Jump to content

Rezil Olan Ateist

Recommended Posts

insan madem bir hayvansa, neden diğer tecavüzcü hayvanları yadırgamayıp yargılamadığımız halde insanları suçluyor ve cezalandırıyoruz diye sormuş, kadın resmen kekelemeye başlamış..

siz nasıl cevap veriyorsunuz bu soruya?

Müslümanlarda, ne yazık ki, zeka bulunmuyor. Bunu soruda da görebiliyoruz.

Kanun-yasa yasama organı tarafından koyulan ve toplumun bütün kesimlerinin uymak zorunda olduğu kurallardır. Hayvanlar toplumun bir kesimi değildir. Hayvanlar ile iletişim kurulabilseydi, hayvanlar ile düşünce alışverişi yapılabilseydi, hayvanlar toplumun bir parçası olsaydı, belki bu soru bir şey ifade edebilirdi.

Müslü, cezai ehliyet şartlarını da bilmiyor. Doğal olarak kadın, büyük ihtimalle, neye çatmışım lan ben, bu nasıl bir beyinsizlik diye bocalıyor.

Sitelerde Paylaş

Programdaki dincinin sorduğu soruyu asıl kendisinin düşünmesi lazım, madem Allah adında bir tanrıya inanıyor, öyleyse neden bu Allah küçük bir çocuğa tecavüz eden birisine seyirci kalıyor?

Küçük bir çocuğa tecavüz edilebilecek bir sistem yaratmanın amacı nedir?

Sitelerde Paylaş

https://www.youtube....h?v=cbgjkvhvXeI

bu hayvanı yargılayan ve cezalandırılması gerektiğini söyleyen bir ateist var mı?

"Bir grup maymun zina yapan bir maymunu yakalamış :excl:ve taşlama cezasını uyguluyorlardı. Onları bu haklı işte desteklemek için ben de taş atarak yardım ettim" (Buhari 3849)

Ben de Muhammedi örnek aliyorum.

Taslanmali!!!

:)

Sitelerde Paylaş

Yani şimdi ateistlere takacak hiç bir kulp bulamadınız, bula bula ateistler insan bir hayvan türüdür diyor kulpunu bulup taktınız öyle mi müslümler...

Dünyada sizden daha acınası zavallılar kaldı mı etrafınıza şöyle bir bakın! Ha, var, bazen inanılmaz olaylar duyuyoruz. Ama bunlar ne halt ettiklerinin bilincindeler. Bu saçma sapan dinleri ile böbürlenmiyorlar hiç olmazsa. Bu çok kökleşmiş, sökemiyoruz diyorlar. İpe sapa gelmediğinin çok iyi bilincindeler. "Tüm insanlar böyle inanmalı, böyle inanmayan cehenneme gider" diye tafra bari yapmıyorlar. İpe sapa gelmez saçma sapan inançlarının insanlığın biricik kurtuluşu olduğunu hele hiç iddia etmiyorlar. Bir ar, utanmaları var hiç olmazsa. Bu kadar ipe sapa gelmez saçmalıkların insanlığın kurtuluşu olamayacağını çok iyi biliyorlar.

Halinize bir bakın... Foseptik çukurunda bir prensesin gelip öpmesini ve prens olmayı bekleyen kurbağalar gibisiniz. Ben foseptikte yaşayan bir kurbağayım deseniz, tamam yani, evrim sizi de oraya getirmiş, bunda bir kabahatiniz olmayacak ama, siz aslında prens olduğunuzu iddia ediyorsunuz!

Hiç ama hiç bir şeyden anlamıyor, anlamaya çalışmıyor ve anlamak da istemiyorsunuz. Elmas ile kömürün aslının karbon olması elmasın tonunun bin liradan kamyona doldurulup boşaltılmasına neden olmadığını size anlatsak, bin türlü kıvırtma ile yine yan çizersiniz.

Frodo'nun Gollum'a dediği gibi siz iflah olmazsınız.

Sitelerde Paylaş

Eşek ya da at kuzunuza tecavüz etmeye kalksa müdahale edersiniz. Ekonomik zarardır.

Çoban köpeği kuzunuza tecavüz etmeye kalksa o köpeği öldürmeye kalkarsınız.

Sürüdeki koç bir koyuna zorla tecavüz etmez ama taciz etse bile sesinizi çıkarmazsınız. Üremeleri sizin yararınızadır.

Sokak köpeğinin, cins köpeğinizle çiftleşmesine izin vermezsiniz. Doğacak yavrular beğeninize uymayacaktır.

