Jump to content

Hazret-i Muhammed'de dans yani Sema etmişlerdir. Kimse kimseyi kandırmasın kamon :)

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sevgili Türk ateist ilim daima eksere konuşur.

Ekseriyetimiz Müslümandır ve işte bu Ekseriyetimiz yani bizler Laik Cumhuriyeti Hükümeti kurmuş ve yaşatanlarızdır

Tabi memleketimizde acaip bir zihniyet var. Muazzam Geniş bir demagoji var. Akla şaşkınlık verecek, aklı tenbel edecek, kalb güzü ile kafa gözünü birleştirerek yek nazarda bakamayanları, şaşırtacak,, Biçimli.. ustaca ve kurnazca, bir yaygara var adedi üç beşi geçmiycek güya efkar-ı umumiyi temsil ediyormuş gibi sahte bir avaze var..

işte bunlar Atatürk'de dinsiz demişlerdir. Türk milletine de müslümandan saymamışlardır. Sende bu geniş demagojiye kanmışsındır.

Ne kadar acı!!

Ve Bununla Beraber ecdanıın kanını taşıyan Adnan Menderes. Hakiki mürtecilerin taasup damarına ağır bir neşter vurarak "Türkiye Bir müslüman devletidir ve müslüman kalıcaktır." Sözü ve Kutsi bir beşareti var..

Yok ben doğdum doğalı ateistim. Ana baba dinsiz olunca biz de üç kardeş dine bulaşmadık, bildim bileli ateisttik.

Aslına bakarsan Atatürk gerçekten de dinsizdir ama bunun önemi yok, yani sen Müslüman kabul edersen de öyle et, ne olacak ki..

Ama Kur'an'ı Türkçeye çevirterek ne büyük bir hizmet yaptığını da görüyoruz. Sen bunu Müslümanlığına yorarsın tabii, biliyorum.

Bunlar dışında ne dediğini anlamadım, sözcüklerin Risale-i Nur'dan fırlayıp çıkmış gibi.:)

Nurcu musun sen?

Sitelerde Paylaş

Yeminle ben ilk okuduğumda bütün iyi niyetimle elime almış, anlamak için oldukça da çabalamış ama tek bir halt anlamamıştım.

Tayyip belediye başkanı olmuştu ve ilk şeker bayramında otobüs biletlerini bedava yapmıştı. Bir baktım bütün duraklar insan kaynıyor, şaşırdım. Sonra öğrendik işin aslını. Aferin demiştim, ne güzel hizmet... Baktım millet "İşte Müslüman adamın hali başka, insan din iman bilmeli" falan diyor, bakayım neymiş şu İslam dedim. Biraz felsefi derinliği olan bir metin beklemiştim tabii, okuyunca küçük bir şok yaşadım. Yaşım da küçük değildi, 20'li yaşların başlarındaydım herhalde. Ateisttim ama olmasam işim daha zordu bence.

Diyanetin son araştırmasına göre Türklerin %92'sini Kur'an'ın Türkçesini okumamış. Okusalar keşke de görseler dünyanın kaç bucak olduğunu.

Okuyan %8'in en az dörtte üçü de ateist vb dinsizlerdir zaten. Okuyan dinden çıkıyor, o yüzden de onlarca yıldır halk okumasın diye bir dolu psikolojik bariyer koyuyorlar. :)

"Kuranı ben okuyum bakıyım ne diyor" ile bu iş olmaz. Kuran senin kalbini Müsteid görmesi görmesi lazım :) yaaaa

bak daha Kuranın birinci ayetinde ne yazar

Şüphesiz Kuran Mutakkiler için bir hideyettir (doğru yolda yaşatır)

Bugün bütün insanlık doğru yolu bulamadı ve inliyorlar herkes bir tarafa koşuyor bütün dünya ihtilaf içinde doğru yol nerde?

Allah bana sarılmadıkça Beşere (Doğru yolu) göstermiycem.. hidayet yok vallahi vermiycem billahi vermiycem inleyerek zavallı olarak yaşatıcam diyor

(doğru yol) oh nefesidir. hayattan memnun olmaktır.

Kuranın 1 ayetinde "Şüphesiz Kuran muttakiler için bir hidayettir" diyor Muttaki kelimesin arapça manası: Başkasının korumasını kabul etmek ve kabullenmek demektir.

