zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.144
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.139 profil görüntüleme
 1. Aramıza tekrardan hoşgeldin.
 2. Barbaros Şansal doğru söylüyor. Bu ülke bokunda boğuluyor. İslamcıların yönettiği bir ülke bokunda boğulur.
 3. Yeni anayasayı inceleyin tamamen diktatörlük anayasası. İnternette maddeler var. Tayyip anayasası Kenan Erven'in anayasından bile kötü. Türk halkı gerizekalı olduğu için bu anayasa geçeçek. Bu ülkede Tayyip anayasasına evet diyecek milyonlarca gerizekalı var. Aynı Mhp ve Akp'ye oy veren milyonlarca gerizekalının olduğu gibi. Türkiye her geçen gün bokunda boğulmaya devam ediyor. Aziz Nesin'in dediği gibi bu halk gerizekalı.
 4. AK troller bi bitmeniz. Tayyip sana ne kadar para veriyor?
 5. İnsanlar senin gibi bir sapığa neden telefon numarasını versin? İslam dini erkekleri öldürüp kadınlara tecavüz eden bir din. Böyle bir dini savunan insanla ne tartışacağız. Sen kimsinsin Akpli bir teröristmi yoksa İşidçi bir terörist mi?
 6. Böyle boktan halkı olan bir ülkede halk Tayyip'i seçer. Türkiye bokunda boğulmaya mahkum bir ülke.
 7. İnternetten alış veriş Türkiye'de güvenli degil bence. Türkiye dolandırıcı kaynıyor. En mantıklısı kitapçıdan kitap almak. İnternet alış verişinde eksik ürün gönderme çok yaşanıyor. Daha kötüsü kredi kartı dolandırıcılığı ve kredi kartının içini boşaltma olayıda çok yaşanıyor.
 8. % 90'ı müslüman olan Türkiye 15 yıldır Tayyip diktatörü tarafından yönetiliyor. Bu diktatör halk tarafından seçilmiş diktatör. Tayyip ölünceye kadar her seçimi kazanmaya devam edecektir. Aynı şekilde %90 ı müslüman olan Mısır'da seçimleri Müslüman Kardeşler terör örgütü kazanmıştı. Müslüman ülkelerde yapılan her seçimi şeriatçılar kazanır. Müslüman ülkelerde seçim yapmak saçmadır. İslamın olduğu ülkelerde insan hakları ve laiklik olmaz. İslamla beyinleri tecavüze uğramış bir ulustan fazla bir şey beklenemez.
 9. Türkiye Hurma Cumhuriyeti, Faşist Tayyibistan İslam Cumhuriyetine dönmesi normal. Bu halkın %90'ı müslüman. Müslüman ülkelere bakın hangisinde insan hakları var? Müslüman ülkeleri diktatörler yönetiyor. Türk halkı kendi diktatörünü yarattı. İslamla beyinleri tecavüze uğramış bir halktan fazla bir beklenemez.
 10. İslam = Terör = A.K.P. = İŞİD (İslam Devleti) = El Nusra = El Kaide Müslüman = Cahil
 11. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
 12. AKP nin oyları artacak. Bu halk, ülkeyi batıran sıçan insanları sever. AKP ülkeyi batırdıkça her seçimde oyları arttı. 15 yıldır bu halk AKP ye oy verdi.
 13. Türkiye bokunda boğuluyor. Bu halk bok. Tayyip gibi bir adamın peşinden giden halktan insanlığa fayda gelmez.
 14. Adamın diploması sahte olduğu ortaya çıktı bu halk yine oy verdi. Adamlar ayakkabı kutularıyla para çaldı bu halk yine oy verdi. Adamlar ülkede her türlü yolsuzluğu yaptı bu halk yine oy verdi. Bu halk namusuz. Bu halk ahlaksız. Bu halk kendisi gibi olanı seviyor.
 15. Ben Türkiye'den umudu kestim artık. Müslümanlar dürüst insanlara oy vermez. Nerde ahlaksız sahtekar adam varsa müslümanlar onların peşinden gider. İslam gibi ahlaksız ve sapık bir dinin hakim olduğu ülkeden fazla bir şey beklememek lazım. İslam ülkelerinin halkları ahlaksızdır. İslamın olduğu ülkede halk diktatörler yaratır. Müslümanlar diktatörleri sever.