malta erigi

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  2.424
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

malta erigi Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

719 profil görüntüleme
 1. Aladeen madafaka
 2. Siktir ol git lan bu forumdan! En ufak bir faydan olmadiğı gibi, hasetten katran baglamış kalbinle mutsuzluk saçıyorsun. Senin haddine değil bu çocuğa akıl vermek.
 3. Kınalı alim anlatıyor:
 4. Daha çok genç olduğun için istediğini yaparsın. Karart gözünü git, üniyi de orada okursun. Dil bildigine göre, tuvalet falan temizlemekten de iyi işler bulacaksındır. Ama yine de beklentinin böyle düşük olması iyi. Tuvalet temizlemeye razıyken garson, pompacı falan olursan daha kolay mutlu olursun.
 5. 1-teslim olur, ateşle karsılık vermezlerse öldürülmüyor 2-senin uyduruk allahına inanmayan ile terörist arasında ne benzerlik var da karşılaştırma yapıyorsun? Biraz mert olun, kıvırmayın.
 6. Üyeliğini sonlandırmış adamın arkasından ne atıp tutyorsun, bok herif? Bu forumun en gereksiz üyesi sensin, asıl senin gitmen gerek. Hiçbir karşı fikir sunamadan, sadece sataşma ve hakaret icerikli mesajlar yazıyorsun. Merak eden varsa, bu bitburger denen nadanın simdiye kadar yazdıklarına baksın.
 7. Çok yazık olur. Başka bir yerde yazarsan aynı rumuzla yaz da, takip edebilelim. Gerçi nerede yazarsan yaz, dindarr gibi sinirini bozanlar çıkacaktır. Elinde baya bir materyal var, sürekli de yenilerini yazıyorsun. Bir blog oluştursana.
 8. Mutlu noeller dindoş
 9. Adam (fethi şahin) jandarma istihbarattanım diyor. Aralarına casus olarak sızmak için ışidli numarası yapmış olabilir.
 10. Daily mail'in sitesinde sadece başlangıcını gösteren bir video var: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4059884/Sick-ISIS-savages-film-burning-two-Turkish-soldiers-alive-capturing-Aleppo-disturbing-new-execution-video.html Full videoyu bulup seyretmeye cesaret edemedim.
 11. Işid canileri kendi dergilerinde bu yakarak öldürdükleri askerin röportanını yayınlamış. Haberimiz bile olmadı: http://m.mynet.com/isid-kacirilan-turk-askeriyle-roportaj-yayinladi-dunya-2590061/?utm=webdesktop&u=Android
 12. https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201612221026456582-isid-turk-askeri-yakilarak-oldurme/
 13. Saygı duymadan evvel şu pis fahişeyi iyi dinleyin:
 14. Bizim özel kuvvetler geride ışide tank ve mühimmat bırakıp kaçmış. Videoyu görmesem inanmazdım: https://www.reddit.com/r/syriancivilwar/comments/5jr05f/amaq_video_of_the_spoils_that_islamic_state_in_al/ Bu fetö işi ordumuzu darmaduman etti..
 15. Emniyet artık ülkenin sigortası falan değil, tayyibin kişisel ordusudur. Onların akplileri tutuklamasini beklemek naiflik.