Yani kuran korunmak ve kurtulmak isteyenler için mahz-ı hideyet olmuştur. O kimselere doğru yolu göstermiş Hayatta mutlu mesud yaşattırmıştır.!!! (biz inlemeyi istiyoruz ve alkışlıyoruz ve talep ediyoruz diyerek yaşayanlara değil)

zavallı insanlık! bütün dünya inliyor ve bunu istiyor ve daha çok inliycek. kimse hayattan memnun değil.

En kibar adam "Hayattan Şikayeti" olmayan adamdır.

En kibar adam Hammallardır. yaaa

hiç bir hammal "Hayattan şikayet etmez" Hammal efendi hazretleridir.

Mutakki kelimesine kaynak:

Bakara/2 ayetiin tefsiri

İttika : Vikaün kelimesi, viaün gibi, bir nesnenin konulup saklandığı kaba denir.[5] Vikaye, kötülük, zarar ve ziyanlardan korumak ve sakındırmak demektir. Yola çıkan kimseye Araplar, düşme tehlikesi olan yerlerde “ittekı” (kendini vikaye et, koru) derler.[6]Bakara/2. ayetin tefsiri : İttikaün kelimesinin aslı ivtikaün olup iftial babından gelmektedir. İftial babının binası mutavaattır. Yani bir şeyi kabullenmektir.[7] Bunun için ittika, başkasının korumasını kabul etmek ve kabullenmek demek olur. Böylece bu kelime ile cümlenin anlamı şöyle olur: Kuran, korunmak ve kurtulmak isteyenler ve bunu kabul edenler için yol gösterici bir delildir. Demek ki Kuran-ı Kerim, herkese değil, sadece kendilerine gösterilecek olan doğru yolu kabul edebilecekler için bir hidayet olup onların bu doğru yoldan gitmeleri için indirilmiştir. Yoksa Kuran-ı Kerim, onu kabul etmeyen ve peşin olarak reddeden kimseler için bir hidayet olmaz[8] ve onlara bir fayda da vermez.

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dindar beni biliyorsun.Daha önce de söyledim. Ben kuranı 8 yaşında öğrendim. Yani,islamı çok iyi bilirim.

Sürekli yemin eden bir Tanrı,inandırmak için uğraşan tehsit eden bir Tanrı, sürekli tehdit eden bir Tanrı, insanı özelliklere sahip, kızan,sinirlenen ve intikam alan bir Tanrı.

Bu ne lan ! Oğlum, hem neden bişeylere inanmak zorundaymışım. Hiçbirşeye inanmıyorum m.koyum !

Ulan inansan ne olur, inanmasan ne olur ? Ne olmuş yani !!! Ulan bi kere, Onurlu bir İnsan hiçbirşeye tapmaz.

islam=putperestlik ; kusura bakma kalbini kırdıysam :D ; ama işin gerçeği bu. işin ucunda hep çıkar var, çıkar !!!

Ulan bu insan denen varlık varya ....ah bu insanoğlu,,, ne çıkarcıdır o !!!

Sitelerde Paylaş

Dinarr'cım,

İnleyenler hep Müslüman ülkeler... Bak patır patır gavur illere kaçıp canlarını kurtarıyorlar. Kimden? Yine Müslümanlardan.

Bir de bak Avrupa'ya... Pırıl pırıl, özgür, rahat, refah düzeyi bizle kıyaslanmayacak kadar iyi.

Bu işte bir terslik olmasın?

Bak sana bir örnek vereyim: Amerikan Başkanın çocuklarını polis götürür getirir bu mudur refah ve huzur :D

daha ötesi var mı ? dünyanın hakimi olmuş bir adam

Bak ihtiyarlıyorsun çürüyorsun milyalarada sahip olsan dün yaşatıklarını geri getiremiyorsun gittikçe geçmişine hasret çekiyorsun

birde hastalıklar oluyor korku vs. tüm İnsanlık inliyor,

istersen git amerikada otur istersen avrupada bütün kainata sahip olsadan şu iki şeyden yakanı kurtaramazsın

Yokla kendini

1- ya Emelin var (bir şeyi rica ediyorsun)

2- yahut Elemin var (ıztırabtasın, bir sıkıntın var kurtulmak istiyorsun)

3- yahut her ikisi birden var

Ekseriyetle insalarda her ikisi birden vardır. İnsan bütün kainata sahip olsada bu iki şeyden yakasını kurtaramaz.

Diyelim emelinden kurtuldun başka bir emel çıkar.

diyelim eleminden kurtuldun başka bir elem çıkar.

