Jump to content

Seks İçin Cariye satın almak yada cariye ile seks yapmak yasaktır.. işte Ayeti

Recommended Posts

• İleti 507
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Müslümanin kücük penceresinden kücük dünyasi böyle görülüyor.

Daha büyük bir pencereye gecelim ve disari bir daha bakalim.

ISID gelmis babasini kocasini öldürmüs ve kadinlara soruyor "müslümanligi kabul ediyormusunuz?"

Kadinin "hayir" demesi icin canina susamis olmasi gerek, Satanist bile olurlar!!!

Bahce duvarinin üzerinden disari bakalim.

Yahudiler Filistinlilere saldirir veya SENIN yasadigin köye Ermeniler saldirdir. Erkeklerin (300-500 farketmez) kafasini keser ve kadinlari TEK dogru dinlerine davet ederler..Sonra veya infazlar devam ederken kadinlar köle/cariye/seks kölesi olarak ülesilir.

Simdi aynaya bakalim.

Bu olaylarin ardindan birYahudi/Ermeni DINDARR cikar ve " Ne istiyorsunuz? Acliktan agzi kokan kadinlar artik Levis, Armani elbiseler giyiyor, bilgisayardan alisveris yapiyorlar, ayrica hepsi de dinimizi kabul etti. Filistinlil Dindarr veya Müslüman Dindarr hic kizmasin. Yehova ve/veya onun melegil böyle istedi bizde yaptik!"

Belki ise yarar :)

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dikkat et! Doğruyu söyleyeni, dokuz köyden kovarlar! ;)

yaw insanı çileden çıkarıyor hıyar herif...!!!

e ama öle değil mi ?...madem böylesine YÜCE - MUHTEŞEM bir durum CARİYE olmak.....???

deli yaw tam bir DELİ !!!

Sadr-ı İslamda cariye olmak Muhteşem bir şeydir tabiki senin Annende Müslümansa senin Annen ve Yurttaşın anneside sadr-ı islamda cariye olmak isterler

Bakın lütfen (git lütfüyle evlen :D) lütfen şu yazdıklarımı lütfen dikkatle okuyun ve düşünün aklınız beyniniz çalışmıyorsa hiç zorlamayın zorla güzellik olmaz

Hazreti Fatıma çok büyük bir İnsandır.. Onun büyüklüğü Şuradan anlarız

beşeriyetin fahri Ebedi Allah sarayının hususi misafiridir di mi miraç olayınını biliyorsunuz

şimdi inna atayna el kevser. ayetiyle beyan edilen Hazreti Fatıma 18 yaşına geldiklerinde .. ne zaman onu görürse ayağa kalkar. koluna girer yanı başına oturturdu..

günden 100 defa meclise girse 100 defa ayağa kalkar koluna girer yanına oturdurdu..

İşte Hazreti Fatımanın büyüklüğünü biz buradan anlarız.

Hazreti Fatımayı hazreti aliyle evlendirdiğinde. baba olarak Her gün hazreti fatımayı ziyarete giderlerdi..

ev işlerdinde hazreti fatıma yoruluyordu ve babasına dedi ki

Babacım bir cariye alsam yoruluyorum dediğim peygamber efendimiz korkarım onun hukukunu yerine getiremeyiz diye cevap veriyordu. 3 defa istemişler. babacım hasan ve hseyin yaramazlık devirleri. ev işlerinde yaruluyorum diye cariye isteyince

pek kızım istediğin bir tanesini al demiş. ama hukukuna riayet ediceksin diye söz almış peki babacım demiş

cariye aldıktan sonra. hazreti fatıma ve cariyesi evi süpürüyorlar. bir düşünce mahsulü değil de tesadüfen güneş tarafını cariye süpürüyor gölge tarafını hazreti fatıma süpürüyor fahri alem efendimiz bunu görüyor

Olmadı kızım diyor.. ne oldu babacım ben bu cariyeyi hukukunu riayet edicem diye söz vererek almıştım.. kendin gölge tarafındasın cariye güneş tarafını süpürüyor...

