Jump to content

İnsanlar icabında evlatlıklarının eşini yatağa atarken neden evlenmezler

Recommended Posts

kullanmak ?

MAL yani kadınlar senin gözünde de...

hani yani kuranda yazıyor zaten de...biz diyince kadın kuranda - islamda MALDIR diye..

sen itiraz ediyordun...

demek ki doğruşmuş...

DE Kİ ifadesini koymayı unutup GAF yapan muhammedin gibi sen de bir GAF a imza atmış oldun

GEÇMİŞ OLSUN !!!!!!!!!!!!!!

ayrıca muhammede de KULLANILMIŞ KADIN layık görülüyor yani ? :D

ben siz Atesitlerin söylediğini ve kabul ettiğini ve sizin için olayda kabul edilemez durumları (senelerce kullanmak ve sonra almak evlenmek) durumlarını dile getirip yazdım, gaza getirip, atesitlerin üzerinde etkili bir yazı olsun da ona göre tepki versinler diye

bak strong ne dedi "öyle güzel anlatmışsın ki ben bir atesit olarak böyle güzel anlatamam" dedi :D "A.k ahmağı kullanılmış bir karıyı peygambere layılk görüyor" dedi..

ben sana her zaman diyorum Beni sakın atesitler gibi düşünen İnsanlar ve dindarlarla karıştırma kıyaslama..

ve ben asla "cennet annelerin ayağı altındadır anne ise kadındır" mükevvenine yakınlığı olan kadına

hakaret etmem incitmem üzmem okey

sorusu olan hevri badi

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 176
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

E sen dinsizlere ayılar,öküzler diyebiliyorsun ya,öyle olunca neden kıyaslamayayım...Bir defa insan gibi insan olanla hayvan kıyaslanamaz diyelim...Ama ortada kendi mantığı içinde insanlığa örnek oluşturması gereken peygamberlik iddiası olan bir kimsenin üzerinde dişi sinek bile uçamıyorsa,onu herşeyle kıyaslarım...

Kutup ayısı tek eşlidir.Peygamberliği,nesilden nesile geçen bir meslek haline getiren şarlatanların,özellikle de sözde sonuncusu olanın yanında kutup ayısı çok çok asil bir canlıdır...

Avrupalı adam: Sizin insanlarda aradığınız yüksek şeyler asillik yardımlaşma iylik sevgi bağlılık vs hayvanlarda çoook var (hepiniz hayvansınız)

İnsandan beklenilen mealiyat bambaşkadır diyor naberr....

ne göz varmış adamda be.. nasıl görmüş adam öyle elbette dediği gibidir..

ve insan Hazreti İnsan nerde olursa olsun avrupada da olsa İnsandır hz. İnsandir

Sitelerde Paylaş

ben siz Atesitlerin söylediğini ve kabul ettiğini ve sizin için olayda kabul edilemez durumları (senelerce kullanmak ve sonra almak evlenmek) durumlarını dile getirip yazdım, gaza getirip, atesitlerin üzerinde etkili bir yazı olsun da ona göre tepki versinler diye

bak strong ne dedi "öyle güzel anlatmışsın ki ben bir atesit olarak böyle güzel anlatamam" dedi :D "A.k ahmağı kullanılmış bir karıyı peygambere layılk görüyor" dedi..

ben sana her zaman diyorum Beni sakın atesitler gibi düşünen İnsanlar ve dindarlarla karıştırma kıyaslama..

ve ben asla "cennet annelerin ayağı altındadır anne ise kadındır" mükevvenine yakınlığı olan kadına

sorusu olan hevri badi

kendini mi yalanlıyorsun şimdi de ?

resmen kadınlara MAL dedin..

muhammedine de kullanılmış kadın layık gördün :D

muhauhauha euheuheu puauhauhauha :D

lan kıvırcam diye kalkışıyor bi işe...

daha da sıçıp sıvıyor :D mjuahauhuah

Sitelerde Paylaş

Hangi tarih deli dindar? Zeyneb diye biri yaşamış mı? Muhammed diye biri yaşamış mı? Bu zırvaların alayı sizin uyduruk masal kitaplarınızdan geliyor. Tarihçi dediğiniz zibidiler, bu masal kitaplarından başka nerede bulmuşlar Muhammed'in zeyneb'i hoplatması masalını?

