Jump to content

Terörist, cani müslümanlar

Recommended Posts

Forumun hıristiyanları ateistlerin arkasına saklanarak müslüman taşlamaca oynamayı bıraksınlar da "dinler ve ateizm" üzerine tartışmanın yapıldığı şu forumda kendilerini delikanlı gibi savunsunlar bakalım.

Adım adım ilerleyeceğiz. Kıvırma payınız olmayacağı için lütfen dersinize çalışıp gelin. Moderatör arkadaşlar da başlığı kirletecek olan iletileri temizlerlerse memnun olurum. Hıristiyanlarla hesabımızı kapatalım.

----------------------------------------

1. Radikal islam, din eksenli terör ve hıristiyanların rant çabası:

Terör:

TDK: Yıldırı

Vikipedi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Terörizm

Terörün tanımı konusunda uzlaşamayacağımız arkadaşlar cevaplarında birer not düşsünler.

Hıristiyanlık tarihindeki belli başlı olaylar:

-Yaklaşık 350 yıllık bir zaman dilimini kapsayan cadı avlarında çoğunluğu kadın 50 bin kadar insan asılarak ya da diri diri yakılarak öldürüldü.

-Haçlı seferleri.

-Kilisenin avrupa üzerindeki egemenliği ve teokrasi sayesinde afaroz edilme korkusuyla milyonlarca insan köleleştirildi.

-Endülijans uygulaması ile avrupa halkı vicdani istismara maruz kaldı.

Bazı hıristiyan terör örgütleri:

-Tanrının Ordusu(en:Army of God) - Genetik araştırmalara karşı çıkan köktendinci Amerikalı bir örgüt.

-Tanrının Ordusu(Yenilikçi grup)(en:God's Army (revolutionary group) - Myanmar'lı bir örgüt.

-en:Nagaland Rebels (1947-Halen faal) Hindistan'da , Hindu bölgesinde Hristiyanların yoğunlukta olduğu bir şehirde faaliyet göstermektedir.2004'te ki bir kaç bombalama olayı ile bağlantısı vardır(?).Hedef:Komşu şehirlerden hristiyan olanları ve Burma'yı ilhak ettirdikten sonra Hindistan'dan bağımsız olmak.(İngilizce)MIPT Terrorism Knowledge Base

-Ulusal Özgürlükçü Tripula Cephesi(en:National Liberation Front of Tripura) (1989-Halen faal). en:Tripura'nın hristiyan ve Hindistan'dan bağımsız olmasını amaç edinmiş bir örgüt.

-Phineas Rahipleri(en:Phineas Priesthood) Amerikan üslü bir hristiyan hareketi.

-Ulusal Demokratik Bodo Cephesi(en:National Democratic Front of Bodoland),Hindistan'ın en:Assam şehrinde faaliyet gösteren bir örgüt. Ünlü bodo eylemcilerinden Bineshwar Brahma'nın ölümü ile bağları olduğu düşünülüyor.

--------------------------

Modern hıristiyanlığın eline sıçrayan kanları akhenaton bir başka başlıkta incelemek istemiş sanırım. Duruma göre onlara da yer verebiliriz. Ama önce hıristiyan üyeler şu yukarıda yazılanlar hakkında fikirlerini söylesinler bakalım. Bu olaylardan hangileri islami terörden daha meşrudur?

Sitelerde Paylaş

Bu basligin benzeri daha yeni acilmisti ama buraya da ilk ben yazayim bari :))

Blackrock,

Terorle,seriat mahkemeleriyle islami bagdastirabilirsin.Onlar kurandan esinlenip dinlerinin geregini yerine getirirler.Fakat terorle,katliamla hristiyanligi bagdastiramazsin.Savaslar ve teror hristiyanligin mesajina terstir..Kilic kullanmayi bile yasaklayan tek din hristiyanlikken,vahset yaratan insanlar kendilerini hristiyan olarak tanimliyor diye hristiyanligin bu oldugunu idda edemezsiniz..Dinler inanirlariyla degil ana kaynaklariyla elestirilebilinir. Kendine hristiyan diyen insanlarin yaptiklari hristiyanligi baglamaz.

