Jump to content

Vakıflar yası

Recommended Posts

Son 20 gündür türban tartışması yapılıyordu.

Zaten meclisten geçecegi belli olan bu yasaya herkes balıklama dalarken.

bu hafta T.C nin en önemli oluşumlarından biri olan Lozan'a dayalı vakıflar yasası meclisten geçti...!

Ne içeriyordu bu yasa..?

Maliyeye karşı en küçük bir sorumluluğu dahi olmayan vakıflar , artık uluslar arası bir kimliğe bürünüyor..

dahası uyluslar arası organizasyonları içeren tüm kirli ilişkiler bu yasa ile yasallaşıyordu.

Türkiye özelinde cemaatlerin denetimi denetimsizliğe dönüşürken işin içine bir de yabanacılar giriyor

ve bu yasa ile denetimden uzak ve de uluslar arası kara para aklama merkezlerinin odağına dönüşüyordu..!?

En hararetli savunucuları ve yasayı çıkartanlar akp liler idi.

Soroz denen o. çocuğunun Türkiye üzerindeki at koşturmalarının alanlarını açıyordu bu yasa.

dahası..

Bir değil binlerce Soroz'a yaşama imkanı saglıyordu bu yasa..

meclisten geçti..

Üstelik de millet cambaza ( türbana ) bakarken..

Karşı devrim hareketi hedefine adım adım yaklaşıyor.

İşbirlikçiler..

işgalcilere sessiz ve derinden, gülller döşeli yollar açıyor..

Bu arada bizim mal milletimiz ne yapıyor..??

saygılar

sevgiler

Sitelerde Paylaş

Kıbrıs elden gidiyor,

Laiklik elden gidiyor,

Din elden gidiyor,

Eğitim elden gidiyor,

...

...

..

....elden gidiyor vsvsvsvs.

Elden gidenlerin sayısı o kadar çok ki zihinlerden fışkıran sokaklarda şakşakçılığı yapılan....

Korku üreten komplo üreten kafalara bir ülke teslim edilemez..

Selamlar...

tarihinde herakles tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...
On 16.02.2008 at 03:35, karabudun said:

tüm kirli ilişkiler bu yasa ile yasallaşıyordu. Türkiye özelinde cemaatlerin denetimi denetimsizliğe dönüşürken işin içine bir de yabanacılar giriyor ve bu yasa ile denetimden uzak ve de uluslar arası kara para aklama merkezlerinin odağına dönüşüyordu. En hararetli savunucuları ve yasayı çıkartanlar akp liler idi. 

İlkin isegev adıyla varolan ve 2012 yılında adını Gö-Türgev olarak değiştiren vakıf, Karabudun abinin bahsettiği sakıncaların gerçekleşmesi sayesinde bugün, akp'li belediye arazilerini, binalarını ve ohal kapsamında el konulan şirket taşınmazlarını gasp etmiştir. Karabudun abi iletisini 2008'de yazmış, bugün yıl 2017. Neredeyse 10 yıl sonrasını görmüş adam. Bilal Erdoğan ve Esra Erdoğan Albayrak’ın yönetim kurulu üyesi olduğu Türgev vakfının, haliç kıyısındaki pahalı arazilere, sit alanlarına, vakıflara devredebilir el konulmuş taşınmazlara, ücretsiz öğrenci yurdu kuracağını söyleselerdi 2008 yılında kim inanırdı ! 

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

AKP'nin ellerindeki mal varlıklarına da teker teker el konulacağı günleri görebilmeyi çok istiyorum. Fakat akp seçim kaybetse bile RTE'den hesap soracak, yüce divan'da yargılayacak parti kalmadı. En son mhp'nin iddiasıydı RTE'yi yüce divanda yargılamak ama şimdi işleri başka!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...