Bana deli diyor sonra muhammed diye bir yaşamış mı diyor! :D

millattan önce filan kişi yaşamıştır deseler belki inanan bir kaç kişiden biri olur, valla hahah manyağa bak yaa çay demle :D

Avrupalı bir adam diyor ki: hazreti Muhammedin hayatı, Tarihte başka hiç bir şahsa nasip olamıycak şekilde mahfuzdur

leğenine kadar mahfuzdur diyor kime ait olduğuna kadar yazılmış saklanmıştır diyor...

yahu leğeni napıcaksın... hazreti Muhammedi o kadar sevmişler ki legenin kime ait olduğu ve ona verildiğini dahi yazmışlar diyor

sen Muhammed diye biri yaşamış mı diyorsun! Alllaah sana çoook kızmış valla ve aklının kullanamayanlara pisliği üzerine bırakmış :D

ve Bilmiyenler için yazıyorum

Zeynep peygamberimizin halasının kızı, peygamberimizin kucağında büyümüş bir kız :mellow: düşün

şimdi! sen kucağında gezdir büyüt sonra zeyde ver, sonra için geçsin ondan al ve evlen bunu diyen ve inanan İnsanların...........

neyse ben bir şey demiyorum

anladın sen onu :D

Sitelerde Paylaş

kendini mi yalanlıyorsun şimdi de ?

resmen kadınlara MAL dedin..

muhammedine de kullanılmış kadın layık gördün :D

muhauhauha euheuheu puauhauhauha :D

lan kıvırcam diye kalkışıyor bi işe...

daha da sıçıp sıvıyor :D mjuahauhuah

bak ateist strong ne dedi "öyle güzel anlatmışsın ki ben bir atesit olarak böyle güzel anlatamam" dedi :D

"A.k ahmağı kullanılmış bir karıyı peygambere layılk görüyor" dedi.. anladın mı onun ağarına gidiyor atesitlerin ağarına gidiyor

ben bunu bildiğimden konuşma şeklimi değişitirip yazdım.. okey sen bunu anlayamıycak kadar hala ahmaksan ben bir şey demiyorum artık

Ve ben sana her zaman diyorum Beni sakın atesitler gibi düşünen İnsanlar ve dindarlarla karıştırma kıyaslama..

sorusu olan hevri badi

Sitelerde Paylaş

bak ateist strong ne dedi "öyle güzel anlatmışsın ki ben bir atesit olarak böyle güzel anlatamam" dedi

"A.k ahmağı kullanılmış bir karıyı peygambere layılk görüyor" dedi.. anladın mı onun ağarına gidiyor atesitlerin ağarına gidiyor

ben bunu bildiğimden konuşma şeklimi değişitirip yazdım.. okey sen bunu anlayamıycak kadar hala ahmaksan ben bir şey demiyorum artık

Ve ben sana her zaman diyorum Beni sakın atesitler gibi düşünen İnsanlar ve dindarlarla karıştırma kıyaslama..

sorusu olan hevri badi

hadi ordan lan.....

resmen kadınlar için "KULLANIP ATSAM?? onu mu alıp evlenecen ??"

dedin :D kadını MAL olarak gördüğünü İTİRAF ettin !!

sonra da aynı kadını muhammede uygun gördün

puauhauhauha :D

demek sen muhammedin evlatlığı olsan - senin kullandığın ve attığın karıyı almış oluyor muhammed ?

muuahauha

puuahauhauh

:D

lan gözümden yaş geldi gülmekten....

gerzek dindar :D :D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bana deli diyor sonra muhammed diye bir yaşamış mı diyor! :D

millattan önce filan kişi yaşamıştır deseler belki inanan bir kaç kişiden biri olur, valla hahah manyağa bak yaa çay demle :D

Avrupalı bir adam diyor ki: hazreti Muhammedin hayatı, Tarihte başka hiç bir şahsa nasip olamıycak şekilde mahfuzdur

leğenine kadar mahfuzdur diyor kime ait olduğuna kadar yazılmış saklanmıştır diyor...

yahu leğeni napıcaksın... hazreti Muhammedi o kadar sevmişler ki legenin kime ait olduğu ve ona verildiğini dahi yazmışlar diyor

sen Muhammed diye biri yaşamış mı diyorsun! Alllaah sana çoook kızmış valla ve aklının kullanamayanlara pisliği üzerine bırakmış :D

ve Bilmiyenler için yazıyorum

Zeynep peygamberimizin halasının kızı, peygamberimizin kucağında büyümüş bir kız :mellow: düşün

şimdi! sen kucağında gezdir büyüt sonra zeyde ver, sonra için geçsin ondan al ve evlen bunu diyen ve inanan İnsanların...........

neyse ben bir şey demiyorum

anladın sen onu :D

Deli dindar, avrupadan da deliler çıkar, kendinize boşuna bayraktar edinmeyin her yabancıyı.