İşte Bütün İnsalık inliyor dediğim bu?

ve benim sözlerim bir camiaya bir millete değil sen yanlış anlıyorsun ben bütün dünya insanlarını içine alarak söyledim

Avrupalıda inliyor müslümanda inliyor

Kimse hayattan memnun değil! Avrupalı hayattan memnun mu? İhtiyarlıyor musun cürüyor musun Geçmişe hasret duyuyor musun İnliyorsun

elemin var mı? var.. inliyorsun

Emelin var mı? var

o halde inliyorsun anladın mı?

hele hele hastalıklar kişiden Hayatın zevkini de alırlar. onları hiç saymıyorum

Hülasa müslümanı gayrı müslümü İnliyor ve daha çok inliycek nokta çıktım bys

Sitelerde Paylaş

Allahın kavunu :D değilim değil! yeter şahsıma ait küçültüçü şeyler yapma ben küçüldükte büyürüm :Dasasa neyse çıkmam lazım byss

kırıldın mı lan? sen takmazdın böyle şeyleri. neyse, küçültücü birşey yapmak istemedim. şaka işte, sadece şaka...
Sitelerde Paylaş

Bak sana bir örnek vereyim: Amerikan Başkanın çocuklarını polis götürür getirir bu mudur refah ve huzur :D

daha ötesi var mı ? dünyanın hakimi olmuş bir adam

Bak ihtiyarlıyorsun çürüyorsun milyalarada sahip olsan dün yaşatıklarını geri getiremiyorsun gittikçe geçmişine hasret çekiyorsun

birde hastalıklar oluyor korku vs. tüm İnsanlık inliyor,

istersen git amerikada otur istersen avrupada bütün kainata sahip olsadan şu iki şeyden yakanı kurtaramazsın

Yokla kendini

1- ya Emelin var (bir şeyi rica ediyorsun)

2- yahut Elemin var (ıztırabtasın, bir sıkıntın var kurtulmak istiyorsun)

3- yahut her ikisi birden var

Ekseriyetle insalarda her ikisi birden vardır. İnsan bütün kainata sahip olsada bu iki şeyden yakasını kurtaramaz.

Diyelim emelinden kurtuldun başka bir emel çıkar.

diyelim eleminden kurtuldun başka bir elem çıkar.

İşte Bütün İnsalık inliyor dediğim bu?

ve benim sözlerim bir camiaya bir millete değil sen yanlış anlıyorsun ben bütün dünya insanlarını içine alarak söyledim

Avrupalıda inliyor müslümanda inliyor

Kimse hayattan memnun değil! Avrupalı hayattan memnun mu? İhtiyarlıyor musun cürüyor musun Geçmişe hasret duyuyor musun İnliyorsun

elemin var mı? var.. inliyorsun

Emelin var mı? var

o halde inliyorsun anladın mı?

hele hele hastalıklar kişiden Hayatın zevkini de alırlar. onları hiç saymıyorum

Hülasa müslümanı gayrı müslümü İnliyor ve daha çok inliycek nokta çıktım bys

Tamam da bütün bunların konuyla, dinle, İslam'la, Allah'la ilgisi ne? Onu anlamadım ki.

İnsan doğuyor, büyüyor, yaşlanıyor ve ölüyor. Her canlı ölümü tadıyor, değil mi.:)

Doğumuyla ölümü arasında geçen zamana da hayat veya yaşam diyoruz. Bu zaman içinde derdi tasası oluyor, hastalanıp iyileşiyor, üretiyor, amacı için çabalıyor, idealleri varsa onların peşinde koşuyor, aşık oluyor nefret ediyor, bazen mutlu bazen mutsuz oluyor. İnsan işte. Hayat böyle bir şey, herkes kendince yaşıyor. Müslümanı da aynı Hristiyanı da.

Ama sen buradan yola çıkıp da herkes mutsuz, insanlar inliyor nasıl diyebiliyorsun, onu anlamadım.

Değil. Velev ki öyle olsun.

Sonuç ne? Çözüm önerin ne?

Sitelerde Paylaş

Tamam da bütün bunların konuyla, dinle, İslam'la, Allah'la ilgisi ne? Onu anlamadım ki.

