Jump to content

Keşke hanım kızlarımızın hepsi sünnet olsa..

Recommended Posts

kocaya zevk verirmiş ...amaca bak ,hizaya gel ..sapık herif !

her okuduğuna inanan saftirik...

hadislerin peygamber öldükten en az 100 kusur yıl kadar sonra yazıldığını bılıyormusun...

bak orada daha ne hadisler var eğer hadislerin hepsi doğruysa ağlaya ağlaya müslüman olman gerekırdı...

arasıra sor kendine peygamberın karısıyla gece yatakta aralarında ne konustuklarını kım nerden bılıyormuşta 100 sene sonra kıtaba yazmışlar...kavedemi anlatıyomuş peygamber...saftirik...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Örneğin sağlık nedenlerinden dolayı , vucudun bir organı kesilecekse , bunda sorun yok.

Bir inanıştan dolayı kesilirse , bu sorun.

Diğer yandan gönüllülük esasına bakmak lazım.

Kız çocuğu vucudunun uyarılma merkezlerinden birini kestirecekse , bu kendi isteği ile olmalı.

Ne zaman isteyebilir bunu.

Psikolojik olarak , gelişmişliğini tamamlayıp , özgürce karar almaya başlamasından sonra.

İçimizde tıp bilmi ile uğraşan arkadaşlarımız vardır. Tam bilmiyorum.

Ortalama olarak gelişmişliği 18 alıyoruz , en azından bu gunku kanunlara göre.

Bu konuya özgür iradesi ile başını kapama ve açma konusuna baktığım gibi bakıyorum.

Baskı altında kalmadan , özgür iradesi ile kestirecekse , onun kararı.

Ama zorla ve doğmatızmın sonucu olarak , kesilecekse HAYIR.

Sitelerde Paylaş
Peki sen ne yapacaksın böyle bir durumda?(meraktan soruyorum). Kalkıp kadını sünnet mi edeceksin? Veya zamanında sünnet edilmemesi yüzünden seni aldattığını mı düşüneceksin? Belki ileride aldatabilir düşüncesiyle cinsel organını küçük yaşta parçalamayı düşünecek kadar mı zıvanadan çıktınız? Bu kafa yapısının sonu kızları diri diri gömmeye kadar gider. Muhammed bunu engelledi diye övünüp duruyorsunuz ama kadınların burunların fitil fitil getirmiş. Muhammed'in kendilerine layık gördüğü bir hayatı yaşamalarındansa, herhalde pekçok kadın ölmeyi tercih eder.

Muhammed kadın sünnetini ne gerekçeyle savunmuş? ''Kadınların yüzleri aydınlık oluyor[yani erkeğin beğenisi için bir gerekçe] ve erkeklerin hazzı artıyor[yani yine erkeğin keyfi için bir gerekçe]''!!! Erkeğin keyfi için kız çocuklarına eziyet mi edilecek yani?

Merak ediyorum bu dini daha nereye kadar savunacaksınız acaba? Yani sizin çıkıp da ''kardeşim bu kadar yeter, böyle rezillik olmaz, bu din sahtedir, muhammed de sapığın tekiymiş!'' demeniz için daha ne olması gerekiyor??? Bence sizin bir sınırınız yok! ''Allah için'' her türlü rezilliğe sahip çıkarsınız!...

Kadınları dört eşle birlikte yaşamak zorunda bıraktınız, erkeği ona ''yönetici ve hakim'' kıldınız, dövülmelerine müsaade ettiniz, cariyeliğe müsaade ettiniz, 6 yaşında evlendirilip dedeleri yaşındaki heriflerle 9 yaşında ilişkiye soktunuz, şimdi de kendi zevkiniz için sünnet mi ediyorsunuz?!! Yuh artık ya... Bir de sizi eleştiren insanları hemen ''ahlaksızlık'' ile, ''namussuzluk'' ile suçlamıyor musunuz... Hay sizin ahlakınıza da namusunuza da...diyesi geliyor insanın.

