Jump to content

Hem laik hem müslüman olunmaz

Recommended Posts

Hasss ordan... Burada Atatürk'e laf edeni anasından doğduğuna pişman ederim. Ben Atatürk bekçisiyim anladın mı! Atatürk'e laf edenin tersini çeviririm. Atatürk'e öyle uydurdu muydurdu gibi laflar ettirmem sana. Sen kim oluyorsun da Atatürk'e dilini uzatıyorsun gerzek?

Atatürk'ten bahsederken saygılı olmazsan senin tersini çeviririm anladın mı! Atatürk dünyanın tarihte gelmiş geçmiş en büyük lideridir. Onun eline su dökecek kimse daha anasından doğmadı.

Sen laikliğe de laf edemezsin. Laiklik insan türünün ürettiği en yüksek değerler arasındadır, olmazsa olmaz bir ilkedir. Laikliğe laf eden beyinsizdir, insanlık kültürünün cahilidir.

Sen hani ateisttin?kemal putuna tapıyomuşun meğer.iyi de arkadaş müslümlere niye kızıyonki?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Miki sen hatırladığım kadarıyla müslüman değildin? Müslüman olmadığına göre geriye bir seçenek kalıyor o da sen bir pkk lısın.

Atatürke tapmayan pkk lı mı oluyor.Ben neyim biliyor musun.sizin gibi yobaz,bağnaz olmayan.putları olmayan biriyim.

Sitelerde Paylaş

Değer verilmesi gereken bir insana değer vermek tapmak mı oluyor?

O zaman burada ateizm ayağına peygambere hakaret etmeyeceksiniz.ona da değer veren var.Ayrıca değer verilmesi gerektiğinin kriteri ne?ve bu değer vermekse,TAPMAK NASIL OLUYOR?

Sitelerde Paylaş

O zaman burada ateizm ayağına peygambere hakaret etmeyeceksiniz.ona da değer veren var.Ayrıca değer verilmesi gerektiğinin kriteri ne?ve bu değer vermekse,TAPMAK NASIL OLUYOR?

Burada kimse senin değerli(!) peygamberine hakaret etmiyor, sadece senin gibi kendini ateist olarak lanse eden gizli müslümanlar yapılan her eleştiriyi hakaret olarak algılıyor.

Bir insan bitmiş, ortaçağ karanlığına gömülmüş bir ülkeyi oradan çekip çıkarıyor ve ileriye taşıyorsa o insan değer verilmeyi ve saygı görmeyi hakkeder.

Sitelerde Paylaş

İşte yobaz değilim ayağına yatıp sürekli islamı öven eliflammim tarzı bu tür iki yüzlü kişiliksiz onursuz tamamen israf gereksiz herifleri evire çevire dövesim geliyor. Aşağılık herifler! Bari çıkın da delikanlı gibi müslümanım deyin. Mert olun biraz. Kancık şerefsizler!

Sitelerde Paylaş

Ama öteki devlet kanunu.Muhammedi koruma kanunu yok.Atatürkü eleştirmek,doğruları söylemek bile yasak.

Atatürk'ü eleştirmek nerede yasakmış? Yıllar önce ingilizler olsa ben daha özgür olurdum diyen bir bez parçasına tapan senin gibi bir soysuz kadın eleştirdi mesela ama bak hiçbir şey olmadı kadına.

Ulan bize ne muhammedden? Burası kafir bir ülke. Muhammed bizim neyimiz oluyormuş? Ne katkısı olmuş Türkiye'nin kurulmasına? Ne emek vermiş? Sen şimdi Çanakkalede bize yardı etti gibisinden zırvaları da sıralamaya başlarsın. Sadece muhammed değil isayı koruma kanunu da yok. Budha için de yok. Her akıl hastası şizofren ya da yaşamamış masal kahramanı için koruma kanunu mu yapacağız?

Sitelerde Paylaş

Ama öteki devlet kanunu.Muhammedi koruma kanunu yok.Atatürkü eleştirmek,doğruları söylemek bile yasak.

Bok yasak, şu utanmazlığa bak. Utanmadan arlanmadan nasıl da yalan söylüyorsun? Ayrıca Muhammed'i koruma yasası da var, Muhammed sadece bu ülkede değil tüm İslam ülkelerinde hem yasa ile hem de kaba kuvvet ve baskı ile korunuyor.

