Jump to content

Ateizm'den İslam'a?

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çoğunluğumuz islamı bırakarark deizmi, agnostizmi, ateizmi seçtik ve bu yoldayız.

Pekala hiç daha sonradan tekrar İslama geri dönen var mı?

1 kişi bile var mı duyduğunuz bildiğiniz?

Varsa konuşmak nedenlerini bilmek isterim.

Yorumlarınız...

bir değil belki 1000lerce var

hatta bu sitede adminlik yaparken doğru yolu yani imanı islamı bulup ayrılanlar bile var

bunların hakka yolculuklarını anlatan başlıklar vardı bu sitede eğer silinmediyse bulabilirsin

hem 100lerce kişinin üyeliğini sildirip gitmesini ben genel olarak buna bağlıyorum

hatta bu insanlar yazdıklarından yaptıklarından pişman bir şekilde gidiyor ki yazılarının da silinmesini talep ediyorlar

siteyi karıştırırsan görürsün

hasılı kelam ateizmde bi b.k yok anlayacağın

Sitelerde Paylaş

bir değil belki 1000lerce var HANİ NEREDE SEN 1000lerce VAR DEMENLE VAR OLMUYOR, GÖSTERMEN KANITLAMAN GEREKİYOR.

hatta bu sitede adminlik yaparken doğru yolu yani imanı islamı bulup ayrılanlar bile var. EĞER BİRİSİ GERÇEKTEN ATEİZMDEN İSLAMA GEÇTİYSE GERİ NEDEN BİZLERİ DE YENİDEN İSLAMA DÖNDÜRMEYE ÇALIŞMIYOR.O HALDE GERÇEK MÜSLÜMAN DEĞİL.

bunların hakka yolculuklarını anlatan başlıklar vardı bu sitede eğer silinmediyse bulabilirsin. LİNK ATABİLİRSİN

hem 100lerce kişinin üyeliğini sildirip gitmesini ben genel olarak buna bağlıyorum. SEN BUNA BAĞLIYORSUN VE BAĞLAMIN DOĞRUYU MU İFADE EDİYOR. ALAKASI YOK YÜZLERCE KİŞİ BAŞKA SEBEPLERDEN GİTTİLER. DİNLE ALAKASIZ FORUMLA ALAKALI BİR DURUMDAN DOLAYI.

hatta bu insanlar yazdıklarından yaptıklarından pişman bir şekilde gidiyor ki yazılarının da silinmesini talep ediyorlar PİŞMAN OLAN BİRİSİ SİLİNMESİNDEN ÇOK PİŞMANLIĞINI DİLE GETİRİP BİZLERİ DE İSLAMA GETİRMEYE ÇABALARDI AMA BEN GÖREMEDİM HENÜZ.

siteyi karıştırırsan görürsün KARIŞTIRDIM AMA BULAMADIM

hasılı kelam ateizmde bi b.k yok anlayacağın ATEİZM DE Bİ BOK YOK EWT ÇÜNKÜ BOK KÖTÜ BİR ŞEYDİR PİSLİK YAYAR ETRAFA ATEİZMDE BULUNMAZ AMA NERELERDE BULUNUR BUNLARI GÖREMEMENİZE ÇOK ŞAŞIRIYORUM.

tarihinde Discover tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateizmden islama geçen var. 21. yüzyıda bile çok sayıda insan var. Dünyada ahmakların her zaman sayısı fazladır.

Kuranda dünya düzdür yazar. Bu kitaba inanan dünyada milyonlarca gerizekalı var. Kuranda kes parçala yazan terörist bir kitaptır bu kitaba inanan milyonlarca gerizekalı var. Bazıları okumadan inanır bazıları okuyarak inanır. Her iki grupta ahmatır çünkü bir kısmı okumadığı bir kitaba inanmadığı için ahmaktır bir kısmıda okuduğu halde böyle saçma kitaba inandığı için ahmaktır

Unutmamız gereken birşey var. İlk insanlar ateistti dinler sonradan uyduruldu. Milyonlar dinlerin peşinden gitti. Dünyada ahmakların her zaman sayısı fazladır.

Sitelerde Paylaş

Sorum tam anlaşılmamış sanırım. Gerçekten müslüman olup yani müslümanlığı yaşayıp (namaz, oruç, zekat falan), daha sonra ateist olup bir süre ateist yaşayıp ondan sonra tekrar islam'a geçen var mı???

"Kıyametten hemen önce karanlık gecenin parçaları gibi fitneler var.

Kişi o fitnelerde mü'min olarak sabaha erer, akşama kafir olur;

mü'min olarak akşama erer, sabaha kafir çıkar.

O fitnede oturan, ayakta durandan hayırlıdır.

Yürüyen koşandan hayırlıdır.

Öyleyse yaylarınızı kırın, kirişlerinizi parçalayın, kılıçlarınızı da taşa vurun.

Sizden birinin evine girerlerse Hz. Adem'in iki oğlundan hayırlısı olsun (ölen olsun, öldüren değil)"

(Ebu Davud, Fiten 2, (4259, 4262); Tirmizî, Fiten 33, (2205))

Bak Peygamber sav 1500 yıl önceden soruna MUCİZANE cevap veriyor

tarihinde dr.Kemal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sorum tam anlaşılmamış sanırım. Gerçekten müslüman olup yani müslümanlığı yaşayıp (namaz, oruç, zekat falan), daha sonra ateist olup bir süre ateist yaşayıp ondan sonra tekrar islam'a geçen var mı???

Vardır mutlaka.. Bu forumda öyle birinin olduğunu sanmıyorum. Ben ateistim ayrılıp İslam'a geri döneceğim diyenler oldu ama onların ateistlikleri sahte idi..