öncelikle her okuduğun kotu hadise ya hemen inanmayı, yada her okuduğun pygamberin mucizelerini gosteren,sakatları biranda iyileşrirdiği,hastaları iyileştirdiği,ayı 2 ye yardığı vs gibi hadislari hemen reddetmeyi bırakmalısınız.

ahlaksızlıktan namussuzluktan ornekler ıstersen doğayı taklıt etmek isteyen ateistlerın postlarına bakıver..

toplu katliamlardan ensest te kadar herşey var..

Sitelerde Paylaş
Örneğin sağlık nedenlerinden dolayı , vucudun bir organı kesilecekse , bunda sorun yok.

Bir inanıştan dolayı kesilirse , bu sorun.

Diğer yandan gönüllülük esasına bakmak lazım.

Kız çocuğu vucudunun uyarılma merkezlerinden birini kestirecekse , bu kendi isteği ile olmalı.

Ne zaman isteyebilir bunu.

Psikolojik olarak , gelişmişliğini tamamlayıp , özgürce karar almaya başlamasından sonra.

İçimizde tıp bilmi ile uğraşan arkadaşlarımız vardır. Tam bilmiyorum.

Ortalama olarak gelişmişliği 18 alıyoruz , en azından bu gunku kanunlara göre.

Bu konuya özgür iradesi ile başını kapama ve açma konusuna baktığım gibi bakıyorum.

Baskı altında kalmadan , özgür iradesi ile kestirecekse , onun kararı.

Ama zorla ve doğmatızmın sonucu olarak , kesilecekse HAYIR.

30 yaşında adama tekme tokat girdigim oldu bi ara. Ama zaten canım yanıyodu,işkence gibiydi bide gittim adama daldım 2 ay önce

Testis torsiyonundan 1 testisim alındı. Adam dinci diyo olmaz hadım edelim falan. Direk girdim adama ağız burun, çok sinir etti beni. Aptal aptal konuşan dinci. O gün az sövmedim o adama.

Sitelerde Paylaş
Müslümanın başına ne geliyorsa bacak arası yüzünden geliyor..Takmış Allah bacak arasına..

tanrı yoktur bacak arasınada takamaz taksa taksa muhammed takar ^^

her okuduğuna inanan saftirik...

hadislerin peygamber öldükten en az 100 kusur yıl kadar sonra yazıldığını bılıyormusun...

bak orada daha ne hadisler var eğer hadislerin hepsi doğruysa ağlaya ağlaya müslüman olman gerekırdı...

arasıra sor kendine peygamberın karısıyla gece yatakta aralarında ne konustuklarını kım nerden bılıyormuşta 100 sene sonra kıtaba yazmışlar...kavedemi anlatıyomuş peygamber...saftirik...

kuranın sen doğmadan 1400 yıl önce yazıldığını !

bılıyormusun ?

hatta muhammed oldukten sonra kıtap halıne getırıldıgını orjınal nushalarının yakıldığını bılıyormusun ?

doğru oldugunu nerden bılıyorsun kurandamı oyle yazıyor ?

Sitelerde Paylaş

Kuran'da o yok, Islam'da bu yok diyen muslumanlar!...

SIKISINCA Islam tarihi uydurma, hdisler palavra oluveriyor.

Muhammed'in kendisi ne zaman sunnet oldu?

Yok o dogustan sunnetliymis zart zurt diyeceksiniz...

Neyse,

Peki Muhammed'i gectik, 4 halifeden hangisi sunnet olmus?

(Onlar da dogustan sunnetli degil heralde.)

Islam'da o yok, bu yok, su yok diye karsi cikmaniz yokmu, deli ediyor beni.

SIKISINCA Kuran'da bu yok!... Islam'da bu yok.

Hadi getirin bu sorularimin cevabini.

Islam tarihi, hadis kitaplari arayin bulun getirin bakalim, biz de ogrenelim Muhammed, Ebu bekir, Omer, Osman, Ali, Muhammed'in evlatligi Zeyd ne zaman sunnet olmus.

