Jump to content

Sii sunni ayrismasi

Recommended Posts

kardeşim galiba sen unuttun ben ne yazmıştım?

demişim ki:

kardeş cinsel bilgiler dersine dönecek gibi bu işte kadının için çok fazla bir sertleşmiş penise gerek yoktur başka türlüde cinsel haz duyabilir hatta şuan günümüzde özellikle bir kaç çocuk doğurmuş ve vajinası genişlemiş kadınlara normal penislerde yetersiz gelmektedir başa kol mol veya büyük aletlerle boşalmaya çalışan kadın sayısı oldukça fazladır.

ama erkek öyle değildir heleki birde vajinaya alışmışsa bir erkek işte o zaman aradığında vajinayı bulamazsa psikolojik olarak dahi sıkıntı yaşar.

sende buna karşılık böyle birşey olmadığını söylemişsin vebeni ahlaksızlıkla suçlayacakmışsın eğerki bilimsel bir tespit ortaya koyamazsam.

ne diyorum orda bak vajinası genişlemiş bir kadına penizde yetersiz gelebilir. bunu sana ispatlıyorum doktorlarda makalelerinde bunu yazmışlar cinsel isteksizlik e öyle olunca noluyor kadın penis yerine daha farklı şeylere ihtiyaç duyuyor.

penisin yetmediği bir kadın ne yapacak?

ayrıca bu ters bir durum değil bizide ilgilendirmezde konu gereği söyleme ihtiyacı hissettim yani yanlış anlaşılacak bir olay değil sonuçta iddiamın arkasındayım kadın için sadece penis gerekli değildir parmakta yeterli gelebilir ten değmesi + parmak birde dil çoğu zaman yeterli gelebilir ya malta kardeş gel konuyu kapatalım ya haklıyım yani kabul etsende kabul etmesemde belki dilim bilimsel değil ama anlatımın ana konusu tamamen bilimsel gerçeklere uyuyor konu uzadıkça dahada dalarız derinlere gel beni zorlama kardeşim :)

ya sen gerçekten ahlaksızsın. bir de utanmadan hala haklıyım diyorsun. bir grup hastanın vajinasında oluşan deformasyondan yola çıkarak "kadınlar erkeksiz de idare eder ama erkek bir kere milli oldu mu mutlaka vajina ister" diye bir iddia (!) ortaya atıyorsun. kanıtla denince de "bak bazı kadınların vajinası genişliyor" diye tıbbi bir bozukluktan alıntı yapıyorsun.

bazı erkekler de haz alabilmek için karılarının strap-on kullanmasına ihtiyaç duyuyor. o zaman kuran "kocalarınızın g.tü tarlanızdır, istediğiniz gibi düzün" desin mi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 102
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

????

fazla kurcalamayalım ... BOKU ÇIKICAK yani ?? !! ??

:D :D

yaw öyle şeytan sizleri ayrıntılarla vuruyor alakasız yollara sapıyorsun zavallı kardeşim lüzumu olmayan konularla dinden çıkmışsın resme bütünden bakamıyorsun malesef kuranı kullanarak ayetleri manüpile eden ışıdcılardan farkın yok yaw savaş ayetlerini alıp bunlar haktır diyerek müslümanları öldürüyorlar ama savaşların hangi durumlarda yapılacağını belirten ayetleri hiç görmüyorlar seninde durumun bunun gibi ayetleri tek tek alıp inceliyorsun ama kuranı yorumlayacaksan hadisleri yorumlayacaksan o zaman genelden yorumlayacaksın o dönemin yaşam tarzı adetleri insanlığın genel durumu sen şimdi oturmuşun sıcacık koltuğunda ohhh internet var çay sigara var herşey elektronik ne güzel dünya anasını satayım ye iç gez kızlar iyice şımartılmış tepemize çıkmışlar hak hak diye bi ağzımıza etmedikleri kalmış dünya onlarada başka güzel dönüyo bu durumda oturup o zamanki insanların şartlarını görmezden gelip bol keseden sallıyorsun.

sen o kısımlara takılma diyorum ya sen daha geniş bakacaksın olaya amma takmışın bu kadınlara yaw ne iş anlamadım arkadaş senle ne zaman tartışsak sonuç dönüp dolaşıp mutlaka kadınlara geliyor :)