İnsan yararcıdır. Toplum yararcıdır. Toplumun, bireyin yararına olmayan şeyler cezalandırılır.

İnsanlar başkalarından zarar görmemek için, özgürlüklerinden vazgeçip otorite altında yaşamaya başlarlar.

Otoriteye karşı gelmek kişinin zararınadır.

Soru soran adamın kafası işlemiyor zaten. İşlese dindar olmaz.

tarihinde anarkom tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayır şimdi insanın bir hayvan türü olması bunların neresine batıyor?

"Ne yani şimdi efendimiz sallallah hazretleri hayvan mıydı? Haaaşaaaa!"

Bunların derdi bu!

Normal bir insanın hayvan olduğunu idrak edemeyecek kadar zeka kapasitesi düşük olamaz. Bunu her normal insan apaçık bilir. Bunların da hayvan olduklarını bilmediklerini hiç sanmıyorum. Ama işte sallalahın hayvan olması... Sıkıntı!

"Şefaat etmez sonra, huriler gider elden!" :D

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Yücegüç, ınsan dışındakıların kellei gabağına cicsin göre bire kaset koymuştur.

Her canlı bu kasete göre davranışlarda bulunurlar.

Insanlarda hayvandır ama kasetlilerden değil,uslu canlılardandırlar.

Bu USU hiç çalıştırmazsak ınsanın hayvandan farkı olmaz.

Hatta konuşamaz bile.Hiç kimsenin olmadığ bir yere bırakısak.

Dinlerde birer hazırlanış kasettir.

Dinciler ınsanların uydurduğu bu kasetleri ısanlarn başındaki USU alıp atmakta dinciler onun yerine din kasetini koymaktadırlar.

Anlayacağınız ınsanlar işte bu zaman hayvanlaşmaktadırlar.

Çünkü heisinin kfasına ayı kaset vadır.

Hepsının yaptıkları aynıdır.

Bakalı ayımıdır.

Herhenki bi ıcadları varmu YOK

Kadının aşağılanması hepsinde aynımı aynı

1500 yıl öne Tüm dünye müslümen olsaydı

bugün aydınlanma aracımızne olacaktı?

MUM

Alaattinn lambası

Taşıt araçlarımız ne olacakı

Eşk

At

Katır

Deve

Demekki kaset kullandığımızda bizde asetiiler sınıfına giriyürüz.

Kaset ne derse o

Kişinin kendi fonsiyonu SIFIR.

Başına kaset konmasına izin vermeyenler Yücegücün sırlarını içlerine koyup yarattıkarı herşey üstüne hiç durmadan geceli gündüzlü USLA çalışarak bir sürü buluş yapmışlar ve yapmaktadırlar.

Hem tüm ınsanlığa büyük faydalar sağlama yanında kendilerinede bu buluşlar büyük servet kazandırmaktadır.

Kaset kafalılar nerdeyse orda kavga ,dövüş, savaş vardır.

Bakın islam ölkelerine

İlkellikleri hem yüzlerınden okunuyor hemide yaptıklaından

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

https://www.youtube....h?v=cbgjkvhvXeI

bu hayvanı yargılayan ve cezalandırılması gerektiğini söyleyen bir ateist var mı?

Evet, bugünden tezi yok, hemen havyanat kanunları hayata geçirilmeli.

Hayvanları insanlardan olduğu kadar, hayvanlardan da korumalı değil mi ?

Ancak sizin bu konuyu açarken sanki kıs kıs güldüğünüzü görür gibiyim.

Yoksa yanılıyormuyum ?

Bu arada foruma tekrar hoş geldiniz, namı diğer BRUTAL.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cevap veriyorum:

1- Sürü halinde yaşayan bütün hayvanlarda toplumsal kurallar vardır. Cinsel ilişki hayvanlarda da kurallara bağlıdır. Hayvanlar sürü içindeki kuraldışı ilişkileri cezalandırır. Biz insan türü olarak hayvanların kuraldışı cinsel ilişkilerini niçin yargılayalım? Bu saçma bir soru.

2- ahlakın kaynağı insan aklıdır. Bazı insanlar daha zeki, bazıları aptal olduğu gibi, bazı insanlar daha ahlaklı bazıları da ahlaksızdır. Gökten indiğine inandığınız kitaplar ahlaksız insanı ahlaklı yapamaz. Aksine birçok ahlaksız, kurnaz insanın sığınağı olmuştur.

