Jump to content

Allah dinozorları niye yok etti?

Recommended Posts

Uykuda olmalarına rağmen onları uyanık sanırsın. Onları sağa ve sola doğru çeviririz. Köpekleri de kollarını eşikte uzatmıştır. Onlara baksaydın onlardan dönüp kaçardın ve onlardan dolayı korkuyla dolardın.

İnkâr edenler, göklerle yer bitişikken, bizim onları ayırdığımızı ve diri olan her şeyi sudan meydana getirdiğimizi görmediler mi? Hâlâ inanmayacaklar mı?

su mu?,toprak mı? yoksa çamur mu? Yoksa kaburga kemiği mi?

Karar verin..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 214
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

saçmalardan seçmeler..

sen kuranda uzaylı İnsalardan bahsedildiğini ve uzayda canlıları yaydığı bir gezegen olduğu hatta yeryüzünde Allah ne yaratmışsa bir mislini daha o uzayda yarattığını haber verdiğini bilmiyor musun? Aaaa ne kadar cahilsin :huh:

vallahi tam cahilsin kardeşim arkadaşım canım güzelim :lol:

yapacak bir şey yok derhal öğrenin geri kalmayın, geri kafalı atesit olmayın amin

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen kuranda uzaylı İnsalardan bahsedildiğini ve uzayda canlıları yaydığı bir gezegen olduğu hatta yeryüzünde Allah ne yaratmışsa bir mislini daha o uzayda yarattığını haber verdiğini bilmiyor musun? Aaaa ne kadar cahilsin :huh:

yapacak bir şey yok derhal öğrenin geri kalmayın, geri kafalı atesit olmayın amin

Bre Dindarr !

Buradaki güzelim dünyamız ve üzerinde kafayı sıyırmış insanlar dururken, Siz boşverin uzayı ve uzaylıları.

Beni asıl ilgilendiren, mesela Kitabınızda tırnak makasına ve fermuara da işaretler var mı ?

Bence bunlar uzaylılardan daha faydalı ! :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen kuranda uzaylı İnsalardan bahsedildiğini ve uzayda canlıları yaydığı bir gezegen olduğu hatta yeryüzünde Allah ne yaratmışsa bir mislini daha o uzayda yarattığını haber verdiğini bilmiyor musun?

Biliyorum,bazen bize misafirliğe geliyorlar ama tanımadığım için kapıyı açmıyorum..:)

Kuzum siz gerçekten Dünya'da mı yaşıyosunuz çok merak ediyorum..

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hangi ayet?
Sitelerde Paylaş

f26133b8924e367ef5998f11656baee3.jpg
Sitelerde Paylaş

Bre Dindarr !

Buradaki güzelim dünyamız ve üzerinde kafayı sıyırmış insanlar dururken, Siz boşverin uzayı ve uzaylıları.

Beni asıl ilgilendiren, mesela Kitabınızda tırnak makasına ve fermuara da işaretler var mı ?

Bence bunlar uzaylılardan daha faydalı ! :D

bak gerçekten bu inanılmaz bir argüman bu argümanı gördükten sonra inan atesit oldum

gerçekten bu kabul edilemez keşke kuranda tırnak makası fermauar fondötenden :D bahsetmiş olsaydı ben şuan hala müslümandım beni gözümü açtığım için sana çok teşekkür ederim kavak iyiki varsın iyiki seni tanışım :D umarum tanışırız bir gün <3 beni hidayet erdirdin <3 :D

Sitelerde Paylaş

Biliyorum,bazen bize misafirliğe geliyorlar ama tanımadığım için kapıyı açmıyorum.. :)

Kuzum siz gerçekten Dünya'da mı yaşıyosunuz çok merak ediyorum..

eğer kuranda uzaylı insanlardan bahsedildiğini yeni duymuş bilmiyormuşsan valla Allah rızası için bende uzak ol

ben hayatımda bu kadar kendini aydın sanan kopkoyu cahil görmedim desem yalan söylemiş olurum sen gibi çok var :D

Sitelerde Paylaş

islam bilime karşıdır...

kuran tamamı ile BİLİM dışıdır...