Icinizde sunnetsiz musluman var mi?

Hacca gidipte seytan putunu taslamaya var mi?

Yok degil mi!...

Islam budur iste!...

Yalaniyla, palavrasiyla, gelenekleriyle, uckagitciligla, ahlaksizligiyla, akil ve bilimdisi verileriyle, putperest rituelleriyle, Kuran'yla, Hadisiyle, tarihiyle, .....

Sitelerde Paylaş
bi arkadasımız vajinanin kesilmesi olayından bhsetmis. kesilen klitoris :D bi vajina duymusun heralde ...

orgazm olma konusunda sıkıntı çeken bayanlarda klitorise dair cerrahi işlem uygulanıomuş ve sünnet derisi denilen bir kısmı alıolarmış ki daha rahat orgazm olabilsin. bknz : http://www.jinekoloji.net/klitoris.html

verdiğin linkten:

Kadın Sünneti

Klitoris binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmiş ve bazı din, töre ve geleneklerin ve çeşitli inanışların hedefi olmuştur ve halen hedef olmaya devam etmektedir. Buna bağlı olarak bazı ilkel ve gelişmiş toplumlarda halen klitoris "kadın sünneti" adı altında çeşitli cerrahi müdahalelere tabi tutulmaktadır. Bu müdahaleler kadının cinsel yaşamını derinden etkilemektedir.

Bu cerrahi müdahalelerden en vahşi olanı klitorisin tümüyle çıkarılması ve dış dudakların birbirine dikilmesinden ibaret olanıdır. Firavun veya Peygamber Sünneti adı verilen bu müdahale sonunda kadın genital bölgesinde yalnızca adet kanaması ve idrar çıkışı için ufak bir delik kalır.

Yukarıda bahsedilen "kadın sünnetinin" daha hafif şekilleri de mevcuttur ve bazı toplumlarda halen yaygın olarak uygulanmaktadır. Bu müdahalelerde de klitorisin ya baş kısmı tümüyle veya kısmen kesilip atılmakta, veya baş kısmının çevresini saran "sünnet derisi" (bu yapı kadınlarda iç dudaklara karşılık gelir) kesilir.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Orgazm olamama şikayeti nedeniyle başvuran kadınlarda bazı doktorlar klitorisi dışarıdan saran derinin kısaltılması yani "klitorisin soyulması" şeklinde bir operasyon önermektedirler. Burada amaç klitorisin cinsel ilişki esnasında penisle direkt temasının sağlanmaya çalışılmasıdır.

muhammed eminim bu inceliğin farkında idi. :lol:

Sitelerde Paylaş

Bazı arkadaşlar hadislerin 2000'den fazla bir kısmının bizzat Ayşe annelerinden nakledildiğini bilmiyorlar galiba :)

Bir de Muhammet'in ne kadar iyi bir doktor olduğuna dair,balla ishal tedavisine dair hadisi bilmiyor olmalılar. :)

Neyse belki merak edip öğrenirler.

Sitelerde Paylaş

islamiyeti övüp bitiremeyen AKP li politikacilardan hangisinin ailesinde sünnetli bir bayan var?

Bunlar kadar celiskili insan baska varmi? Huri yine agir konularla yaralara tuz basiyor..helal olsun inkar edilemez konular..

Benim düsünceme göre bir yerde islam kabul edilmis ise tamamen yasanmali. Yarim yamalak degil yani üsttü islam alti laik olmaz..

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
islamiyeti övüp bitiremeyen AKP li politikacilardan hangisinin ailesinde sünnetli bir bayan var?

Bunlar kadar celiskili insan baska varmi? Huri yine agir konularla yaralara tuz basiyor..helal olsun inkar edilemez konular..

Benim düsünceme göre bir yerde islam kabul edilmis ise tamamen yasanmali. Yarim yamalak degil yani üsttü islam alti laik olmaz..

