Jump to content

MUHAMMED TÜRK OLSA İDİ?

Recommended Posts

Allah'i arabadan inen bir sahisa, onun en kiymetli(!) kulunu ise otoparkciya benzetmissiniz.

Sorumun cevabi bu kadar basit mi?

Tanri'yi bir cirpida acikladiniz..Tebrikler! :blink:

Tanrıyı; makamı büyük olan birine benzettim, yazdıgım cümleyi tam anlamadınız sanırım. Birşeye örnek vermek, örnek verilen mevzunun kendisi oldugunu gerektirmez ; ahmetin saç rengini tanımlarken kedinin tüy rengi de örnek gösterilebilir ve bu ahmetin bir kedi oldugu anlamına gelmez. Bilmem anlatabildimmi :)

tarihinde negatifateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kardesim sacma sapan benzetmeler yapip akliniz sira cevap verdiginizi sanmayin..

ALLAH HERSEYE KADIRDIR!! demiyor musunuz?

Bunu diyen Allah elci gondermeden kullarina ulasamiyor muydu?

Yoksa durum muhammedin isine mi geliyordu?

Yok efendim makam arabasiymis ta, kapisini acarlarmista, onune halilar sererlermismis de..

Madem allah herseye kadir, araya bir elci koymasina gerek yok! elcisiyim diyen ise menfaatci uckagitcinin ta kendisidir!

Allah'in makam arabasinin otoparkcisina inanan ise cahilin onde gidenidir!

Sitelerde Paylaş
Kardesim sacma sapan benzetmeler yapip akliniz sira cevap verdiginizi sanmayin..

Yok efendim makam arabasiymis ta, kapisini acarlarmista, onune halilar sererlermismis de..

Madem allah herseye kadir, araya bir elci koymasina gerek yok! elcisiyim diyen ise menfaatci uckagitcinin ta kendisidir!

Niye madem o Yüce Zat'a yaklaşmayı denemiyorsun da kendi seviyene onu indiriyorsun. Ki netice itibariyle zaten o elçileri ve kitaplarıyla zaten dediğinizi gerçekleştrimiştir.

Bu dediğinizin olduğunu düşünürsek herkezin peygamber olması ve netice itibariyle de dünyanın olmaması gerekirdi. Zira "peygamberler tebliğ edecek; kimileri tasdik edecek, kimileri de sizin gibi yalanlayacak". Durum bu kadar basit.

Sitelerde Paylaş

arap yada türk sahtekar sahtekardır size göre allah herşeyi, dünyayı, canlıları, insanları, evreni yaratıyor ama emirlerini yarattığı canlılara ulaştırması için birtane postacı görevlendiriyor ve bunu kendi yarattıklarının ona inanmalarını sağlamak için yapıyor onlara direk olarak sizi ben yarattım lan sefil yaratıklar hepiniz bana itaat edeceksiniz yoksa sizi şöyle yaparım böyle ederim demenin milyon kez daha inandırıcı ve ikna edici olduğunu düşünememiş her nedense. aslında biran için öyle yaptığını bir düşünün ne kadar zalimce geliyor değilmi kulağa sen yarat ondan sonra sana itaat etmediler yada kötülük yaptılar diye yak akla hayale gelmeyecek işkenceler et (üstelik yaptıkları her kötülükten sen sorumlu olduğun halde) nerde kaldı senin yüceliğin ozaman sende en az onlar kadar kötüsün o zaman. eğer bir tanrı olsaydı ne kitaba ne peygambere nede böyle zalimliklere ihtiyaç duyardı sizin tanrınız daha neyin doğru neyin yanlış olduğuna kendi bile karar verememiş 50 tane peygamber 30 tane kitap göndermiş insanların kafalarını karıştırmış hangisi hangisine inanacağını şaşırmış onun bu kararsızlığı yüzünden birbilerini öldürüp katletmişler bunlar hep onun suçu

tarihinde Marine tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Muhammed gibi birisi Türk olamaz. Türklerde peygamber yoktur. Kam(şaman) vardı ve bu kişilerde peygamber değil.

Deva isimli kişi Türk peygamberler olduğunu alıntılamış peki Türk peygamber olduğuna inanıyorsunda neden o peygamberlere inanmıyorsun, neden arap muhammedin peşinden gidiyorsun. Neymiş Türklerin inanış biçimi islama çok benziyormuş, neresi benziyor göster. Türkler kadını köle, hayvan olarak mı görüyordu, ateistleri öldürüyorlarmıydı, cennette göğüsleri yeni tomurcuklanmış çocuklarmı vaad ediyorlardı, inancı olmayanları sonsuz işkenceyle tehdit mi ediyorlardı. Daha birsürü fark var. Sen neye dayanarak Türk inancını islamla bağdaştırıyorsun.

Git dinini yaşa sapık inançlarını Türk inanış biçimiyle karıştırma.

islamiyet sapıklık değildir.ateistler öldürülüyorsa sen neden hala yaşıyorsun? bence bu sizin paranoyanız.cidden acil tedaviye ihtiyacınız var.

