Jump to content

Abdesti bozan zımbırtılar

Recommended Posts

ossurmak

işemek

kusmak

sıçmak

kan çıkması

boşalmak (sperm çıkması)

uyumak (sebebi uyurken yukarıda saydıklarımızın biz farkında olmadan gerçekleşebilecek olması)esel

hatırlayabildiklerim şimdilik bunlar...

peki....

soru şu : allah bunları PİS KÖTÜ KAKA olarak kabul ediyor ve abdesti bozduğunu ileri sürüyor...

iyi de kardeşim...

bu sıvıların vs. tamamı zaten benim içimde....

,neden ille de dışarı çıkınca maneviyattan abdest bozuluo ? ne alaka ? bunlar pis ise allah katında - neden yarattı içimizde bunları ?

TERLEMEK mesela neden abdest bozmuyor ?

tükürmek yada ? yahut sümüğünün akması neden bozmuyor ? onlar da vücut ifrazatı değil midir ?

sidik : azotlu bir bileşiktir...aslı amonyaktır....amonyak ise aslında sterildir ve temizlikte de kullanılır...abdest bozuosa - amonyaklı sıvıları da kullanmayın ey müslümler ? günahtır ? HARAMDIR ? ...

terlemek aslında = işemek.....çünkü ter sıvısı ile idrar sıvısı hemen hemen aynıdır. tek fark biri çükünden çıkıyor - diğeri derinden....

terlemek neden abdest bozmaz ?

tükürmek ? o da bi vücut ifrazatıdır ? tıpkı er bezlerinde üretilen SPERM gibi - o da tükrük bezlerinde üretilir...sperm abdest bozar ama - tükürük bozmaz ... ?? neden ama ?

sebeb : cahil bedeviler salgı bezlerinden bi haber oldukleri için - vücut sıvıları hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmadıkları için.....resmen sallamışlar ...atmışlar kafadan... başkada sebebi YOK.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ossurmak

işemek

kusmak

sıçmak

kan çıkması

boşalmak (sperm çıkması)

uyumak (sebebi uyurken yukarıda saydıklarımızın biz farkında olmadan gerçekleşebilecek olması)esel

peki....

soru şu : allah bunları PİS KÖTÜ KAKA olarak kabul ediyor ve abdesti bozduğunu ileri sürüyor...

iyi de kardeşim...

,neden ille de dışarı çıkınca maneviyattan abdest bozuluo ? ne alaka ? bunlar pis ise allah katında - neden yarattı içimizde bunları ?

tükürmek yada ? yahut sümüğünün akması neden bozmuyor ? onlar da vücut ifrazatı değil midir ?

sidik : azotlu bir bileşiktir...aslı amonyaktır....amonyak ise aslında sterildir ve temizlikte de kullanılır...abdest bozuosa - amonyaklı sıvıları da kullanmayın ey müslümler ? günahtır ? HARAMDIR ? ...

terlemek aslında = işemek.....çünkü ter sıvısı ile idrar sıvısı hemen hemen aynıdır. tek fark biri çükünden çıkıyor - diğeri derinden....

tükürmek ? o da bi vücut ifrazatıdır ? tıpkı er bezlerinde üretilen SPERM gibi - o da tükrük bezlerinde üretilir...sperm abdest bozar ama - tükürük bozmaz ... ?? neden ama ?

sebeb : cahil bedeviler salgı bezlerinden bi haber oldukleri için - vücut sıvıları hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmadıkları için.....resmen sallamışlar ...atmışlar kafadan... başkada sebebi YOK.

Hayda ya kardeşim öyle sorular sormuşunki bunlara zavalı müslümnlar nasıl cevap versin yüce yartanımız Allh bunları bilmezken müslüman arkadaşlar nerden bilsinler senden ricam lütfen müslüman arkadaşların anlıyacağı sorular sor. yoksa haksılık olur bu konuda sizi adalete davet ediyorum

Sitelerde Paylaş

İslamın doğal bir din olduğu iddia edilir ama yalandır. İslam insanın doğal hallerini kabul edemeyen, içine sindiremeyen, pis gören bir dindir. Üstelik insanın bu kötü gördüğü hallerini de allahın yarattığını öne sürer. İnsanın da bir hayvan türü olduğunu kabul etmeye hem bir türlü yanaşmaz, hem de insanın hayvani hallerini bir türlü kabul edip içine sindiremez.