SAYGILAR

abi, bizde kızlara sünnet olayı yok çünkü biz hanefiyiz.

mısırda ise şafi mezhebi yaygın ve şafiye göre bu yerine getirilmesi gereken kuvvetli bir sünnet.

bereket güneydoğumuzda da şafi mezhebi yaygın olmasına rağmen bu uygulama gene de yaygınlaşmamış.

Sitelerde Paylaş

vurgulamak istedigim arkadasın vajina kesme olayını uydurması idi :D o bunu biliodu su bunu biliodu gibi bir iddiam yok. zaten vermiş oldugum linkte gelenek olarak hepsinin kesilmesinden bahsetmiş ki benmi bahsettigim cerrahi olarak ve her kadına uygulanmayan yöntemdi...

hadi anladık müslimlerin işine gelen sekil anlayıp 8-9 luk vurmasına da seni anlayamadım dogrusu murtedd... :blink:

tarihinde recruit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sevgili bağlantı, senin sünnetten yırtışının sebebi hanefi olman.

ebu hanife bunu çok önemsememiş.

ama bunu güçlü sünnet sayan imam şafi yüzünden

mısırdaki evli kadınların yüzde doksansekizinin sünnetli olduğunu unuicefin araştırması ortaya koymuştu.

8 yaşında bir kız kan kaybından ölünce unicef böyle bir araştırma yapıp uluslararası kamuoyunu

bu uygulamayı engellemek için mısıra baskı yapmaya falan çağırmıştı.

ben hep derim:ebu hanife bu şafinin yanında melek gibi bir adammış.

sevgiler...

Sevgili murteddd, ben annemin babamın mezhep diye konuştuklarını bile bilmem. Yani işte müslümanız der geçerler. Ben mezhep diye bir şey olduğunu öğreneli belki iki yıl olmuştur. Neymiş bu mezhep ya, amma karışık işler bunlar. Türkiye de biz aslında sade bir müslümanlık yaşıyorduk, daha doğrusu anne babalarımız öyle idi. Biz ise daha sebesttik tabii. Lafta müslüman işte.

Dediğin gibi iyi ki ebu hanifenin mezhebi benimsenmiş, yoksa işimiz çok zor olurmuş. Mısır daki kız sünnetini aklım almıyor. Koskoca ülke bunu nasıl uygular ya. Aslında düşündükçe erkek sünneti bile bana artık çok korkunç gelmeye başladı. Ne demek insanların bir parçasını doktor bile olmayan insanlar tarafından kestirmek? Ya biz ne zaman adam olacağız?

Başka bir mesajında pagan bir uygulama demişsin. Muhammed zamanından çok önceden beri vardı tabii. Muhammed bir çok gelenek gibi bunuda devam ettirdi anlaşılan. Hadi erkek sünnetine temizlik falan diyorlar. Ama artık tıp adamları bu konuda gerçek ne ise söylemeli. Gerekli mi değil mi? İnsanların bilmeye hakkı var. Kızların sünneti ise hiç bir şekilde açıklanacak gibi değil. Sadece kadınları cinsel anlamda sınırlamak amaçlı yapılan bir uygulama. Tabii o kadının psikolojik olarak ne hale geleceğini düşünen yok. Be andavallılar, o kadın evlat yetiştirecek. O kadın topluma insan kazandıracak. Siz onu nasıl bir eşya gibi görürsünüz? Siz onun nasıl bütün insani haklarını hiçe sayarsınız? Hasta toplum yaratmak isteyen kadınları hiçe sayar. Toplumun sağlığını düşünen ise her iki cinsede değer verir. Ah biz ne yapacağız bu kalın kafalı zihniyetlerle ya.

Sitelerde Paylaş
(...)

