zeus-

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  3.151
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

zeus- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.212 profil görüntüleme
 1. Türkiyeyi artık hiç bir şey kurtaramaz. Türkiye Cumhuriyeti artık bitmiştir. CHP nin en büyük hatası çok partili hayata geçmek oldu. Müslüman ülkede demokrasi ve laiklik olmaz. CHP tek partili düzene devam etseydi şimdi İslamcı sapıklar bu ülkede yönetici olamazdı.
 2. Artık benim insanlıktan umudum kalmadı. Bilim çok gelişti ama insanlar hala 1400 yıl önceki çöl yağmacılarının peşinden gidiyor. İnsanlar Kuran gibi saçma bir kitaba inanıyor.
 3. Artık evet ve hayırın önemi yok. Tayyip bu ülkeyi ele geçirmiştir. Evet çıkmasa bile Tayyip istese çok rahat oyları çalabilir. Tayyip ülkeyi tamamen ele geçirdi. Türkiye Cumhuriyetini, Tayyip yıkalı çok oldu.
 4. Doğu Perinçek AKP nin kuklasıdır aynı Bahçeli gibi. Doğu Perinçek Tayyip'in ajanıdır.
 5. Akp zihniyeti İslam zihniyetidir. Akp zihniyeti İslam'ın sapık ürünüdür. İslam'dan kurtulamamış bir halk Akp den kurtulamaz. Müslüman her ulus İslam'ın bok çukurunda yüzmeye mahkumdur.
 6. Osmanlının İşid'den farkı yoktu. Bu gerçek gizlenmemeli. Padişah kendine köle kadınlardan harem kurmuştu. Osmanlı koca bir terör imparatorluğuydu.
 7. Bu halk 15 yıldır Tayyip'e oy vererek gerizekalı olduğunu ispatlamıştır. Ben bu ülkeden umudumu kestim.
 8. Aramıza tekrardan hoşgeldin.
 9. Barbaros Şansal doğru söylüyor. Bu ülke bokunda boğuluyor. İslamcıların yönettiği bir ülke bokunda boğulur.
 10. Yeni anayasayı inceleyin tamamen diktatörlük anayasası. İnternette maddeler var. Tayyip anayasası Kenan Erven'in anayasından bile kötü. Türk halkı gerizekalı olduğu için bu anayasa geçeçek. Bu ülkede Tayyip anayasasına evet diyecek milyonlarca gerizekalı var. Aynı Mhp ve Akp'ye oy veren milyonlarca gerizekalının olduğu gibi. Türkiye her geçen gün bokunda boğulmaya devam ediyor. Aziz Nesin'in dediği gibi bu halk gerizekalı.
 11. AK troller bi bitmeniz. Tayyip sana ne kadar para veriyor?
 12. İnsanlar senin gibi bir sapığa neden telefon numarasını versin? İslam dini erkekleri öldürüp kadınlara tecavüz eden bir din. Böyle bir dini savunan insanla ne tartışacağız. Sen kimsinsin Akpli bir teröristmi yoksa İşidçi bir terörist mi?
 13. Böyle boktan halkı olan bir ülkede halk Tayyip'i seçer. Türkiye bokunda boğulmaya mahkum bir ülke.
 14. İnternetten alış veriş Türkiye'de güvenli degil bence. Türkiye dolandırıcı kaynıyor. En mantıklısı kitapçıdan kitap almak. İnternet alış verişinde eksik ürün gönderme çok yaşanıyor. Daha kötüsü kredi kartı dolandırıcılığı ve kredi kartının içini boşaltma olayıda çok yaşanıyor.
 15. % 90'ı müslüman olan Türkiye 15 yıldır Tayyip diktatörü tarafından yönetiliyor. Bu diktatör halk tarafından seçilmiş diktatör. Tayyip ölünceye kadar her seçimi kazanmaya devam edecektir. Aynı şekilde %90 ı müslüman olan Mısır'da seçimleri Müslüman Kardeşler terör örgütü kazanmıştı. Müslüman ülkelerde yapılan her seçimi şeriatçılar kazanır. Müslüman ülkelerde seçim yapmak saçmadır. İslamın olduğu ülkelerde insan hakları ve laiklik olmaz. İslamla beyinleri tecavüze uğramış bir ulustan fazla bir şey beklenemez.