İslam bir çelişkiler, bunalımlar, kabullenememe, şaşkınlık dinidir. Bu yüzden hep ve istisnasız bunalım geçirenler müslüm olurlar. Müslüm olarak yetiştirilmemiş birinin müslüm olmasının ben başkaca bir nedenini hayatımda hiç görmedim. Hep bir depresyon sonucunda müslüm olmaya karar veriyorlar.

Tanıdığım bir kız vardı. Son derece neşeli, hareketli, şen şakrak bir kızdı. Birden ortadan kayboldu. Sonra karşılaştım, tanımakta zorluk çektim. Başını örtmüştü. Bana seslenmese geçer gider, tanımazdım. Çok şaşırdım, senin gibi şen hareketli, hayatın tadını çıkaran bir kız, bu saçma sapan kıyafeti nasıl giyer dedim. O tabii alışmış hep maşallah aferin duymaya... Ben böyle söyleyince itiraf etti. Depresyon geçirdiğini, nedeninin de annesini kaybetmesi olduğunu söyledi. Annesini kaybetmeye ne yaptıysa katlanamamış, kendini eğlenceye hareketliliğe verdiyse de içinden taşan dayanılmaz acıyı bastıramamış ve depresyon geçirmiş. Ayaküstü bir sohbet, o kadar. Şu an ne yapıyor bazen merak ederim. Onu bir kaç kere daha görsem bu saçmalıktan vazgeçirirdim. Ölüm hakkında üzülmemeye de onu kesin ikna ederdim ama bir daha karşılaşma şansı olmadı.

Gördüğüm duyduğum tüm müslüm olma hikayeleri hep depresyon sonucu. Durup dururken müslüm olmaya karar veren kimse ne gördüm, ne duydum.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ossurmak

işemek

kusmak

sıçmak

kan çıkması

boşalmak (sperm çıkması)

peki....

iyi de kardeşim...

gaz çıkarmak abdesti bozmuyor olabilir o ayrı..

işimek sıçmak yatarak uyumak bunlar beşeri sıfata ait şeyler olduğundan abdest bozulmuş oluyor

birde boşalmak yada hayelinden temas kurmak ve bunun neticesi cisminde bir ıslaklık bile olsa bu sefer boy abdesti alman gerekiyor

bunun içinde şöyle deniyor kıl dibi kalmıycak kadar kuru yer kalmıycak

bunun mana-i enfüsüsi: vucudunda (benliğinden) kıl kadar kalırsa eser. Cananında kıl kadar alamasın bir haber denmiştir

abdestin enfüsüsi (iç) manası ise: bir kimse dış abdest ile İç abdestini birleştirip abdest alırsa

peygamberimiz şöyle buyurmuşlar : bir kimse abdest alır şu duayıda okursa şeytan ondan uzaklaşır ona Semavatın (fevkindeki cennetin) kapıları açılır oda istediği kapıdan cennete girer buyurmuşlardır ki

Bu söz katiyet ifade eder masal değildir

onun için uyumak işemek ağız ile yalan söylemek

el ile kötü işler yapmak zulm etmek

ayak ile menfaat peşinde koşmak

kulak kıylu kal dinlemek kulak vermek (bana anlatma alemin dedikodusunu dinlemem seni bana kimseyi çekiştirme gıybet etme ben onu çok seviyorum)

hak ve hakikatten hariçindeki şeyleri baç tacı etmek bunlar abdesti bozduğundan

tekrar o kişi abdest alması lazımdır CENNETİN KAPILARI AÇILIP İÇERİYE GİRMESİ İÇİN anladın mı

Hahayyy kamon

Evet yukarıda saydığımız şekilde yaşayan bir Kimsenin yanına ne şeytan yaklaşır ne in (insan) gelir ne cin gelir

buna ya der ondan uzaklaşırlar...

kapılar acılır oda istediği kapıdan cenente girer buyurmuşlardır..

