Jump to content

Keşke hanım kızlarımızın hepsi sünnet olsa..

Recommended Posts

Bu resmen insanlık dışı bir şey.

Kadını daha nasıl küçültebilirler merak ediyorum...

Kökeni nereye dayanırsa dayansın bu çok iğrenç bir şey...

Erkekler için de aynı şeyi düşünüyorum..

Bazıları doğar doğmaz sünnet ediliyor belki anlamıyorlar ama çocuk yaşta yapılan sünnetler 'Oğlum artık erkek oldu!'(!) mantığıyla çocuklara normalmiş gibi gösteriliyor.

İlerde bir oğlum olursa sünnet ettirmeyi düşünmüyorum.Büyüdüğü zaman kendi karar vermeli. ((Ki benim oğlum bu saçmalıklara inanmaz adım gibi eminim.))

Resmen vahşet..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

olurmu onlar o zevkten mahrum bırakılamaz hem tek kişilik zevk karsı cinse tad vermez o yüzden sünnete karsıyım beni ettiler ufakken pişman değilim en azından estetik bir güzellige sahip olmustu küçükken çüküme baka baka kendimle gurur duyardım ama onların bayanların estetigi sünnetsiz daha güzel bu güzelliklerini kimse ellerinden alamaz konuyu dogru acalım ayıb ayıb böyle konular tavan arasında yapılır

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...

Sünnet, Kur'ân-ı Kerim'den sonra ikînci ana kaynaktır. Fıkıh usulünde delil olarak kullanılan sünnet, Hz. Peygamber'den geliş şekline göre; söz, fiil veya tasvip (takrir) olmak üzere üçe ayrılır.

1. Kavlî sünnet: Hz. Peygamber'in çeşitli vesilelerle söylemiş olduğu sözlerdir.

2. Fiilî sünnet: Hz. Peygamber'in namaz kılışını ve haccedişini örnek verebiliriz.

3. Takriri sünnet: Hz. Peygamber'in görüp işittiği bir işe karşı çıkmaması ve onu kabul etmesidir. Çünkü Allah'ın Rasûlü bir işin yapıldığını gördüğü veya işittiği halde onu reddetmemiş ve susmuşsa, bu durum onun bu işi tasvip ve kabul ettiği anlamına gelir.

http://www.hz-muhammed.net/site/data...1_21/genel.asp

kadınlar cinsel istek almamak için erkege zevk vermek için ve namussuzluk yapmaması için sünnet ediliyor işte utanc verici bir durum yorumlar bekliyorum :angry:

Sitelerde Paylaş
islamda cidden bu varsa bu dine inanılmaz

İslamda erkeğin sünneti bile yokken kaldıki kadının sünnetinden bahsediyorsunuz.

Açıp kurana bakın bakalım böyle bir durumdan sözediliyormu ?

Sitelerde Paylaş
Doğru haklısın ezberbozan, peki bizde erkekler neden sünnet oluyor?

Ezberden.Aklını değilde nakli referans almış kişiler yüzünden.

Akletse kuranda sünnet diye bir olayın olmadığını görecek.Sonra ona bu peygamberin yapageldiği bir şeydir denecek.Oda düşünecek kuranda olmayan şeyi peygamber yapmış olabilir mi ?Yapmaz diyecek.Ama diyemiyor.Çünkü aklını kullanamıyor.

Sitelerde Paylaş
Ezberden.Aklını değilde nakli referans almış kişiler yüzünden.

Akletse kuranda sünnet diye bir olayın olmadığını görecek.Sonra ona bu peygamberin yapageldiği bir şeydir denecek.Oda düşünecek kuranda olmayan şeyi peygamber yapmış olabilir mi ?Yapmaz diyecek.Ama diyemiyor.Çünkü aklını kullanamıyor.

Siz sünnet olmadınızmı?

Sitelerde Paylaş

Bunun amacı kadının cinsel anlamda aktifliğini olabildigince azaltmak...Çünkü kadın sünneti sırasında kesilen yer kadınların cinsel anlamda en hasssa oldukarı yerdir diye biliyorum(yanılıyorsam düzeltin) Yani kısacası kadını cinsel anlamda bitirerek aldatmanın vb seylerin önünen gecmek vb seyler nedeniyle yapılıyor....