Sitelerde Paylaş

ya sen gerçekten ahlaksızsın. bir de utanmadan hala haklıyım diyorsun. bir grup hastanın vajinasında oluşan deformasyondan yola çıkarak "kadınlar erkeksiz de idare eder ama erkek bir kere milli oldu mu mutlaka vajina ister" diye bir iddia (!) ortaya atıyorsun. kanıtla denince de "bak bazı kadınların vajinası genişliyor" diye tıbbi bir bozukluktan alıntı yapıyorsun.

bazı erkekler de haz alabilmek için karılarının strap-on kullanmasına ihtiyaç duyuyor. o zaman kuran "kocalarınızın g.tü tarlanızdır, istediğiniz gibi düzün" desin mi?

kardeş hasta değil bak okumamışsın ki bazen hastalıktan ama genelde fiziksel yapıya göre vajinalar genişliyor neyse o konuyu geçelim diğer tarafınada açıklama getireyim ve konuyu kapatalım istersen.

ben şunu diyorum bir defa milli olmakla vajinaya alışmak arasında büyük fark vardır.madem erkeksin vede evlenmişsin ki evlenmenede gerek yok mutlaka sende yaşamışsındır bu durumu.bir sevgilin olur veya evlenirsin cinsel yönden istediğin an kendini tatmin edersin ve zaman içinde buna o kadar alışırsın ki bu elinden alındığında ayrıldığında ve partner bulamadığında o zaman dengeni yitirirsin özellikle geçici bir dönem tıpkı bir alkoliğin içkiyi bıraktığındaki ilk dönemleri gibi sıkıntı yaşarsın cinselsizliğe alışana kadar ki bu bir kaç ayı bulur gerçekten çok zor geçirirsin ve dengen şaşar ya bu insanoğlunun yapısıdır artık bunada bilimsel tespitmi arayacaz arkadaş yaw :)

birde tarla ayetiyle bu konu arasında hiç bir alaka yok ben bu cevabı o ayete göre vermedim bak konuyuda saptırıyorsun arkadaşımla güzel güzel tartışıyorduk sen konuya girince konuda hış oldu yaw ne alaka o ayetle alakalı ne dedim sen olayı nereye getirdin neyse :)

Sitelerde Paylaş

ya dostum 2ci sınıf mınıf yok o zamanlar sınıf denen bir kavram bile yok şimdi işte yeni yeni yok sınıf yok insan hakları bildirgesi falan yeni çıkmış şeyler.

Allah kadınları her zaman korumaya yönelik erkekleri teşvik eder merhametli olmalarını ister ki o dönemler erkekler kadınlardna güçlü oldukları için kadınalara eziyet edilirdi gerçi hala aynı işte bu sebepten bir parça erkekler güçlüdür.

ya üzerinde durulacak bir durum değil diyorum ya sana senin sıkıntın bu hep ayrıntıların içinde boğuşuyorsun şeytan ayrıntılarda gizlidir salla gitsin resme geniş açıdan bakacaksın sen boşver bunlar adetlerle törelerlede ilgili durumlardır o zamanın insanları uyarılmış e şimdi miras hakkında kadınla erkek eşit nolacak islama göre ve fıkıha göre bunun yaptırımı varmı yokmu?

bok yok !!!

köleye köle - hüre hür - kadına kadın KISAS EDİLİR !!!

ayetini nereye koyacan madem öyle ?_

Sitelerde Paylaş

yaw öyle şeytan sizleri ayrıntılarla vuruyor alakasız yollara sapıyorsun zavallı kardeşim lüzumu olmayan konularla dinden çıkmışsın resme bütünden bakamıyorsun malesef kuranı kullanarak ayetleri manüpile eden ışıdcılardan farkın yok yaw savaş ayetlerini alıp bunlar haktır diyerek müslümanları öldürüyorlar ama savaşların hangi durumlarda yapılacağını belirten ayetleri hiç görmüyorlar seninde durumun bunun gibi ayetleri tek tek alıp inceliyorsun ama kuranı yorumlayacaksan hadisleri yorumlayacaksan o zaman genelden yorumlayacaksın o dönemin yaşam tarzı adetleri insanlığın genel durumu sen şimdi oturmuşun sıcacık koltuğunda ohhh internet var çay sigara var herşey elektronik ne güzel dünya anasını satayım ye iç gez kızlar iyice şımartılmış tepemize çıkmışlar hak hak diye bi ağzımıza etmedikleri kalmış dünya onlarada başka güzel dönüyo bu durumda oturup o zamanki insanların şartlarını görmezden gelip bol keseden sallıyorsun.