Not :peygamberimiz: kalb (sevme aleti) daima dışardan zehirlenir buyurmuşlardır

bir kimse resüllaha geldi filanın yaptığın çirkinlikleri sayıyor

peygamberimiz: Ben onu çok seviyordum bunu bilmeliydiniz demiş

laf adamın ağzında kalmış anlatamamış

eğer daha devam ederse

bak çok seviyorum diyorum benim sevgimin hatırı yok mu?

laf adamın ağzına tıkanır... onun için gıybet edildiği zaman dinlememek lazım gelir çünkü dinleyen var diye anlatıyor...

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eğer daha devam ederse

laf adamın ağzına tıkanır... onun için gıybet edildiği zaman dinlememek lazım gelir çünkü dinleyen var diye anlatıyor...

laf adamın ağzına tıkanır... onun için gıybet edildiği zaman dinlememek lazım gelir çünkü dinleyen var diye anlatıyor... bizde ise birisinin gıybeti yapılsa... uykumuz varsa uykumuz açılır onu dinleriz..

Allah bize çok kızmıştır biz yıkmak istiyor o yüzden niye inliyoruz neden dertler bitmiyor diye yakınırız

Allah bir kimse bir kimseye gıybet ederse arkasından çirkinliklerini pisliklerini başkasına anlatırsa!

yarın ahirette o kişiye yaptığı gıybeti ispat edene kadar irin çamurun tutacam diyor (yan: ihtiyarlık çürümüş bedende olmaktan bile kötü bir şey)

adamda ispat edemiycek (ya tevbe edip sildirmişse bilemezsin) namütenahi irin cumurun kalıcak

dinleyende

çünkü dinleyen olmasa o anlatmaz

Sitelerde Paylaş

gaz çıkarmak abdesti bozmuyor olabilir o ayrı..

işimek sıçmak yatarak uyumak bunlar beşeri sıfata ait şeyler olduğundan abdest bozulmuş oluyor

birde boşalmak yada hayelinden temas kurmak ve bunun neticesi cisminde bir ıslaklık bile olsa bu sefer boy abdesti alman gerekiyor

bunun içinde şöyle deniyor kıl dibi kalmıycak kadar kuru yer kalmıycak

bunun mana-i enfüsüsi: vucudunda (benliğinden) kıl kadar kalırsa eser. Cananında kıl kadar alamasın bir haber denmiştir

abdestin enfüsüsi (iç) manası ise: bir kimse dış abdest ile İç abdestini birleştirip abdest alırsa

peygamberimiz şöyle buyurmuşlar : bir kimse abdest alır şu duayıda okursa şeytan ondan uzaklaşır ona Semavatın (fevkindeki cennetin) kapıları açılır oda istediği kapıdan cennete girer buyurmuşlardır ki

Bu söz katiyet ifade eder masal değildir

onun için uyumak işemek ağız ile yalan söylemek

el ile kötü işler yapmak zulm etmek

ayak ile menfaat peşinde koşmak

kulak kıylu kal dinlemek kulak vermek (bana anlatma alemin dedikodusunu dinlemem seni bana kimseyi çekiştirme gıybet etme ben onu çok seviyorum)

hak ve hakikatten hariçindeki şeyleri baç tacı etmek bunlar abdesti bozduğundan

tekrar o kişi abdest alması lazımdır CENNETİN KAPILARI AÇILIP İÇERİYE GİRMESİ İÇİN anladın mı

Hahayyy kamon

Evet yukarıda saydığımız şekilde yaşayan bir Kimsenin yanına ne şeytan yaklaşır ne in (insan) gelir ne cin gelir

buna ya der ondan uzaklaşırlar...

kapılar acılır oda istediği kapıdan cenente girer buyurmuşlardır..

eğer daha devam ederse

gaz çıkarmak ? bozmuyor ? emin misin ?

işemek - sıçmak --bunlar bozuyor öle mi ? neden peki ? bunlar PİS Mİ ? PİS iseler - PİSLİK iseler vücudumuzun içinde işleri ne ? içimizdeyken temizler mi ? problem dışımıza çıkmaları mı ?...

