Jump to content

Ataturk ve Muhammed

Recommended Posts

Len olm Muhammed kim ya biri bana açıklasın..

Puta tapan bi yavşağı (Yanlış anlamayın hahaha nasıl anlamıyacaksanız) Atatürk'ün yanına koyuyorsunuz..

Kim Muhammed? Şekli nedir? Şemali Nedir? Kimdir lan o?

O maymunlarınız hepsi inecek o iktidardan hepsi..

Allahın Maymununa tapan Maymunları sizi.. (Pohahahaha)

tarihinde TRIUMPH tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yav arkadaşım sen soykırımdan bahsediyorsun.atatürk yapınca adı soykırım olmuyomu.

fesuphanallah.daha neler görücez bakalım..

Basbug Atatürk soykirim yapmamistir...Yapsaydi bugün bu durumlara gelmezdik.

Hem sen ermenisin galiba. Türkleri soykirimci bir millet olarak takdim edenler yine sizlersiniz.

Türklügü, Atatürkcü düsünceyi ve cagdasligi sevmiyorsan Iran'a orada.

Soykirimsiz, Atatürksüz ve özgür bir sekilde dinini yasayabilirsin orada

Sitelerde Paylaş
Niye?

Latin alfebesi sana mı ait?

zeka seviyesi mi?

ilk yazının ırak bölgesinde bulunduğu..mısırın matematik ve astronmi konusunda ilk gelişmeleri sağladığı..vs..

bildiğim kadarıyla zeka kalıtsaldır..

sen ne dersin?

hangi düşünce zorlama ve baskı ile kabul ettilebilir? bu nasıl bir saçmalık?

bak bu soyle bir sacmalik:

"Bismillahirrahmânirrahîm!

"Allah'ın Resulü Muhammed b. Abdullah'tan Cülenda'nın oğulları Ceyfer ve Abd'e!..

"Hidâyete uyanlara, doğru yolu tutmuş olanlara selâm olsun!

"Bundan sonra derim ki:

"Ben her ikinizi İslâm'a davet ediyorum! Müslüman olun ki selâmete eresiniz!

"Ben, sağ olanları âhiret azabıyla korkutmak, kâfirler hakkında da Allah'ın hükümlerini tatbik etmek için Allah'ın bütün insanlara gönderdiği Resulüyüm!

"Eğer İslâm'ı kabul ederseniz, hükümdarlığınız size bakî kalacaktır; eğer Müslüman olmaktan uzak durursanız, şüphesiz, hükümdarlığınız elinizden çıkacak, süvariler meydanınızı çiğneyecek ve peygamberliğim sizin mülk ve saltanatınızı mağlûb edecektir!"

sirf cehennem gibi hayal urunu bir mevzudan korktugu icin ben muslumanim diyen var

latin alfabesi almana da ait degil ingilize de ait degil.maksat, dunyada yuzolcumu bakimindan yaygin olarak kullanilan alfabenin kullanimidir.alfabeyi gec, TURKCE dir

ilk yazinin irak bolgesinde bulunmasinin musluman kulturuyle ne gibi baglantisi var acaba bu nasi bi sacmalik.yazinin bulundugu tarihte musluman mi vardi irakta.

ulasilabilecek maksimum zeka seviyesi kalitsaldir.halihazirda mevcut olan zeka gelistirilebilir.veyahut ben bunlarin hicbirini bilmiyorum: dunya haritasi uzerinde zeka seviyesi oranlari dusuk olan ulkeler elle gosterilebiliyo artik.muslumanligin yayildigi yerler de oyle.iki haritayi bi ust uste koy bakalim ortak elemanlar hangi bolgeler.

cevap yazacaksan yazdiklarimin hepsine yogunlas.aradan cekip donderme.kalitsal malitsal diyede kendi alanina cekmeye calisma yazdiklarimin dogrulugu ortadadir.sen sex yapmak istedigini evrensel kitapta duyuran muhammedin hesabini ver madem karsi taraftasin

Sitelerde Paylaş
faşist köpek orda çoluk çocuk yaşlı kadın demeden insanların üzerine bomba yağdırmak mı haklı oluo he sölermsn O ZMN MUHAMMEDDE HAKLIDI islama karşı gelenleri öldürdü adamların amacı kimliğini korumaktı bu atatürk dediğiniz adam muhammedden bile kana susamıs insan ayrıca tunceli değil D.E.R.S.İ.M inadına DERSİM

Beni ilgilendiren konu Türklüge hizmettir. Basbug Atatürk öyle veya

böyle bu devleti kurmus, elinden geldigi kadar pislik odaklarini, hainleri,

cehalet yuvalarini ve menfaatci din bezirganlarini yok etmis mi? ETMIS!!!

