Jump to content

Tekbir Eşliğinde Kadınlara Tecavüz Eden Müslümanlar

Recommended Posts

İslamda tecavüz sebestir.

Hz Muhammed:"Savaşta edindiğiniz köle kadınlarınızı satmadan evvel ve dışarı boşalmak şartıyla, tecavüz edebilirsiniz."( Buhari, Nikah 96, Buyu’ 109, Itk 13, Megazi 32, Kader 4, Tevhid 18; Muslim, Nikah 125, (1438); Muvatta, Talak 95; Ebu Davud, Nikah 49, (2171); Tirmizi, Nikah 40, (1138); Nesai, Nikah 55, (6,107).)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 118
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

dinsizin hakkından imansız gelir demişler .

onlardan bir farkınız yok demişsiniz ve kanıt sunmuşsunuz çok komik .kendi kendinize kanıt üretmişsiniz .olaya yaklaşımım hata yada değil ,yani size göre hata bana göre değil .onlarında, sizin gibi olaya realist bakanlarında canları cehenneme.

Küfürlü konuşan bireyin, onlar gibi olmaya yakındır, sadece küfür ederek o gördüğünüz olaya sanki, müdahale ve tepki verdiğinizi zannediyorsunuz, halbuki her dakika yaşanan bir olay...

Canı cehenneme demişsiniz, onların ne gideceği cehennem var ne de içinde yaşadıkları cehennemi fark edecek kadar akıl seviyeleri...

Sizlerde onlara ortak olmayın, demek istediğim bundan ibaret.

tarihinde Meggeyn tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Küfürlü konuşan bireyin, onlar gibi olmaya yakındır, sadece küfür ederek o gördüğünüz olaya sanki, müdahale ve tepki verdiğinizi zannediyorsunuz, halbuki her dakika yaşanan bir olay...

Canı cehenneme demişsiniz, onların ne gideceği cehennem var ne de içinde yaşadıkları cehennemi fark edecek kadar akıl seviyeleri...

Sizlerde onlara ortak olmayın, demek istediğim bundan ibaret.

bir bireyi ettiği küfürden dolayı yargılayamazsınız,sadece o anlık bir tepkidir .

bende farkındayım, klavye başında ettiğim bir küfrün faydası olmayacağının .kanıma dokundu,ne yapsaydım kafamı hemen yanımda duran duvaramı vursaydım .ayrıca demek istediğinizi ilk mesajınızda da anladım ,sadece bu gün asabiyim biraz, şanssızlığınıza bu anıma denk geldiniz.

aşırı tepki verdim sanırım .

sizden özür dilerim .

Sitelerde Paylaş

bir bireyi ettiği küfürden dolayı yargılayamazsınız,sadece o anlık bir tepkidir .

bende farkındayım, klavye başında ettiğim bir küfrün faydası olmayacağının .kanıma dokundu,ne yapsaydım kafamı hemen yanımda duran duvaramı vursaydım .ayrıca demek istediğinizi ilk mesajınızda da anladım ,sadece bu gün asabiyim biraz, şanssızlığınıza bu anıma denk geldiniz.

aşırı tepki verdim sanırım .

sizden özür dilerim .

Özür dilenecek kişi biz değiliz, sizde...

Sadece bir olayı daha farklı açından görmesine izin verdiğini için, zihninize ve bedeninize teşekkür edin...

İyi forumlar...

:)

Sitelerde Paylaş

Bu azl/azil konusunu bilirim..Muhammed yapmayın der..Çünkü esir kadın yani cariye hamile kalabilir..

Hamile kalırsa para etmez..Orjinal hadis şöyledir:

Bunu yapmamaniz gerekir. Kiyamete kadar gelecegi takdir edilen her canli mutIaka yaratilacaktir (siz tedbirinizle onune gecemezsiniz)."

Sitelerde Paylaş

Ateistler tepki göstermiş, müslüman gülmüş.Hani sığırlar diyor ya allah yoksa her şeyi yaparsın.İşte aradaki fark bu.Bu şerefsizliğe tepki göstermek için insan olmak yeter.Dinin ahlakının bir halta yaramadığının göstergesidir bu video.Dinler insanları sapıklaştırıyor...