namazda allah huzuruna durduğunda - içinde aynı BOK - SİDİK ile durmuyor musun ? ha içinde - ha dışında farkı ne ?

sperm neden ille gusül gerektirir ? tükürmek yahut sümkürmek neden gerektirmez ?....

ikisi de bezlerden salgılanan sıvılar....

işin garibi SPERM vücuttan atılan en steril sıvı...tükrükte sümükte özellikle çok aşırı miktarda bakteri mevcut....

sanırım allah bilmiyor ?

yoksa muhammet mi bilmiyordu ???

bu gün bile - sokak ortasında adam sümkürür bi de gargara yapar tüm pisliğini dışarı atar....sokak ortasında....adına TEMİZLİK der....ama boşalırsa aman ha olmaz- en günah şeydir... ? gusül bile gerektirir ?

bu allahın - muhammedin ne garip saçma kuralları var böle ?

boşalıca abdest alın demek yerine - ulu orta sümkürmeyin - tükürmeyin...az medeni olun lan dese....çok daha makbule geçermiş...

sokaklarda yeşil yeşil sümük - balgam görmekten kurtulurduk en azından

Sitelerde Paylaş

Abdestin insan uydurması bir kural olduğunu, düşünen bir müslüman da kolaylıkla farkedebilir. 15 yıl önce sorsaydınız ben anlatırdım bunları size..

Zaten kuran'da "bu temiz olmanız içindir" der. Amaç temiz olmaksa, abdestin kuralları anlamsız demektir.

Amaç temiz olmaksa, neden "pis birşeye dokunduğunuzda, elinizi yıkayın" denilmemiş?

Ciddi bir rahatsızlığı yoksa, yellenen kişinin bir tarafı kirlenmez. Kirleniyorsa donunu filan temizlemeden, elini yüzünü yıkamanın ne manası var?

İşeyince neden yüzünü yıkamak gerekir. Amuda kalkarak mı işeniyor?

Sitelerde Paylaş

ossurunca abdest kaçıyor...ama sıçınca 3 taşla götünü silince tertemiz oluyor ?...

hele bi de teyemmüm var ki...yüzünü gözünü elini kuşun - itin - her hayvanatın sıçtığı toprağa iyice sıvazlayıp bi güzel bulaştırıyorsun her yerine....

sona da TEMİZ oldum diyip ortalıkta geziniyorsun ?..

lan belki daha dün bi deve geldi işedi oraya ?

he ama gerçi deve sidiği de şifaydı demi ?

Sitelerde Paylaş

ossurmak

işemek

kusmak

sıçmak

kan çıkması

boşalmak (sperm çıkması)

peki....

iyi de kardeşim...

Hiç düşünmemiştim bunu ya . Ter ve sidik benzer şeyler. Ayrıca hiç terlemeden de sperm çıkartabilirsin. Sperm deyince böyle ateşli, nefes nefese kalınan ve terlerin derya olduğu durum düşünülmemeli sperm çıkınca terleniyor ve pis kokuluyor diyerek

Sitelerde Paylaş

gaz çıkarmak ? bozmuyor ? emin misin ?

işemek - sıçmak --bunlar bozuyor öle mi ? neden peki ? bunlar PİS Mİ ? PİS iseler - PİSLİK iseler vücudumuzun içinde işleri ne ? içimizdeyken temizler mi ? problem dışımıza çıkmaları mı ?...

namazda allah huzuruna durduğunda - içinde aynı BOK - SİDİK ile durmuyor musun ? ha içinde - ha dışında farkı ne ?

sperm neden ille gusül gerektirir ? tükürmek yahut sümkürmek neden gerektirmez ?....

ikisi de bezlerden salgılanan sıvılar....

işin garibi SPERM vücuttan atılan en steril sıvı...tükrükte sümükte özellikle çok aşırı miktarda bakteri mevcut....

sanırım allah bilmiyor ?

yoksa muhammet mi bilmiyordu ???

bu gün bile - sokak ortasında adam sümkürür bi de gargara yapar tüm pisliğini dışarı atar....sokak ortasında....adına TEMİZLİK der....ama boşalırsa aman ha olmaz- en günah şeydir... ? gusül bile gerektirir ?

bu allahın - muhammedin ne garip saçma kuralları var böle ?

boşalıca abdest alın demek yerine - ulu orta sümkürmeyin - tükürmeyin...az medeni olun lan dese....çok daha makbule geçermiş...

sokaklarda yeşil yeşil sümük - balgam görmekten kurtulurduk en azından

Dindar denen adam bildiğin dinsiz çıktı.