Müslümanların ahlaksız ve yalancı olabileceklerini bildiğimiz için buna hiç şaşırmadık.

Sitelerde Paylaş

hatta bu sitede adminlik yaparken doğru yolu yani imanı islamı bulup ayrılanlar bile var

bunların hakka yolculuklarını anlatan başlıklar vardı bu sitede eğer silinmediyse bulabilirsin

hem 100lerce kişinin üyeliğini sildirip gitmesini ben genel olarak buna bağlıyorum

hatta bu insanlar yazdıklarından yaptıklarından pişman bir şekilde gidiyor ki yazılarının da silinmesini talep ediyorlar

binlerce degil milyonlarca var. Hatta bu sitedeki adminlerin tamami sonradan muslumanlik ile sereflendi. Eger siteyi karistirirsaniz hepsinin hakka yolculuk videolarini bulabilirsiniz. İnsanlarin siteden uyeliklerini sildirmelerini ve mesajlarinin silinmesini istemelerini de buna bagliyorum. Siteden gidenlerin tamami islam ile sereflendikleri icin arkasina bakmadan kaciyor buradan. Dedigim gibi, eger basliklara ve youtube a bakarsaniz herseyi acikca goreceksiniz. Kim bilir eger iyi bir cocuk olursaniz birgun sirinleri bile gorebilirsiniz. tarihinde BabyKnightt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İçinde bok taşıyıp ''yaratıcııııı'' diye feryat eden aymaz sensin..İslam'ı savunan namussuz sensin..

Yazıyım mı daha?

Muhammed'in bokuna/sidiğine tapan sensin..Aişe'ye/Safiye'ye/Zeynep'e tecavüz edene sahip çıkan sensin..Kafa kesen/kestiren Muhammed'e sahip çıkan sensin..Eş değiştiren,eşleri arasında kavga çıkartan Muhammed'e sahip çıkan sensin..Beddua/hakaret/küfür eden Allah'a ve Muhammed'e tapan sensin..Mekke'deki taşa tapan putperest sensin..

Aslında sen bir bok değilsin doktor kemal..

Sitelerde Paylaş

İçinde bok taşıyıp ''yaratıcııııı'' diye feryat eden aymaz sensin..İslam'ı savunan namussuz sensin..

Yazıyım mı daha?

Muhammed'in bokuna/sidiğine tapan sensin..Aişe'ye/Safiye'ye/Zeynep'e tecavüz edene sahip çıkan sensin..Kafa kesen/kestiren Muhammed'e sahip çıkan sensin..Eş değiştiren,eşleri arasında kavga çıkartan Muhammed'e sahip çıkan sensin..Beddua/hakaret/küfür eden Allah'a ve Muhammed'e tapan sensin..Mekke'deki taşa tapan putperest sensin..

Bu Dr İsrail de doğsaydı şuan yahudili savunuyor olacaktı.
Sitelerde Paylaş

Bu Dr İsrail de doğsaydı şuan yahudili savunuyor olacaktı.

Tabi ki öyle ama böyle de savunma olmaz ki..''Ateizmde bir bok yok'' diyerek İslam'ı savunduğunu sanıyor zirzop..Adam gibi dinini anlatacaksa anlatsın ama önce adam olmak lazım işte..Bende zamanında kafirlere karşı İslam'ı savunuyordum ama bu kadar alçalmadım hiçbir zaman..Bu müslümanların içinde bulunduğu bok çukurundan kurtulduğum için,kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum..

Sitelerde Paylaş

Çoğunluğumuz islamı bırakarark deizmi, agnostizmi, ateizmi seçtik ve bu yoldayız.

Yorumlarınız...

Elbette çok var bu insanın videolarını araştırabilirsiniz. Bülent Akyürek

https://www.youtube.com/watch?v=TdDWuiBEaPI

tarihinde Mikelanjo007 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yazıyım mı daha?

hakaretlerini aynen sana iade ediyorum

senin gibilere daha çok yakışır

ne hakla bana namussusz dersin?

iddianı isbatla yalancı

bir de admin olacaksın

Sitelerde Paylaş

'Ateistken Müslüman olan falanca filancalar' bir Müslüman efsanesidir.

Bu, Amerika'da faaliyet gösteren Evanjelist takımının lakırdılarıdır. Aslı 'Ateistken Hıristiyan olan falanca filancalar'dır. Evrimi sözde çürüten 'kanıtlar' da onların marifetidir.

Bizim şeriatçılar birçok argümanı onlardan aldı. Kopyacılar sizi...

Sitelerde Paylaş

hakaretlerini aynen sana iade ediyorum

senin gibilere daha çok yakışır

ne hakla bana namussusz dersin?

iddianı isbatla yalancı

bir de admin olacaksın

İslam'ı savunanlar namussuzdur,sen de İslam'ı savunduğun için namussuz oluyorsun..

İslam'ın ne olduğunu yukarıda özet geçmiştim..

Admin de değilim bu arada..

Sitelerde Paylaş

Yorumlarınız...

islamı bırakıp da bir daha islama geçen olduğunu pek sanmıyorum . ancak zeus adlı arkadaş söylediğinde haklıdır . dünyada budala insanlar her zaman fazladır . çoğunluk ne yaparsa onlar da onu yapar .

Sitelerde Paylaş

beyler hepinizin unuttuğu bir isim var.

20.000 küsür mesaj atmış zavallı nickli arkadasımız.

bir anda sırra kadem bastı.

açıkçası ben onun islama geri döndüğünden şüpheleniyorum.

gunde 60 mesaj atan adam bir anda kaybolamaz.

adam gunde 8 9 saat forumdaydı bır anda yok oldu.

emınım sımdı islami forumlarda allah razı olsunlar cekıyodur mıllete :lol::D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...