 100 kerede cihabile bülermis.

Hatta gecede 120 kere kadinin üstüne cihan dervislerde varmis.

Yoh ,yoh bir tekke kurup seyh olmah gerek.

Tekke kurduhmu ,zaten hatunlar kendi ayahlariyla geliyor.

Allahda ulu hazinesinden bol guvvat,

Nedcen calismayi,

Tekkeyede sevap kazanmah isteyenler cuvallar dolusu yiyecek getiriyorlar.

Un elden su gölden

Hatunlarda ganimetten sayilurlar,

Ahhhhhhhh kafaaaaaaaaa ahhhhhki ne ahh

Molla dedem dediydi oglum din adami ol,

Din adaminin etli pilavi pisik,kasigida üstünde dikiktir,ama su benim kafa dinlemedim adami.

Dedem 90 yasinda 15 yasindaki okuttugu kizin eteyini kaldiriyordu bakmaya,kizin donu kisami yoksa uzunmu.

Bundan sonra tekke acmanin faydasi olarmiki,ne deyonuz?:-))))))

Anladinizmi Hacilar neden coh evleniyorlar?

Siz uyuyun uyuyun

Sitelerde Paylaş

Bir fıkra var; temel fadimeyle evlenir ertesi gün yeni gelin subaşına gider sorarlar köyün kadınları temel sana dün kaç defa vurdu diye fadimede 40 kere vurdu der, olay tüm köye yayılır. Aradan 1 hafta gecer fadime kasaba et almaya gider kasap sorar temel sana günde kac defa vuruyor diye sorar fadimede 35 40 50 defa vuruyor der. Kasap sorar bir göster nasıl vuruyor diye. Fadimede açar şeyini eliyle pat pat vurur işte böyle vuruyor der.

Kasap gel içeri ben 1 tane vuruyim bak nasıl vurucam der. Fadime eve gider akşam temel fadimeye hadi fadime gel bu akşam sana 60 kere vurucam der.

Fadimede amaaaan 1 kere vur kasap gibi vur.

50 erkek gücünde olan muhammedi ayşe neden boynuzladı?

Demekki kasap gibi vuramıyor.

Esenlikler

Sitelerde Paylaş
Hazreti Süleyman da bir gecede bin (evet, 1000) karısını hamile bırakmış.

14 yaşındaki bir kız çocuğu ile gecede 60 defa ilişki kurabilmenin "şeyhin kerameti" olduğuna inanıyorlar.

Bu çevrelerdeki kadınların neden kara çarşaflar içinde dolaştığını merak etmiyorum artık.

Kendilerini sapıklardan korumanın bir yolu olmalı bu.

Şeyhin bile sapık olduğu bir ortamda, sıradan müridin bir kadının saçını görünce tahrik olmasından daha doğal ne olabilir?

süleyman olayı palavradan ibaret olduğu belli.. ;)

ama şeyhe helal olsun 60 kereha bu bi kermaet değil bu bir mucize bu yeni peygamber olmasın sakın :lol: :P

çarsaş konusunda sana katılmıyorum.Kadınlar bunu kesinlikle yeni bir peygamber istemdikleri için yapmıyorlar.(vede yeni bir rekor) :P

şeyh,mürid konusundada sana katılmıyorum.Müridler için saç teli direk boşalma sebebi olur.onlar kadının gölgesinden bile tahrik olurlar.hatta 1km öteden gelen seslerinden bile.... :P

Sitelerde Paylaş

Evvett

:-)))))))) Amaninnnnnnnnnnnn,demekki coh vuranlar elleriyle viriylardi,belleriyle degül:-))))))))))).Leeeeennnnnn,carpulursan valle,insan peygamberinin hanimi icün büle sülermi?

Kadin ordu galhacagi sirada tuvaleti gelmis,o tumseyin arhasinda tuvaletini yaparken,birde bahmiski kocasi ve ordusu getmis.Yahu O koca nasil kocaymiski karisindan habari yoh.

Ikinci gonahlama yerinde bir bahmiskine Muhammet aise devesinin üstünde yoh.

Demekki,o siralarda coh yaslanmiski,Avradi gerilerde unutmus.

