Jump to content

Nihat Hatipoğlu denen şarlatan

Recommended Posts

Bu herifi mutlaka bir iki defa izlemişsinizdir.. Aman efendim ne yalamalar ne sıkmalar , bedevi dini islamın ilkel yaşam bicimini allaya pullaya öyle bir veriyor ki cahil müslüman kitlenin aglamaktan başka caresi kalmıyor.. Zaten bu adamın anlattıklarına aglayan sızlayanlar yeşilçam filmlerinde ellerindeki mendili sümükle dolduranlardır

Böyle tipler gercekten cok tehlikeli.. Muhammedin aldıgı kelleleri tecavüz ettigi kadınları bile allaya pullaya anlatırlar , muhammedin kocasını katlederek ırzına gectigi cuveyrenin hikayesini dinlerken Romeo ve Juliet'i dinlermiş gibi oldum , nasıl sallıyor nasıl yalan konuşuyor !

Muhammed işgale gitmiş bir sürü adamı esir almış sonra serbest bırakmış ! Ulan adama sormazlar mı muhammedin işgalde ne işi var ? Sen adamın yerini yurdunu dağıt malına el koy sonra bağışlayınca bir de merhamet timsali peygamber ol

Şimdi düşünün efendim bir insanın evine hırsız olarak girip herşeyine el koyuyorsunuz , adamı öldürmeyip sağ bıraktıgınızda insanlar sizin icin " Bak ne güzel ahlaklı aman ne merhametli " diye övünüyorlar

Şarlatan herif seni oraya cıkartanlarda kabahat..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu herifi mutlaka bir iki defa izlemişsinizdir.. Aman efendim ne yalamalar ne sıkmalar , bedevi dini islamın ilkel yaşam bicimini allaya pullaya öyle bir veriyor ki cahil müslüman kitlenin aglamaktan başka caresi kalmıyor.. Zaten bu adamın anlattıklarına aglayan sızlayanlar yeşilçam filmlerinde ellerindeki mendili sümükle dolduranlardır

Böyle tipler gercekten cok tehlikeli.. Muhammedin aldıgı kelleleri tecavüz ettigi kadınları bile allaya pullaya anlatırlar , muhammedin kocasını katlederek ırzına gectigi cuveyrenin hikayesini dinlerken Romeo ve Juliet'i dinlermiş gibi oldum , nasıl sallıyor nasıl yalan konuşuyor !

Muhammed işgale gitmiş bir sürü adamı esir almış sonra serbest bırakmış ! Ulan adama sormazlar mı muhammedin işgalde ne işi var ? Sen adamın yerini yurdunu dağıt malına el koy sonra bağışlayınca bir de merhamet timsali peygamber ol

Şimdi düşünün efendim bir insanın evine hırsız olarak girip herşeyine el koyuyorsunuz , adamı öldürmeyip sağ bıraktıgınızda insanlar sizin icin " Bak ne güzel ahlaklı aman ne merhametli " diye övünüyorlar

Şarlatan herif seni oraya cıkartanlarda kabahat..

Uteybe haklısın ; bu herifi izleyip de yuh be dememek mümkün değil..Ben de bir gün kızıp Nihat la ilgili başlık açmıştım.. :lol:

Sitelerde Paylaş

muhammedin savaşlarının hepsinin gerkçesi bellidir. asıl sallayan sensin.

bedir savaşında aldıkları mallar zaten kendilerinindi.

uhud savaşı zaten kaybedilen bir savaştı.

hendek savaşının galibi pek belli değildir.

kaynukalılar ve kurayza yahudileri ile yapılan savaşlarda bu adamlara az bile yapılmıştır. ben muhammedin yerinde olsam daha fazlasını yapardım. bu yahudi kabilelerinden biri müslüman bir kadına tacizde bulunmuş(hüseyin üzmezler kabilesi), diğeri ise müslüman erkekler medine dışında iken medineye girip savunmasız kadın ve çocuklara saldırmış ve birtakım malları çalmışlardır.

dediğim gibi muhammed az bile yapmıştır. adam dediğin böyle olmalıdır. gerektiğinde densizlerin kıçına tekmeyi basmalısın. Atatürk de barış ortamını kurmadan önce kıçına tekme vurulması gereken densizlere gerekeni yapmadı mı? kötü mü etti yani.

Sitelerde Paylaş
Uteybe haklısın ; bu herifi izleyip de yuh be dememek mümkün değil..

Geçenlerde akşam eve gelirken komşu teyzelerden biri,

Heycanlı heycanlı "ben nihat hatipoğlunun programını çok seviyorum,dua veriyor ama yazmaya yetişemiyorum,çok üzülüyorum,internet sitesinde isim ve adres giriyormuşuz kitabını yolluyorlarmış,benim için yapar mısın" dedi.

İsim-soyisim ve adres istedim bende,ertesi gün sabah anneme bisürü kadın isim ve adres bırakmış.

Çok seveni var bu adamın,olmasa programı bu kadar uzun sürmezdi zaten.

Adamlar işi biliyor.

tarihinde Macc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kaynukalılar ve kurayza yahudileri ile yapılan savaşlarda bu adamlara az bile yapılmıştır. ben muhammedin yerinde olsam daha fazlasını yapardım. bu yahudi kabilelerinden biri müslüman bir kadına tacizde bulunmuş(hüseyin üzmezler kabilesi), diğeri ise müslüman erkekler medine dışında iken medineye girip savunmasız kadın ve çocuklara saldırmış ve birtakım malları çalmışlardır.

dediğim gibi muhammed az bile yapmıştır. adam dediğin böyle olmalıdır. gerektiğinde densizlerin kıçına tekmeyi basmalısın. Atatürk de barış ortamını kurmadan önce kıçına tekme vurulması gereken densizlere gerekeni yapmadı mı? kötü mü etti yani.