Islam disinda hicbir dinde cihat anlayisi da bulunmaz,Oldurunce cennete gitme garantisi de verilmez..Muslumalarin soyledigi gibi "kafirleri oldurecegim"

"allah yolunda savasacagim""oldurup cennete gidecegim"gibi soylemlerde bulunan hristiyanlarin olmamasi tesaduf degil cunku bu anlayis hristiyanligin mesajina aykiridir ve Kutsal Kitapta yoktur..

tarihinde Cutie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

şu dünya üzerinden her ülkede milyonlarca müslüman katlettiniz hristyanlar

bizimkiler 1 tanenizi öldürdümü yaygara koparıyorsunuz siz teröristsiniz canisiniz

sizin barbarlığınıza katliamclığınıza teröristliğinize dair o kadar kanıt varken

göz göre göre utanmadan müslümanlar terörist biz meleğizmi diyeceksiniz...

Sitelerde Paylaş
Bu basligin benzeri daha yeni acilmisti ama buraya da ilk ben yazayim bari :))

Blackrock,

Terorle,seriat mahkemeleriyle islami bagdastirabilirsin.Onlar kurandan esinlenip dinlerinin geregini yerine getirirler.Fakat hacli seferleriyle,engizisyonla hristiyanligi bagdastiramazsin.Engizisyon ve haclilar hristiyanligin mesajina terstir..Kilic kullanmayi bile yasaklayan tek din hristiyanlikken,vahset yaratan insanlar kendilerini hristiyan olarak tanimliyor diye hristiyanligin bu oldugunu idda edemezsiniz..Dinler inanirlariyla degil ana kaynaklariyla elestirilebilinir. Kendine hristiyan diyen insanlarin yaptiklari hristiyanligi baglamaz.

Islam disinda hicbir dinde cihat anlayisi da bulunmaz,Oldurunce cennete gitme garantisi de verilmez..Muslumalarin soyledigi gibi "kafirleri oldurecegim"

"allah yolunda savasacagim""oldurup cennete gidecegim"gibi soylemlerde bulunan hristiyanlarin olmamasi tesaduf degil cunku bu anlayis hristiyanligin mesajina aykiridir ve Kutsal Kitapta yoktur..

Konumuz islam değil. İslam hakkında düşündüklerim bellidir. Tutup da hıristiyanlığa karşı islamı savunacak değilim.

Bu arada islam dışında hiç bir dinde cihad anlayışı bulunmadığını neye dayanarak iddia ediyorsun? Tevrat gibi faşizm abidesi bir kitap dururken kuran masum bir çocuk gibi kalır.

Sen "dinleri inanırlarıyla değil kaynaklarıyla eleştirmek gerekir" diyorsun, diğer yandan da namazda kalp krizi edilip müdahale edilmeyen müslüman hakkında haber asıyorsun. Ne iş? Kuranda namaz esnasında kalp krizi geçirenlere müdahale ile ilgili ayet var da ben mi bilmiyorum?

Sitelerde Paylaş
Konumuz islam değil. İslam hakkında düşündüklerim bellidir. Tutup da hıristiyanlığa karşı islamı savunacak değilim.

Bu arada islam dışında hiç bir dinde cihad anlayışı bulunmadığını neye dayanarak iddia ediyorsun? Tevrat gibi faşizm abidesi bir kitap dururken kuran masum bir çocuk gibi kalır.

Sen "dinleri inanırlarıyla değil kaynaklarıyla eleştirmek gerekir" diyorsun, diğer yandan da namazda kalp krizi edilip müdahale edilmeyen müslüman hakkında haber asıyorsun. Ne iş? Kuranda namaz esnasında kalp krizi geçirenlere müdahale ile ilgili ayet var da ben mi bilmiyorum?

kendi kafalarına dayandırıyorlar

onlara göre biz teröristiz biz barbarız biz caniyiz

biz kafirlre o kadar düşmanızki o yüzden selahaddin eyyubi kudüsü aldıgında hristyanları gemilerine bindirip evine geri gönderdi

biz o kadar kötüyüzki ayda 1 tane hristyan ölür

ama hergün 100 lerce müslüman ölür cani biziz...

Sitelerde Paylaş

Müslüman Türk, bak bu başlık sırf bir dini savunup diğerine saldıran ikiyüzlüler için açıldı. Senin şu anda yaptığın şeyin onlardan hiç farkı yok. Parazit yapma da ateistlerle hıristiyanlar kozlarını paylaşsın. Eminim hıristiyan ve müslümanların birbirlerini yiyebileceği pek çok platform vardır. Oralarda tatmin edin kendinizi.

Moderatör arkadaşlar bu da dahil tüm konu dışı iletileri temizlerlerse memnun olurum.