Ayse bahmis kocasi ve adamlari gitmis.

Bos ver demis gitsin,

Yativermis kumlarin üstüne.

Arhadan gelen,bahmiski bir kadin,almis terkisine dümüsler yola.

Anlatarah geliriken.

Muhammet bahmis devede gari yoh,Hemen 3 kisi geri göndermis aramaya.

Yolda garsilasmislar.

Ve bundan sonra ,ortalih karismis.

Muhammet konusmamaya baslamis Aysa hanimla.

Aysanin gardasi bile Ayseye bir baskasiyla iliskide bulundu suclamasi yapiyordu.

Bir zaman sonra Aysa kocasina madem konusmuyorsun benimle.ben babamin evine gidiyorum der ,acip kapiyi gider.

Yahu arkadaslar,müslüler derlerki Allah herseyi muhammede bildirirdi.

Madem aysa sucsuzduda neden Allah Aise sucsuzdur demedide,Aisa birkac yil kocasinin suclar bakislarina muhatap oldu.

Bu müslülerin bir lafi öteki lafini tutmuyor.

Laflari hep birbirlerine tosluyor :-))))))))).

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • 7 years later...

Hz. Ayşe'nin kaybolan kolyesi, Muattal Oğlu Safvan'ı hayatını yaktı. Hz. Ayşe çarşaf giyse ne, giymese ne! Ümmet Ayşe'yi tahterevan ile taşıyor ama tahterevanda Ayşe varmı yokmu anlamıyor. Bunlara rağmen Hz. Ayşe kimseye haber vermeden ordugahtan ayrılarak şafak vakti çölde kolye aramaya gittiğine herkesi inandırdı. Safvan masumdu. İlk islam devletinden günümüz TC'sine çarşafın anlamı, genelde bir entrika aracı olmasına varır.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Sümeyye gelin arabasında trabya'dan yola çıktı, nikaha doğru,

Çukurca'da şehit düşen nişanlı askerin nişanlısı mezara doğru.

Bunlar hep siyasi islamın hareket sahasının genişliğinden dolayı geniş karşılanan durumlardır.

Türban, çarşaf, burka... islamın kendine tekel oluşturup taraf genişlettiği modern komünizm aletleri oldular.

Sitelerde Paylaş

Evren'in imamhatipleri kurmasi büyuk hata. Ancak,Ataturk'un diyaneti kurması, kuranı türkçeye çevirttirmesi oldukça doğrudur. Aksi halde;ters tepki yaratırdı; hatta belki bugün şeriat devleti olmuş olma olasılığımız vardı; iran gibi.... Yasaklarla aşılıcak bir durum değil bu. Islam gibi bir din belasını öyle yasaklarla yok edemezsin.Ne dediğini anlatip açıklayacaksın ki millete; yavaş yavaş sindire sindire yok olsun.O kadar basit değil.Hepimiz isteriz; bir anda silelim bu Turk milletini mahvetmiş sapik dini.Sonuçta 1000 yıldır milletin kanına işlemiş.O kadar kolay değil...

tarihinde impressivo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evren'in imamhatipleri kurmasi büyuk hata. Ancak,Ataturk'un diyaneti kurması, kuranı türkçeye çevirttirmesi oldukça doğrudur. Aksi halde;ters tepki yaratırdı; hatta belki bugün şeriat devleti olmuş olma olasılığımız vardı; iran gibi.... Yasaklarla aşılıcak bir durum değil bu. Islam gibi bir din belasını öyle yasaklarla yok edemezsin.Ne dediğini anlatip açıklayacaksın ki millete; yavaş yavaş sindire sindire yok olsun.O kadar basit değil.Hepimiz isteriz; bir anda silelim bu Turk milletini mahvetmiş sapik dini.Sonuçta 1000 yıldır milletin kanına işlemiş.O kadar kolay değil...

atatürk diyaneti kurdu...sebebi : dini dizginlemek...

o dönemde islam diye yırtınan ahaliyi gözünüzün önüne getirin hele bi ?....

diyanet kuruldu ki - ufaktan ufaktan dinin saçmalıkları toplumdan uzaklaştırılabilsin . !!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...