Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

 1. Past hour
 2. Arabın diniyle kafayı bulan,arabın kültürel değerlerini benimseyen, içimizdeki arapların ülkeye son armağanı,yeni bir etnik sorun ve terör.Arabın,araplaştıran dininin etkisi altına girince,Türklük bilinci kayboluyor,araplık bilinci oluşuyor.Ama arapçılık kutsallaştırılıp,islama dönüştüğü için,arabın diniyle kafayı bulan bu arap tohumları biz ulusçuluk yapmıyoruz sanıyorlar.Arabın gerici,geriletici,araplaştırıcı,beyin çölleştirici sinsi dini oldukça sakıncalıdır.Bu dinin girdiği toplumların kaçınılmaz sonu da karanlığa tutsak olmaktır,yok olmaktır.Umarım bir an önce de yok oluşlarını,bitişlerini,tükenişlerini görürüz.
 3. Bu araplar basimiza bela olacak. Pasaportu birakin, adini-soyadini bile sormadan milyonla insan aldilar sinirdan. Bunlar kimdir? necidir? hic bir bilgimiz yok. 1/1000'i bile el kaideci terorist olsa, 30.000 adet nur topu gibi islamci teroristimiz oldu demektir. Bu kadar pkk militani bile yok. Hayati cehenneme cevirir bunlar Turkiye'de. Akp mezhepcilik sevdasina ulkeyi yangin yerine cevirecek. Bunlarla sokak roportaji yapmislardi. Isid ile ilgili sorular sordular. Suriyeli kadinin bir tanesi "benim oglum cihatci olsa gurur duyarim" dedi. Eyleme dokmeyenin bile zihniyeti isid'ci. Hele bir de bunlara vatandaslik verilirse, yandi gulum keten helva.
 4. Bu salığı okuduktan sonra,bunları ülkeye doldurup,bu araplara yüz veren,bunların kanlarını bitlendiren,içimizdeki araplara,arap tohumlarına karşı öfkem,kinim daha da arttı.Kanıma dokunuyor artık.Daha dün gelen adamlar, Atamızı eleştirme hakkını,Atamıza sövme hakkını kendinde bulabiliyor.Yıkılsa,parçalanıp bölünse,her yanım kan gölüne dönse de,üzülmem ben bu ülkeye ve insanlarına.Kurunun yanında yaşta yansa,geldiğim nokta bu artık.
 5. Suriyeliler sığındıkları Türkiye’nin kurucusu Atatürk’e hakaret etti 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumuna ülkelerindeki savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan Suriyeliler de katıldı. 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği referandumuna ülkelerindeki savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan Suriyeliler de katıldı. Suriyeliler, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta “Turkey Ottoman'' isimli bir grup hesabı oluşturdu. Türkiye gündeme ilişkin paylaşımların yapıldığı sayfada, AKP hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük programlarına ilişkin destek açıklamaları da yer alıyor. Suriyelilerin sosyal medya hesabından 18 Şubat günü yapılan paylaşım ise büyük tepki çekti. Hem Ulu Önder Atatürk hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kız öğrencileri ziyaretini konu alan iki fotoğraf alt alta konularak küstahça iddialar gündeme getirildi. Atatürk'ün okul ziyaretinin altına, “Kemal Atatürk okullarda başörtüsünü yasakladı” ifadesi yazıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kız imam hatip lisesi öğrencilerini ziyaret ettiği fotoğrafın altına ise “Erdoğan 70 yıl sonra o yasağı kaldırdı, bu yüzden evet” notu düşüldü. Aynı paylaşımda anayasa değişikliğinin oylanacağı referanduma yönelik “Benim kararım ‘evet' ve ‘Yeni anayasaya evet' yazıları da dikkat çekti. http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/suriyeliler-sigindiklari-turkiyenin-kurucusu-ataturke-hakaret-etti-1691118/