Sitelerde Paylaş

Soyle ki..Kurandaki siddet ayetlerine karsilik daha cok muslumanlar ve bazi ateistler Tevrati ornek gostererek Tevratta da siddet ayetleri var seklinde savunmaya calisirlar da tevratta kurandaki ayetlere benziyor diye gosterdikleri ayetlerin cogu hatta hepsi belirli toplumlar,belirli zamanda,belirli durumda,belirli bir neden icindir.O hukumlerin hicbiri genel zamanda olmadigi icin bugun icin gecerli degildir..

Namaz sirasinda kalp krizi gecirip mudahale edilmedigi icin olen adam hakkindaki o haberi islami elestirmek icin asmadim.O haber bende ibadet insan hayatindan once mi geliyor diye saskinlik uyandirdi..Ayni sekilde bir ayin sirasinda kalp krizi gecirmis adama hristiyanlar tarafindan da mudahale edilmemis oldugundan dolayi hayatini kaybetmis olsaydi onu da gundeme getirirdim..

yani is bu is..

Sitelerde Paylaş
Müslüman Türk, bak bu başlık sırf bir dini savunup diğerine saldıran ikiyüzlüler için açıldı. Senin şu anda yaptığın şeyin onlardan hiç farkı yok. Parazit yapma da ateistlerle hıristiyanlar kozlarını paylaşsın.

Bu yanlis bir tespit.. Hristiyanlarin muslumanligi elestirmesi yanlis diye bisey iddia edemezsin.Onlarda en az senin kadar kurana,muhammede ve islama inanmazlar..Elestirmeleri gayet dogal ve elestirme hakkina da sahiplerdir.Islami elestirme hakki sadece ateistlere veya deistlere mahsus seklinde kisitlama getiremezsiniz kendinizce..Musluman olmayan insanlar da islami dilediklerince elestirebilirler..Bu davranisi ikiyuzluluk olarak nitelendirmeni kiniyorum..

Burada hristiyanlik konu oldugunda lapin gibi atlayip kendi dinleri islam hristiyanligi kabul ettigi halde hristiyanliga camur atma telasi icinde bir heves hristiyanliga saldiran muslumanlara soyledigini farzediyorum.Cunku onlarin yaptigi ikiyuzluluktur..

Sitelerde Paylaş

Tevratı savunacam derken elini yüzünü pisliğe bulaştırdın. İslamda şiddet söz konusu olduğunda bu şiddetin gerektirdiği nedenleri, kişileri ve olayları sayan bir sürü müslümana da aynı cevabı verdik. Hiç bir yer, zaman, durum tevratta bahsi geçen şiddet olaylarını meşrulaştırmaz. Eşeğin çene kemiğiyle yüzlerce filistinliyi katleden samsuna laf yok, ama müşriklere kılıç çeken müslüman kötü öyle mi? Samsun neden muhammedden iyi oluyor söyle bakalım.

Diğer yandan Müslüman Türk'e verdiğim cevaptan ikiyüzlüler konusunda seçici olmadığımı anlamış olman lazım.

Hıristiyanların islamı eleştirme hakkının olmadığını, müslümanların yediği her b.ku misliyle yemiş olmalarından anlayabiliriz. Tutup da bir dogmatik düşünceyi sahiplenip öbürüne dil uzatmak tam anlamıyla ikiyüzlülüktür. Bunun lamı cimi yok. Senelerdir foruma gelen her müslüman "neden hıristiyanlığa ses çıkarmıyorsunuz, hep müslümanlara çatıyorsunuz" sorusunu sorar durur. Bunlara verilen cevaplar da bellidir. Ateistlerin bu konuda alnı açıktır.

Müslümanlar gibi kıvırmayıp elle tutulur iki cevap verecek hıristiyan yok mu?

Sitelerde Paylaş

Simdi sen ateist olarak degerlendirdigin icin sana ters geliyor olabilir.Ama bir hristiyan icin islami elestirmek tuhaf gelmez.Cunku inanmaz, benimki de dogmatik dusunce onunki de elestirmemeliyim diye dusunmesini bekleyemezsin..

Herneyse,demek beni kivrak buldun.. :)) peki,hristiyan bulursan sana elle tutulur bir iki cevap veren olacaktir..