İnsan doğuyor, büyüyor, yaşlanıyor ve ölüyor. Her canlı ölümü tadıyor, değil mi. :)

Doğumuyla ölümü arasında geçen zamana da hayat veya yaşam diyoruz. Bu zaman içinde derdi tasası oluyor, hastalanıp iyileşiyor, üretiyor, amacı için çabalıyor, idealleri varsa onların peşinde koşuyor, aşık oluyor nefret ediyor, bazen mutlu bazen mutsuz oluyor. İnsan işte. Hayat böyle bir şey, herkes kendince yaşıyor. Müslümanı da aynı Hristiyanı da.

Ama sen buradan yola çıkıp da herkes mutsuz, insanlar inliyor nasıl diyebiliyorsun, onu anlamadım.

Değil. Velev ki öyle olsun.

Sonuç ne? Çözüm önerin ne?

İnsanlık saadet-i zihniyeden mahrumdur o yüzden inler. Orayı dolduracak iman ve aşk lazımdır. İnsanlık bundan mahrumdur bütün dünya (müslümanım diyenleride dahil) inler..

İnsanlığa nasıl huzur vereceğiz diye Eğitim kurumları olanca hızlıyla çalışıyor, En dehşetli diplomatlar iktisatcılar bir araya geliyor. emniyet teşkilatı lazım gelen her tedbiri alıyor fakat beşere huzur veremiyor, Ah sesini dindiremiyor.

örneğin: Yüksek tahsil gören Bir Öğrenci, sırasında otururken, birden ayağa kalkıp sırasına bir tekme vuruyor. bam güm pat vs..

Neden? Çünkü Eğitim onun zihnine girmedi. saadeti zihniyeden mahrum..

İnsanlar zannediyor ki saadet kendisine dışardan gelicek. (hayır iç dünyadan gelir) diğer hayatları bu uğurda yıpratıyor hiçe sayıyor.

Farz edelim şu dakikada milyarın olsa Huzurun olur mu sanıyorsun? hayat asla değişmez

milyarın olduğu zaman renkler değişir hayat değişmez hayat yine aynı hayat mana yine o aynı manadır değişmez..

İnsan hayattan ne bekler. dün nasılsa bugünde öyle olmıycak mı? Yarında öyle olmıycak mı? Ne bekler hayattan

hayat değişmez renkler değişir hayat değişmez.!

İşte Büyük Kitap resmen söyler. zaman zaman diyorsunuz zamana yemin ederim ki Her insan Hüsrandadır. yalnız iman edenler ve salih amel işleyenler

ve birbirine hakkı ve sabrı tevsiye edenler hariçtir. bunlar mutlu mesut yaşarlar.. diğerlerinin milyalarlarıda sahip olsa dar sıkıntılı bir hayatları vardır (kalblerinde) der. nokta

Sitelerde Paylaş

Dindar beni biliyorsun.Daha önce de söyledim. Ben kuranı 8 yaşında öğrendim. Yani,islamı çok iyi bilirim.

Sürekli yemin eden bir Tanrı,inandırmak için uğraşan tehsit eden bir Tanrı, sürekli tehdit eden bir Tanrı, insanı özelliklere sahip, kızan,sinirlenen ve intikam alan bir Tanrı.

Bu ne lan ! Oğlum, hem neden bişeylere inanmak zorundaymışım. Hiçbirşeye inanmıyorum m.koyum !

Ulan inansan ne olur, inanmasan ne olur ? Ne olmuş yani !!! Ulan bi kere, Onurlu bir İnsan hiçbirşeye tapmaz.

islam=putperestlik ; kusura bakma kalbini kırdıysam :D ; ama işin gerçeği bu. işin ucunda hep çıkar var, çıkar !!!

Ulan bu insan denen varlık varya ....ah bu insanoğlu,,, ne çıkarcıdır o !!!

İslam kime beş kuruş vermiştir. İslamın ne bir misyoner teşkilatı ne bir para sandığı olduğu halde aleyhinde binlerce propaganda yapıldığı halde hatta salikleride bunun dinin aleyhinde çalıştıkları halde islamın her zaman genç ve dinç olması Manası ve hikmetiyledir.

İslamı kimse ayakta tutmaz, bu din kendi kendine ayakta durur. yoksa Bu din saliklerine kalsaydı çoktaaaaaan silinir giderdi.