Yani Atatürk'ün Türklüge faydasi dokunmus.

Peki Muhammedin Türklüge ne gibi bir faydasi olmustur?

Dilimizi, töremizi, ahlakimiz, namus anlayisimizi, aile düzenimizi

yok etmemismidir? Isimlerimiz bile arapca be! Ben arap gibi yasamaya

mecburmuyum?

Bugün dahi dilimizde 6000 arapca kelime var...

Türklük ile islamin ne alakasi var?

Bu dinin Türklüge vermis oldugu ve daha önceden Türklerde

bulunmayan tek bir iyiligini söyle!

Türkler putlara mi tapiyordu ki? Türkler daha öncesinde

öz kizlarini önce tecavüz edip sonra diri diri topraga

mi gömüyordu ki? Söyleyin bakalim. Bu din sayesinde

hangi baltaya sap olduk?

Fikirlerimizle basa cikamadiginiz

zaman anirmaya basliyorsunuz. Herkes kimin ne oldugunu biliyor,

öyle ucuz seyler ile olmuyor bu isler!

Sitelerde Paylaş

Acı Hayat,

Sexy Huri denen aklıevvelin oyununa gelmiş olur olmadık şeyler yazıyorsun..Bu başlığın öğretici yanı olmadığı gibi Atatürk hakkında olur olmadık iddialar atılmasına sebep oluyor..

Soykırım ne demek biliyormusun?

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Herakles her iletisinde illa ki bana catacak.

Tamam guzel kardesim, "sen sensin" anladik..

Imzandanda belli oldugu gibi pohpohlanmaya ihtiyacin var.

Senden baska pohpohlanan birine hic tahammulun yok.

Bu kadar kompleksli olma kardesim.

Lutfen herkesten ricam,

Herakles rumuzlu arkadasimiza hayrina tebrik gonderin..

Uzuluyor arkadas..

:)

Sitelerde Paylaş

Huri başlığın ve konunun içeriği sapla samanı ayıramayan bir aklıevvelin yazabileceği birşey..Bunuda ancak senin gibiler yapabilir..Acıhayat gibilerde sazan gibi atlar..

Zaten başlığının neticesinde Atatürk'e iftiralara dönüştü..

Zaten senin gibi demode beyinler yüzünden ayrılık kin ve nefret körükleniyor..

Sitelerde Paylaş
Huri başlığın ve konunun içeriği sapla samanı ayıramayan bir aklıevvelin yazabileceği birşey..Bunuda ancak senin gibiler yapabilir..Acıhayat gibilerde sazan gibi atlar..

Zaten başlığının neticesinde Atatürk'e iftiralara dönüştü..

Zaten senin gibi demode beyinler yüzünden ayrılık kin ve nefret körükleniyor..

Bravo Herakles

Tebrik ederim.. ben hic boyle dusunememistim..

Sen sensin kardesim..

Sitelerde Paylaş
Kudreti daglari taslari delen, kainatin efendisi bir insan icin sartlar ne kadarda aleyhine olsada, arkasinda Allah gibi yuce arap putu olan adam, her halukarda Ataturk'ten daha mantikli ve insancil sozlere imza atmasi gerekir. Birisi Allah'in insanlara ornek olarak gonderdigi yedi cihanin efendisi Muhammed, digeri ise kendisinde Turk olmaktan baska hic bir ozellik kabullenmeyen icimizden biri.

Bir tarafta kendini peygamber ilan edip cahil araplari arkasina takarak saga sola saldiran, hur insanlari esir etmis, masum insanlari gecenin karanliginda gafil avlamis, milletin karisinin namusuna goz dikmis sehvet duskunu bir adam. Diger tarafta ulusunun her bolgesi dusmanlarla kusatilmis, kurumus bir yapragi yeniden canlandiran asil bir lider. Sartlarida goze alarak konusur isek, Muhammed degil yerin dibine, boka girer..

daha bu sözlerin üstüne bişey yazmayın artık..

Sitelerde Paylaş
Yaparsin sen..

Imzandan belli oluyor nelere kadir oldugun..

Helal sana herakles..

Bravo..

Sen sensin..