sen o kısımlara takılma diyorum ya sen daha geniş bakacaksın olaya amma takmışın bu kadınlara yaw ne iş anlamadım arkadaş senle ne zaman tartışsak sonuç dönüp dolaşıp mutlaka kadınlara geliyor :)

şeytan ayrıntıda gizlidir diyen sensin....

kurcalayacaksın ki - gerçekler ortaya çıksın.....arabın uydurmaları açığa vurulsun...

sizler gibi sorgulamayıp kabul edilirse zaten sorun kalmayacak işte....

ama kazın ayağı öyle değil maalesef....bizler SORGULUYORUZ....sizler gibi arabın peşine takılıp körü körüne gitmiyoruz....fark burada !!!

Sitelerde Paylaş

Aişe nin Muhammedi başka kadınlardan kıskandığı doğrudur ancak bunun sebebi cinsellik değil. Aişe anlaşılan babasının da etkisiyle gücü seviyordu. Ve istediğini de aldı. 18 yaşında Muhammedi gömdü güçlü,dul ve mutlu bir kadın olarak yaşamını sürdürdü. Taki Cemel'e kadar. Halifeliği almak için Talha ile beraber 50 li yaşlarında Ali nin karşısına dikildi. Savaşta devesinin yularını tutan 70 kişinin öldüğü söylenir. Oku yiyen yere düşüyor ama deve nin yuları boş kalmıyor. Kadın çok rahat erkek olsun kadın olsun herkesle istediği gibi konuşuyor ve liderlik yapıyor. Bence onun savaşı kaybetmesi Müslüman kadınlar için pek iyi olmamış. Şia onu yermek için elinden geleni yapıyor. Onlar önce gitsin küçücük kızının Ömere verdiği için Aliye hesap sorsun.

Sitelerde Paylaş

bok yok !!!

köleye köle - hüre hür - kadına kadın KISAS EDİLİR !!!

ayetini nereye koyacan madem öyle ?_

kardeşim sen yanlış açıdan bakıyorsun şimdi dünyanın en büyük düzeni köleliktir yani birkere bunu kabul edeceksin güzel kardeşim bu sadece ortadoğuda değil dünyanın her tarafında uygulanmış bir yöntemdir.

halada devam etmektedir hatta eskinin köle tacirleri şuan dünyayı yöneten elit güçlerin kendileridir köle ticareti ile korkunç paralar kazanmışlardır.

şimdi burda olay şu sonuç itibariyle kölelik düzeninin kendisini yaratanda kurana göre Allah!

yani kendi yarattığı düzeni kendi inkarmı etsin güzel kardeşim?

biz bu şekilde yaratılmışız kabul et veya etme istediğin kadar karşı çık ancak kölelikte dünyanın heryerinde vardı cariyelikte dünyanın her yerinde vardı.

bir diğer ikinci noktada şudur gene kuranı kerime göre yaratılan ve dünyada oluşan her şey Allah tarafından yaratılmıştır yani zamanımızın insan hakları bildirgesi veya demokrasi yada diğer siyasi düzenlerin kurulmasıda gene Allah tarafından ve onun izniyle oluşmuştur.

Allahın haberi ve müsadesi olmadan bir yaprak bile yere düşmez o yüzden o eğerki dilseseydi o sistem dünyada hala geçerli olur ve köle pazarları hala dolar taşardı ki gene bazı yerlerde bu pazarlar var.

birde zaten kölelerinde bir kısmı zaten hayatlarından memnunlardı eğerki ona sahip olanlar kölelerine iyi davranıyorsa birde yemeğini verip rahatını sağlıyorsa o zamanki insanlar daha ne isteyebilir ki?

size o yüzden ayrıntıların içinde boğuluyorsunuz diyorum gerçekten çok saçma sapan işlerin peşindesin zavallı kardeşim yani kölelikte bu dünyanın bir gerçeği ve bizimde yaratılış gerçeğimiz patronlukta dünyanın bir gerçeği önce sen kendini ve kendinin ne olduğunu kabul edeceksin sen daha kendini kabullenemiyorsun ne olduğunu atalarının neler yaşadıklarını bu çağdaş medeniyete rağmen hala insanların hayvan gibi katledilmeleri yani sen şu dünyanın realitesini bir kabul et gerisi aslında çok kolay çözülecek.