Sitelerde Paylaş

insan madem bir hayvansa, neden diğer tecavüzcü hayvanları yadırgamayıp yargılamadığımız halde insanları suçluyor ve cezalandırıyoruz diye sormuş, kadın resmen kekelemeye başlamış..

Çünkü senin gelişmiş neo korteksin var.

Çünkü hayvanlarda bir "ben" bilinci yok..Yine korteks gelişimlerine bağlı olarak.

Çünkü bir kişinin özgürlüğü, bir diğerininkinin başladığı yerde biter.

Çünkü kişi hak ve özgürlükleri var.

Yeter mi?

Cariye ve köleyi mazur gören bir dinin mensubu mu soruyor bu soruyu?

Bu akılsızca bir soru..

İnsanları yargılıyor isek, hayvanları neden yargılamıyoruz.?

Diyeceksin ki; çünkü biz hayvan değiliz, zaten sorun da bu...

E o zaman insanlarla hayvanlar neden ortak şeyi yapıyor?

Hani biz insandık, neden "aynı hayvanlar gibi" tecavüz ediyoruz?

Bu, "eğer biz hayvansak, hayvanlar neden insanları yargılamıyor"la düpedüz aynı mantığı içeriyor.

Sence neden yargıla(ya)mıyorlar? Bizim onları yargılamama nedenimizle aynı olabilir mi acaba? :)

Sen insanla hayvanı neresinden ayırıyorsun ki, bana bu soruyu sorma hakkını kendinde buluyorsun?

İnsan da bir hayvandır demek; tüm eşşekler zebradır, tüm zebralar maymundur, tüm maymunlar da hipopotamdır vs. mi demek?

Taksonomi var, tür var, sınıf var..

Her hayvanın farklı ve ayırt edici özellikleri var.

Sen önce "insanı hayvan olarak kabul etmek, diğer tüm özellikleri de hayvanlarla aynıdır demektir" iddianı kanıtla..

Sonra sorunu sor; geriye soracak bir soru kalırsa tabi..Geriye soracak bir soru kalmayacak.

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ha bir de, akıl hastalarının neden cezai ehliyeti yok?

Onlar da insan değil mi?

Akıl hastaları hayvan mı yoksa?

Sitelerde Paylaş

''Hayvanlarda ahlaktan bahsedemiyoruz'' diyen birini dinlemek ve sorduğu saçmalıklara cevap vermek akıl işi değildir..Akademik kariyer yapmış birisi,bu namussuzların karşısında tabi ki konuşamaz..Ne desin kadın?!

Bir tarafta Odtü biyoloji,diğer tarafta namussuz bir müslüman..Namussuz diyorum,çünkü hayvanları komple ahlaksız görüyor..Bunun gibi namussuzlar yüzünden,bu Dünya'da diğer hayvanlar acı çekiyor,yok oluyor..

Bunun gibi namussuzların karşısına benim gibi birini çıkarmalılar..O zaman görür hayvanları,hayvanlığı..

Kadın bunların seviyesine inemez ama ben inerim..

Bu arada şunu belirtiyim..Türkiye'deki bilim insanlarına bu konularda ara ara söz veriliyor ama bir tanesi de ekranda İNSAN BİR HAYVAN TÜRÜDÜR veya İNSAN BİR HAYVANDIR gibi cümleler kurmuyor..Ben bunu anlamıyorum..Bu korku nedir,yahu..!

Biz maymundan evrilmedik,biz bir primat türüyüz,bir maymunuz,bir hayvanız.Niye bu kadar açık bir şekilde konuşamıyor bu insanlar?

Sitelerde Paylaş

bazılarınız videodaki ateist gibi soruya ateizm açısından cevap veremediğinden teizme saldırmış

bazılarınız çıkar ilişkinden hareketle kendi çıkarlarına olanın doğruluğunu savunmaya çalışıp saçmalamış

bazılarınız da insan beyninin diğer hayvanlardan farklı işlediğine dem vurmuş

ancak bu son kısım sağlam bir kanıt getirebilirse haklı çıkabilir

beynimizin daha gelişmiş olması, bizi hangi fonksiyonlara sahip kıldı

diğer hayvanlardan farklı olarak, biyolojik mekanizmadaki tecavüze neden olan hormonların kontrolü bizde mi?

ben istesemde birine tecavüz edemiyorum, tecavüz eden kişinin bunu yapıp yapmamakta özgür olduğunu hangi bilimsel veriye göre savlayabiliriz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...