Sitelerde Paylaş

Kendi sapıklığınızı destekleyecek bir video paylaşarak "işte gerçek islam" bu diyen ve bundan haz alan tiplere gülüyorum.

Bu ahlaksız paylaşım üzerinden islama giydirmek.

Evet size zevk verdi.

İşte bu gerçek islam!! derken boşalan sapıkları düşünemiyorum bile.

Biz burada kimseye sapık demiyoruz ama sen gayet rahat bir şekilde hepimize sapık diyebiliyorsun..Bu da senin sapık olduğunu kanıtlamaz mı?

Kuran'da grup seks var canım,grup seks..İkişer,üçer ne demek?!

Hadislerde tecavüz var..Hem de ne tecavüz..

Tabi siz ayet ve hadisleri bilmediğiniz veya anlayamadığınız için İslam'ı süpper bir din sanıyorsunuz ama işin aslı öyle değil işte..

Sitelerde Paylaş

şu işid videolarını hiç açmıyorum-açamıyorum

toplu tecavüz,kelle kesme,yakma yüksek binalardan atma,kırbaçlama,taşlama..

bu vahşetin sınırımızda yaşanması ayrı...

bunlar homo saphiens değil olamaz, bu çağda bu ilkellik akıl almıyor..

Sitelerde Paylaş

Ben gidip de bir insanın yada bir insan grubunun ahlaksız videolarını -gerek tecavüz olsun, gerek başka birşey- olsun izlemiyorum.

İzlesem bile bu tipleri SAPIK ve AHLAKSIZ olarak tanımlıyorum. Bu tiplere Müslüman, Ateist yada bir X grup demiyorum.

Sizin yaptığınız bu sapıklar üzerinden prim yapmak.

Siz burada bu sapıkları kullanarak ateizmi aklıyorsunuz. Bir yerde tecavüz olsun da kendi inancımı bunun üzerinden savunayım da karşı tarafa kaka fırlatayım derdindesiniz.

Ben de çıkıp ateizmde tecavüz serbestir desem ve bir iki tecavüz videosu bulup sunsam ne olacak ?

Bu dünyanın her yerinde şerefsizlik olarak nitelendirilir.

İnsanın sapığı da var ahlaksızı da var. Ateistin sapığı var ahlaksızı var.

Hristiyanın sapığı var, müslümanın da.

Gerçek islammış. İyi o zaman bende gerçek ateizm budur diyeyim, ne dersiniz ?

Sen şuna kafanda yarattığın islam desene.

Dün Taliban gerçek islamdı, bugün Işid sizin için gerçek islam oldu.

Neden mi ? Çünkü adamlar tam da istediğiniz sapıklıkları hiçbir dönemde olmadığı kadar fazlasıyla ve göstere göstere HD kalitede yapmaktalar.

Hergün ayrı bir tecavüz, her gün ayrı bir işkence. Tamda sizin istediğiniz gibi!

Bokoharam da büyük ihtimal sizin için gerçek islamdır. Ama ne zaman bokoharamdan daha beter bir grup çıksa bu sefer de o grup sizin için gerçek islam olacak.

Bilinç altınızdaki pislikleri bu tarz videolar üzerinden X gruplarına yamayarak sakın ola kendinizi aklamaya çalışmayın.

Sitelerde Paylaş

Ateizmin nesini aklayacaz sanki beş senede bir terör örgütü kuranlar hep ateistlermiş gibi.

Hristiyanın da sapığı var. Ateistin de var. Budistin de var. Yalnız müslümanlar kitle halinde sapık. Yani tek tüklük değil grup halinde tecavüz ve katl eğilimi var adamlarda.

Sitelerde Paylaş

Ben gidip de bir insanın yada bir insan grubunun ahlaksız videolarını -gerek tecavüz olsun, gerek başka birşey- olsun izlemiyorum.

İzlesem bile bu tipleri SAPIK ve AHLAKSIZ olarak tanımlıyorum. Bu tiplere Müslüman, Ateist yada bir X grup demiyorum.