yaaa sadr-i İslamda carriye olmak Efendi olamk demektir. senin ve yurttaşın müslüman olan annas hatta atesit olan annası bile cariye demek efendi demek olduğunu bilseler.. gönüllü cariye olurlar hahahah :D kamon ben çıkar işim var

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hahaha :D Ayyy hevri badi çok komiksin çok cahilsin de ondan hahahaah :D aayyy

Beni kayınkuağ hicretin 2. senesinden bedir harbini Müslümanlar galip gelince, peygamberimiz medeniye döndüğünde yahudilerle antlaşma yaptı beni kayınukağ bir mümini öldürmek suretiyle yapılan antlaşmayı bozdular..

peygamberimiz onlar konuştu onların verdiği cevap şu oldu :

:Dhahahaah ey Muhammed (aleyhissalatu vesselam) sen muharebe nedir bilmeyen kimselerle savaşmışsın. biz onlar gibi değiliz haha :D savaşmayı çok iyi biliriz eğer bizimle savaşmayı göze alırsan. o zaman bizim nasıl adamlar olduğunu görürsün dediler.

dikkat bunlar bir kaç kişi değil bir kabile olarak karşı durdular

fahri kainat efendimiz Ebülübaba ibni abdülmünzir'i medenide kaymakam bırakarak mücahidlerini aldı ve livai şerifi hazreti hamzaya vererek beni kayınkuağı kuşatma altına aldı.. 15 gün sonra kale düştü. hainler teslim oldular

fahri alem hainleri yani 2/3 sini Şam'a tarafına sürdü sillahlarını ve mallarını beşte bir beytül mala alınarak diğerleri gaziler arasından takdim edildi.. 1/3 medinede kaldı, sürgüne gidenler medeniye gelebilirlerdi ama 3 gün kalabilirlerdi..

yok münafıkların başı abdüllah bin übey müdahale etmişte onlara sürgüne gönderilmiş yok öyle bir şey bunlar tabiin ve etba-ı tabiinin uydurmaları...

Senin ''mümin öldürüldü'' dediğin olay peygamberinin yahudileri tehdit ederek müslüman olun dediği pazar

konuşmasından sonra;Güya kuyumcu yahudi,müşterisi müslüman kadının eteğini kaldırtıp alay etmişte kadın feryat

edip bir müslüman yetişmiş kuyumcuyu öldürmüş,yahudilerde müslümanı öldürmüşte...tuhaflığa bak çay demle...Senin

Tabiin uydurmaları demen gibi aynı...Koskoca anlaşmayı bu saçmalıkla mı bitirmişler...

Üstelik dünyada İslamiyetten büyük cehalet mi var?Savunurken daha da cahilleşiyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

Sadr-ı İslamda cariye olmak Muhteşem bir şeydir tabiki senin Annende Müslümansa senin Annen ve Yurttaşın anneside sadr-ı islamda cariye olmak isterler

Bakın lütfen (git lütfüyle evlen :D) lütfen şu yazdıklarımı lütfen dikkatle okuyun ve düşünün aklınız beyniniz çalışmıyorsa hiç zorlamayın zorla güzellik olmaz

beşeriyetin fahri Ebedi Allah sarayının hususi misafiridir di mi miraç olayınını biliyorsunuz

şimdi inna atayna el kevser. ayetiyle beyan edilen Hazreti Fatıma 18 yaşına geldiklerinde .. ne zaman onu görürse ayağa kalkar. koluna girer yanı başına oturturdu..

günden 100 defa meclise girse 100 defa ayağa kalkar koluna girer yanına oturdurdu..

Hazreti Fatımayı hazreti aliyle evlendirdiğinde. baba olarak Her gün hazreti fatımayı ziyarete giderlerdi..