Sitelerde Paylaş
Bunun amacı kadının cinsel anlamda aktifliğini olabildigince azaltmak...Çünkü kadın sünneti sırasında kesilen yer kadınların cinsel anlamda en hasssa oldukarı yerdir diye biliyorum(yanılıyorsam düzeltin) Yani kısacası kadını cinsel anlamda bitirerek aldatmanın vb seylerin önünen gecmek vb seyler nedeniyle yapılıyor....

,

erkek aldatmasın dıye nereyı kesecekler ya :D

Sitelerde Paylaş
erkek aldatmasın dıye nereyı kesecekler ya :D

Orayı karıştırma aman kesiyorlar zaten iyice abartmasınlar sonra... :lol: :lol: :lol: Ben bu kadın sünneti olayını Adana'da yasarken koyu dindar bir ailenin kızlarına bunu uyguladığını biliyorum...Hatta sünnet düğünü vari şeyler bile yapmışlardı...Ben o zaman baya küçük olduğum için kadınlarıda bizim gibi zannediyordum bu yaşanan olay nedeniyle... :blink:

Sitelerde Paylaş
bu çoğumuzun islamda yeri olduğunu bilmediği kadın sünneti meselesi üzerine çok güzel bir başlık.

güncelleyelim...

murtedcim kendini aştıkça aşıyorsun.Bu gidişle ufkun bayağı genişleyecek.

İslamda kadın sünneti varmıymış ?

Sen kaç tane müslüman kadın gördün bu durumda olan ?

Bu gibi vahşetler pakistan,hindistan gibi geri kalmış ülkelerde olurlar haberin yokmu ?

İslamda varmış diyor bir de !

Kuranda varmıymış ?

Sitelerde Paylaş

ezberbozan:

Bu gibi vahşetler pakistan,hindistan gibi geri kalmış ülkelerde olurlar haberin yokmu ?

Orayı karıştırma aman kesiyorlar zaten iyice abartmasınlar sonra... :lol: :lol: :lol:Ben bu kadın sünneti olayını Adana'da yasarken koyu dindar bir ailenin kızlarına bunu uyguladığını biliyorum...Hatta sünnet düğünü vari şeyler bile yapmışlardı...Ben o zaman baya küçük olduğum için kadınlarıda bizim gibi zannediyordum bu yaşanan olay nedeniyle... :blink:
tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
murtedcim kendini aştıkça aşıyorsun.Bu gidişle ufkun bayağı genişleyecek.

İslamda kadın sünneti varmıymış ?

Sen kaç tane müslüman kadın gördün bu durumda olan ?

Kuranda varmıymış ?

hanrfi mezhebine göre kadın sünneti olmazsa olmaz birşey değildir.

gayrı müekked sünnet dengi sayılabilir.

ama imam şafiye göre bu sünnet yerne getirilmelidir.

şafiliğin olduğu yerlerin çoğunda yaygındır kadın sünneti.

mısıra bakabilirsin mesela.

unicefin araştırmaları var ortada.

yüzde doksan sekizi mi ne sünnetli imiş evli kadınların orada.

sizin dünyadan haberiniz yok.

kuranda var mıymış?

hırsızın elini kesin var, çok mu farklı.

allah ve resulüne karşı gelenlerin elini ayağını çapraz kesin var.

bu çok mu farklı?

sevgili bağlantı, senin sünnetten yırtışının sebebi hanefi olman.

ebu hanife bunu çok önemsememiş.

ama bunu güçlü sünnet sayan imam şafi yüzünden

mısırdaki evli kadınların yüzde doksansekizinin sünnetli olduğunu unuicefin araştırması ortaya koymuştu.

8 yaşında bir kız kan kaybından ölünce unicef böyle bir araştırma yapıp uluslararası kamuoyunu

bu uygulamayı engellemek için mısıra baskı yapmaya falan çağırmıştı.

ben hep derim:ebu hanife bu şafinin yanında melek gibi bir adammış.

sevgiler...

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Haha cani arap müslümanlar. Türk müslümanlara lafım yok onlar kendi dinini temiz biliyolar.

sana dami laf düsüyor , kipti hiristiyanlarda kadin sünneti oluyor ,

nasil misirdaki kiptiler hadis uydurdular bu ispantlanmis bir olaydir ,

yok Hz.Ömer kiptilere özel statü vermis hata sahte belgelere de bunu ispatlamaya calistilar ,tarih kitaplarinda yazar bu olay .

bu papaslar hadisde uydurdular , ehli hadisin ve ehli sünnetin fikir babasi ibni külap hiristiyan iken müslüman oldu ve bu hadis modasini cikardi .

kadin sünneti afrikada yaygin bölgesel bir vaka

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...