Sitelerde Paylaş

kardeşim sen yanlış açıdan bakıyorsun şimdi dünyanın en büyük düzeni köleliktir yani birkere bunu kabul edeceksin güzel kardeşim bu sadece ortadoğuda değil dünyanın her tarafında uygulanmış bir yöntemdir.

halada devam etmektedir hatta eskinin köle tacirleri şuan dünyayı yöneten elit güçlerin kendileridir köle ticareti ile korkunç paralar kazanmışlardır.

şimdi burda olay şu sonuç itibariyle kölelik düzeninin kendisini yaratanda kurana göre Allah!

yani kendi yarattığı düzeni kendi inkarmı etsin güzel kardeşim?

biz bu şekilde yaratılmışız kabul et veya etme istediğin kadar karşı çık ancak kölelikte dünyanın heryerinde vardı cariyelikte dünyanın her yerinde vardı.

bir diğer ikinci noktada şudur gene kuranı kerime göre yaratılan ve dünyada oluşan her şey Allah tarafından yaratılmıştır yani zamanımızın insan hakları bildirgesi veya demokrasi yada diğer siyasi düzenlerin kurulmasıda gene Allah tarafından ve onun izniyle oluşmuştur.

Allahın haberi ve müsadesi olmadan bir yaprak bile yere düşmez o yüzden o eğerki dilseseydi o sistem dünyada hala geçerli olur ve köle pazarları hala dolar taşardı ki gene bazı yerlerde bu pazarlar var.

birde zaten kölelerinde bir kısmı zaten hayatlarından memnunlardı eğerki ona sahip olanlar kölelerine iyi davranıyorsa birde yemeğini verip rahatını sağlıyorsa o zamanki insanlar daha ne isteyebilir ki?

size o yüzden ayrıntıların içinde boğuluyorsunuz diyorum gerçekten çok saçma sapan işlerin peşindesin zavallı kardeşim yani kölelikte bu dünyanın bir gerçeği ve bizimde yaratılış gerçeğimiz patronlukta dünyanın bir gerçeği önce sen kendini ve kendinin ne olduğunu kabul edeceksin sen daha kendini kabullenemiyorsun ne olduğunu atalarının neler yaşadıklarını bu çağdaş medeniyete rağmen hala insanların hayvan gibi katledilmeleri yani sen şu dünyanın realitesini bir kabul et gerisi aslında çok kolay çözülecek.

akıl mantığın alamayacağı şeyleri - dinin uğruna akla mantığa sığdırmaya çabalıyorsun ama olmuyor evlat...!!

mızrak çuvala sığmıyor !!

tüm insanlar kardeştir - islam barış - sevgi - hoşgörü dinidir derken - başka taraftan köleye köle - hüre hür - kadına kadın kısas edilir demek saçmalamanın dik alasıdır...

hele senin yazdıkların ise üstüne TÜY DİKMEK oluyor..!!!

ne demek "köleler hayatlarından memnundu ? !!!!

adamı KÖLE - karısını CARİYE yap...sabah akşam DÜZ.....adam da - karısı da - kızı da - MEMNUN olsunlar ?..

hay BEYNİNİZE tüküreyim sizin ben !!!

Sitelerde Paylaş

Ayette allahu tealaniz. Kolelik yasaklanmistir demesi cok zor olmasa gerek ama musluman beyni calismaz. Neymis donemin sartlariymis. Hani tum zamanlara hitap ediyordu. Savasta adamin karisina kon ustelik bir de kadin halinden memnun oldu de. Senin anana gelse biri savas sirasinda konsa ne dusunurdun? Acik soyle.

tarihinde Metalurjist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

akıl mantığın alamayacağı şeyleri - dinin uğruna akla mantığa sığdırmaya çabalıyorsun ama olmuyor evlat...!!

mızrak çuvala sığmıyor !!