Babacım bir cariye alsam yoruluyorum dediğim peygamber efendimiz korkarım onun hukukunu yerine getiremeyiz diye cevap veriyordu. 3 defa istemişler. babacım hasan ve hseyin yaramazlık devirleri. ev işlerinde yaruluyorum diye cariye isteyince

pek kızım istediğin bir tanesini al demiş. ama hukukuna riayet ediceksin diye söz almış peki babacım demiş

cariye aldıktan sonra. hazreti fatıma ve cariyesi evi süpürüyorlar. bir düşünce mahsulü değil de tesadüfen güneş tarafını cariye süpürüyor gölge tarafını hazreti fatıma süpürüyor fahri alem efendimiz bunu görüyor

Olmadı kızım diyor.. ne oldu babacım ben bu cariyeyi hukukunu riayet edicem diye söz vererek almıştım.. kendin gölge tarafındasın cariye güneş tarafını süpürüyor...

yaaa sadr-i İslamda carriye olmak Efendi olamk demektir. senin ve yurttaşın müslüman olan annas hatta atesit olan annası bile cariye demek efendi demek olduğunu bilseler.. gönüllü cariye olurlar hahahah :D kamon ben çıkar işim var

Cariye-ile-zorla-ili%C5%9Fki.jpg

Sitelerde Paylaş

Fahr-i alem efendin karı ve cariyelerini sırayla hukuka uygun düdüklerken ayetle bu hukuk bozulmuş.Ne olmuşta bu hukuk değişmiş anlatta feyz alalım..Koca İslamına belki biz de gireriz...

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ve benzeri hikayeleri okurken ve yazarken, neden bu kadar detaylı olduklarını bir an için olsa da, hiç düşündünüz mü ?

Bir babanın kızıyla, eşiyle veya cariyesiyle konuştuklarının noktası ve virgülüne kadar anlatılması, Size garip gelmiyor mu ?

İşinize gelen hadisleri kabullenirken, bu noktayı da göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuran'a bakarsan hür bir müslüm adam köle ve kadın öldürse kısas yapılmıyor. Hadise bakarsan ise yok gölgeyi süpürüyoırmuş yok güneşi süpürüyormuş gibi işkembeden uydurma bir sürü masal.

Hayır bu uyduruk masalların uyduruk olduğu ancak bu kadar apaçık belli olur. Bu kadar osuruktan uyduruk anlatımlara inanmak için insanın aklını kaçırmış olması lazım. Zaten de kaçırmış. Akıl diye bir şeyin eserini taşımıyor zaten bu müslüler.

Ülen insan bir açar okur da bir tane bir düşünür! Kuran'da ne yazıyor, bu uyduruk osuruk masallarda ne yazıyor. Yok bu uyduruk masallarınızı kuran'dan üstün tutuyorsanız onu bilmem. Kuran'da kısas hüre hür köleye köle dişiye dişi olur yazıyor. Öyle yok güneşi süpürdün yok gölgeyi süpürdün yazmıyor.

Sitelerde Paylaş

Cariye-ile-zorla-ili%C5%9Fki.jpg

Bu yıkarıdaki yazıyı yazan kimseye Allah müstehak olduğu cezayı vermiş. bu sözlerinden dönene kadarda azaplar halketmiş. bu küfrün sofrasını hazırlamıştır hahaha :D azabı tadın diycek Allah

Kuranda ne yazıyor Allah rızası için okuyun ey Ateistleri: Nisa 24: sırf seks için yani meni sularını boşlatmak için mallarınla, değil cariye edinmek, bir kadınla evlenmek bile yasaklanmış olduğu halde

Bu yukarıdaki şeyleri yazanlar Ya Masondur.. yada Muaviyenin (anlamı: ısısırı it'dir) bedeva avukatlarıdır...

sayın zavallı rumuzlu zavallı kardeşim, çok zavallısın ki, masonlardan yada Muaviye (ısırıcı it)'in bedava avukatlarından dini öğrenmeye almaya kalkmışsın.. ne yazık ki ateist olmuş birde üstüne zavallı olmuşsun..

