Tatarka

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  560
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

9 Takipçiler

Tatarka Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü September 17

Contact Methods

 • Website URL
  ok.ru

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Djankoy, Simferopol ,Antalya
 • Interests
  motion,e-motion

Güncel Profil Ziyaretleri

1.869 profil görüntüleme
 1. İnanmamak marifet midir? Hmmmm. Cevap: Tanrıya sadece korkaklar inanır. Yahudiye sormakla Müslümana sormak fazla fark yok. İslam, Yahudiliğin çakmasıdır. Ayrıca, kuranda kadının da erkekten yapıldığı var. Ya benim bu iddia ile sorunum yok. O zaman deneyle, erkek kaburgadan kadın yapacaksınız diyorum.
 2. Burç? Sadece saçmalık. Fal gibi birşey. Fal'ın sosyetik versiyonu.
 3. Sadece katil değil ki ! Ayrıca işkenceci. Acayip teknikleri var. Derileri değiştirerek sonsuza kadar yakacak bizi. İşkenceci katil. Maalesef, birçok insanda güce tapan kafa yapı var.
 4. Bizim için en iyi yer burası, ateistforum. WhatsApp mış? Pehh. Olmadı, ateistleri toplayınız yürüyüş yapalım. Sonra da bombalayın bizi. Yok edin. Zaten çok azız. Siz, dinci WhatsApp kurun. ÇOK SAÇMA BİR BAŞLIK.
 5. Dinle niye dalga geçiyoruz? Din demek palavra demektir. Palavralarla dalga geçilir. Ayrıca bu son zamanlarda evrimle İslam'ı bağdaştırma çabaları meşhur. C.taslaman, m.islamoglu, m.okuyan gibileri. Evrim bilimsel gerçek, bu teorinin içinde ispatlanmış deneysel sonuçlar var, fosil sonuçları ve deneyleri var. Hadi teistler, buyrun, siz de erkek kaburgasından deneyle kadın yaratın, biz de sizi kaale alalım.
 6. Çünkü, tanrının olanaksızlığı argümanlarını kullanıyorlar. Sen ne zannettin? Tanrı olanaksızdır. Tanrının kötü olduğunu göstermeye çalışmıyorlar. Kötü tanrı olamaz zaten.
 7. Nereden satın alabiliriz bu dergiyi? Aslında ateist gazete çıkarıp. Türkiye'de satarak zengin olmak fikri var aklımda. Ahahahhaaaa. Bazen saçmalıyorum.
 8. Tanrının olmadığına delil mi? Ya yüz milyon kere tekrar etsek yine anlatamiyoruz. "Bir şeyin yokluğuna delil" ; lütfen böyle saçma cümleler kurmayın artık. Bir şeyin yokluğu ispatlanmaz, varlığı ispatlanır. Şahsen ben şöyle derim. Tanrının olmadığı değil, olanaksızlığı ispatlanabilir. Tanrının var olması imkansızdır. Felsefe ile biter bu iş. Pozitivizme girmiyorum bile.
 9. Türkiye'nin kaderi dinci akplilerin elinde ne yazık ki. Türklüğü kaldıracaklar, yapacak birşey yok. Ülkede herkes arapcı.
 10. @TENTEN, siz teistler de hiçbir soruya cevap veremiyorsunuz. Sadece Bla Bla, başka bişey yok. Tanrı korusun Zeus korusun, yok süper zenci. Bu ne ya! Bıktım teistler saçmalıklarından.
 11. İki bıçak ve bir perçinle kafa kesene de tenten, pardon, Müslüman denir.
 12. Her tanrının kitabı mı var? Kitapsız tanrı yok mu yahu ?
 13. Laf edebiyatı. Panteizmin tanrısı diye birşey yok gerçekte. Panteizm, sadece evren ya da evrenleri tanrı olarak tanımlıyor. Yani bir nevi bilinçsiz güç manasında. Bu noktada Tanrının tanımına dikkat etmek gerekiyor. Panteizm in tanrı tanımına hiçbir ateist de itiraz etmez.
 14. @whocares, tamam doğru işte. İslam, Türk kültürünü yok edip silmiş. Diğer Türki ülkeler o kadar değil ama Türkiye feci derecede arapcı ! Atatürk ün tüm çabaları sanki boşunaymış gibi. Bilmiyorum, Türkiye durumu çok kötü.