Jump to content

Laik olmayan İslam ülkelerinde kadının durumu !

Recommended Posts

seni rahatsız eden ne anlamadım.''Ben insanların sex yapmasına karşıyım, çünnkü ben abazayım kıskanıyorum kendi kendimi yiyyorum ben yapamıyorsam kimse yapmayacak'' demek istiyosun galiba... :lol:

eheh aynen katılıyorum.

işte ahlaksızlık böle bişi

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen kimsin de neye müsade etmiyosun?

İyice allah sandınız kendinizi.Toplum düzenini boza bişey yok ortada.Çünkü şikayet eden kimse yok.Herkes yaptığı işten memnunsa sana ne oluyor?.

seni rahatsız eden ne anlamadım.''Ben insanların sex yapmasına karşıyım, çünnkü ben abazayım kıskanıyorum kendi kendimi yiyyorum ben yapamıyorsam kimse yapmayacak'' demek istiyosun galiba... :lol:

Senin yüzünden gülmekten ölen ilk insan olacam

Sitelerde Paylaş
Cutie bu çalışma çok iyi olmuş..Sürekli İslam ülkelerinin geri kalmışlığını anlatmaya çalışıyorduk..Bazıları buna itiraz ediyordu..

Şimdi bunları okuduktan sonra bakalım ne diyecekler ?

: )

ulan biz körmüyüzde bunu bize anlatıyorsun !

herhalde geri kaldılar.rezil durumda bile değiller.zelil durumdalar.

çünkü Kurandan bi haberler !

sizin gibi onlarda saçmalıyorlar.

Sitelerde Paylaş
: )

ulan biz körmüyüzde bunu bize anlatıyorsun !

herhalde geri kaldılar.rezil durumda bile değiller.zelil durumdalar.

çünkü Kurandan bi haberler !

sizin gibi onlarda saçmalıyorlar.

Aynen katılıyorum, bidat larla dolu din; dinsizlikten farksızdır......

Sitelerde Paylaş
Ayrıca evli çiftler olayına hiç girmedik.Bu ayrı konu...

O çiftlerin kendi aralarındaki sorunu.Annemden ben sorumlu değilim babam sorumlu orasını o düşünecek.bende karımın yapmasına izin vermem.Ama onu köle ederek değil kesinlikle...

Evlilik dışı durumda sen iki genci sex yaptılar diye falakaya yatıramazsın.Toplumda gençler arasında çok farklı tatmin olma yolları ortaya çıkar sonra hatta tecevüzlerde bayaa artar.

O çiftlerin kendi aralarındaki sorunu.Annemden ben sorumlu değilim babam sorumlu orasını o düşünecek.bende karımın yapmasına izin vermem

bu despotluk değil mi ! ne demek izin vermem.diyelimki evli bir çift var.ve kadın başka erkeklerle birlikte olmayı doğal kabul ediyor.

kimyası uymuş birlikte olmuş.inanmayan biri olarak.günah vs gibi kavramlara inanmayan biri eşine nasıl izin vermez ki.

ne diyebilir.nasıl engel olabilir.merak ediyorum !

ayıp mı diyecek ! ayıp nedir.ayıp diye genel bir yasa varmıdır.kime göre neye göre ayıptır.ne bilim merak ettim bunu.

nasıl izin verilmez biri bana anlatsın.

Sitelerde Paylaş
Bazıları can, bazıları değil. Öğren gel. Müslümanlarda da bir doğru orantı sözkonusu. Ne kadar müslüm o kadar jilet (psiko)

Sen nasıl bir hastalıklı ruha sahipsin?

Utanmasan adamları Aziz ilan edeceksin...

Bi ara açta "Komünizmin Kara Kitabı" nı oku!...

Mğrenipte gelecekmişim, hayır sen ne biliyorsun onu görseydik bi...

Sitelerde Paylaş
Cutie bu çalışma çok iyi olmuş..Sürekli İslam ülkelerinin geri kalmışlığını anlatmaya çalışıyorduk..Bazıları buna itiraz ediyordu..

Şimdi bunları okuduktan sonra bakalım ne diyecekler ?

Sürekli siz anlatıyorsunuz biz inkar ediyoruz öylemi. Bırakın bizi müslümanların bile buna itirazı yok.

Nedir bu "önemli bişeyler yapıyoruz engel oluyolar abi yine yapıyoruz yılmıyoruz göstereceğiz herkese gününü süperiz abi biz 10 numarayız" psikolojisimi :)

hadi bakalım ne diyecekler :)

Sitelerde Paylaş

Kimse bizim abdulhamitin yazısını görmemiş galiba (normal olarak)...Ayrıca konuyu açan arkadaşın bir lafı dikkatimi çekti...Müslüman yerine ateist bir sistemi isterim diyor...Çok güzel bir yaklaşım...Senin açından...Fatih İstanbulu alırken papazlar ne konuşuyor biliyorsun...Cinlerin cinsiyeti erkek midir kız mıdır...Görüyorsun değilmi...Birde gelelim 1.Dünya savaşına....Daha doğrusu kurtuluş savaşına...Anadoluda ilk ayaklanmaları başlatan senin vatansever ateistlerin mi ermenilerin mi masonların mı...Hiç biri...Bırakalım destek vermeyi aksine köstek oluyorlar...ORda kim vatan elden gidiyor diyor...Kim anadoluda isyanları başlatıyor...Şu an oturduğun yerde mesaj yazabiliyorsan bunda Müslümanların hakkı vardır...Biraz insaflı ol...