Allah seni ıslah etsin, seni görünce sana çool açıyor ve ağlıyorum

:D hahahahahah gülmeme sakın bakma, vallah, ağlıyorum, arkandan, yeminle, kız hahaah :D kamon :D

Sitelerde Paylaş

Fahr-i alem efendin karı ve cariyelerini sırayla hukuka uygun düdüklerken ayetle bu hukuk bozulmuş.Ne olmuşta bu hukuk değişmiş anlatta feyz alalım..Koca İslamına belki biz de gireriz...

ne diyorsun allah çarpsın anlamadım. kendi kendine konuşma. ne diyorsun açık açık anlat. anlamıyorum

İmza: lütfen kamon :lol:

Sitelerde Paylaş

Bir otistik ile tartışıyorsunuz.

Kimsiniz? siz kimsiniz? yırtık zıbından çıkar gibi çıkmışsınız? sizin, kim olduğunu bilmiyorum, tanımıyorum, sizde beni tanıdığınızı sanmıyorum, nasıl olurda, Keyfi hata yaparak... konuşmaya birdenbire zıbınlarını giymemiş bir çocuk gibi ortaya çıkıyorsunuz'! ben şaşırdım doğrusu şok oldum :D

yani sizi tanısam diycem ki: bu herif manyağın tekidir kaale almayın diycem ama tanımıyorum, yemin ederim sizi, hay allah :D

size ben ne diyim bilmiyorum

selamun aleyküm babalar günü geliyor hayırlı babalar günü dilerim size :D inşallah

not: gülmemek için kendimi sor tuttum duduğımı ısırdım

hahahaha :D kamon diycem ama kamonda bıktık artık

Sitelerde Paylaş

Bu ve benzeri hikayeleri okurken ve yazarken, neden bu kadar detaylı olduklarını bir an için olsa da, hiç düşündünüz mü ?

Bir babanın kızıyla, eşiyle veya cariyesiyle konuştuklarının noktası ve virgülüne kadar anlatılması, Size garip gelmiyor mu ?

İşinize gelen hadisleri kabullenirken, bu noktayı da göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

davenport diyor ki: hazreti Muhammedin hayatı tarihte başka hiç bir şahsa nasip olmıycak şekilde mahfuzdur

leğeni kadar mahfuzdur.. evindeki leğen kime aitti bu bile yazılmıştır diyor

Allah Allah! leğeni bile yazmışlar hazreti Muhameddi o kadar çok sevmişler ki Leğeni n bile kime ait olduğu yazılmış diyor yani

Avrupalıların 1 milyonm hadisi şerif topladıkları söylenir. Biz sadece küttübü sitte sahih hadis der güvenilir deriz.

Allah belasını vermiştir müslümanların .küttübü sitenin ravileri tabiin ve etba-ı tabiindir. o halde .neresi güvenilir olur!!!!!!

tabiin ve etba-ı tabiin arasında hazreti aliye küfcürler edenler vardır deniliyor. ve ehli beyte halifelik verlmemek için ehli beyte zulmler edildiğide yazıyor. sonra sen tabiin ve etab-ı tabiinden geleni kati olarak kabul et! Allah ırakı ırani mısırı filistini afganistanı neden bin türlü cefasını veriyor sanıyorsunuz

Kim ehli beyte zulm eder alaya alırsa Allah onların bin türlü cefasını verecektir.. hazırlıyor..

Sitelerde Paylaş

Bu yıkarıdaki yazıyı yazan kimseye Allah müstehak olduğu cezayı vermiş. bu sözlerinden dönene kadarda azaplar halketmiş. bu küfrün sofrasını hazırlamıştır hahaha :D azabı tadın diycek Allah

Kuranda ne yazıyor Allah rızası için okuyun ey Ateistleri: Nisa 24: sırf seks için yani meni sularını boşlatmak için mallarınla, değil cariye edinmek, bir kadınla evlenmek bile yasaklanmış olduğu halde

kuranın hiç bir yerinde bunlar YAZMIYOR evladım...

kıçından ayet uydurma ..yeter artık be. bu ne lan!!!! iyice zıvanadan çıktın sen.