Muhammed karakterinin yaşadığına dair hiçbir delil yoktur, anlatılagelen zırvalardan başka. Onların da işinize gelenlerini kabul ettiğiniz için, size göre Muhammed şirin babadan hallice bir tontiştir.

Halbuki işinize gelenlerini kabul ettiğiniz hadisler binyıllarca bir arada taşınmış ve sizin gibi yarım akıllılar dışında kimse de bunları tek tek sorgulamamıştır; ya alayı doğrudur, ya alayı zırvadır, pisliktir. Sizin gibi yarım akıllılar bu hadisler aynı kaynaktan geliyorken ben işime gelen kısmı alırım diyorsa, buna akıl yürütmek değil, dansözlük denir. Hadisleri bir araya getirenler, onları aktaranlar bu hadislerde sıkıntı görmüyorsa, bir müslüman olarak size susup oturmak düşer. Çünkü bu, o uyduruk hadislerinizin de uyduruk kitabınız ile aynı karakterde olduğunu, birbirlerini doğruladıklarını gösterir, çünkü hadisleri aktaranlarla, uyduruk kitabınızı aktaragelenler aynı kişilerdir.

Muhammed'in kucağında büyümüştür de şöyledir de böyledir de kısmı da yine sizin uydurmanızdır. Bakınız, rezil kitabınızı kafanıza vura vura öğretiyoruz gene.

Ahzab 50

Ey Peygamber, mehirlerini verdiğin eşlerini ve Allah'ın ganîmet olarak sana ihsân ettiği ve senin de temellük ettiğin câriyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin, seninle berâber yurdundan göçen kızlarını helâl ettik sana. Bir de inanan bir kadın, kendisini Peygambere bağışlar da Peygamber de dilediği takdîrde onu nikâhla almak isterse bu, yalnız sana helâldir, başka inananlara değil. Sana bir güçlük olmasın diye onlara, eşleri ve sâhip oldukları câriyeleri hakkında ne farz ettiğimizi de gerçekten bildirdik ve Allah, suçları örter, rahîmdir.

Rezil dindar, ahlak timsali diye sattığınız figür, halasının kızlarını da kendine helal kılmamış mıdır? Bu soytarı figürü, madem halasının kızlarına hallenmiyor, ne diye kendine helal kılıyor a deli dindar? Bakın aşağıda da amcasının kızına yazmış, kız kendini bahanelerle kurtarmış.

TEFSİR BÖLÜMÜ - ESBAB-I NÜZULE DAİR|Ahzab Suresi|tirmizi|Ümmü Hani|Resulullah (sav) beni istemişti. Kendisine özür beyan ettim, özrümü kabul etti. Sonra Cenab-ı Hakk şu ayeti indirdi: "Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin zevcelerini ve Allah'ın sana ganimet (olarak nasib) ettiklerinden sağ elinin malik olduğu kadınları, seninle beraber (Medine'ye) hicret eden amcanın kızlarını, halanın kızlarını, dayının kızlarını, teyzenin kızlarını, bir de eğer mü'min bir kadın kendisini Peygamber'e bağışlayıp da eğer Peygamber de nikahla almak isterse onu (fakat bu sonuncusunu) diğer mü'minlere değil, yalınız sana has olmak üzere senin için helal kıldık." (Ahzab, 50). Ümmü Hani (ra) devamla der ki: Bu ayet üzerine (kendi kendime): "Ben Resulullah (sav)'a helal kılınmadım, çünkü hicret etmedim, ben Fetih günü hürriyeti bağışlananlardanım" dedim." |Tirmizi, Tefsir, Ahzab (3211)|749