tüm insanlar kardeştir - islam barış - sevgi - hoşgörü dinidir derken - başka taraftan köleye köle - hüre hür - kadına kadın kısas edilir demek saçmalamanın dik alasıdır...

hele senin yazdıkların ise üstüne TÜY DİKMEK oluyor..!!!

ne demek "köleler hayatlarından memnundu ? !!!!

adamı KÖLE - karısını CARİYE yap...sabah akşam DÜZ.....adam da - karısı da - kızı da - MEMNUN olsunlar ?..

hay BEYNİNİZE tüküreyim sizin ben !!!

bak şimdi insanlar eşit değildir bu biiiiir

ikincisi köleye köle hüre hür o ayetlerin mantığını dahi sana defalarca anlatmama rağmen hala gereksiz ve saçma iddiaların üzerine gitmeye devam ediyorsun buda al sana 2 :)

benimle senin arandaki fark aslında şudur sen dünyanın gerçeklerini inkar ediyorsun o yüzden kuranı kerimin mesajını anlamamakta direniyorsun bende sana diyorum ki gerçek dünyaya hoşgeldin seni kandırıyorlar insanların eşit olduğu hikayeleriyle seni uyutmuşlar sana bu güzel argümanları sunanlar aslında seni köleleştirmeye çalışanlardır.

köleleşmek sadece birinin seni çalıştırması karşılığında sana ev ve yiyecek vermesi değildir sana defalarca izah ettim ama o kafan basmıyor bir insanın zor şartlar altında asgari ücretle çalışmasıda köleliktir ne o.ç patronlar var ki çalışanına küfreder bağırır çağırır bu adamın yaptığıyla o zamanki kölesine kötü davranan bir efendisinin yaptığı aynı şeydir hatta bazı patronlar işçisini şimdi bile döver.

Allah işte burda emrediyor kölelerinize yani aynı zamanda işçilerinize iyi davranın senin kafanı kurcalamışlar aslan parçası sağlıklı düşünemiyorsun sana lokum içinde zehir vermişler ama farkında bile değilsin sana medeni söylemleri sunanlar sana insanların eşit olduğunu söyletenler aslında insanlığın kanını emen şerefsizlerle aynı kişiler.

cariye meselesine gelince kardeşim bu savaş ganimetidir bu caydırıcılıktır binlerce peygamber gönderilmişler yeri gelmiş peygamberler öldürülmüş yeri gelmiş kitaplar değiştirilmiş insanoğlu her zaman kutsal emirlere baş kaldırmış ve Allaha inananlara ya işkence yapmışlar yada öldürmüşler bana yarım ağızla kardeşlik hikayelerini bırakacaksın arkadaşım oturda Allaha inanan insanların geçmişte ne acılar yaşadıklarını oku ve araştır bırakın bu işleri insanlık kardeşmişte herkes eşitmişte laylaylom bunlar zavallı kardeşim oynamayı bırakında artık gerçekleri görün gerçekleri.

yaw arkadaş hala aynısın o kafan o kadar kalın ki hakkat hiç ne desem işlemiyor azıcık düşün dünyayı yorumlamayı bil ne diyorum sana resmin bütününe bakmaya çalış müslümanlara yoğunlaşma genel olarak dünya toplumunu sosyolojik olarak aynı zamanda objektif bir gözlemle değerlendir.

at gözlüklerini çıkar ve dünyayı tanımaya çalış gerçekleri ara sana birileri,nin verdiklerini değilde aslında gerçeklerin ne olduğunun peşine düş.

Sitelerde Paylaş

bak şimdi insanlar eşit değildir bu biiiiir

ikincisi köleye köle hüre hür o ayetlerin mantığını dahi sana defalarca anlatmama rağmen hala gereksiz ve saçma iddiaların üzerine gitmeye devam ediyorsun buda al sana 2 :)

benimle senin arandaki fark aslında şudur sen dünyanın gerçeklerini inkar ediyorsun o yüzden kuranı kerimin mesajını anlamamakta direniyorsun bende sana diyorum ki gerçek dünyaya hoşgeldin seni kandırıyorlar insanların eşit olduğu hikayeleriyle seni uyutmuşlar sana bu güzel argümanları sunanlar aslında seni köleleştirmeye çalışanlardır.

köleleşmek sadece birinin seni çalıştırması karşılığında sana ev ve yiyecek vermesi değildir sana defalarca izah ettim ama o kafan basmıyor bir insanın zor şartlar altında asgari ücretle çalışmasıda köleliktir ne o.ç patronlar var ki çalışanına küfreder bağırır çağırır bu adamın yaptığıyla o zamanki kölesine kötü davranan bir efendisinin yaptığı aynı şeydir hatta bazı patronlar işçisini şimdi bile döver.