Maliki mezhebinde Elde olmadan osurmak abdesti bozmaz..

kendisini İmam-ı Ebu Hanefi mezhebine nisbet eden bir kimse (Tabiinden geleni düşünür tartar) işine geleni kabul eder :D hahay Malilki ve Ebu hanefide Tabiindendir... hahay büyüksün Ebu Hanefi.. seni seviyorum sana uyuyorum işime geleni kabul ediyorum her mezhebten hahay

..............

sayın zavallı mesele pislik değildir. mesela çiş bok kaka mı :D daha pistir meni mi?

elbette bok çiş kaka daha pistir.... ama çiş bok kaka:D yaptığında küçük abdest alırsın, meni çıktığında ise duş alırsın.!

mesele pislikliklerinde değildir.... pisliklerinde olsaydı kaka daha pistir çiş bok kaka yaptığında duş alman gerekirdi hahah :D

neden abdest alınır bir önceki yazımda izah ettim anladım kapiiiş :D kamon

Sitelerde Paylaş

Maliki mezhebinde Elde olmadan osurmak abdesti bozmaz..

kendisini İmam-ı Ebu Hanefi mezhebine nisbet eden bir kimse (Tabiinden geleni düşünür tartar) işine geleni kabul eder :D hahay Malilki ve Ebu hanefide Tabiindendir... hahay büyüksün Ebu Hanefi.. seni seviyorum sana uyuyorum işime geleni kabul ediyorum her mezhebten hahay

..............

sayın zavallı mesele pislik değildir. mesela çiş bok kaka mı :D daha pistir meni mi?

elbette bok çiş kaka daha pistir.... ama çiş bok kaka:D yaptığında küçük abdest alırsın, meni çıktığında ise duş alırsın.!

mesele pislikliklerinde değildir.... pisliklerinde olsaydı kaka daha pistir çiş bok kaka yaptığında duş alman gerekirdi hahah :D

neden abdest alınır bir önceki yazımda izah ettim anladım kapiiiş :D kamon

onu bunu boşver de - boklu - sidikli toprağı niye elinize kolunuza YÜZÜNÜZE sürüonuz ?. :D

Sitelerde Paylaş

Birde şu genelde eskilerin giydiği belki dindar hacı dedelerimizin ayağına giydiği mest vardır. Abdest aldıktan sonra gün boyu onu ayağından hiç çıkarmazsan tekrar abdest aldığında ayağını yıkamadan o mest denilen ayakkabıya elini sürtmen yetiyordu. Düşünsene onu gün boyu çıkartmıyorsun (çıkartırsan tekrar ayağını yıkaman gerekecek) gün boyu ayaklara hava girmiyor, zaten lastikli bişey, ayakları mantar yapmayı sağlayan sağlıksız bir icat . Ama peygamber giydiği için sünnet oluyor işte :)

Sitelerde Paylaş

Birde şu genelde eskilerin giydiği belki dindar hacı dedelerimizin ayağına giydiği mest vardır. Abdest aldıktan sonra gün boyu onu ayağından hiç çıkarmazsan tekrar abdest aldığında ayağını yıkamadan o mest denilen ayakkabıya elini sürtmen yetiyordu. Düşünsene onu gün boyu çıkartmıyorsun (çıkartırsan tekrar ayağını yıkaman gerekecek) gün boyu ayaklara hava girmiyor, zaten lastikli bişey, ayakları mantar yapmayı sağlayan sağlıksız bir icat . Ama peygamber giydiği için sünnet oluyor işte :)

Sual: Mest üzerine mesh etmek caiz midir?

