Jump to content

Tarsus'ta Mini Etekli Kıza Kezzap Atıldı Çarpıtması

Recommended Posts

Hurufileri yakanlar, kızılbaşları kuyulara dolduranlar, Türklerin kanlarından akıtılan derelerde değirmen kurup ekmek yapanlar, sivasta ateş yakıp adam pişirenler de müslüman değildi zaten.

Kim ki acaba bu vahşet sahipleri, osuruktan mı yoksa bunların hepsi?

Ya Allah varsa, işte o zaman müslümanlar nereye kaçıp kurtulacak acaba?

zohaohoahoaha.

Sitelerde Paylaş

Ozdemir Ince'den:

Hiçbir zaman yazılarımın konusu, hedefi olmaz bu zevat! Ama paranoya dolayısıyla karşımda açmaza düştüklerini sandıkları zaman şairliğime zayıf not verirler. Şu anda "Beşinci Sınıf Şair" muamelesi görüyorum. Ve elbette gülüyorum! Dağlar-taşlar da gülüyor!

Zuladan çıkardıkları ikinci kart ise Hürriyet Gazetesi’nin "Mini Etekli Kızı Diri Diri Yaktılar" (20.12.03) manşeti. 20.12.03 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizi yazım meğer yalanmış, asparagasmış, Mağripli İslamcılar hiçbir kızı yakmamışlar. Beni Basın Konseyi’ne şikáyet ettiler. Kanıtlarımı inceleyen Konsey, şikáyeti geri çevirdi. Çıldırdılar! Dizi yazıma "2004 Yılı Bülent Dikmener Ödülü Özel Jüri Ödülü" verildi, bir kez daha çıldırdılar.

Kendilerine kaç kez yol gösterdim. Bir kez daha yineleyeceğim: Paris’te yaşayan bir İslamcı ya da Fethullahçı avukat bulun. Avukat, Paris Emniyet Müdürlüğü’ne (Prefecture de Police) dilekçe verip olayın olup olmadığını sorsun. Paris Emniyet Müdürlüğü’nün vereceği cevabı Zaman, Yeni Şafak ve Vakit gazetelerinde yayınlasınlar. Ellerinde beni mat etmek için bir tek olanak var: Paris Emniyet Müdürlüğü’nün yazısı! Gerisi "lagaluga!"

Yazinin tamami burada:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/824829...=61&sz=9009

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Hemserim Hamsi Yasar Nörü derki,iki türlü din vardir.

Biri INDIRILEN

Biride UYDURULAN.

Suanda yürürlükte olan DIN ,UYDURULAN DINDIR.

Biri Türk,

Biri Misirli,

Biride Pakistanli olan din bilginleri,söyle demektedirler.

Bugün Dünyada Islam hakkinda yazilan tüm bilgi ve belgeler(kitaplar) bir araya toplanip yakilmali,sonrada islam yeniden yorumlanmalidir.

Bence insanlar önce sunu ögrenmeliler,Kur,an yalniz ve yalniz Araba geldigini,hatta tüm Araplarada deyil,kureys kabilesiyle Mekke ve cevresi icin.

Bunu yazan kur,an ,buna inanmayan MÜSÜMÜSÜler ,gelde bu deveye bu hendeyi atlat?

Sincik,müsülerin(Araplasmislarin)ben hicbir yerde dogru söyledigini görmedim,kur,an ayatlarina bile ters düsmekten zerre gaddin beis gormeyolar,zatan utandihlarida hec yoh :-)))))))

Bunlar sucsuz insanlarin basisini keserken ,üzerlerine benzin döküp yakarken ,ellerini arkadan vede domuz bagiyla baglayip üzerine canli canli beton dökerken Ellahu Akbar diyebilen canilerdir.Bunlardan hersey ama hersey beklenilebilir.

Birsey beklenemez, bunlardan,dogruyu kabul ve dogruyu söylemek beklenemez.Erkekce meydana cikip savasmakta beklenemez.

Türkün ne Arabin diline ne dinine nede töresine ihtiyaci yoktur.

Ne diyor kur,an:Biz hanki kavme kitap gönderdiksek peygamberide okavimden(milletten)sectik.

Onun icin ,Arabin herseyi Arabin olsun,bize kendimizinkiler yeterde artar bile.

Onlarin Kabedeki El-Ilahi onlarin olsun,bizim Tanrimizda bizim :-))))))))).

Bunlara zerre kadar müsamaha göstermek,cok büyük tehlikelere davetiye cikarir.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Evvettt

Hemserim Hamsi Yasar Nörü derki,iki türlü din vardir.

Biri INDIRILEN

Biride UYDURULAN.

Suanda yürürlükte olan DIN ,UYDURULAN DINDIR.

Türkün ne Arabin diline ne dinine nede töresine ihtiyaci yoktur.

Ne diyor kur,an:Biz hanki kavme kitap gönderdiksek peygamberide okavimden(milletten)sectik.Onun icin ,Arabin herseyi Arabin olsun,bize kendimizinkiler yeterde artar bile.

Onlarin Kabedeki El-Ilahi onlarin olsun,bizim Tanrimizda bizim :-))))))))).

Bunlara zerre kadar müsamaha göstermek,cok büyük tehlikelere davetiye cikarir.

tolonbeg

:angry::angry::angry::angry:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...