Sitelerde Paylaş

Hayır mesele benim durumu tuhaf bulmam değil. "Aha adam dövüyorlar, dur cüzdanını da ben alayım" mantığıyla bu foruma gelenlerdir problemim. Konu evrimden açılınca müslümanların arasından, kurandan açılınca ateistlerin arasından taş atıp atıp kaçan kişiliksizlere uyuz oluyorum. Ateizmle problemleri varsa buyursunlar tartışalım. Ama islama saldırmak için yanlarına müttefik arıyorlarsa yanlış yerdeler.

Azıcık karakterli davranın. Ateist kılığında foruma girip kıt aklınca ateistleri kandırmaya çalışan nurcu sümsük gözümde neyse, islama saldırmak için ateist taklidi yaparak forumda barınan fırsatçılar da odur. Hepsine yapılacak muamele de elbet aynı olacak.

Sitelerde Paylaş
Hayır mesele benim durumu tuhaf bulmam değil. "Aha adam dövüyorlar, dur cüzdanını da ben alayım" mantığıyla bu foruma gelenlerdir problemim. Konu evrimden açılınca müslümanların arasından, kurandan açılınca ateistlerin arasından taş atıp atıp kaçan kişiliksizlere uyuz oluyorum. Ateizmle problemleri varsa buyursunlar tartışalım. Ama islama saldırmak için yanlarına müttefik arıyorlarsa yanlış yerdeler.

Cok yanlis degerlendiriyorsun..Hristiyan olan konu evrimden acilinca sana muslumanlarla ayni taraftaymis gibi gorunebilir ama bu onun muslumanlarla ayni safta oldugu anlamina gelmiyor.Sadece evrim konusunda ayni dusunceleri paylasiyor olabilirler,nedir yaradilisa inanirlar muslumanlar ve hristiyanlar..

Bunun yaninda hristiyan islama da inanmiyor,konu islam oldugunda tabi ki o da goruslerini belirtiyor..Cunku hristiyan iki tarafinda dusuncelerini benimsemiyor..Bu ikiyuzluluk degil ki, cunku o islama inanmiyor ve ateist degil..Bence kendinizi cok sartlamissiniz..Kisi ya ateist ya da musluman olacak diye..Hristiyanlarin da tartismalarda bir yeri olmali..Seni rahatsiz eden hristiyanlarin islami elestirmesiyse, elestirmemeleri olanaksiz diyorum.Onlar da senin gibi inanmiyor..

Peki ayni sekilde konu evrim olunca hristiyanlarla ayni safta fakat konu hristiyanlik oldugunda ateistlerin arasindan hristiyanlara tas atanlara da uyuz oluyor musun ? Bence hicbirine olma..Herkes etegindeki taslari dokuyor sadece..

Sitelerde Paylaş

Cutie ne söylediğimi anlamıyormuş ayaklarına yatma. Sitede teizm-ateizm tartışması mı yapıyoruz yoksa deşarj mı oluyoruz? Her kin tutan adam gelip burada öteki dinin mensuplarına saldırmak için fırsatçılık yapacaksa işimiz var demektir. Bi forum kurmak en fazla yarım saatinizi alır. İlla müslümanlara saldıracağım diyorsanız -müslümanlar zaten saldırıyor saldıracağı kadar- açar forumu didişirsiniz birbirinizle. Kimin dininin daha doğru olduğunun değil, dinlerin doğru olup olmadığının tartışıldığı bir forumda olduğunuzu unutmayın.

Moderatör arkadaşlardan tekrar rica ediyorum bu dahil başlıkta sorulan soruyla alakasız tüm iletileri temizleyin lütfen.

Konuya cevap veremeyecek olanlar da laf kalabalığı ile işin içinden çıkmaya çalışmasın. Mal mülk meydanda. Nereniz müslümanlardan daha güzelmiş görelim bakalım.

Sitelerde Paylaş

Blackrock çok güzel izah etmişsin ama beyhude,

Cutie seni uzun zamandır takip ediyorum artık dayanamayacağım,

Bir yandan milliyetçiliğe ırkçılığa dur de diyorsun,

Diğer yandan doğu kökenli olduğu belli olan vatandaşlarımızın fotoları foruma asılıp iğrenç bir şekilde aşağılandığı zaman pişkin pişkin sırıtıyorsun.

Sevgiden söz edip duruyorsun,

Hristiyanlık dışında herşeyden nefret ediyorsun. İnsanları inançlarına göre ötekileştiriyorsun...

Amacına ulaşmak için her yolu mübah görmen benim midemi bulandırıyor..