Allah işte burda emrediyor kölelerinize yani aynı zamanda işçilerinize iyi davranın senin kafanı kurcalamışlar aslan parçası sağlıklı düşünemiyorsun sana lokum içinde zehir vermişler ama farkında bile değilsin sana medeni söylemleri sunanlar sana insanların eşit olduğunu söyletenler aslında insanlığın kanını emen şerefsizlerle aynı kişiler.

cariye meselesine gelince kardeşim bu savaş ganimetidir bu caydırıcılıktır binlerce peygamber gönderilmişler yeri gelmiş peygamberler öldürülmüş yeri gelmiş kitaplar değiştirilmiş insanoğlu her zaman kutsal emirlere baş kaldırmış ve Allaha inananlara ya işkence yapmışlar yada öldürmüşler bana yarım ağızla kardeşlik hikayelerini bırakacaksın arkadaşım oturda Allaha inanan insanların geçmişte ne acılar yaşadıklarını oku ve araştır bırakın bu işleri insanlık kardeşmişte herkes eşitmişte laylaylom bunlar zavallı kardeşim oynamayı bırakında artık gerçekleri görün gerçekleri.

yaw arkadaş hala aynısın o kafan o kadar kalın ki hakkat hiç ne desem işlemiyor azıcık düşün dünyayı yorumlamayı bil ne diyorum sana resmin bütününe bakmaya çalış müslümanlara yoğunlaşma genel olarak dünya toplumunu sosyolojik olarak aynı zamanda objektif bir gözlemle değerlendir.

at gözlüklerini çıkar ve dünyayı tanımaya çalış gerçekleri ara sana birileri,nin verdiklerini değilde aslında gerçeklerin ne olduğunun peşine düş.

sana göre senin dini doğru ve CARİYE de sana hak...

bi başkasına göre de kendi dini hak ve senin karın-kızın da ona hak...

adam seni yense savaşta ve karını kızını alıp DİNİ HAK adı altında her gün DÜZERSE - hiç boşa zırlama madem öyle ?

bosnada mesela sırplar tecavüz etti bi sürü müslüm kadına....

AĞLAMAYIN madem benzerleri tekrarlanınca...

çünkü onlara da HAK bu tecavüzler ? !!!

Sitelerde Paylaş

Ayette allahu tealaniz. Kolelik yasaklanmistir demesi cok zor olmasa gerek ama musluman beyni calismaz. Neymis donemin sartlariymis. Hani tum zamanlara hitap ediyordu. Savasta adamin karisina kon ustelik bir de kadin halinden memnun oldu de. Senin anana gelse biri savas sirasinda konsa ne dusunurdun? Acik soyle.

alta yazdım meta kardeşim orda bu yazdıklarının yanıtı var cariye ve savaş köleliği ayrı bir olaydır burda olay şudur kendini yerine koy evet demişsin ya savaşta anana gelip biri el koysa ne düşünürdün heh işte o zamanlar ki aslında savaşlar hala aynı eğerki kaybedersen seninde başına geleceği buydu savaşların acımasızlığı budur hemde büyük bir caydırıcılıktır adam onu bilerek karşına geçip savaşacak öyle yedim ayağı yok savaşacaksın ölüp öldüreceksin savaşı kaybetsen ananı kızkardeşini veya eşini alıp tecavüz edecek birde belki çocuklarını katledecek ve ideolojinide tamamen bitirecek ama tersi olupta sen yenersen hiç bişey olmamış gibi gel kardeşim seni serbest bırakıyorum git yeniden toparlan ve eşinle yeni çocuklar yap ve karşıma geçip beni yeniden yok etmi diyeceksin?

işte aslında dememek lazımda Allah gene emrediyor kölelere ve cariyelere iyi davranmamızı söylüyor ne yapalım emir büyük yerden olunca itaat etmemek olmaz yoksa bana kalsa o durumda neler yapardımda işte Allah izin vermiyor :)

Sitelerde Paylaş

sana göre senin dini doğru ve CARİYE de sana hak...

bi başkasına göre de kendi dini hak ve senin karın-kızın da ona hak...

adam seni yense savaşta ve karını kızını alıp DİNİ HAK adı altında her gün DÜZERSE - hiç boşa zırlama madem öyle ?

bosnada mesela sırplar tecavüz etti bi sürü müslüm kadına....