Atatürk'ü eleştirenler, hakaret edenler ya dincilerdir ya da dincilere yaranmaya çalışan, onlara yaranıp nemalanmaya çalışan kesimdir. Aklı başında, mantıklı bir insanın temelde Atatürk'ü eleştirmesi için bir sebep yoktur, sadece yöntem hakkında eleştiri getirebilir. Atatürk'ü eleştirenler kendilerini bir Atatürk'ün yerine koysunlar bakalım, o şartlarda neyi değişik yapabilirlerdi, o zamanda, o şartlarda Atatürk'ün ileri görüşlülüğüne ulaşabilirler miydi? Atatürk bu ülkeyi bu ülkenin insanına rağmen değiştirmiş, çoğu ülkenin hayalinde bile göremeyeceği bir seviyeye çıkarmıştır.

Sen şimdi car car ötüp duruyorsun, bir düşün bakalım, Atatürk'ün yerinde olsan Atatürk'ün yaptıklarının binde birini yapacak ileri görüşlülüğe, cesarete, iradeye sahip olabilir miydin? Tabii şimdi onun sağladığı şartlarla bugünden bakıp geçmişi eleştirmek kolay.

Atatürk gibi birisi kendi zamanındaki şartlarla böyle çağının çok ilerisi bir anlayışı bir ülkeye yerleştirmeyi başarmışsa tabii ki el üstünde tutulur, saygı ve sevgiyle anılır. Ama sen sevme, saygı da duyma, senin yerin ortaçağ arap anlayışının yanı, senin gibi heriflerin sevgisi de, saygısı da eksik olsun.

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bok yasak, şu utanmazlığa bak. Utanmadan arlanmadan nasıl da yalan söylüyorsun? Ayrıca Muhammed'i koruma yasası da var, Muhammed sadece bu ülkede değil tüm İslam ülkelerinde hem yasa ile hem de kaba kuvvet ve baskı ile korunuyor.

Atatürk'ü eleştirenler, hakaret edenler ya dincilerdir ya da dincilere yaranmaya çalışan, onlara yaranıp nemalanmaya çalışan kesimdir. Aklı başında, mantıklı bir insanın temelde Atatürk'ü eleştirmesi için bir sebep yoktur, sadece yöntem hakkında eleştiri getirebilir. Atatürk'ü eleştirenler kendilerini bir Atatürk'ün yerine koysunlar bakalım, o şartlarda neyi değişik yapabilirlerdi, o zamanda, o şartlarda Atatürk'ün ileri görüşlülüğüne ulaşabilirler miydi? Atatürk bu ülkeyi bu ülkenin insanına rağmen değiştirmiş, çoğu ülkenin hayalinde bile göremeyeceği bir seviyeye çıkarmıştır.

Sen şimdi car car ötüp duruyorsun, bir düşün bakalım, Atatürk'ün yerinde olsan Atatürk'ün yaptıklarının binde birini yapacak ileri görüşlülüğe, cesarete, iradeye sahip olabilir miydin? Tabii şimdi onun sağladığı şartlarla bugünden bakıp geçmişi eleştirmek kolay.

Atatürk gibi birisi kendi zamanındaki şartlarla böyle çağının çok ilerisi bir anlayışı bir ülkeye yerleştirmeyi başarmışsa tabii ki el üstünde tutulur, saygı ve sevgiyle anılır. Ama sen sevme, saygı da duyma, senin yerin ortaçağ arap anlayışının yanı, senin gibi heriflerin sevgisi de, saygısı da eksik olsun.

Cidden var mı muhammedi koruma kanunu? Bilmiyordum bunu. Isa, Musa, Buda vs için de vardır umarım.

Sitelerde Paylaş

Cidden var mı muhammedi koruma kanunu? Bilmiyordum bunu. Isa, Musa, Buda vs için de vardır umarım.

Tabii ki var, Sevan Nişanyan, Fazıl Say neden mahkum oldu?

TCK/216/3. Halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Ama bu kanun sadece İslam için daha doğrusu İslam'ın sünni mezhebi için çalıştırılır, diğer dinlere hakaret etmek, aşağılamak bu ülkenin insanı için normal bir şeydir, bunlar kanunun gözünde suç olsa da hiç bir savcı kılını bile kıpırdatmaz.

Sitelerde Paylaş

Açıkça müslümanım desene Miki.

Yüklediğin islamcı videolardan, yazdıklarından, ataput gibi salak ötesi şeriatçı saçmalığı kelimeyi kullanmandan, AKP savunması yapmandan müslüman olduğun anlaşılıyor.

Takiye yapmayı bırak.

Müslümanım dersen hem düsürt olursun hem de saçmalıklarının bir bahanesi olur.