Yazdığın zırvaların diğer bölümlerini geçiyorum da...İşgal altındaki vatanını korumak için savaşan Atatürk ile sapkın dinini yaymak için savaşan muhammed arasında nasıl bir bağ kurabildin ?

Sitelerde Paylaş

öncelikle muhammed peygamber ise sen ben gibi olamaz.ayrıca o kadar ayete rağmen muhammedi namus düşkünü,başkasının malında mülkünde gözü olmayan bir insan mı sanıyorsun hala.neymiş müslüman kadına taizde bulunmuş...muhammed onların karılarının kızlarını cariye olarak alıp satıyo...bir takım mallar çalınmışmış,,,,muhammed savaş ganimerti olarak topluyodu....müşrikleri kkötülediğini sanıyosun ama muhammediin yanında sıfır kalıyor o müşrikler.biraz kıyaslama yap islamla.saygılar.

tarihinde turan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
içinde sevgi barındıran birine bu kadar hakaret etmeye utanmıyo musunuz

O milleti ayakta uyuturken utanmıyor da , biz mi utanacağız.???

Belki , saf , temiz kalpli , masum anamızı , ninemizi kandırır , ama biz yemeyiz canım...

Eğer anlattıklarına , kendisi inanıyorsa , Al-lağım beni bildiği gibi yapsın..

Sitelerde Paylaş

Nihat Hatipoğlu denilen bu adamın mimik hareketlerine bayılıyorum !

Yeşilçam'da iyi karakter oyuncusu olurmuş , velakin yanlış meslek seçmiş .

Böylesi tipler oldukça kurnazdır , sadece tek başına Fetullah Gülen'in salya sümük ağlamalarıyla ne kadar genci kendine bağladığını düşünürsek ne demek istediğim daha iyi anlaşılır .

Kuzu postundaki kurttur bunlar .

Sitelerde Paylaş
Nihat Hatipoğlu denilen bu adamın mimik hareketlerine bayılıyorum !

Yeşilçam'da iyi karakter oyuncusu olurmuş , velakin yanlış meslek seçmiş .

Böylesi tipler oldukça kurnazdır , sadece tek başına Fetullah Gülen'in salya sümük ağlamalarıyla ne kadar genci kendine bağladığını düşünürsek ne demek istediğim daha iyi anlaşılır .

Kuzu postundaki kurttur bunlar .

bence de.

baktı salya sümük ağlamakla fethullah koca bir cemaati peşinde sürüklüyor bu da ben de nemalanayım bu işten dedi.

Sitelerde Paylaş

Geçenlerde Tv kanalları arasında geziniyordum.

Bu adamın programını gördüm. Ve dinledim.

Yukarıda arkadaşların anlattığı gibi. Hani imam hatipte o anlattıklarını okumasam , bende başlayacam ağlamaya , ama , aslını biliyorum.

Telefon açayım , haddini bildireyim dedim. Açtım telefonu .

Soru cevap kısmı bitti. Siz soracağınız soruyu sorun , sesiniz kayıtta , biz gelecek program yayına koyarız diyorlar.

Bakarmısınız oyuna. Adamı rezil edecek soruları soramıyorsunuz.

Bu olay bir pazarlama olayıdır.

TV kanalı kendini pazarlıyor , orada konuşan bu adam da kendini.

Herkes parasını kazanıyor.

TV kanalı da izlenme oranını yüksek tutuyor. Üstelik te dua alarak. Ve RTUK ten de övgü alarak.

DİN in bilgisiz insanları yönetmekte araç olarak kullanılmasına güzel bir örnekte bu.

Belli mi olur belki bende , islama yeni bakış diye , herkese cenneti vaad eden bir söylem tutturup.

Kanal kanal gezerim. En yüksek izlenme oranı olduğu bir anda , CANLI yayında , aslında ateisttim. Dinin nasıl kullanıldığını götermeye çalıştım.

Bu programlardan kazandığım tüm paraları da halkın aydınlanması için , matbaa kurdum , kitap bastırıyorum desem ne olur.

Habire de , İlhan Arsel , Turan Dursun , İlmiye ÇIĞ kitapları bastırsam.

Hayal bu ya.

tarihinde taklamakan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Gereksiz iletiler tarafımdan silinmiştir.. Konuya odaklanın lütfen..

Öyleyse onun allaha "lağım" benzetmesini silmeyip,benim onun beynine "fındık" benzetmemi silen tarafınıza en içten saygılarımla...

tarihinde Macc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Yazdığın zırvaların diğer bölümlerini geçiyorum da...İşgal altındaki vatanını korumak için savaşan Atatürk ile sapkın dinini yaymak için savaşan muhammed arasında nasıl bir bağ kurabildin ?

Anadolu ne zamandan beri Türkler'indir ki kendi vatanını korumak için diyorsun. madem öyle bizanslar gelince bırak taoprakları orta asyaya dön. adamlar vatanlarını geri almaya geliyorlar ya sana göre

tarihinde xzer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bedir savaşında aldıkları mallar kendilerini nererden çıkarıyorsun.

yalanlar silsilesine devam

tarihinde ahmet2007ate tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Öyleyse onun allaha "lağım" benzetmesini silmeyip,benim onun beynine "fındık" benzetmemi silen tarafınıza en içten saygılarımla...

Bana göre lağım kardeşim...Olmayan birşey için söylüyorum dikkat et..

Ama cahillik parayla değil..Fındık beyinli olanın kim olduğu gayet açık...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...