7. yy evren anlayışına sahip - düz dünyayı kabul eden.....HAYALETLERE ve saçma sapan büyüymüş - büyücülük müş... akıl ve mantık dışı hayali kavramlara yer veren......

tamamı ile ÇAĞ DIŞI hatta 7. yy dan da eski anlayışa sahip bir dindir...

eski yunan helen uygarlığı bile bu dinden çok çok önceleri var olmuş olmasına rağmen bu dinden .çok daha medeni ve ileri bilim seviyesine sahiptir !!

islam öncesi helen ve roma uygarlıklarında bile şehirler ve TUALETLER - hanlar - hamamlar var iken..

bu dinde bunların ve benzerlerinin hiç birisi - romalılarla karşılaşana kadar VAR OLAMAMIŞTIR !!!

muhammed zamanında TUALET kültürü bile yoktur....

evin - ahırın arkasına gidip iş gören tipler...

kıçlarını TAŞA silen tipler !!!

kendilerinden çok önceleri yaşamış yunan uygarlığı - roma uygarlığı tualetler ve hamamlar kurmuş iken...en azından kıçlarını yıkar yahut beze olsun silerken....

ondan çok sonraları gelen arapların kıçlarını TAŞA silmesi - tualetlerinin olmayışı - hamamlarının olmayışı bunun İSPATIDIR !!

roma yolları bile var iken - islamın YOLLARI BİLE YOKTUR !!!

tekerlekten bi haber bir topluluk - oluşumdur !!!

...taa ki roma ile - eski yunan uygarlıkları ile tanışana dek !!

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yok merak etmiyorum şakaydı.sizin neyinizi merak edicem:)

ya şimdi tabi ya meraktan ya mareksızlıktan insanın başına geliyor bir şey ama siz merak etmeyerek iyi bir şey yapmışta olabilrsiniz

yada büyük bir fırsatı :D kaçırmışta olabilirsiniz orasını bilmiyorum siz bilirsiniz :D sizin kararınız

Sitelerde Paylaş

osuruktan teyyare selam soyle o yare süresi 5 ayet

Hangi ayet?

hangi ayetler olduğunu bilmiyorsunuz sonra gelip kurandan dinden dem vuruyorsunuz kuzum sizler hepiniz cahil olduğunu bilmeyn kabul etmeyen cins cahillerden misiniz?

evet hepiniz bu tip cahillerdensiniz ay açıyorum size hakkından en ufak bir bilgi dahi bilmediğiniz bir bilginin aleyhinde bir alay dolusu zıvırtı zırvalar syazıyorunuz birde kendinize aydın sanıyorsunuz sizlere acıyorum çok hepiniz karanlıktasınız yarasa kuşu tabiatlı kimseler gibi zulmeti seviyorsunuz

Sitelerde Paylaş

hangi ayetler olduğunu bilmiyorsunuz sonra gelip kurandan dinden dem vuruyorsunuz kuzum sizler hepiniz cahil olduğunu bilmeyn kabul etmeyen cins cahillerden misiniz?

evet hepiniz bu tip cahillerdensiniz ay açıyorum size hakkından en ufak bir bilgi dahi bilmediğiniz bir bilginin aleyhinde bir alay dolusu zıvırtı zırvalar syazıyorunuz birde kendinize aydın sanıyorsunuz sizlere acıyorum çok hepiniz karanlıktasınız yarasa kuşu tabiatlı kimseler gibi zulmeti seviyorsunuz

soylenileni anlamayan birisin ironik .
Sitelerde Paylaş
Kuran evrende bulunan her şeyden bahsettiği için, şundan bahsediyor mu bundan bahsediyor mu diye her şeyi ayrı ayrı sormak gerekmez.

Misal çocuğu yıkamak için şampuan alacaksın. Markette bir sürü şampuan var. Hangisini alsan? Hangisi iyi gelir? Hemen açacaksın kuran'ı... Fazla aramana da gerek yok. Hemen ilk sayfada sonlara doğru gayril mağdubi aleyhim veled dalin yazar. Arapça bilmiyorum diye bir şey yok. Kuran bu. Herkes anlar. İşte açıkça veletleri dalinleyin diyor. Aslında gayril demek dalinden başka diğerleri demek. Mağdup da sakın almayın demek. Aleyhim üzerinize hastalık gelir yoksa demek. Ama o kadar derin mânâsına duhul eylemeye lüzum ve mahal yokdur. O derin mânâları tefekkür ehli ve de ilimde derinleşmiş olanlar vukuf eyler. Veletleri dalinleyin mi dalinleyin. Tabakatül avamın fehmine karin olan budur.

Allah borsada dalin hisselerini topladığı için bu ayeti inzal etmiş (hâşa tövbe) diyen şeytanı lainül racime sakın inanmayasuz Ol lain muhakkak ki insanın düşmanıdır. Veletlerin gözleri yansın zır zır ağlasınlar ister. Allah kitabına reklam alıyor diyenler dahi şeytana uyarak küfre girmekte olup cehennem azabına düçar kalacaklardır.

Sitelerde Paylaş

Lisedeki bir hocamız fosil kayıtlarının abartıldığını aslında ''Dinozorlar, bilinçsiz avlanma nedeniyle yok edildi'' demişti. El cevap: Müslümanların Hatası.

Türk eğitim sistemine güvenimiz tam, kara mizah açısından yaratıcılık kazandırdığı kesin,

eğer kontrollü şekilde her kurbanda bir T-Rex kesilseydi şimdiye aç müslüman kalmayacaktı :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...