 6. Kimmiş bu gösteri yapan solcu gruplar? PKK'lılar olmasın sakın?
 7. Makası boşa açıp kapama kavga çıkar...
 8. Size haramdir anneleriniz, kizlariniz (Nisâ 23) ve evli kadinlar, ama yeminlerinizin malik olduklari hariç ...(Nisâ 24). Çevirideki yeminlerinizin malik olduklari Arapça metinde: mâ meleket EYMÂN ukum. EYMÂN sag eller anlamina da geliyor. O yüzden "mâ meleket eymân ukum"u sag ellerinizin sahip oldugu (cariyeler) diye tercüme edenler var. Ama bu kesinlikle yanlis. Çünkü sag eller mecazen kaba güç olup zorbaligi temsil ettikleri için kadinlara zorla sahip oldugunuzu akla getirirler. Oysa esireleri zorla alikoyup cariye yapamazsiniz. Muhammed 4'te iyilikle veyahut fidye ile deniyor. Saliverin. KARSILIKSIZ veyahut fidye karsiligi. Ama seçenek tek: saliverin. Eger gerçek müminler iseniz Allah'in emrine uyacaksiniz. "Acaba salivermesem de cariye yapsam?" diyemezsiniz. Onlari alikoymanizin tek yolu var. Eger saliverildikten sonra ülkenize siginirlarsa. Tipki kafir ailelerinden kaçip gelerek ülkenize siginan evli kadinlar gibi. Baska yolu yok. Onlari kaba güçle, zorla, zorbalikla alakoyamazsiniz. Cariye degildir siginmacilar, tipki sizin gibi özgür insanlardir. Kisacasi "mâ MELEKET eymân ukum"un dogru çevirisi "yeminlerinizin malik olduklari"dir. Anadili Arapça olanlar Ingilizceye bu ifadeyi those whom your oaths possess diye çeviriyorlar. Burada MELEKET meliklik etti demek, yönetti. Yani nikah yeminlerinizdir yöneten, kurali koyup uygulayan. Sizi yükümlü kilar yeminleriniz, cariye sahibi mariye sahibi yapmaz.
 9. Batıl: 1. doğru ve haklı olmayan, geçerliği bulunmayan, gerçeğe uymayan. 2. temelsiz, çürük, boş. Tam olarak bir tanrı tamını yapmış oldun.
 10. Nisa 82:Onlar bu Kur'ân'ı gereği gibi düşünmezler mi? Eğer O Allah'tan başkasından gelseydi, onda mutlaka birçok tutarsızlık ve çelişkiler bulurlardı. En komiği bu,o kadar çok çelişki var ki..hangisini yazayım?
 11. Fırat Çakıroğlu umrumda değil. Sen gösteri yapan gruba taşla sopayla saldırırsan geberip gidebilirsin. Kızılay'da şeriatçılar yürürken adamlara saldırıp ölsem umrunda olur mu? -Olmaz. O zaman boş konuşmayalım. - Bu zamanda Sünni ne demek ben bilmiyorum. Lütfen tanımlar mısınız? - Fethi sekin işini yaparken ölmüştür. www.change.org'da çocuklarının özel okulda okutulması için kampanyalar var. Gidin imzalayın. - Yasin Börü: Ben kitle baskısı sevmem. Biz burada AKP'den Sünnilerde, ülkücülerden ne çekiyorsak, kürtler de PKK'dan aynısını çekiyorlar. Hukuki olarak tamamen yanlış ve ilkel toplumlara özgü bir şey. Gencecik çocuğu linç etmişler. Olacak iş değil. - Berkin Elvan hakkında konuşmamalısın. Ölmüş insanın arkasından laf etme. Çocuk ekmek almaya giderken polis fişeği ile ölüyor. O sıralar belki 20-30 kişi benzer şekilde ölüp gidiyor. "Ermeni", "Alevi" diye ırkçılık yapman utanç verici. Yıl olmuş 2017, yakında çıkıp "Türk ırkından değil" filan da dersin. Genç yaşta böyle faşist düşünceyi kafanıza kim sokuyor onu anlamadım. - İlk ikisi hakkında böyle konuşmamalısın. Ama Fırat Çakıroğlu sokak kavgasına girmiş ve bu yüzden ölmüştür (yanılıyorsam düzelt) - Ben faşizmi sevmiyorum. Genç olup da çok akıllı laflar eden insanlar oluyor. Sanırım onlardan birisin. Benim ülkesini seven / önemseyen adamlar bir derdim yok. Ama Hepar / Mepar ne oluyoruz? Bu yaşta öyle işlere girmeni yadırgıyorum. (benim düşüncem). Her türlü vatanseverliğe / ülke sevgisine açığım. Ama ırkçılık yapan, şovenist laflar eden kişilerden hoşlanmam. - Ben böyle bir zihniyetten yana değilim. Ölmüş bir çocuk hakkında böyle konuşulmamalı. - Evet. Üçüncü görüş. Gençken senin gibi Feto okulundan çıkma faşist bir arkadaşım vardı. Sonra çok kötü oldu. bir defalığına bir görün istersen. - Ermeni, alevi, komünist kötü. Yahudi nasıl iyi mi? Peki Çingeneler? Suriyeli mülteciler? Kürtler? - Gaz odası da yapalım mı? seni de içine atalım mı? - YAsin Börü'ye bir şey demedim. Fırat Çakıroğlu bilerek solculara saldırmış ve ölmüştür. Sokak serseriliği yapmasaydı ölmezdi. Dİğer iki örnek konusunda sana katıldığımı söyledim. / Sen çok sert bir aileden gelmişsin galiba. gençken hepimiz benzer şeyler yaşadık. Da bu yaşta kalbini bu kadar nefretle doldurma bence. Onu söylüyorum bir tek. Haci: Ben sadece gerçek islamı savunuyorum. Gerçek İslam budur: https://www.youtube.com/watch?v=oJ6sGIjWXqM