Sitelerde Paylaş

Kuran'a bakarsan hür bir müslüm adam köle ve kadın öldürse kısas yapılmıyor. Hadise bakarsan ise yok gölgeyi süpürüyoırmuş yok güneşi süpürüyormuş gibi işkembeden uydurma bir sürü masal.

Hayır bu uyduruk masalların uyduruk olduğu ancak bu kadar apaçık belli olur. Bu kadar osuruktan uyduruk anlatımlara inanmak için insanın aklını kaçırmış olması lazım. Zaten de kaçırmış. Akıl diye bir şeyin eserini taşımıyor zaten bu müslüler.

Ülen insan bir açar okur da bir tane bir düşünür! Kuran'da ne yazıyor, bu uyduruk osuruk masallarda ne yazıyor. Yok bu uyduruk masallarınızı kuran'dan üstün tutuyorsanız onu bilmem. Kuran'da kısas hüre hür köleye köle dişiye dişi olur yazıyor. Öyle yok güneşi süpürdün yok gölgeyi süpürdün yazmıyor.

Nuh abden şekuran: Sükreden bir köleydi.

köleye köle hüre hüre :D başka sorun var mı? kuran cahili kuran demekrasyon

ben senin bu yazını bir kaçkez görmüştüm yahu diyordum 50 kere anlattım neden hala aynı şeyleri bana soruyor of Allah off ne manyak dimi diyordum tanrımla konuşrken :D gıhgıhgıh

keşke hıristiyan olsam meyhaneye gideceğime kiliseye giderdim şarap var içki var ohhh ne güzel :D

neyse yahu diyordum neden köle köle hür hür sorusunu hala soruyor ben bunu yazmıştım diyordum

meğer buraya değilde başka bir yere yazmışım al bunlarıda ok

http://www.turandursun.com/forumlar/showpost.php?p=533033&postcount=38

bunuda oku inşallah Akıllanırsın http://www.turandursun.com/forumlar/showpost.php?p=533049&postcount=41

Sitelerde Paylaş

kuranın hiç bir yerinde bunlar YAZMIYOR evladım...

kıçından ayet uydurma ..yeter artık be. bu ne lan!!!! iyice zıvanadan çıktın sen.

neden inkar ediyorsun okuduğunu görmezden geliyorsun

bak : nisa 24: ve uhille lekum mâ varâe zâlikum en tebtegû bi emvâlikum muhsinîne gayra musâfihîn(musâfihîne).

gayra müsafihine demek: affedersin sırf zevk suyunu boşaltma yapmamak şartıyla demektir.

yani sırf suyunu boşaltmamak şartıytla mallarınızla istemek cariye edinmek yada nikahlamanız helal kılınmıştır diyor ayette

bak Elmalı hamdi yazır ilgili cümle-ilahi için ne diyor : yani yalnız şehveti gidermek maksadı ile nikah veya cariye edinmek caiz değildir. diyor

lütfen bunları oku ve beni azarlama Allah rızaası için elmalı hamdi yazır sen yanlış biliyorsun hayır ayet öyle demiyor de

bana gelip laga luga yapma sayın zavallı.

sana zavallaı diye diye zavallı olmayasın kız

ismini değiştirsene

secret kitabını okudun mu pozitif olman lazım

söz vardır savaş çıkarır söz vardır barışı sağlar söz çok kuvvetlidir sevgili zavallı

zavallı hakkaten sen zavallı mısın? istersen forumda para toplayalım :D

zavallı senin ne zaman ismni telefuz etsem vah vah derim :D kuzum gel bir gün ben sana öğlen yemeğe ısmarlıyım :D

imza : camon yok kamon :D gıhgıh Aayyy hevri badi

Sitelerde Paylaş

neden inkar ediyorsun okuduğunu görmezden geliyorsun

bak : nisa 24: ve uhille lekum mâ varâe zâlikum en tebtegû bi emvâlikum muhsinîne gayra musâfihîn(musâfihîne).