İslam işte Ben meydandayım her zaman genç ve dinçim diye ilan eder

Sitelerde Paylaş

domestestos :D Sema Dans mıdır? gıhgıh

Sen sanırım düğünlerde veya taksimde iyi kıvırıyosun öyle düşündün. yok hayır öyle değil şekerim bolda şekerim :D ggggıh

Haydaaa... :D Lan diyecem, pek lan gibi durmuyorsun, olum diyecem, pek olum gibi değil, daha çok kızım gibi duruyorsun. Ne desem bilmem ki ama... "Dans yani sema etmişlerdir" diyen ebem değil, senin eben de değil, senin ta kendin! Hayır sen keçileri kaçırmanın üzerine bunadın da galiba! Kendi lafını yemeye başladın!

Yoksa ben durduk yerde nasıl dans etmişlermiş diye sorar mıyım olum musun, kızım mısın ikisinin ortası mısın her neysen!

Ağır konuşuyorsam kusura bakma ama seni uyandırmanın başka bir yolunu görebilmek olanaksız!

Hayır asıl benim sormam gerekiyordu da sormadım boşver dedim, ne demek "dans yani sema", sema dans mıdır diye yahu! :lol: Lan artık bu kadarı da olmaz haaa! Ne yersin karagöz diyorum, süpürge sapı hacivat diyor, sonra da hooop dur naapıyorsun yapmaaa diyor!

İkide bir de çıkıyorum diyorsun... Yıkayıp mı çıkıyorsun... Yoksa bazen silip mi giyiyorsun... :lol: Lan beni de sapıttırdı bu haaa... Oturmuş neler yazıyorum!

Sitelerde Paylaş

Haydaaa... :D Lan diyecem, pek lan gibi durmuyorsun, olum diyecem, pek olum gibi değil, daha çok kızım gibi duruyorsun. Ne desem bilmem ki ama... "Dans yani sema etmişlerdir" diyen ebem değil, senin eben de değil, senin ta kendin! Hayır sen keçileri kaçırmanın üzerine bunadın da galiba! Kendi lafını yemeye başladın!

Yoksa ben durduk yerde nasıl dans etmişlermiş diye sorar mıyım olum musun, kızım mısın ikisinin ortası mısın her neysen!

Ağır konuşuyorsam kusura bakma ama seni uyandırmanın başka bir yolunu görebilmek olanaksız!

Hayır asıl benim sormam gerekiyordu da sormadım boşver dedim, ne demek "dans yani sema", sema dans mıdır diye yahu! :lol: Lan artık bu kadarı da olmaz haaa! Ne yersin karagöz diyorum, süpürge sapı hacivat diyor, sonra da hooop dur naapıyorsun yapmaaa diyor!

İkide bir de çıkıyorum diyorsun... Yıkayıp mı çıkıyorsun... Yoksa bazen silip mi giyiyorsun... :lol: Lan beni de sapıttırdı bu haaa... Oturmuş neler yazıyorum!

Sizler sema'yı bir nevi dansa benzettiğiniz için dans dedim. sevgili domestosum demokrosynum canım benm sevgili güzel arkadaşım :D

Sitelerde Paylaş

İnsanlık saadet-i zihniyeden mahrumdur o yüzden inler. Orayı dolduracak iman ve aşk lazımdır. İnsanlık bundan mahrumdur bütün dünya (müslümanım diyenleride dahil) inler..

Tüm dünyada İnsanların ezici çoğunluğunun imanı var zaten. Kimse dinlerini ellerinden almış değil, kendilerine göre yaşıyorlar. Sen bu tespiti kendi iman derecene ve din algına göre yaptın. Her insan ayrı bir din demektir. Ne kadar insan var, o kadar dini yorum var demektir. Sen ise seninkinin en doğrusu, en güzeli, en rahatlatanı olduğunu iddia ederken diğerleri senin gibi düşünüp davranmıyor diye mutsuzlar sanıyorsun.

Ben de koyu dindarların sürekli kaygılı, mutsuz ve depresif olduğunu iddia ediyorum.

İnsanlar zannediyor ki saadet kendisine dışardan gelicek. (hayır iç dünyadan gelir) diğer hayatları bu uğurda yıpratıyor hiçe sayıyor.

Farz edelim şu dakikada milyarın olsa Huzurun olur mu sanıyorsun? hayat asla değişmez

milyarın olduğu zaman renkler değişir hayat değişmez hayat yine aynı hayat mana yine o aynı manadır değişmez..

İç dünyanın, maneviyatın tatmini bence de çok önemli ancak bu tatmini sağlamanın tek yolunun din olduğunu söylemek çok büyük yanlış.

Huzurlu ve mutlu olmak için dine ihtiyaç duymayan, bunları dini inancı olmaksızın gayet de sağlam biçimde yaşayan milyonlar var dünyada.