TEFSİR BÖLÜMÜ - ESBAB-I NÜZULE DAİR|Ahzab Suresi|tirmizi|İbnu Abbds|Resulullah (sav) muhacir olan mü'min kadınlar dışında kalanlarla evlenmekten men edildi. Ayet şöyle buyurur: "Bundan sonra kadınlar(ı alman) ve bunları herhangi zevcelerle değiştirmen, güzellikleri hoşuna gitse de, sana helal olmaz. Sağ elinin malik olduğu (cariyeler) müstesna. Allah her şeye nigahbandır" (Ahzab 52). Keza Allah, "Mü'min cariyelerinizi..." (Nisa, 25); "Nefsini peygambere bağışlayan mü'min kadın"ı (Ahzab, 50) helal kıldı. İslam'dan başka bir dinde olanların hepsini haram kılıp sonra da şöyle buyurdu, (Mealen): "... Kim imanı tanımayıp kafir olursa her halde bütün yaptığı boşuna gitmiştir ve o, ahirette en çok ziyana uğrayanlardandır" (Maide, 5). Yine ayet-i kerime şöyle buyurur: "Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin zevceleri ve Allah'ın sana ganimet (olarak nasib) ettiklerinden sağ elinin malik olduğu kadınları, seninle beraber (Medine'ye) hicret eden amcanın kızlarını, halanın kızlarını, dayının kızlarını, teyzenin kızlarını, bir de eğer mü'min bir kadın kendisini Peygamber'e bağışlayıp da eğer Peygamber de nikahla almak isterse onu -(fakat bu sonuncusunu) diğer mü'minlere değil, yalnız sana has olmak üzere- senin için helal kıldık..." (Ahzab, 50). İşte bunlar dışında kalan bütün kadınlar Hz. Peygamber'e haram edilmiştir. |Tirmizi, Tefsir, Ahzab (3213)|750

Muhammed figürü nalları dikmeden önce de tüm sınırları kaldırıyor ve bütün kadınlara yolu açıyor. Gerçekten yaşamışsa bu figür, mortu çekmeye yakın azgınlığın da doruğuna çıkmış demek ki. Siz hala kalkın da ama hallenecek olsa, daha önce hallenirdi diye kendinizi avutun. Bu anlatılanlar, gittikçe azan, yanında yöresinde kim varsa yatırıp düzmek isteyen bir yaşlı adamı gösteriyor. Gittikçe azan yaşlı adamlar hiç mi görmediniz dindar? Bunlara genel olarak müslüman deniyor, her yerde bulursunuz.

TEFSİR BÖLÜMÜ - ESBAB-I NÜZULE DAİR|Ahzab Suresi|tirmizi|Aişe|Resulullah (sav) ölmezden önce bütün kadınlarla nikah kendisine helal kılındı. |Tirmizi, Tefsir, Ahzab, (3214); Nesai, Nikah 2 (6, 56)|751

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Halbuki işinize gelenlerini kabul ettiğiniz hadisler binyıllarca bir arada taşınmış ve sizin gibi yarım akıllılar dışında kimse de bunları tek tek sorgulamamıştır;

......

diğerleri dırltı

kaç kez yazdım sen kimi kandıryorsun

Ebu Hanefi: hadislerin Kitaba yazılmadığı tarihte, O küttübü sitteyi yazanlar daha doğmamamışken

Onlara rivayet eden adamlarla yaşıt olan Ebu hanefi yaşıttaşlarına:

"Sizin ağzınızdan rivayet edilen hadisleri düşünür tartar işime gelirse kabul ederim" dediğini ve ebu hanefiyi öldürtüklerini

ve onların ağzında çıkan hadisleri kitaba yazıp kütübü siteyi meydana getirdiklerini, kaç kaz yazdığım halde (bundan sonra bir daha yazmıycam çünkü artık mesele anlaşıldı hakikati gördüğünüz halde hala inkar ediyorsunuz. ben size kıçımla gülüp kendi halinize terk ediyorum :D farkında mısınız bilmem :D ) sen nasıl olurda Türkiyenin 99% hanefi mezhebinde olan İnsanlara burada gelip hadislerden dinden dem vurursun böyle inanıyorsunuz dersin bre cahil-i cuhela. sen git doğru kobaniye ışıda hadi canım onlara anlat bu hadisleri

haah haaaay hanefi mezhebin kollarında büyüyorsun nankörlük etme bre cahil-i cuhela seni nankörlük etme bari

azıcık insaflı ol bari

hahahay kamon nankör ü ukala, cahil ü cuhela :D:D

Sitelerde Paylaş

kaç kez yazdım sen kimi kandıryorsun

Ebu Hanefi: hadislerin Kitaba yazılmadığı tarihte, O küttübü sitteyi yazanlar daha doğmamamışken