İslam nedeniyle saçmalıyor deriz.

Sitelerde Paylaş

Açıkça müslümanım desene Miki.

Yüklediğin islamcı videolardan, yazdıklarından, ataput gibi salak ötesi şeriatçı saçmalığı kelimeyi kullanmandan, AKP savunması yapmandan müslüman olduğun anlaşılıyor.

Takiye yapmayı bırak.

Müslümanım dersen hem düsürt olursun hem de saçmalıklarının bir bahanesi olur.

İslam nedeniyle saçmalıyor deriz.

En uyuz olduğum müslüman tipi de bunlar. Ateistim diye yalan söyleyip her dakika islamı savunurlar. Aynı eliflammim adındaki deli şahıs gibi.

Ikiyüzlü herifler!

Sitelerde Paylaş

Tek şart kelime-i şehadet değilki tatlı sus müslümanı.Şeriat nedir?İslamın vucüd bulmuş halidir.Nasıl müslüman olmak için kelime-i şehadet farz,şeriat da öyle farz!Bu arada diğer arkadaşlar sizde yanılgıda olan kişilere bu konuyu gösterin.

Ben Müslüman falan değilim.Ama sizin dediğiniz tatlı su müsümanın mantalitesi şu:Kelimeyi şahadet,Sünnet,Oruç,Beş vakit namaz! Şöyle düşünüyorlar o zaman :Biz Kelimeyi şahadetle müslümanmıyız? evet.E o zaman haftada bir gün Cuma namazı Ramazanlardada içki içmez tutabildiğimiz kadarda oruç tutarsak Allahta bizi affeder:)

İçkide içiyor! o zaman şöyle düşünüyor. Bu içki haram ben bunu kabul ediyorum! Ama belli yaşa geldiğimde bırakırım canımmm:) allahta affeder.Ben Peygamberime inanıyorum. Yarın ahirette Peygamberimde bana Şefaat mutlaka edecektir!

Ve bu şekilde İslamı sulandırıyorlar.Ne yardan ne serden vazgeçerek laik müslüman oluyorlar.Türk toplumundada bunlar çoğunluktalar.İyikide çoğunluktalar. Yoksa Ülkenin hali duman olurdu!

Sitelerde Paylaş

Ben Müslüman falan değilim.Ama sizin dediğiniz tatlı su müsümanın mantalitesi şu:Kelimeyi şahadet,Sünnet,Oruç,Beş vakit namaz! Şöyle düşünüyorlar o zaman :Biz Kelimeyi şahadetle müslümanmıyız? evet.E o zaman haftada bir gün Cuma namazı Ramazanlardada içki içmez tutabildiğimiz kadarda oruç tutarsak Allahta bizi affeder:)

İçkide içiyor! o zaman şöyle düşünüyor. Bu içki haram ben bunu kabul ediyorum! Ama belli yaşa geldiğimde bırakırım canımmm:) allahta affeder.Ben Peygamberime inanıyorum. Yarın ahirette Peygamberimde bana Şefaat mutlaka edecektir!

Ve bu şekilde İslamı sulandırıyorlar.Ne yardan ne serden vazgeçerek laik müslüman oluyorlar.Türk toplumundada bunlar çoğunluktalar.İyikide çoğunluktalar. Yoksa Ülkenin hali duman olurdu!

Ama saçma sapan hurafelere masallara inanmaya, şarlatanlara para kazandırmaya aynen devam!

Sitelerde Paylaş

İslamcıyım dindarım diyip geçinipte aferdersiniz milletin karısının kızının götüne bakan ve güçsüzü ezmeyi seven çok kişi gördük biz!Böyleleri internetde ne ateşli islamı savunurlar.Oysa gerçek islamın yüzünü bir bilseler!

Sitelerde Paylaş

İslamcıyım dindarım diyip geçinipte aferdersiniz milletin karısının kızının götüne bakan ve güçsüzü ezmeyi seven çok kişi gördük biz!Böyleleri internetde ne ateşli islamı savunurlar.Oysa gerçek islamın yüzünü bir bilseler!

Maalesef işleri güçleri belden aşağı.şimdi bir sitede kadınların örtünmesi ile ilgili ayetteki Kadınşların ayaklarını güm güm yere vurmasınlar mealinin manası ne olabilir? diye sordum.Aldığım cevaplar: Memeler hoplar tahrik oluruz.Kadının ayağı ses çıkarır tahrik oluruz!Bir insan bu kadar hayvandan aşağı duruma düşebilirmi?

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...