AĞLAMAYIN madem benzerleri tekrarlanınca...

çünkü onlara da HAK bu tecavüzler ? !!!

hah işte afferin sonunda çözüyon olayı adım adımda olsa ilk defa seninle bir ilerleme kaydettim ohhhh sonunda yaw :)

bak alta yazmışım zaten zavallı kardeşim olay aynen budur savaşın manasıda budur sırpların yaptıkları amerikalıların yaptıkları bunlar savaşın acı ama gerçekleridir hatta bu tecavüz hiç birşey bile değildir kölelerin klinik laboratuvarlarda deneylerde kullanıldıkları, bazı silahların testlerinin köleler üzerinde yapıldıklarıda gerçektir yani sana ne diyorum dünya korkunç bir yerdir ve bir nevi cehennemdir kuralları çok serttir.

ya şu dünyayı tanı elbette iyi bişey değildir ama savaş demek şu demektir tecavüz hiç birşeydir senin hayat hakkını almak için karşına çıkıyorum yani seni öldürmek amacım bu seni öldürecem karını kocasız bırakıcam çocuğunu yetim bırakıcam senin kurmaya çalıştığın dünyanı ayaklar altına alıp herşeyini mahfedecem işte sana bunları yaşatmak için karşına çıkıp savaşıyorum savaşmak demek bu demektir yaw.

Sitelerde Paylaş

hah işte afferin sonunda çözüyon olayı adım adımda olsa ilk defa seninle bir ilerleme kaydettim ohhhh sonunda yaw :)

bak alta yazmışım zaten zavallı kardeşim olay aynen budur savaşın manasıda budur sırpların yaptıkları amerikalıların yaptıkları bunlar savaşın acı ama gerçekleridir hatta bu tecavüz hiç birşey bile değildir kölelerin klinik laboratuvarlarda deneylerde kullanıldıkları, bazı silahların testlerinin köleler üzerinde yapıldıklarıda gerçektir yani sana ne diyorum dünya korkunç bir yerdir ve bir nevi cehennemdir kuralları çok serttir.

ya şu dünyayı tanı elbette iyi bişey değildir ama savaş demek şu demektir tecavüz hiç birşeydir senin hayat hakkını almak için karşına çıkıyorum yani seni öldürmek amacım bu seni öldürecem karını kocasız bırakıcam çocuğunu yetim bırakıcam senin kurmaya çalıştığın dünyanı ayaklar altına alıp herşeyini mahfedecem işte sana bunları yaşatmak için karşına çıkıp savaşıyorum savaşmak demek bu demektir yaw.

din adına savaşlar olmasını MEŞRU görüyor senin dinin...problem orada...!!!

allahın gerçek olaydı - din uğruna savaşlar olmasın diye baştan bir önlem alırdı...böylece dünyada saçma sapan dinler uğruna kimse savaşmaz - köle de olmaz - karısı kızı tecavüze de uğramazdı...

ama allahın bu kadarcık dahi düşenemeyen bir embesil sanırım ? yahut SADİST PSİKOPAT bir allah bu ? !!

Sitelerde Paylaş

din adına savaşlar olmasını MEŞRU görüyor senin dinin...problem orada...!!!

allahın gerçek olaydı - din uğruna savaşlar olmasın diye baştan bir önlem alırdı...böylece dünyada saçma sapan dinler uğruna kimse savaşmaz - köle de olmaz - karısı kızı tecavüze de uğramazdı...

ama allahın bu kadarcık dahi düşenemeyen bir embesil sanırım ? yahut SADİST PSİKOPAT bir allah bu ? !!

güzel yavaş yavaş geliyoruz bir yerlere :)

zaten kuranda bize bunu söylemiyormu zavallı kardeşim?

