Jump to content

GELİŞEN YALNIZCA BİLİM KAFALAR HALA ORTAÇAĞDA DOLANIYOR

Recommended Posts

6.666.666.666... 10 Mayıs'ta dünya nüfüsu bu olacak. Hristiyan alemi ise Deccal'in işareti üç kez tekrarlanıyor diye tedirgin.

Amerikan Nüfüs Bürosu'nun Uluslararası Program merkezi açıkladı: 10 Mayıs 2008'de dünya nüfüsü tam olarak 6 milyar 666 milyon, 666 bin 666 olacak. 6.666.6666.666'ncı dünyalının hangi ülkede doğacağının belirlenmesi mümkün değil. Ama 10 Mayıs günü saat 06.00'da bu rakama ulaşılması bekleniyor.

Bu istatistiki açıklama ise bir anda tedirginlik yarattı. Hristiyan aleminin alimleri bu rakamdan hiç hoşlanmadı. Çünkü 666 "Şeytan'ın rakamı" ya da "Deccal'in işareti" olarak biliniyor. Bu bir hurafe de olsa bazıları Amerikan Nüfüs Bürosu'nun açıklamasını epeyi ciddiye aldı. Kimileri, bu rakamda 666'nın üç kez tekrarlanmasından da çok rahatsız. Kilise çevreleri, endişeye kapılanları rahatlatmaya çalışıyor.

666 rakamına birçok Hristiyan ülkesinde rastlamak neredeyse imkansız. Araç plakalarında 666 yok. Biçok resmi kurumda 666 numaralı oda da yok.

DECCAL GELDİ HOŞGELDİ :lol: :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Onlar hristyanların batıl inançları. İslam'da batıl inanca yer yoktur. Deccal gelecektir ama İslam'ın söylediği şekilde gelecektir. Alnında göz olacak ve herkes deccal olduğunu anlayacaktır. Sonra Hz. İsa (a.s.) gelip onu öldürecektir.

Sitelerde Paylaş
Onlar hristyanların batıl inançları. İslam'da batıl inanca yer yoktur. Deccal gelecektir ama İslam'ın söylediği şekilde gelecektir. Alnında göz olacak ve herkes deccal olduğunu anlayacaktır. Sonra Hz. İsa (a.s.) gelip onu öldürecektir.

Aferin ona :lol:

Sitelerde Paylaş

büyüklere masallar, ben uyandım artık yemiyorum. herkese tavsiye ederim hayatım bu saçmalıkları geride bıraktığım gün rayına girmeye başladı. herşeyi artık aklımla çöymeye çalışıyorum. şimdi sallıyor diyeceksiniz ben eskiden evin içinde kaybettiğim önemli eşyayı vs vs bulmak için dua ederdim (unuttuğunu bulma duası) sonra arardım bulunca bak dua ettim buldum derdim hey gidi günler hey. şimdi birşeyi kaybedince adam gibi düşünüyorum aklımı kullanmayı öğrendim ( en azından deniyorum )

Sitelerde Paylaş

ortaçağ lüks olur ilk çağ

13 sayısı ki eorvizyon yarışmasında 13 sayısı oktu yanlış hatırlamıyorsam. ne var 13 te ya

hadi bazı ları mantıklı ama 13 sayısı nın mantığı ne. mesela gece tırnak kesilmez her ne kadar batıl inanç gibi de görünse çok mantklı gece fırlayan o tırnak Allah bilir nereye gitti. belki de yiyeğin içine bunlar mantıklı

ne yapabiliriz peki?

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...

hakkaten yabancı turistlere kat 13 te oda verilmiyor falan.. hatta bunu duyduğumda neyseki demiştim batıllık sadece bizde yok.. ama gene de en yoğunu bizde kabul etmek gerekir.. karakedilerden korkup gökte güvercin görmeyi umut eden arkadaşlarım vardı eskiden.. üstüne uğursuzluk gelmesin diye.. merdiven altından geçemeyenler.. tuvalette sigara içemeyenler.. ateşe gelirmiş üç harfliler.. eğlenceli memleketiz vesselam.. aklıma başka birşey gelmiyor.. haa birde şu kulak memesini çekip tahtaya vurma olayına da bitiyorum..

Sitelerde Paylaş

alnında gözü olan bir adama nasıl inanıyorsunda böyle birşey söyleyebiliyorsun şaşıyorum gerçekten

din insanlık onuruna en büyük hakarettir.insanları resmen aptal yerine koyup rant sağlar

Sitelerde Paylaş
ortaçağ lüks olur ilk çağ

13 sayısı ki eorvizyon yarışmasında 13 sayısı oktu yanlış hatırlamıyorsam. ne var 13 te ya

hadi bazı ları mantıklı ama 13 sayısı nın mantığı ne. mesela gece tırnak kesilmez her ne kadar batıl inanç gibi de görünse çok mantklı gece fırlayan o tırnak Allah bilir nereye gitti. belki de yiyeğin içine bunlar mantıklı

ne yapabiliriz peki?

1+4+5+3=13 (:

Sitelerde Paylaş
Onlar hristyanların batıl inançları. İslam'da batıl inanca yer yoktur.

öyle mi dersin.. demin saydıklarımı yapanlar benim müslüman arkadaşlarım.. hatta kurşun döktürenleri mi istersin, hacı hocaya gidip yıldızname vs açtıran mı ohooo tvlere çıkanlardan bir habersin sanırım.. sevgiler.. yemeyin bizi.. islamda yer olmayabilir o zaman siz müslümanların %90 ı aslında müslüman değil demektir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...