Koyu dindar olmayıp dini sembolik biçimde yaşayanları da ekle buna.

Depresif bir tablo çizip ilaç olarak din vermen büyük taihsizlik.:)

Sitelerde Paylaş

Huzurlu ve mutlu olmak için dine ihtiyaç duymayan, bunları dini inancı olmaksızın gayet de sağlam biçimde yaşayan milyonlar var dünyada.

Koyu dindar olmayıp dini sembolik biçimde yaşayanları da ekle buna.

Depresif bir tablo çizip ilaç olarak din vermen büyük taihsizlik.

Ben hiç bir camiayı milleti kast etmedim... bütün dünyayı kastettim. Sen bundan dindarların huzurlu mutlu yaşadığını anladın. Yanlış!

Sen: Dindar olmayıp Dünyada huzurlu ve mutlu yaşayan Milyonlar var diyerek bir tablo çizdin.

Ben ise: Dindar veya değil Dünyada huzurlu ve mutlu yaşayan bir tek insan bile yok dedim. (istisnalar kaideye girmez)

Hazreti Ali daima güler yüzlüydü. O günde yüzü gülüyordu. bizim her zaman yüzümüz asıktır.

kaşlarımız çattıktır bu mudur mutluluk huzurlu olmak

Dünyada mutlu olan bir tek kişi yokken, sen dindar olmayıp mutlu yaşayan insanlardan bahsediyorsun.. çok komik :D

Sen öyle sanıyorsun! halbuki Öyle değil!!!! "Benim de şuyum olsa şu kadar param olsa mutlu olurum" sanıyorsun.. yokken öyle gibi gelir.

Bırakır mı Allah adamın yakasını haha haaay :D hayal işte "herkes mutlu ben mutlu değilim" düşüncesi. halbuki milyaralara sahip olsan Allah yakanı bırakmaz... hiiiiç bırakmaz peşini....

ama işte sen zannediyorsun ki işte nice insanlar mutlu mesut yaşıyorlar :D çok komik..

Yokla kendini mutlu musun huzurlu musun? Elem ve elem arasında yaşıyorsun. işte Kimse senin gibi mutlu değil..

Hayat bu mu ? hayat insanı ihya eder hergün imha etmez inletmez

Bir kere Aklın varken sittin sene mesut olamazsın :D Eğer Aklı kendin çalıştırırsan çok inlersin

Akıl kadar insanı taciz eden acze düşüren inleten hiç bir şey yoktur!! Eğer Aklı, sen Sahibine bırakmazsan. "dün böyle oldu yarında böyle olucak diyerekten". yarın öyle olma ihtimali yokken, Hayalinde bir vucud verir olacakmış gibi gösterir. seni acze düşür huzurun kaçar..

neyse uzatmayalım.. şu an sana tirilyon çıksa sevinirsin.. ama ömründen geçen bir dakikayı tirilyonlar versen geri geri getiremezsin Hüsrandasın.

milyaların olsa hayatında bir değişiklik asla olmaz renkler değişir hayat değişmez... herkes inliyor.. sen de zannediyorsun ki kimi isanlar mutlu

Yooook Allah bırakmaz.. Alem-i kudret ile bağın var. Orada İman ve aşk geçer Akıl geçmez..

Sitelerde Paylaş

Bizler sizin dininizi zombilerin insanlara ısırarak bulaştırdığı ve beyni felç edip zombileştiren bir virüse benzetiyoruz. "Din yani bulaşıcı virüs" diye bir başlık açsana.

Bu gibi zobileşme zıbırtıları Dinsiz maneviyatsız allahsız kitapsızların uydurduğu saçmalıklardır. Bu gibi saçmalıkları gerçekmiş gibi kabul edenler çekinilmesi gerek insanlardır

sizler çekinelecek insanlarsınız.. Zaten "Ben evrimm geçmiş hayvan oğlu havyanım :D dayılarım amcalarım kardeşlerim babarım :D hepsi birer hayvandır. Bende onlar gibi hayvan oğlu hayvanım" itikadında olan İnsanlar insanlığın en şerlisidir çekinileeck insanlardır. Bereket versin ki din var.. Bu gibi hayvan oğlu hayvanlar dindar bir Kafesin içinde, hayvan terbiyeceleri sayesinde :Ddindar bir havayı teneffüs ettiklerinden evcillemişlerdir. Evcil hayvan olmuşlardır kasulataa:D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...