CEVAP

Elbette caizdir. Peygamber efendimiz, mübarek ayaklarına mest giymiş ve nasıl mesh yapılacağını göstermiştir. Kur'an-ı kerimde namazların nasıl kılınacağı gibi birçok husus yoktur. Peygamber efendimizin yaptığı gibi yapılmıştır. Çünkü Hak teâlâ buyurdu ki:

(Resule itaat eden, Allaha itaat etmiş olur.) [Nisa 80]

Kople mesh giyinmek ne olur o çok seksi olurduk :)

tarihinde Tetrahedron tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

peygamberimiz arabistandaki koyunların yani ince koyun tüyünden yapılmış çorap giyerdi, ve ona mest ederdi kamon :D nee cahiller var yaaa bunu bili bilmiyorlar hahaha :D

Aaaay kamon

Ebu hanefinin hidaye kitabında çoraba mest edilebildiği yazıyor

dikkat edilmesi lazım gelen şeyler ise şunlar mest edeceğin zaman eller ıslak olucak sulu olmıycak :D anladın mı sulu olmıycak yaa kamon :D

ve ıslak elle mest ettiğin çorab ayağa o ıslaklığı geçirmiycek

3. misafire gittiğinde yolcukluktan sıcak tutsun diye ayağına giydiğin deri veya su geçirmeyen bir şey giymişsen

Onu 3 gün çıkarmadan ayağını mest edebilirsin

çünkü neden? yoldan geldin, onu çıkarır çıkarmaz ayağın kokabilir... hane sahibine bir eziyet vermiş olursun

islam o kadar nazik ki kimseye eza etmek istemez

misafirlikte iken 3 gün çıkarmadan mest edebilirsin yani 3 gün boyunca hane sahibinin ev halkının uzak olduğu bir anı kolla diyor

ayağını corabını deriyi yıkamak için. yaa ne nazik dinimiz ha hayyy

Sitelerde Paylaş

onu bunu boşver de - boklu - sidikli toprağı niye elinize kolunuza YÜZÜNÜZE sürüonuz ?.

toprağa mest edilmesi için o toğrağın ıslak nemli değil kuru olması lazım.. temiz olması yani

bir de sakın toprağa hor bakma

afiyetle yediğin :D elma armut muz erik kiraz kereviz ıspanak roka vs. bunlar toprakta yetişip büyürken her türlü hayvanın çişi ve boku ile büyümüş yetişmiş ağzına midene afiyet olmuştur :D:D Aaayyy kam hoiiır :D

sakın toprağa hor bakma toprağa asla ve asla ve asla ve asla hor bakılmaz

sana teyemmün et derken toprağın ıslak çişli boklu yerinden değil baktığın zaman kuru temiz olan yerinden teyemmüm et demiştir...

Affedersiniz bu konuda gerçekten ne manyaklar var ki :D toprağa hor bakıyor, nı-nıt yazık villahi yazık bak villahi diyorum

vallahi demiyorum hah-hah haaa Aaay kamhiır pilis :D

Sitelerde Paylaş

toprağa mest edilmesi için o toğrağın ıslak nemli değil kuru olması lazım.. temiz olması yani

bir de sakın toprağa hor bakma

afiyetle yediğin elma armut muz erik kiraz kereviz ıspanak roka vs. bunlar toprakta yetişip büyürken her türlü hayvanın çişi ve boku ile büyümüş yetişmiş ağzına midene afiyet olmuştur :D Aaayyy kam hoiiır

sakın toprağa hor bakma toprağa asla ve asla ve asla ve asla hor bakılmaz

sana teyemmün et derken toprağın ıslak çişli boklu yerinden değil baktığın zaman kuru temiz olan yerinden teyemmüm et demiştir...

Affedersiniz bu konuda gerçekten ne manyaklar var ki toprağa hor bakıyor, nı-nıt yazık villahi yazık bak villahi diyorum

vallahi demiyorum hah-hah haaa Aaay kamhiır pilis

2 gün önce bi deve gelip işediyse oraya ? ne bilion ? :D kuş sıçtıysa ?....böcek ossurduysa oraya ? :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...