Bu başlıkla neyi amaçladın?Atatürk Muhammed'den daha iyidir mi?

Atatürk bir peygamber midir?Atatürk Allah elçisi midir?Neden ayetleri özellikle seçtin de Atatürk'ün ayetlerle alakasız sözlerini seçtin?

Atatürk'ün savaş durumundaki sözlerini de koysaydında..Sen Nutuk okudun mu?

Bana göre senin bu başlığın yobaz müslümanların Atatürk'e iftiralarından başka birşey sağlamayacaktır..

Benim bu fikirleri söylemem senin neden zoruna gidiyor?Pohpohlanmak istiyor denmişsin..Burasını Hollywood forumumu sanıyorsun:) Yada kariyer sahibi olunan bir yer..

Pohpohlanmayı sen istiyor olmayasın?

Sitelerde Paylaş
Bu başlıkla neyi amaçladın?Atatürk Muhammed'den daha iyidir mi?

Atatürk bir peygamber midir?Atatürk Allah elçisi midir?Neden ayetleri özellikle seçtin de Atatürk'ün ayetlerle alakasız sözlerini seçtin?

Atatürk'ün savaş durumundaki sözlerini de koysaydında..Sen Nutuk okudun mu?

Bana göre senin bu başlığın yobaz müslümanların Atatürk'e iftiralarından başka birşey sağlamayacaktır..

Benim bu fikirleri söylemem senin neden zoruna gidiyor?Pohpohlanmak istiyor denmişsin..Burasını Hollywood forumumu sanıyorsun:) Yada kariyer sahibi olunan bir yer..

Pohpohlanmayı sen istiyor olmayasın?

Bravo!

Tek kelimeyle mukemmel bir yorum yapmissin yine..

Evet evet haklisin herakles..

Ben aklievvel adamin tekiyim..

Sen ise sensin..

Baska soze gerek var mi?

Sitelerde Paylaş

Huri sorularıma cevap bekliyorum..

Aklı evvel sözünü çok ağır bir hakaret olarak neden algıladınki..Aklıevvel aklı geriplana itmiş demek..Aklıselimde aklı önplana itmiş..

Sana akılsız filan demiyorum gayet zeki bir adamsın..

Atatürk'ü Venizelos,Mao,Mussolini,Lenin gibi 20. yy liderleriyle kıyaslarsan belki Atatürk'ün büyüklüğü ortaya çıkacak..

Muhammedperestlere karşı bir de Atatürkperestler musallat oldu ..

Selam.

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Huri sorularıma cevap bekliyorum..

Aklı evvel sözünü çok ağır bir hakaret olarak neden algıladınki..Aklıevvel aklı geriplana itmiş demek..Aklıselimde aklı önplana itmiş..

Sana akılsız filan demiyorum gayet zeki bir adamsın..

Atatürk'ü Venizelos,Mao,Mussolini,Lenin gibi 20. yy liderleriyle kıyaslarsan belki Atatürk'ün büyüklüğü ortaya çıkacak..

Selam.

Yine yaptin yapacagini..

ne diyeyim, helal olsun!!

Tebrik ederim..

Senin sen oldugunu kanitliyorsun her yazinda..

Sen nasil sen oldun herakles?

Sen olmak nasil bir duygu?

Keske bende sen olabilseydim..

Sitelerde Paylaş
Hemde bu devrim kalbleri, gönülleri ve akılları fethederek olmuştur..Hemde bu devrimi yaparken dünyevi hiçbir menfaat ve gaye gözetilmeden yapılmıştır.. Hemde bu devrimin öngörüleri 1500 senedir insanlığa ışık saçmaktadır.. hemde bu devrimin neticesi insanların dünyevi saadet ve huzuruna vesile olmaktadır.. Hemde bu devrimi yaşamak insanın ebedi hayatınıda kurtarmaktadır.. Hemde bu devrime tabi olanlar insaniyetin en şerefli kısmını oluşturmuşlardır.. Ve bu devrimin lideri insaniyete edep, ahlak ve ahval anlayışını getirmiştir.. İnsanların vicdanlarına bu hakikatleri yerleştirmiştir.. Ve her asırda kendisine tabi olanlarca gönülden sevilmektedir..

Bir paragrafta kullanılan her cümle nasıl böylesine boş, içeriksiz, gerçeklikten uzak olabilir?

Hemde bu devrim kalbleri, gönülleri ve akılları fethederek olmuştur.

