ekremaktaş

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  948
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ekremaktaş Hakkında

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

352 profil görüntüleme
 1. Bu parti hakkındaki tüm yorumlar aslında Osman Pamukoğlu için yapılıyor. Bu parti için olumlu-olumsuz atıp tutanlar bu parti hakkında hiçbir şey bilmezler. Kafalarındaki Osman Pamukoğlu imajını bütün partiye giydirirler. Partinin başkan yardımcıları kimlerdir, MYK-MKYKsı kimlerden oluşur, HEPAR iktidara gelirse kimler bakan olur, ne politika güdülür; hiçkimse bilmez. Hadi hepsini geçtim daha kendi şehrindeki il-ilçe başkanını bile tanımazlar. Sonra gelip HEPAR iyi kötü derler. Mesela biri "militarist yönetim istemiyorum bro" demiş. Sanki parti komple askermiş gibi. Ya da biri kurtuluş Osman Paşadadır demiş. Tıpkı "oyum Erdoğan'a" diyenler gibi. Sadece HEPAR için değil ha. Baraj altı partilerin hemen hemen tamamı için geçerli bu yazdıklarım. Ama HEPAR üzerinden daha yaygın bir şekilde gözlenebiliyor. İki sene önce mesela Emine Ü. Tarhan - Anadolu Partisi furyası vardı.
 2. Farklılıkları coğrafya yaratır. Dünyanın her tarafı birebir aynı coğrafi özellikleri taşısaydı (ki imkansız) tüm insanlar aynı olurdu ve insanlıkta birleşirlerdi. Şimdi ise imkansız.
 3. Ya da yaşamı sevmiyorsundur, ölmeyi umursamıyorsundur
 4. Refik geri gelmiş, acilen şutlanması gerek.
 5. ülkedeki tek derdin turan dursun'un kürtçü olup olmadığıysa tebrik ederim seni. umarım ağzından bir AKP eleştirisi de duymak nasip olur bu biz sefillere.
 6. İyi de mevzu zaten artık ateist bir devlet başkanı olamayacak olmasında yatıyor.
 7. Fakirden siyasetçi olmaz. Zengin olmak ne kadar kolay? Bunu düşünmek lazım.
 8. Tayyip'in Arapça bildiğine dair herhangi bir delil yok
 9. Yaa iki kişi küfürleşmiş mi? Aman ne büyük ahlaksızlık, kahrolsun ateistler. Bence son derece naif, artniyetsiz ve komik küfürleşmelerdi. İki tane 45 yaşın üstü solcunun tartışması açıkçası komik geldi bana. 32. gündeki belli bir tartışmayı hatırlattı Ha verilen ceza yine de haklıdır o ayrı
 10. Öff başlık yine Perinçek&Kürkçü&Uluer tartışmasına döndü laflara bak afdasgsfhfdhg
 11. Our families know. There is nothing to hide when you are an adult and you are earning your own money. For younger/teenager atheists... I think they hide it from their parents. Their parents even force them to do some Muslim stuff as far as i know.
 12. Haydaa
 13. Siz agnostik tayfadan değil miydiniz ya aklımda yanlış mı kalmış
 14. Comparing religions is a difficult thing to do. Explaining why we are atheists is very hard too. Because you dont suddenly become an atheist, you just live your life and gradually free yourself from religion through your daily experiences, curiousity and research.
 15. Düzgün cevap versenize adama niye dalga geçiyosunuz