Sitelerde Paylaş
Tebrik ediyorum! beni ikna ettiniz! cok bilimsel bir cevap verdiniz..artik bende muslumanim!

Essegi Anlaa Ilahe Illalahh, wa Essegin Eliyle Muhammedin aptugu wa resulu..

Latife tarzında da olsa, bu büyük bir aşamadır. tebrik ederim sizi. Her latifenin altında bir hakikat payı mutlaka vardır.

Yalnız o tekerlemeniz sizin sıfatınızı anlatıyor gibi geldi bana. Ama nihayetibde onu da Allah yarattığı için bir atesite göre o sınıfta kendinizi görmeniz ayrı bir şereftir sizin için.

Sitelerde Paylaş
'Marine' post='60020' date='Mar 27 2008, 12:00 PM']

koçum dünyada allah gözükseydi herkes inanırdı eee nerde kaldı gerçek inananlar.bu yüzden peygamberler göndermiştir.ayrıca ırkı farketmez gerçek ve son peygamber hz Muhammed dir ve buna inanılması gerekir.

Allahin adaletine guvenmiyormusun? Allah, gercek inananlari anlayamazmiydi demek istiyorsun.

Sitelerde Paylaş
islamiyet sapıklık değildir.ateistler öldürülüyorsa sen neden hala yaşıyorsun? bence bu sizin paranoyanız.cidden acil tedaviye ihtiyacınız var.

Sana bir kac sehir ve ilce ismi vereyim. Oralarda allahsiz oldugunu, kahvede yada sokakta arkadasinla konusurken birazcik sesli soyle. Bakalim hangi sekli almis olarak evine donebiliyorsun?

Sitelerde Paylaş
Sana bir kac sehir ve ilce ismi vereyim. Oralarda allahsiz oldugunu, kahvede yada sokakta arkadasinla konusurken birazcik sesli soyle. Bakalim hangi sekli almis olarak evine donebiliyorsun?

ver bakalım şu şehirleri.ben erzurumluyum.erzurum varmı bu şehirlerin içinde.? :o

Sitelerde Paylaş
En azından eve dönme ihtimali var diyorsunuz yani. Bu da iyi. Eve değild eevin önüne tabutta dönmek de var...

Hem yargılama sürecinde haksız tahrik indirimide uygulanır katil için

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
En azından eve dönme ihtimali var diyorsunuz yani. Bu da iyi. Eve değild eevin önüne tabutta dönmek de var...

Hem yargılama sürecinde haksız tahrik indirimide uygulanır katil için

saygılarımla

:lol::lol::lol::lol: e canım size sokakta belli etmeyin ateist olduğunuzu.

Sitelerde Paylaş
:lol::lol::lol::lol: e canım size sokakta belli etmeyin ateist olduğunuzu.
Dert etmeyin ben o ilçe veya şehirlerde yaşamıyorum. Bizim şehrimizde Allah'ın ismi epey anılır sokak ortasında ama düzeysiz bir şekilde. Ananların hepsi de müslüman bir de...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

sorunun cevabını verdim ancak anlamadınız. Allah ın elçiye ihtiyacı yoktur ancak bir elçi olması Allah ın acizliğinden değil makamının yüceliğindendir. Bugün bir cumhurbaşkanı arabadan inerken ona başka birinin kapıyı açması cumhurbaşkanının acizliğindenmidir yoksa makamı büyük oldugundanmıdır? Burda hiçbir saçma benzetme yoktur, buna saçma diyenler; işine gelmeyen ve hiç düşünmeden inkara yönelen kişilerdir. Saygılar.

Sitelerde Paylaş
Hala tutturmus pabucumun peygamberinin uydurdugu zerzavatlari kanit diye gosteriyor.

madem Allah yuzyirmidortbin peygamberin listesini tutmus ve biliyor, neden sadece 28 tane sami irkindan olanlari kuraninda gostermis?

kitap boyutunu küçültmek içindir belkide. düşünsene 28 peygamber anlatılmış 6666 ayet. yüzyirmidörtbin i de olsaydı kuranda herhalde 20 tane deve taşırdı. :) ve her müslümanın evinde olmazdı. sadece 20 devesi olan müslümanın evinde olurdu. hayır yani taşımak için :)

Sitelerde Paylaş
merak ediyorum acaba MUHAMMED TÜRK olsa idi, yada MUHAMMED değilde adı mehmet olsa idi TÜRK bir peygamber gelse idi aranızda ona iman edecek arkadaş olurmuydu?

yada şöyle diyelim MUHAMMED e sırf arap olduğu için iman etmiyorum diyen varmı?

islam dini bir arap peygambere değilde bir türk peygambere gelse idi daha iyi olurdu belkıde ben ona iman ederdım dıyenler varmı merak edıyorum?

ne ıman edecem be o bana ıman etsın

bız turk kürt cerkez paygeberlerının hepsıne karsıyız

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...