Bu devrim ( devrim olarak kabul etmiyorum, sadece senin terminolojini kullanıyorum) bir taraftan insanların bilgisizliklerinden faydalanıp onları ilahi bir hayal kahramanı ile korkutarak, bir taraftan da zihinlerine korku doldurduğun bu adamları kendi gibi olmayanların üstüne salarak olmuştur.

Hemde bu devrimi yaparken dünyevi hiçbir menfaat ve gaye gözetilmeden yapılmıştır.

Bu devrimi yapan sahtekar da, ardılları da bunu sadece tek bir şey için kullanmıştır; dünyavi menfaat ve gaye

Hemde bu devrimin öngörüleri 1500 senedir insanlığa ışık saçmaktadır

Sırf bu devrim dediğin değil, diğer iki devrim de insanlığı binlerce yıllık bir karanlığa gömmüştür. İnsan aklının katili olmuşlardır. Dünya şu anda bu kadar kötü bir yerse senin överek bahsettiğin devriminin, jacop un ve patrikin överek bahsettiği devrimleriyle beraber bunda çok büyük bir payı vardır.

hemde bu devrimin neticesi insanların dünyevi saadet ve huzuruna vesile olmaktadır..

Bu devrimin 1500 yıldır genel anlamda insanlığa zerre faydası dokunmamıştır. Bireyler bazında insanın kendini kandırıp, gerçeklerden kaçmasına vesile olması haricinde musbet hiç bir faydası olmamışdır, zararları ise saymakla bitirilemeyecek boyutlardadır.

Hemde bu devrimi yaşamak insanın ebedi hayatınıda kurtarmaktadır

Bunu nerden biliyorsun ? Gittin mi, gidenle mi konuştun ? Ne kadar rahat desteksiz konuşabiliyorsun. Hiç düşünmüyor musun biri nasıl diye soracak diye?

Hemde bu devrime tabi olanlar insaniyetin en şerefli kısmını oluşturmuşlardır.

Kimin şerefli kimin şerefsiz olduğuna nasıl karar verebiliyorsun? Diğer tüm ırkları şeref skalasında sen ve senin gibilerin altına yerleştirmenin ne manaya geldiğini bilmiyor musun?

Ve bu devrimin lideri insaniyete edep, ahlak ve ahval anlayışını getirmiştir

Ahlakı kendi inandığın değerlere bağlayıp geri de kalanları nasılda ahlaksız yaptın. Ben de diyorum ki bu dini uyduram adam dünyanın en tehlikeli insanıdır. İnsanlığın "erdem" denen kavramı yitirmesinde büyük rol oynamıştır. Ne kendi bir ahlak timsalidir ne de koymaya çalıştığı kurallar insanoğlunu ahlaki açıdan tatmin edecek niteliktedir.

İnsanların vicdanlarına bu hakikatleri yerleştirmiştir.. Ve her asırda kendisine tabi olanlarca gönülden sevilmektedir..

Hakikat dediğin bu zırvalıklar insanlara ilk başta kılıçla, kanla sonrasında ise sonu gelmez cehennem tehditleri ile benimsetilmiştir, daha doğru bir tabir ile dayatılmıştır. Kimsenin 1500 yıl önce yaşamış bir arabı ve onun kafasından uydurduğu kutsal işkenceciyi sevdiği yoktur, hissedilen sadece KORKUDUR.

Sitelerde Paylaş
islam yayılmadan önce mekkeli müşrikler Hz.Muhammed' e (s.a.v) islamdan vazgeçmesi için kadın mekkenin yönetimi istediği kadar mal mülk teklif ettiler

O ise "Bir elime Güneşi, Diğer Elime Ay ı koysanız davamdan vazgeçmem" diyerek

erkeğin üç zaafını kadın, para, güç elinin tersiyle itmiştir.

Muhammed'in karısı Hatice Mekke'nin en zengin insanıydı, o'nun kervanları ile Mekke'nin diğer kervanları yan yana dizildiğinde Hatice'nin kervanları daha uzun olurmuş derler.

İslamiyet'in ilk dönemlerinde köle azad etme, Habeşistan göçleri gibi maddi kaynak gerektiren tüm işler bu mallarla yapılmıştır.

Muhammed böyle bir teklife istese de evet diyemezdi.

İslamiyet'i ve Muhammed'in davranışlarını H.Ö. ve H.S. yani Hatice öncesi ve sonrası olarak değerlendirmek daha sağlıklı sonuç verir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...