Ve eğer şu an İslam devletlerinde gericilik mevcutsa sen bunu İslamla bağdaştıramazsın...Çünkü eğer İslam gerçektende hüküm sürseydi böle şeyler olmazdı...Yani temel sorun İslam değil...İslamı yanlış anlayıp yanlış yorumlamak...vesselam...

Sitelerde Paylaş
Hristiyan ülkelerinde ki kadının durumunu gösteren fotoları buraya koysam, eminim çoğunuz dehçete kapılacak, insanlıktan tiksinecek ve bende bu tür +18 resimleri koydum diye siteden atılacaktırım.

Bak bunu hatırlattığın iyi oldu...

Kadın teşhir aracı olarak kullanılması hakkında ne düşünür Cutie merak ettim birden...

Fuarlarda, standalardaki mini etekli, depderin gögüs dekolteli hatunlar ne iştir? Hangi modernite anlayışına sığar bu?

Playboy vs tarzı yayınları hesaba katmıyorum... Onların içinden çıkılmaz zaten...

Sitelerde Paylaş

kadın hakları savunucuları, kadına baskı ve işkence yapan, eve kapatıp köle muamelesi yapan yobazlarla savaştığı gibi, kadının sadece cinsel obje olarak gören zihniyete karşı da savaşmaktadır. basında takip etseniz bu tür örnekleri de görürsünüz. yani islam düşüncesinin karşıtı kadının cinsel obje olması değildir. ikisi de ayrı uçtur. ama islamcılar için dünya siyah ve beyazdır, ara tonları görmezler. kaldı ki kadınların standlarda mini etekle dikilmesi baskıyla yapılmış değildir. orada o şekilde dikilmek istemeyen dikilmez. playboya çıplak poz vermek istemeyen vermez, kimse seni verdirmeye de zorlamaz. laik olmayan ülkelerle laik ülkeler arasındaki fark budur. laik olmayan ülkeler de erkekler kadının kendi iradesi yok, beyni yokmuş gibi hareket ederler. ama bu tamamen irade olayıdır. çıplak poz vermek isteyen verir, istemeyen vermez. sen çıplak gezmek isteyen bir kadını niye engellemek istiyorsun ki, kendi iradesiyle yapıyor bunu. kötü örnek olsaydı ben de çıkıp çıplak fotoğraf çektirmiştim ama benim iradem ve aklım var.

Sitelerde Paylaş

Vakti zamanında Fransa'da (Özgürlükler ülkesinde) Bir general çıkar diskolarda,barlarda çırılçıplak dans eden kadınlara bir yasak getirir...Nedir o yasak???Bundan sonra kadınlar dans ederken avret yerlerini örtecek bezler takacaklar....Abooo sen ne yaptın general ne ettiin olur mu özgürlükleri kısıtlamak...Halk durur mu bu karar karşısında hemen isyan...Biz özgürüz kimse bizim dansımıza karışamaz falanda filan...(Ali Şeriati-ALİ)

Sizce İslam bu kadar özgürlüğü kısıtladığı için mi suçlu...

Başka bir olay İsviçre (İsveçte olabilir) ...Adamlar intihar özgürlüğünü kullanmak için intihar kuleleri oluşturmuşlar...Canı sıkılan ben intihar ediyorum diyor kendi intihar etme özgürlüğünü kullanıyor...Şimdi sorarım kendi canına kıyılmasının çok büyük bir günah olduğunu savunan İslam mı,Yoksa biz intihar etme eylemimizi kullanıyoruz diyen beşeri sistemler mi tercih edilsin...İslamın siyaz ve beyazdan başka bir renk bildiği yoktur diyenler bunu neye dayanarak söylüyorlar...İslam ne tam anlamıyla zahitliği nede dünyaya meyli kabul etmezken sen nasıl bunu söylersin...Vesselam....

Sitelerde Paylaş
Sen nasıl bir hastalıklı ruha sahipsin?

Utanmasan adamları Aziz ilan edeceksin...

Bi ara açta "Komünizmin Kara Kitabı" nı oku!...

Mğrenipte gelecekmişim, hayır sen ne biliyorsun onu görseydik bi...

