ekremaktaş

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  946
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ekremaktaş Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

339 profil görüntüleme
 1. Ya da yaşamı sevmiyorsundur, ölmeyi umursamıyorsundur
 2. Refik geri gelmiş, acilen şutlanması gerek.
 3. ülkedeki tek derdin turan dursun'un kürtçü olup olmadığıysa tebrik ederim seni. umarım ağzından bir AKP eleştirisi de duymak nasip olur bu biz sefillere.
 4. İyi de mevzu zaten artık ateist bir devlet başkanı olamayacak olmasında yatıyor.
 5. Fakirden siyasetçi olmaz. Zengin olmak ne kadar kolay? Bunu düşünmek lazım.
 6. Tayyip'in Arapça bildiğine dair herhangi bir delil yok
 7. Yaa iki kişi küfürleşmiş mi? Aman ne büyük ahlaksızlık, kahrolsun ateistler. Bence son derece naif, artniyetsiz ve komik küfürleşmelerdi. İki tane 45 yaşın üstü solcunun tartışması açıkçası komik geldi bana. 32. gündeki belli bir tartışmayı hatırlattı Ha verilen ceza yine de haklıdır o ayrı
 8. Öff başlık yine Perinçek&Kürkçü&Uluer tartışmasına döndü laflara bak afdasgsfhfdhg
 9. Our families know. There is nothing to hide when you are an adult and you are earning your own money. For younger/teenager atheists... I think they hide it from their parents. Their parents even force them to do some Muslim stuff as far as i know.
 10. Haydaa
 11. Siz agnostik tayfadan değil miydiniz ya aklımda yanlış mı kalmış
 12. Comparing religions is a difficult thing to do. Explaining why we are atheists is very hard too. Because you dont suddenly become an atheist, you just live your life and gradually free yourself from religion through your daily experiences, curiousity and research.
 13. Düzgün cevap versenize adama niye dalga geçiyosunuz
 14. kandırıldık! milletim beni affetsin! biz saftık chp biliyordu vs vs sırala gitsin. bimer ve cimer'e yaz, adamı fetöcülükle suçla aklı başına gelsin.
 15. sen muhammede peygamberlik, efendilik vb sıfatlar yüklüyorsun ve sonra beddua etmez diyorsun. ben muhammedi vasat ve basit bir insan olarak görüyorum ve beddua eder, bunu da kitabına geçirir diyorum. senin yazdığın sütun sütun zorlama açıklamalar mı, benim son derece basit ve insan doğasına uygun açıklamalarım mı geçerlidir sence?