Bir zamanlar Rabb'in meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" demişti. (Melekler): "A!.. Orada bozgunculuk yapacak ve kan dökecek birisini mi yaratacaksın? Oysa biz seni överek tesbih ediyor ve seni takdis ediyoruz" dediler. (Rabb'in): "Ben sizin bilmediklerinizi bilirim." dedi

yani ister beğen ister beğenme dünyanın formatıda bu insanoğlunun formatıda bu melekler anında anlıyor olayı ve şaşırıyor.

ancak aynı yaratıcı sana bir yol sunuyor diyor ki ya bana adam gibi kulluğunu yaparsın seni istediğin dünyaya ulaştırırım herkesin birbirine saygılı olduğu düşmanlıkların ve savaşların kesinlikle olmadığı bir dünyaya kavuşur ve orda huzur içinde yaşarsın yada bana baş kaldırır bana diklik yapar ve sonunda dünyanın çok daha ötesinde acıların olduğu bir mekana gider orda çok daha ileri acılarla yaşarsın.

demişsin ki psikopatmı o zaman şu soruyu kendine sor dünyanın en büyük psikopat katili kim? zor değil googledan psikopat katiller diye arat bulursun ve sonra kendine şunu sor bu psikopat ve vahşi katili kim yarattı?

ve hemen aklına şu ayeti getir:

Bir zamanlar Rabb'in meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" demişti. (Melekler): "A!.. Orada bozgunculuk yapacak ve kan dökecek birisini mi yaratacaksın? Oysa biz seni överek tesbih ediyor ve seni takdis ediyoruz" dediler. (Rabb'in): "Ben sizin bilmediklerinizi bilirim." dedi

kuran ile dünya tamamen birbiriyle eksiksiz bir uyum içinde zavallı benden sana nacizane tavsiye sadece sanada değil Allah şahidim olsun bunu yazarken bile kendi nefsimide uyarıyorum dikkatli olacaz ve çok derin düşüncelere dalmalıyız yalnız başımıza oturup belki saatler belkide günlerce tefekkür edip düşüneceğiz olay gerçekten ciddi.

yani senin istediğin bir dünyada yaratılmış hatta belkide çok daha ötesinde dünyalar yaratmıştırda biz bilemeyiz ama dünyanın formatı bu bize yazılmış olan oynamamız gereken karakter bu istesekte dışına çıkamıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Türk milleti ırkı özelliğiylede zaten aslında çok özel bir millet olmuştur ancak malesef arapta demeyelim çünki avrupada da kadınlar aynı şekilde ya cariye olarak alınıp satılır yada köle yapılırdı genel olarak dünyanın bu kültüründen etkilenmişlerdir.

genelde ortaya recm olayını getiririm misalen aslında kurana göre konuşursak namus cinayeti işleyen herkes aslında haksız yere insan öldürme hükmünden dolayı ebedi cehennem tehlikesiyle karşı karşıyadır.

çünki kurana göre zina yapan ister erkek ister kadın olsun recm cezası geçmez sadece sopa ile vurma cezası vardır şimdi hal böyle olunca aslında cezası ölüm olmayan bir kadını namus yüzündne öldürmeye kalkarsan o zaman haksız yere can almış oluyorsun işte bunlar hep ortadoğunun genel kültürüdür ve islamla alakasıda yoktur.

yani; kadinlarin kole yapilmasi dunyanin kulturu diyorsun. Acaba bu kultur dinden kaynaklaniyor olmasin. Avci ve toplayici toplumlarda boyle birsey yok.Insanlik tarim toplumuna gecince dinler ortaya cikmistir. Dunyaya kolelik kavramini getiren dinlerdir. Dinler insani yozlastirmistir. Dinlerin 2500 yillik gecmisi var.Daha once 100binlerce yil bu tanri piyasada yok. Mesela,kurana gore her kavme peygamber gonderilmis.Kizilderililere,cinlilere,japonlara gonderilen peygamber kim? Amazonlarda kesfedilmiş ilkel kabilelere hangi peygamber gonderilmis cok merak ettim.Ayrica eskimolarin durumu ne olacak? Oruc tutmak isteseler 6 ay aç mı kalacaklar? Sonucta,herhangi bir din sadece ciktigi bölgenin kültürüdür,asla evrensel degildir,tum zamanlara hitap etmez.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...