gayra müsafihine demek: affedersin sırf zevk suyunu boşaltma yapmamak şartıyla demektir.

yani sırf suyunu boşaltmamak şartıytla mallarınızla istemek cariye edinmek yada nikahlamanız helal kılınmıştır diyor ayette

bak Elmalı hamdi yazır ilgili cümle-ilahi için ne diyor : yani yalnız şehveti gidermek maksadı ile nikah veya cariye edinmek caiz değildir. diyor

lütfen bunları oku ve beni azarlama Allah rızaası için elmalı hamdi yazır sen yanlış biliyorsun hayır ayet öyle demiyor de

bana gelip laga luga yapma sayın zavallı.

sana zavallaı diye diye zavallı olmayasın kız

ismini değiştirsene

secret kitabını okudun mu pozitif olman lazım

söz vardır savaş çıkarır söz vardır barışı sağlar söz çok kuvvetlidir sevgili zavallı

zavallı hakkaten sen zavallı mısın? istersen forumda para toplayalım :D

zavallı senin ne zaman ismni telefuz etsem vah vah derim :D kuzum gel bir gün ben sana öğlen yemeğe ısmarlıyım :D

imza : camon yok kamon :D gıhgıh Aayyy hevri badi

lan geçen de bunu yazdın...kaynak verdin. gittik baktık...yazdıklarınla kaynakta yazanların ALAKASI YOK...

kaynaktaki, yazıları bile götüne uydurmuş buraya öyle yazmışsın ...

elmalılı bile kıvırıp eğip büküp en sonunda CARİYE evlide olsa EVLENEBİLİRSİN onunla diyor...

ahlaksızlığa - adiliğe bak...

kadın zaten evli lan...sen onu esir ettin kölen oldu diye evli bi karıyı sen nasıl nikahlayıp koynuna sokarsın DANGALAK ?

Sitelerde Paylaş

lan geçen de bunu yazdın...kaynak verdin. gittik baktık...yazdıklarınla kaynakta yazanların ALAKASI YOK...

kaynaktaki, yazıları bile götüne uydurmuş buraya öyle yazmışsın ...

elmalılı bile kıvırıp eğip büküp en sonunda CARİYE evlide olsa EVLENEBİLİRSİN onunla diyor...

ahlaksızlığa - adiliğe bak...

kadın zaten evli lan...sen onu esir ettin kölen oldu diye evli bi karıyı sen nasıl nikahlayıp koynuna sokarsın DANGALAK ?

of cahil yaramaz çocuk dersini çalışmayan bir öğrencisin geröekten!!

dinleyiniz! ayette: savaşta esir düşmüş kadının hamile olmadığı anlaşılırsa O kadınla sırf seks yapmamak şartıyla, yani gerçekten neslinin devamını talep etmek ismet ve iffet numunesi bir çocuk meydan getirmek için O savaş esiri kadını mallarınla ister onda kabul ederse onunla evlenebilirisn bu size helaldir diyor Allah..

lütfen (git lütfüyle evlen :D) artık anla yada anlamaya çalış biraz aaay çıldırıcammm :D

eğer sadr-ı islamda savaş esiri kölelere cariyelere kötü muamele edilseydi Onlar müslüman esirler cariyeler olmazlardı.

Müslüman olmaları onlaı esirlikten ve carriyelikten kurtarmıyor çünkü!

Söze dikkat buyurunuz: Peygamber efendimiz zamanındaki Müslümanlara Esir ve cariye olmak ölmekten beter bir durumsa: amcaları babaları eşleri çocukları abileri müslümanlarca savaşta öldürülen İnsanlar neden Müslüman olmuşlar müslüman esir ve cariyeler olmuşlardır..Akılın varsa kullan, aklın yoksa hop hop hopa gangam staaarrrrr :D yeeeee

hahahah :D Aaayyyy kamon iyi akşamlar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...