Sıradan ve bayağı bir faşistsin işte...

tarihinde desecration tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

desecration sen kimsin de beni yargiliyorsun

dogu kokenli vatandas derken denize donla giren adamlarin fotografini kastediyorsan bugun gorsem yine gulerim..

dogu kokenli oldugu icin degil "denize donla girdigi icin" batili da donla denize girse ona da gulerim..

iyi takip edememissin..hic kimseyi inanclarina gore siniflandirmam.dogayi,insanlari,seyahat etmeyi de cok severim..

sıradan ve bayağı bir faşistsin işte...

bunlardan biri yeterli.. siradan=bayagi

ya evet acayip fasistimdir..bir ben bir akhenaton :lol:

senin kisisel saldirilarinla mi ugrasacagimi saniyorsun.. hic isim olmaz

beni izlemeye devam et...

Sitelerde Paylaş
Forumun hıristiyanları ateistlerin arkasına saklanarak müslüman taşlamaca oynamayı bıraksınlar da "dinler ve ateizm" üzerine tartışmanın yapıldığı şu forumda kendilerini delikanlı gibi savunsunlar bakalım.

Adım adım ilerleyeceğiz. Kıvırma payınız olmayacağı için lütfen dersinize çalışıp gelin. Moderatör arkadaşlar da başlığı kirletecek olan iletileri temizlerlerse memnun olurum. Hıristiyanlarla hesabımızı kapatalım.

----------------------------------------

1. Radikal islam, din eksenli terör ve hıristiyanların rant çabası:

Terör:

TDK: Yıldırı

Vikipedi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Terörizm

Terörün tanımı konusunda uzlaşamayacağımız arkadaşlar cevaplarında birer not düşsünler.

Hıristiyanlık tarihindeki belli başlı olaylar:

-Yaklaşık 350 yıllık bir zaman dilimini kapsayan cadı avlarında çoğunluğu kadın 50 bin kadar insan asılarak ya da diri diri yakılarak öldürüldü.

-Haçlı seferleri.

-Kilisenin avrupa üzerindeki egemenliği ve teokrasi sayesinde afaroz edilme korkusuyla milyonlarca insan köleleştirildi.

-Endülijans uygulaması ile avrupa halkı vicdani istismara maruz kaldı.

Bazı hıristiyan terör örgütleri:

-Tanrının Ordusu(en:Army of God) - Genetik araştırmalara karşı çıkan köktendinci Amerikalı bir örgüt.

-Tanrının Ordusu(Yenilikçi grup)(en:God's Army (revolutionary group) - Myanmar'lı bir örgüt.

-en:Nagaland Rebels (1947-Halen faal) Hindistan'da , Hindu bölgesinde Hristiyanların yoğunlukta olduğu bir şehirde faaliyet göstermektedir.2004'te ki bir kaç bombalama olayı ile bağlantısı vardır(?).Hedef:Komşu şehirlerden hristiyan olanları ve Burma'yı ilhak ettirdikten sonra Hindistan'dan bağımsız olmak.(İngilizce)MIPT Terrorism Knowledge Base

-Ulusal Özgürlükçü Tripula Cephesi(en:National Liberation Front of Tripura) (1989-Halen faal). en:Tripura'nın hristiyan ve Hindistan'dan bağımsız olmasını amaç edinmiş bir örgüt.

-Phineas Rahipleri(en:Phineas Priesthood) Amerikan üslü bir hristiyan hareketi.

-Ulusal Demokratik Bodo Cephesi(en:National Democratic Front of Bodoland),Hindistan'ın en:Assam şehrinde faaliyet gösteren bir örgüt. Ünlü bodo eylemcilerinden Bineshwar Brahma'nın ölümü ile bağları olduğu düşünülüyor.

--------------------------

Modern hıristiyanlığın eline sıçrayan kanları akhenaton bir başka başlıkta incelemek istemiş sanırım. Duruma göre onlara da yer verebiliriz. Ama önce hıristiyan üyeler şu yukarıda yazılanlar hakkında fikirlerini söylesinler bakalım. Bu olaylardan hangileri islami terörden daha meşrudur?

Son günlerin gündemi bu oldu forumda..Hristiyanlar da Müslümanlar kadar suçluymuş..

Evet suçlu..Hatta Müslümanlardan daha suçlular..

Çünkü onların Müslümanlar gibi kendilerini haklı çıkartacak bir kitapları yok..