 12. Bugün
 13. Ben bu son mesajı çok beğendim. Aynen de katılıyorum.
 14. Bu forumun en guzel ozelliklerinden biri, uyelerin IP adreslerinin polise verilmemesi. Tayyip hakkinda dusuncelerimizi korkmadan yazabiliyoruz. @Ucuncu gorus: Tayyip hiyarin teki ama ipin ucunu kacirmamak lazim. Sinkafli kufurler goruntu kirliligi yaratiyor. Bence mesajini editle. Efendilik yine sende kalsin.
 15. Gök gürültüsü Allah'ı hamd ile tesbih eder. Melekler de O'nun heybetinden dolayı tesbih ederler. Onlar, Allah hakkında mücâdele edip dururken O, yıldırımlar gönderip onlarla dilediğini çarpar. Ve O, azabı pek şiddetli olandır.Rad 13 Yıldızlarla,göktaşlarıyla,ışın pusatlarıyla,ateş toplarıyla bilgi çalmaya çalışan şeytanları vuran el ilah putu,yıldırımlarla da,kendiyle uğraşanları çarpıyormuş.Burda da kendiyle uğraşan kafir inekleri çarpmış.
 16. Cumhurbaşkanını sikeyim.
 17. Öncelikle vurgulamak isterim ki, bana karşı, kaç dâvâ açıldığını bilmiyorum; en az 300 sanıyorum. Kimliğimi gizlemeyişim, beni, bir bombardıman manyağına dönüştürdü. Konuya gelelim... Her gün, en az bir kişiye, Cumhûrbaşkanı'na hakâretten, dâvâ açılıyor! Sanırım burası da, tam bir dünyâ rekoru! Birisi, kazâra osursa, Cumhûrbaşkanı'na hakâretten, dâvâ açılıuyor! Ama beni ilgilendiren, bambaşka bir konu var; önceki Cumhûrbaşkanları'na karşı işlenen, benzer suçlar olmuş muydu? Ya da; Tayyip'ten önce, hangi Cumhûrbaşkanı'na, kaç kez hakâret edilmişti? Ve kaç cezâ dâvâsı açılmıştı?
 18. Arsızın yüzüne tükürmüşler, yağmur yağıyor demiş.
 19. 'Siir dusunuru' diye birseyi iok defa duydum.
 20. 19 konusunu iyi bilen tanah vardi ama forumdan ayrildi.
 21. Hem AKP'li olup hem de Atatürk'ü seviyorum diyen ya da AKP Atatürk düşmanı değil diyen insan tipi kadar gıcık kaptığım başka bir insan tipi yok. Böylelerinin ağzına kürekle vurasım geliyor. AKP'li ya da HDP'li isen Atatürk düşmanısındır, bu kadar! Fahişe gibi kıvırmanın lafı gevelemenin bir anlamı yok.
 22. Pardon, ben ortalikta bir tartisma goremedim. Ben verilerimi sunuyorum, siz ise laf salatasi sunuyorsunuz. Karnim tok sag olun. 19 konusunda benimle tartisacak adam tanimiyorum. Sahsen 1+1'in 2 etmesi kadar acik ve net olan bir konuda tartismak benim için ayri bir zulüm. Bu konuda Dawkins'in yolundan gitmek gerek. Adam evrim yok diyenlerle tartismaya girmiyor. Evrimi tartişilacak bir pozisyona bile sokmuyor.
 23. Üçüncü Görüş, 31 çeken zenci resimli bir trolümüz vardı. Sonra "Refik" kılığında gelmişti. Forumdan atılma manyağı olmuştu yine de gelmeye devam ediyordu. O sen Misin?
 24. Kılıçdaroğlu mesela bir liboş.
 25. Itibarsizlastirma amaci ile taktiklari bir lakap. Bizim 'müsloş' dememiz gibi
 26. İslâmcılar, sözde liberalizm kısvetiyle, İslâm propagandası yaparlarsa, liboş olurlar.
 1. Daha fazla aktivite göster