Cercis Hz Circis

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  108
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

Cercis Hz Circis Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. İslamdaki en eşitlikçi yapı, islamı seçen her milletin eşit derece fosektif bataklığa batması ve en acı çekenleri hep kadınlar olmasıdır.
 2. (מַעֲשֶׂה) ma'aseh ibranice bir hukuk terimi aynı zamanda.
 3. Mekke'de tuvaletlerin foseptik çıkurundan lağım akarından 50 - 60 tane kuran-ı kerim çıkardılar bölgede hiç kimse çarpılmadı. Kutsal değerlere laf edenin ağzı burnu büzüşseydi oradaki lağım çukuruna kuranı kerimleri atanların ağzı burnu yüzü gözü buruşurdu ama buruşmadı. Ne yaparsın büzüştürecek allah yok.
 4. Allah Sindarin dilinde kuran ve peygamber gönderdi de onlar mı okumadı? Allah sindarin language bilmiyormu yoksa.
 5. En yakışıklı tanrı Hoenir insanlar için hep iyi ve güzel umutlar beslemiştir. Keşke Hoenir'i bulsaydınız. Allah tuzak kuranların en hayırlısıyım ben diyor kendi ağzıyla. Böyle tuzakçı bir tanrıyı bulsanız ne olacak, sizi yoldan çıkaracak sıradi mustakime sokacak. Orada hiç iyi şeyler yok.
 6. Erkek cinselliği işlevi bozuksa, bozukluğa tıbbi müdahele edilerek tamir edilmeden, işlevin tam olarak yerine getirebilmesi için islam ayetleri dizgesini üfürüp püfürüp bilim uyumlu hale getirseniz de ne olacak ki, sorun olduğu gibi durur orada bir yerde.
 7. Güneşten korunmak için Hijap / Burka giyenlere amenna, giysinler. Giymeseler güneşten derileri yanacak ama kadınlar Hijap / Burka giymediklerinde, erkek bakışlarından derileri falan yanmıyor yani kadınların Hijap / Burka giymeleri doğal ihtiyaçları değil, kadınların güvenliği için de şart değil.
 8. Evren Tanrı tarafından yaratılmadığı için, hatta belkide evren tanrı olduğu için kendinde yer israfı görmediğini düşünüyorum. Evrenle uyumlu bir biçimde doğal olaylarının dışında tanrısal bir tavır ortaya koyan kimse olmadığına göre tanrı evrene egemen değil.
 9. Mezheplerin islami ibadetleri çeşit çeşit sonra Atatürk halifeliği kaldırdı başsız kaldık, bir araya gelip birleşemiyoruz diye ağlayan müslümanlar, suçu Atatürk'e atmayın suç islamın kurucu insanlarındaki farklı anlayışlarında saklıdır.
 10. Menfaatlerde birleşen insanlar yalan söyler, az veya çok. Menfaat büyük olunca menfaatten faydalanmak isteyenler de çoğalıyor bu da sonucu çoğunluk yapıyor.
 11. Arapların skolastik islam dinini arap bile doğru dürüst anlayamıyorken biz islamla haşir neşir olunca, o fıkıh senin, bu fıkıh benim bütün zamanımızı islamla öldürüyoruz. İslamla cebelleştikçe derinleşen kuyu gibiyiz. Kuyunun tepesinden bakma fırsatı olanlar vakit varken baksınlar. Baksınlar da araplar bize haşırt diye islamı nasıl empoze etmişler görsünler.
 12. Bitkilerin tümü de tersini yapıyorlar. Bitkiler karbondioksit fazlalığından solunum zehirlenmesi geçirip ölmeseler bari !
 13. İroniyi anladım galiba. Hızlı giden araçta üstten geçen hava, alttan geçene havaya göre daha hızlı akıp gidince, arabanın etrafındaki havanın yoğunluğu azalıyor. Arabanın hızlanma sebebi, kütlenin yani arabanın hafiflemesi anlamına geliyor. Karada giden araçlarda navigasyon aygıtları metre metre doğru tespit yapıyorlar. Heisenberg'in dediği belirsizlik başka birşey ama erkan'ın amacı alenen bilinen birşey. Ulaşan talep sayısı 11 dedikleri kimler asla söylemeyecek. Ben ona söyletmek için sana bulaştım. Hakkını helal et Kavak. kabir veya ahiret azabıma senden birşey eklenmesin.
 14. Gördüğüm en gerçekçi bot sensin abi, Kirec abi. Addmefast abla. Sanal amca. Data dayı. Ping teyze
 15. Müslümanları yaratan allah srand c++ fonksiyonuyla yaratmış onları. Function int rand (void - boştip) rastgele sayı üretsinler yeter demiş.