NotFound

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  662
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

NotFound Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

446 profil görüntüleme
 1. Neden takildin kumpaslara simdi? Ben burada masumiyetini tartismiyorum, masum bir insan da demedim. Hayir yani bu cikarimi neye gore sagliyorsun hayret verici. Ergenekon ve balyozu yapmasi darbenin kaniti mi oluyor? Bundan sonra ulkenin basina gelecek her turlu felaketten fetullahi mi sorumlu tutacagiz? "Evet sen ergenekon ve balyozu yaptin, bu da kesin senin isin"(!) Depremleri fetullaha baglayan melih gokcekten farkin yok, ayni kafa yapisi.
 2. Darbenin tiyatro olmasindan bahsetmiyorum zaten. Fetonun yaptigina kanitlar daha fazlaysa ve bu isi feto yaptiysa urgani kendi eliyle boynuna neden gecirmek istesin? Bundan bahsediyorum. Kendi yapmadigini aciga kavusturmak istiyor, ben yapmadim, idama razi olacak kadar da iddaliyim diyor acikca.
 3. Haci'nin bu konudaki gorusune katiliyorum. Fetullah gulen birkac ulkeden olusan bir komisyon ile darbeyi aydinlatalim, benim yaptigim kabul gorurse idama raziyim demisti. Tayyip bu konuda neden adim atmadi?
 4. Hâlâ bazi belediyelerin onunde toma bekliyor. Bugun gordum, barikat arkasinda toma. Arkasi gelecek ki onlem aliyorlar..
 5. Değil birader, bunlar bizzat tayyibin kontrolünde oluşturulan örgütler, eminim ki onun emri ile örgütlenip teçhizatlanıyorlar. Hadi biz de whatsappdan örgütlenelim, teçhizatlanalım, kan alırlar kuşku yok, buna yeltenilemez bile, çökerler anında. Bu adamlar aleni video çekip yaptıklarını dillendiriyorlar, var mı karışan? Yaptıkları büyük suç, aleni yapıyorlar ve kimse birşey yapmıyor. İç savaş çığırtkanlığı yapmıyorum fakat referandum sonrası bunu yaşayabiliriz, gidişat bu yönde. Bir sağcı solcu savaşı yaşanabilir. Bu örgütler ve sadat kuşku yok ki solculara katliam için örgütlenip kuşanıyorlar. Deprem ve darbe kalkışmaları için örgütlendiklerini söylüyorlar, herhangi bir darbe kalkışmasını bastıracak gücü var şuan hükümetin. Depremde silahları ne yapacaklar ki? Benim görüşüm bu yönde.
 6. Uzuner'in kurduğu grubun adı 'Kardeş Kal Türkiye'. Grubun Ocak ayında toplantılara başladığı ifade edilirken, Uzuner'in konuşmasının yer aldığı bir video da yayınlandı. Videoda grubun amacını anlatan Uzuner'in teçhizat topladıklarını anlatırken silahtan bahsetmesi dikkat çekti: "En küçük cihazımız düdük. Arabamda megafon var. Gerektiği zaman kullanacağımız silah var. Böyle hazırlıklar yapmamız lazım." Uzuner, videoda WhatsApp üzerinden 100'er 200'er kişilik gruplar halinde örgütlendiklerini ve teşkilatın amacının 'deprem ve kalkışma gibi olaylarda harekete geçmek' olduğunu belirtiyor. Uzuner, telsiz sistemlerinin kurulduğunu ve radyo yayını yapabilmek için eğitim alındığını da kaydediyor. //-------------------------------------------------// Bu ulkede halihazirda onlarca afet kurtarma orgutu var zaten. Polis gibi bir gucu de var bu devletin. Dünürün örgütü ve sadat ayni amaca hizmet edecek gibi. Bu orgutlerin amaci nedir? Gorusleriniz nedir?
 7. Misvak dergisi de Atatürk ile dalga gecti. Bakalim ayni hissiyat gosterilecekmi..
 8. Komplo teorisi uretmeye gerek yok, olacaklar belli. Ciddi bir kaos ortami olusturulmasi gerek sandiktan evet cikabilmesi icin, halka korku pompalamak bu isin kurali. Fakat bu sefer baska, ne yaparlarsa yapsinlar halk gercegi goruyor. Chp neden hayir demek gerektigini madde madde anlatiyor, guzel propaganda yapiyorlar. Degisecek maddelerin goturusunu herkesin anlayacagi dilden anlatiyorlar. Akpnin yaptigi birsey yok; kardeslik icin evet, huzur icin evet, cift baslilik bitsin diye evet, ulkemi seviyorum evet diyorum gibi sacma propagandalarla bu isin olmayacagini kendileri de biliyor. Fakat evetin mantikli bir aciklamasi da yok, yapamiyorlar, yapamayacaklar. Sandiktan hayir cikarsa akp kendi ipini kendi eliyle cekmis olacak, bunu da biliyorlar. Anketlere bakip sonlarini goruyorlar. Son anlara kadar cabalayacak, kandirmaya calisacaklar. Degisen birsey olmadigini gorduklerinde ise referandum bir sekilde iptal edilecek..
 9. Bence referandum olmayacak, bu konuda bahse girerim. Sandigi gormeyecegiz..
 10. Senin hesaplarin tutmuyor birader
 11. Iyi de tatarka bunlari neden flood seklinde yaziyorsun?
 12. Dedeye katiliyorum. Bu durum benim de hosuma gitmiyor. Ayrica ekleme yapmak icin flood yapmak zorunda kaliyor uyeler..
 13. Isid bu adamlara bir bok yapamaz. Mehmet gormezin zirhli arabasi ve korumalari var. Digerlerini bilmiyorum fakat bu liste uzun zamandir biliniyor. Korku pompaliyorlar ve halk arasinda isimlerinin idamelerini sagliyorlar bu sekilde. Bir zamanlar istanbulda cesitli yerlerde eylem yapacaklari yerlerin videolarini bile paylastilar. Kiz kulesinin uzerinde dalgalanan yirtilmis bayrak, bir universitenin girisi vs..
 14. Rica ederim sorun yok..
 15. Diger dinlerin kitaplarinin tahrif edildigini rahatca soyleyebiliyorsun fakat ayni durustlugu kuran icin gosteremiyorsun. Kuranin orjinali yok, kiyas yapamadigin icin tahrif edilmedigini soyleyemezsin. Ayrica tahrif edildigi ile ilgili birkac hadis var asagida; 1- Hüzeyfe; "Sizin Tevbe suresi diye adlandırdığız, azap suresidir. Oysa siz şimdi bu surede bizim okuduğumuzun ancak dörtte birini okuyorsunuz. (Mecme-üz Zevâid (Heytemî). 2- Nafî İbn-i Ömer; "Hiçbiriniz ben "Kuran'ın tümünü öğrendim" demesin. Çünkü, ne biliyor Kuran'ın bir çoğu kaybolup gitmiştir. Sadece desin ki ben Kuran'dan ortada olan kısmını öğrendim." (bk. El-İtkan (Suyûtî), c.2, s.25) 3- Aişe; “Gerçekten de Ahzab suresi Peygamberin zamanında 200 ayet olarak okunurdu. Oysa şu an ondan elimizde bu olanlar kaldı.” (Muhazırat-ı Rağıb İsfahani, c.2, s.4 ve 434) Basit bir matematik hatasi barindiran ve celiskilerle dolu olan bir kitabi tanri kelami diye yutturamazsin. Tanriyi sekilden sekle sokuyorsunuz, yok diyemiyorsunuz. Takyonlar ile tanri arasindaki tek benzerlik fantezi olmalaridir..