Kardeşim 1- benim ruhum yok

2- inançlı olan sensin doğol olarak saçmalıklara ihtiyaç duyan da sensin, hasta olanı tekrar değerlendir,

3- o damlar hakkında hiçbiriey bilmediğin aşıkar, o yüzden bana kurandan gazel okuma

4- sana nereden öğreneceğini de söyledim,

5- komünizmin kara kitabı dahil birçok sol akım karşıtı kitap okudum, dünya devrim tarihini de iyi bilirim, öğrenip geldiğinde istiyorsan seni hem dinin hem de ideolojiler hakkında eğitmeye başlarım ama önce okuma yazmayı sökmen gerekir

6- küfürlerle ilgili bir başlığımız var onu da okumayı ihmal etme

Sitelerde Paylaş
Vakti zamanında Fransa'da (Özgürlükler ülkesinde) Bir general çıkar diskolarda,barlarda çırılçıplak dans eden kadınlara bir yasak getirir...Nedir o yasak???Bundan sonra kadınlar dans ederken avret yerlerini örtecek bezler takacaklar....Abooo sen ne yaptın general ne ettiin olur mu özgürlükleri kısıtlamak...Halk durur mu bu karar karşısında hemen isyan...Biz özgürüz kimse bizim dansımıza karışamaz falanda filan...(Ali Şeriati-ALİ)

Sizce İslam bu kadar özgürlüğü kısıtladığı için mi suçlu...

Başka bir olay İsviçre (İsveçte olabilir) ...Adamlar intihar özgürlüğünü kullanmak için intihar kuleleri oluşturmuşlar...Canı sıkılan ben intihar ediyorum diyor kendi intihar etme özgürlüğünü kullanıyor...Şimdi sorarım kendi canına kıyılmasının çok büyük bir günah olduğunu savunan İslam mı,Yoksa biz intihar etme eylemimizi kullanıyoruz diyen beşeri sistemler mi tercih edilsin...İslamın siyaz ve beyazdan başka bir renk bildiği yoktur diyenler bunu neye dayanarak söylüyorlar...İslam ne tam anlamıyla zahitliği nede dünyaya meyli kabul etmezken sen nasıl bunu söylersin...Vesselam....

İslam sadece özgürlükleri kısıtladığı için değil, sapık, cani, vahşetli, pedofiliye izin veren, insanların beynini boşaltan, kadınlara saygısı olmayan, gerçekten uzak, cahile tuzak bir din olduğu için suçlu

Sitelerde Paylaş
3- o Adamlar hakkında hiçbiriey bilmediğin aşıkar, o yüzden bana kurandan gazel okuma

5- komünizmin kara kitabı dahil birçok sol akım karşıtı kitap okudum, dünya devrim tarihini de iyi bilirim, öğrenip geldiğinde istiyorsan seni hem dinin hem de ideolojiler hakkında eğitmeye başlarım ama önce okuma yazmayı sökmen gerekir

6- küfürlerle ilgili bir başlığımız var onu da okumayı ihmal etme

O adamlar hakkında yeterince bilgim var... İdeolojileri de zerre kadar umrumda değil...

İslam sadece özgürlükleri kısıtladığı için değil, sapık, cani, vahşetli, pedofiliye izin veren, insanların beynini boşaltan, kadınlara saygısı olmayan, gerçekten uzak, cahile tuzak bir din olduğu için suçlu

Diyen birinin;

Bu psikopat, Cani, insan kasaplarını neredeyse aziz ilan etmesi nasıl bir pişkinliktir?

Neyseki insanlık dersini aldı sizin gibi kasaplardan... Bir daha asla böyle bir fırsat elde edemeyeceksiniz..

Sitelerde Paylaş
O adamlar hakkında yeterince bilgim var... İdeolojileri de zerre kadar umrumda değil...

Diyen birinin;

Bu psikopat, Cani, insan kasaplarını neredeyse aziz ilan etmesi nasıl bir pişkinliktir?

Neyseki insanlık dersini aldı sizin gibi kasaplardan... Bir daha asla böyle bir fırsat elde edemeyeceksiniz..

Ben o insanları aziz ilan etmedim. Seni cahil ilan ettim. İstersen mesajları tekrar tekrar oku, ta ki onlara azizlik mertebesini senin yakıştırdığına ve sonra onun üstünden demagoji yapmaya başladığını anlayana kadar oku. Bol bol oku. Mekke yerinden havaya yellendirme atışı yapma. (Tribusss sağolsun)

Bak hale daha o insanları savunmuyorum sadece senin cahil olduğunu söylüyorum. Sen ideoloji tartışabilecek düzeye zaten sahip değilsin ama o insanların da kim olduğunu bilmediğin aşikar.

Sitelerde Paylaş
Ben o insanları aziz ilan etmedim. Seni cahil ilan ettim. İstersen mesajları tekrar tekrar oku, ta ki onlara azizlik mertebesini senin yakıştırdığına ve sonra onun üstünden demagoji yapmaya başladığını anlayana kadar oku. Bol bol oku. Mekke yerinden havaya yellendirme atışı yapma. (Tribusss sağolsun)

Bak hale daha o insanları savunmuyorum sadece senin cahil olduğunu söylüyorum. Sen ideoloji tartışabilecek düzeye zaten sahip değilsin ama o insanların da kim olduğunu bilmediğin aşikar.

Bu adamların beni ilgilendiren yönleri zaten ideolojileri değil... İdeolojileri uğruna yaptıkları insan hasadı....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...