"Sizin ağzınızdan rivayet edilen hadisleri düşünür tartar işime gelirse kabul ederim" dediğini ve ebu hanefiyi öldürtüklerini

ve onların ağzında çıkan hadisleri kitaba yazdıklarını

kaç kaz yazdığım halde (bundan sonra bir daha yazmıycam çünkü artık mesele anlaşıldı hakikati gördüğünüz halde hala inkar ediyorsunu ben size kıçımla gülüp kendi halinize terk ediyorum :D )

sen nasıl olurda Türkiyenin 99% hanefi mezhebinde olan İnsanlara buradan gelip hadislerden dinden dem vurursun bre cahil cuhela

sen git doğru kobaniye ışıda hadi canım

haah haaaay hanefi mezhebin kollarında büyüyorsun nankörlük etme bre cahil-icuhela nankör seni hahahay kamon

:D:D

be hey gerizekalı.....neden sadece TR desiniz ? neden diğer islam ülkeleri sizi İPLEMİYOR ?

çünkü islam dışı olan sizlersiniz.....hiç bir islam ülkesi TR müslümanlarını zikine takmıyor....İPLEMİYOR......

YOK kabul ediliyorsunuz ....!!!

koca dünyada 1 avuç insansınız ancak....

bu da islamı onların değil - sizin BİLMEDİĞİNİZİN en güzel kanıtıdır....

hoş siz de biliyorsunuz belki de......yumuşak gösterip - kabul ettirip insanlara - sonra TERÖRÜNÜZÜ ESTİRECEKSİNİZ....

hele bi şeriatı kurun.....

sonra gelsin CARİYELER......gelsin evlatlığın karısı.....gelsin 6 yaş ufak bebe kızlar......el kesmeler kafa koparmalar...her türlü rezalet ve VAHŞET !!!

sizin içinizi sizden iyi biliyoruz bizler DELİ DİNDAR !!!

Sitelerde Paylaş

hadi ordan lan.....

resmen kadınlar için "KULLANIP ATSAM?? onu mu alıp evlenecen ??"

dedin :D kadını MAL olarak gördüğünü İTİRAF ettin !!

sonra da aynı kadını muhammede uygun gördün

puauhauhauha :D

demek sen muhammedin evlatlığı olsan - senin kullandığın ve attığın karıyı almış oluyor muhammed ?

muuahauha

puuahauhauh

:D

lan gözümden yaş geldi gülmekten....

gerzek dindar :D :D

Bu ahmak müslümanların en büyük özelliği,kıvırmaktır...

Sitelerde Paylaş

be hey gerizekalı.....neden sadece TR desiniz ? neden diğer islam ülkeleri sizi İPLEMİYOR ?

çünkü islam dışı olan sizlersiniz.....hiç bir islam ülkesi TR müslümanlarını zikine takmıyor....İPLEMİYOR......

YOK kabul ediliyorsunuz ....!!!

koca dünyada 1 avuç insansınız ancak....

bu da islamı onların değil - sizin BİLMEDİĞİNİZİN en güzel kanıtıdır....

hoş siz de biliyorsunuz belki de......yumuşak gösterip - kabul ettirip insanlara - sonra TERÖRÜNÜZÜ ESTİRECEKSİNİZ....

hele bi şeriatı kurun.....

sonra gelsin CARİYELER......gelsin evlatlığın karısı.....gelsin 6 yaş ufak bebe kızlar......el kesmeler kafa koparmalar...her türlü rezalet ve VAHŞET !!!

sizin içinizi sizden iyi biliyoruz bizler DELİ DİNDAR !!!