Başka bir mesajında pagan bir uygulama demişsin. Muhammed zamanından çok önceden beri vardı tabii. Muhammed bir çok gelenek gibi bunuda devam ettirdi anlaşılan. Hadi erkek sünnetine temizlik falan diyorlar. Ama artık tıp adamları bu konuda gerçek ne ise söylemeli. Gerekli mi değil mi? İnsanların bilmeye hakkı var. Kızların sünneti ise hiç bir şekilde açıklanacak gibi değil. Sadece kadınları cinsel anlamda sınırlamak amaçlı yapılan bir uygulama. Tabii o kadının psikolojik olarak ne hale geleceğini düşünen yok. Be andavallılar, o kadın evlat yetiştirecek. O kadın topluma insan kazandıracak. Siz onu nasıl bir eşya gibi görürsünüz? Siz onun nasıl bütün insani haklarını hiçe sayarsınız? Hasta toplum yaratmak isteyen kadınları hiçe sayar. Toplumun sağlığını düşünen ise her iki cinsede değer verir. Ah biz ne yapacağız bu kalın kafalı zihniyetlerle ya.

valla,bağlantı ne desen haklısın.

bu uygulamanın kadını cinsel anlamda sınırlandırmaktan başka bir anlamı olabileceğini sanmıyorum.

cinsel ilşkiden zevk almayıp bu işi sadece eziyet olarak gören bir insanın

sağlıklı bir evlilik yürütmesi de hiç ama hiç mümkün gözükmüyor.

geçmiş dönemlerde hijyenin önemi ve anastezi bilinmediği düşünülünce

bu uygulamanın her iki cinse de travma yaşatması bile söz konusu olabilir.

saçma sapan bir gelenek ama allahın emri diye maalesef asırlardır uygulanıyor.

sevgiler bağlantı...

Sitelerde Paylaş
bir gün eşin falan boynuzlarsa seni ammaaan altı üstü bir et parçası dersin...ne de olsa ölümlü dünya

beyniyle değil sadece vücudu ıle yapmışsa benim için sorun yok dersin ne de olsa dogal seleksionda dişilerin en güçlüden cocuk yapma eğilimi vardır senden cok daha zeki yakısıklı fizikli bir adamdan cocuk yapmak ıstedıgını soylerse elbette bu doğamızın evrimin gereği der haklı gorursun...dogal olarakta bu yazdıklarıma kızmaz cocuk doğru soyluyor bız bunları soyleyıp duruyoruz zaten dersin :lol:

Bu aldatma işlerinde emin ol müslüman hatunları kimse geçemez.

Şimdi bir de türban modası çıktı ki, keyiflerine değme gitsin..

Tak türbanını, sohbete gittiğini söyle. Koca da mutlu rahat, kadın dindar oldu nasılsa diye her sefer izin verir.

Sohbete gittiği kesin ama ne tür bir sohbet o bakalım, değil mi?

Komşular da şüphelenmez.

Birilerinin imam nikahlı metresi olur ve ondan hamile kalıp kocalarına bir güzel yedirirler..

Bir de bunların evli olmayanları var.

Onlar da babaları ve abileri karışmasın, mahallede dedikodu olmasın diye örtünüp işini yürütenler.

Hele bunların bir de üniversiteli versiyonu var ki, şaşarsın. Oraya hiç girmeyelim..

Her tarafınızdan pislik akıyor, her tarafınızdan..

Hele bu rezilliği ve pisliği senin gibi pişkince savunan kadınları gördükçe, sizin adınıza ben utanıyor ve yerin dibine geçiyorum..

Sitelerde Paylaş
Kuran'da o yok, Islam'da bu yok diyen muslumanlar!...

SIKISINCA Islam tarihi uydurma, hdisler palavra oluveriyor.

Muhammed'in kendisi ne zaman sunnet oldu?

Yok o dogustan sunnetliymis zart zurt diyeceksiniz...

Neyse,

Peki Muhammed'i gectik, 4 halifeden hangisi sunnet olmus?

(Onlar da dogustan sunnetli degil heralde.)

Kuran'da erkekler için de kadınlar için de sünnet olmak diye bir şey yoktur , zaten Hz. Muhammed sünnet olsaydı çelişki olurdu , olmadığı için çelişki yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...