Kuran'da bir çok yerde öldürün, ellerini ayaklarını çapraz kesin, kadınları dövün tarzında ayetler vardır ve şiddet uygulayan Müslümanlar Kurandaki bu görüşleri kullanarak kendilerini haklı çıkartabilmektedir..

Ama Hristiyanlar yaptıkları iğrençlikleri haklı çıkartabilecek bir dayanak bulamazlar İncil'de..İsa'nın düşmanlarınızı sevin, kılıç tutanlar kılıçla öldürüleceklerdir gibi sözleri onları her zaman mahkum etmektedir..

Terörün dini , ulusu olmaz sevgili müslüman arkadaşım..Ancak buradaki önemli fark İslamın başlangıcından beri Müslümanları tetikleyen cihad ve din İslam oluncaya kadar öldürün gibi kışkırtıcı tutumların onları etkilemesidir..

tarihinde murtimuro tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Müslüman Türk, bak bu başlık sırf bir dini savunup diğerine saldıran ikiyüzlüler için açıldı. Senin şu anda yaptığın şeyin onlardan hiç farkı yok. Parazit yapma da ateistlerle hıristiyanlar kozlarını paylaşsın. Eminim hıristiyan ve müslümanların birbirlerini yiyebileceği pek çok platform vardır. Oralarda tatmin edin kendinizi.

Moderatör arkadaşlar bu da dahil tüm konu dışı iletileri temizlerlerse memnun olurum.

iki yüzlü olan sensin blackrock

tabirlerine dikkat edersen iyi olur...

tartışın bakalım kolay gelsin...

Sitelerde Paylaş

güzel bir başlık sevgili blackrock...

eylül saldırılarında 3 bini aşkın insan öldü müslümanlar cani terörist ilan edildi...

ABD sadece Irak'ta binlerce kişiyi katletti ama hristiyanlar cani ve terörist ilan edilmedi...

bush'un yaptığını hristiyanlığa bağlamazdım aslında, bush evangelist olmasaydı. Aslında sadece buna bakarak da hristiyanlığa bağlamazdım da Bush, Irak işgalini haçlı seferleri olarak değerlendirmeseydi. Belki bu da yetmezdi bushun yaptığını hristiyanlara bağlamak için ama bush da demeseydi, tanrıyla konuştuğunu, kendisini tarnının yönlendirdiğini tanrının sesine uyarak işgal kararını aldığını...

saygılarımla

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Komik olan bu arkadaşların siteye dinlerini ateistlere karşı değil müslümanlara karşı savunmak için girmeleri.Halbuki sitenin amacı belli bütün dinlere eşit mesafede yaklaşıyor,madem hristiyansınız öyleyse ateistlere karşı yapın savunmanızı,islam eleştirilen her yerde bitip ateistlerin yanında islamı eleştireceğinize.Ki genelde eleştiri de olmuyor bu hristiyan arkadaşlarınki yazdıkları bir ateistin bile midesini bulandırıyor kin ve nefret dolu hakaretler...Ve aynı adamlar başka başka başlıklarda ateistlerden dinlerine saygı bekliyorlar.Ben çok eleştiri adı altında yapılan hakarete rastladım ama bu konuda hiç kimse bu hristiyanların eline su dökemez forumda.Hem bu kadar kin ve nefret dolularken hem de iki laflarından birinin sevgi olması ayrıca mide bulandırıcıdır.

Sitelerde Paylaş
Komik olan bu arkadaşların siteye dinlerini ateistlere karşı değil müslümanlara karşı savunmak için girmeleri.Halbuki sitenin amacı belli bütün dinlere eşit mesafede yaklaşıyor,madem hristiyansınız öyleyse ateistlere karşı yapın savunmanızı,islam eleştirilen her yerde bitip ateistlerin yanında islamı eleştireceğinize.Ki genelde eleştiri de olmuyor bu hristiyan arkadaşlarınki yazdıkları bir ateistin bile midesini bulandırıyor kin ve nefret dolu hakaretler...Ve aynı adamlar başka başka başlıklarda ateistlerden dinlerine saygı bekliyorlar.Ben çok eleştiri adı altında yapılan hakarete rastladım ama bu konuda hiç kimse bu hristiyanların eline su dökemez forumda.Hem bu kadar kin ve nefret dolularken hem de iki laflarından birinin sevgi olması ayrıca mide bulandırıcıdır.

Katılıyorum ...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...