O zaman türkiye müslüman bir ülke değil ve bizler Müslüman değiliz diyorsun :D

Allahın salağı ve gerizekalısı :D bunları derken, sakın hakaret olarak algılama bunlar gerçekler 100% gerçekler :D gıhgıhgıh

Sitelerde Paylaş

Kıvırtma ak.ahmağı

söylediğine bir karşılık vermiycem seni kendi halinle, kendine ne yapmak istiyorsan öyle bırakıyorum :D gıhgıh

Bu ahmak müslümanların en büyük özelliği,kıvırmaktır...

sürekli kıvıran ve karşımda da kıvrım kıvrım kıvranan sizlersiniz ve ben kıvırıyorum he hahahh güleyim ve gaz çıkarayım bari :D gıhgıhgıh aaaaayyy

Sitelerde Paylaş

O zaman türkiye müslüman bir ülke değil ve bizler Müslüman değiliz diyorsun :D

Allahın salağı ve gerizekalısı :D bunları derken, sakın hakaret olarak algılama bunlar gerçekler 100% gerçekler :D gıhgıhgıh

be gerizekalı ...tr de sizler kendinizi müslüman mı sanıyorsunuz ....be ileri düzeyde geri zekalı....tüm dünyada islam aynı şekilde ve bir yaşanırken - sizin tr islamınız neden uyuşmaz dünya islamı ile ?

keşke olsa da azcık kafanı kullanabilsen...

ama maalesef işte !!!

Sitelerde Paylaş

Değilsiniz, deli dindar. Uyduruk dininizi araplara, ana dili arapça olan müslümanlara satamazsınız. Suratınıza gülerler, bizim de güldüğümüz gibi.

Biz Müslüman olup olmadığımız! sen mi karar veriyorsun Deli misin manyak :D

sen bana kafayı taktın galiba kız mısın bilmiyorum

bak canım benm güzeller güzelim benm dünyalar tatlısı

Kuranı kerim doğrudan doğruya arapça olsaydı, o zaman Kuran arabın kelamı ve kitabı olmuş olurdu ve araplardan başka kimseyle alakası olmazdı :D manyak :D hahahah ne kadar düşüncesiz sığ bir aklın var senin

ve araplar anlamıyor kuranı, O zamanın kureyş kafirleri anlıyorlardı, onlar bu kitabın cahili değillerdi.

tezad bir nokta bulamadılar kılıça sarıldılar... misli getirin diyordu allah hahah... vazgeçtim bir cümlesinin mislini getirin diyordu... kamon

onlar toplanıyorlar toplanıyorlar kıvrım kıvrım kıvranıyorlardı.. kuran karşısınca aciz kalınca kılıça sarıldılar ve saliklerine mekke de 3 sene boykot ilan ettiler. yetmedi ana vatanlarından kovdular yetmedi üzerine savaş açtılar şu kadarcık bir tarihi bile bilmeyen bir insanla konuşmaktan laf atmaktan dolayı kendime kızıyorum ben ne aptalım diyorum buna güneşi göstersen bu güneş değil ay diycek kadar inkarcı biri :D

neyse ben çıkar işim var

Sitelerde Paylaş

be gerizekalı ...tr de sizler kendinizi müslüman mı sanıyorsunuz ....be ileri düzeyde geri zekalı....tüm dünyada islam aynı şekilde ve bir yaşanırken - sizin tr islamınız neden uyuşmaz dünya islamı ile ?

keşke olsa da azcık kafanı kullanabilsen...

ama maalesef işte !!!

Türkler Müslümandır ve asırlarca Türk dendiği vakit İslam dini manası tahsil edilmiştir. Türkler kadar bu dini seven benimseyen içine giren başka hiç bir millet yoktur bunu bildiğin halde ve Türkiyede Müslümanlığın bütün nimetlerinden yararlandığın halde nasıl olurda siz müslüman değilsiz dersiz heeee!

Biz müslmanız asırlarca ortoğuya ve avrupaya din medeniyeti tatırmışız vahşet yuvası avrupa türker sayesinde işte medeniyet oldu

avrupada deliyi cin çarpmış diye yakarlarken ve deli nasıl yanıyor diye karşısına geçip seyrederken

türkler napıyordu deli musiki ile tedavi olur diyordu..

neden Çünkü neden olsa Onun hastalığının manasıylada alakası vardır muzik ruhun gıdasıdır ben sizin rabbiniz değil miyim hitabının eşyada gizlenmiş ve zaman zaman tecellisine muzik derler derdi ve delilere sabah öğlen akşam halk para verir musiki fazlı yaptırtırdı.