Sizin yaptığınız bu sapıklar üzerinden prim yapmak.

Siz burada bu sapıkları kullanarak ateizmi aklıyorsunuz. Bir yerde tecavüz olsun da kendi inancımı bunun üzerinden savunayım da karşı tarafa kaka fırlatayım derdindesiniz.

Ben de çıkıp ateizmde tecavüz serbestir desem ve bir iki tecavüz videosu bulup sunsam ne olacak ?

Bu dünyanın her yerinde şerefsizlik olarak nitelendirilir.

İnsanın sapığı da var ahlaksızı da var. Ateistin sapığı var ahlaksızı var.

Hristiyanın sapığı var, müslümanın da.

Gerçek islammış. İyi o zaman bende gerçek ateizm budur diyeyim, ne dersiniz ?

Sen şuna kafanda yarattığın islam desene.

Dün Taliban gerçek islamdı, bugün Işid sizin için gerçek islam oldu.

Neden mi ? Çünkü adamlar tam da istediğiniz sapıklıkları hiçbir dönemde olmadığı kadar fazlasıyla ve göstere göstere HD kalitede yapmaktalar.

Hergün ayrı bir tecavüz, her gün ayrı bir işkence. Tamda sizin istediğiniz gibi!

Bokoharam da büyük ihtimal sizin için gerçek islamdır. Ama ne zaman bokoharamdan daha beter bir grup çıksa bu sefer de o grup sizin için gerçek islam olacak.

Bilinç altınızdaki pislikleri bu tarz videolar üzerinden X gruplarına yamayarak sakın ola kendinizi aklamaya çalışmayın.

Burayı yanlış anlıyorsunuz işte.

Benim mesela Türklerin uyguladığı yontulmuş, törpülenmiş İslam'a karşı hiçbir sıkıntım yok. Ancak Türkiye ye ithal ettiğiniz İslam'ın orjinal ve yontulmamış hali sıkıntıdır ve bir insanlık ayıbıdır.

Sahabeler aralarında esir kadınların nasıl ırzına geçelim de hamile kalmasınlar diye tartışıyorlar. Sonra peygambere soruyorlar, peygamber de ne yaptığınızı sanıyorsunuz ırz düşmanı sapıklar diyeceğine, şöyle yapsanız da olur yapmasınız da olur diyor.

Bu daha hiçbir şey. Adamlar öldürdükleri adamların eşlerine kızlarına aynı gün atlıyorlar, yakaladıkları heriflerin kellerini uçuruyorlar, sonra da bütün bunlardan böbürlenerek bahsetmişler hadis kitaplarında. Üstelik namaz kılmayı, oruç tutmayı öğreten kitaplarda yazıyor bunlar.

Bakın siz bunu kabul etmiyorsunuz. Ama İslam'ın içinde çok azınlıksınız. Araplar bunları ve bu sapıklıkları kutsal kabul ediyor. Yani açıkçası ben sizin yerinizde olsam kendime müslüman demeye utanırım, zira bu sapıkların kutsal saydığı şeyleri siz de kutsal sayıyormuşsunuz gibi bir algı oluşuyor.

Son olarak buradaki yanlış anladığınız şey şu: bu iğrenç ırz düşmanlığının, cinayetlerin ve yağmanın İslam'ın temelinde olduğunu söyleyen biz değiliz, müslüman nüfusunun %96 sını oluşturanlar söylüyor ve buna inanıyorlar. Bundan gurur duyuyorlar.

Siz ve diğerleri de kendinize müslüman diyerek bu iğrençlikleri destekliyorsunuz. Biz burada sadece sizi bu konuda uyarıyoruz. Destek verdiğiniz dinin mensuplarının %96 sı buna inanıyor, bu dinin içinde bunların olduğunu söylüyor Vs....

Yani burada ikna etmeniz gereken biz değiliz, bunları düşünen sapıklar kimse onları ikna edin. Gidin onlara söyleyin siz yanlış biliyorsunuz diye. Yalnız kafanızı uçurmasınlar dikkat edin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...