halk yaptırtırdı halk yaaa gerizekalı

vakıf namelere bak halk sabah öğle akşam adam tutuyor bir budala sokmağa tükürürse kül döksün süpürsün diye..

beşerin sıhhatinde bir eksiklik olmasın diye

oku vakıfnameleri halk kendisi para veriyor sabah öğle akşam filan sokaktaki kedilere köpeklere filan sırık çiğer et.

köpeklere kadar vakıf kurmuş..

eskide mola taşı vardı zenginlerin kapısının önünde, hammalar orada oturup dinlenirlerdi.

zenginler evin en güzel cephesine bakan yere molla taşı koydururlardı..hammal gelsin orada dinlesin diye..

neden koydururlardı.. hammal adam sırtında yük, ayağı titrerken, filan yerde molla taşı var der kendi kendine plasebo dedenin tabiriyle telkih yapar..

oraya kadar ha gayret der gider ve oraya oturur mola verirdi. dinlenirken Olurda içinden "ya rabbi bu molla taşını buraya kim koymuşsa dert verme diye içinden geçirse zenginin 100 derdi varsa hepsi birden hoop gitti huzur geldi..

zenginin sokaktaki hammal ile bağı vardı hissediyordu onu...

Türkler yakmak kelimesini kullanmazdı söz tohumdur vucud bulur derdi..

söndür gömdük kapıyı kapat demezdi kapıyı sırla derdi. buny sırlıyorum derdi.

kapatmak kelimesini bile kullanmıyor

Ya huu nerdesin derdi.. hitapta bile Allahı arardı.. sen nasıl bize müslüman değilsiniz dersin heeee

kamon

istediği bir şey olmadığı zaman hayır derdi.. yani hem hayırlı oldu, hemde hayır bende vazgeçtim derdi yaaaaa

o kadar nazikti ki olmadı demezdi asla.. Allahı anlardı olmayınca demek hayır bundaymış hayırlı olmuş

oda hayır derdi artık üzerine gitmezdi onda istemezdi... (ya şimdi nasıl olmayınca kafayı yiyor insan etrafına çatıyor)

biz o dedenin çocuklarıyız biz koçum, müslümanın dibiyiz biz haaah haaaayy

Sitelerde Paylaş

Türkler Müslümandır ve asırlarca Türk dendiği vakit İslam dini manası tahsil edilmiştir. Türkler kadar bu dini seven benimseyen içine giren başka hiç bir millet yoktur bunu bildiğin halde ve Türkiyede Müslümanlığın bütün nimetlerinden yararlandığın halde nasıl olurda siz müslüman değilsiz dersiz heeee!

tabi tabi...

kuran da zaten türklerin kafasına düştü gökten ortaasyadayken türkler...

be geri zekalı....

çinliler neden müslüman değil diye düşünmezmisin hiç ?

çünkü çinliker toplu olarak hiç anadoluya - afrikaya gelmediler - araplara köle olmadılar...karıları cariye yapılmadı....

türkler yapıldı ama...SALAK !!!

Sitelerde Paylaş

tabi tabi...

be geri zekalı....

çünkü çinliker toplu olarak hiç anadoluya - afrikaya gelmediler - araplara köle olmadılar...karıları cariye yapılmadı....

Türkler bu dini kabul eder etmez tarihte birden bire yükselmiş olduklarını kim inkar edebilir..

Çin ve hindistan kendi yağı ile kavrulmasını seven bir kıtada yaşarlar dünya umurlarında değildir. anladın mı ne fatihler yetiştirmiştir nede bir şey batının gayretiyle konfiçyus duyuldu cinliler sayesinde değil... hah haaay

ve dediğim gibi Türkler bu dini kabul eder etmez birden bire yükselmişlerdir. çünkü Türklerin fıtri dini islamdı

şaman olsaydı çanla çıngırakla davet olunan yre giderdi.

türkler İnsan insan sesi ile davet olunur çanla çıngırakla değil diye bu dini seçmişlerdir aptal değildi türkler hah haaaay

sen aptalsın ama :D kesin orası kesin :D

sen seçereni araştır kesin yunan çıkarsın hahahahaah yunan kızı seni :D

Sitelerde Paylaş
Zavallı, on 29 Jun 2015 - 15:25, said:

tabi tabi...

be geri zekalı....

Bu deli dindarı müzik bile iyileştirmez,mütemadiyen böyle kalır...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...