Jump to content

Erzurum 2011 Üniversite Kış Oyunlarında Kadın Sporculara Taciz.

Recommended Posts

ERZURUM ÇARŞI PAZAR - MUHAFAZAKÂR DA İNSANDIR AZAR!

post-8670-050921200 1296550499_thumb.jpg

http://www.odatv.com/n.php?n=erzurum-carsi-pazar-muhafazakr-da-insandir-azar-0102111200

Bu da, işi ört-bas etmeye yönelik resmi açıklama:

http://www.htspor.com/olimpiyat/haber/597009-tacizde-2-gozalti

tarihinde Satsuma54 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu spor etkinliği nerede yayınlanır, nasıl izlenebilir? Hiç bir yerde yayınını falan gördüğüm yok. TV'leri karıştırıyorum, hepsi evlendirme programlarıyla dolu. Gazetelerin spor sayfasının bir köşesinde minik haberleri (ve başlık konusundaki haberi) de görmesek, böyle bir etkinliği ruhumuz duymayacak. Ama İzmir de yapılan Universiade'yi hatırlıyorum, her gün dolu dolu izlemiş, bitmesini istememiştik...

Sitelerde Paylaş

Bu spor etkinliği nerede yayınlanır, nasıl izlenebilir? Hiç bir yerde yayınını falan gördüğüm yok. TV'leri karıştırıyorum, hepsi evlendirme programlarıyla dolu. Gazetelerin spor sayfasının bir köşesinde minik haberleri (ve başlık konusundaki haberi) de görmesek, böyle bir etkinliği ruhumuz duymayacak. Ama İzmir de yapılan Universiade'yi hatırlıyorum, her gün dolu dolu izlemiş, bitmesini istememiştik...

TRT kanallarında var. Oraya bak.

tarihinde Yolcu_34 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

TRT kanallarında var. Oraya bak.

TRT kanallarını izlemiyorum, yandaş ve yalama kanallar bende kepek yapıyor. Hele ki bu yandaş ve yalama kanala bir de benim elektrik faturumdan yüzde iki haraç kesiliyorsa, seyretmemem için en esaslı gerekçe oluyor... Varsa başka kanal söyleyin, oradan bakalım...

Sitelerde Paylaş

Bunlar, asparagas haberler. Her türlü söylenti yayılıyor. Bende, olimpiyatlarda görevliyim. Bu olayın, gerçeklik payı yok.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ben bu işin doğruluğuna inanıyorum. Her yerin abazası var, ama Erzurum'un valisi bile abaza. Hal böyleyken iki abazan korumanın yaptığı mı çok görülüyor? Çok görenleri esefle kınıyorum.

Sitelerde Paylaş

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ben bu işin doğruluğuna inanıyorum. Her yerin abazası var, ama Erzurum'un valisi bile abaza. Hal böyleyken iki abazan korumanın yaptığı mı çok görülüyor? Çok görenleri esefle kınıyorum.

Bence saçmalıyorsun.

Erzurum valisi zampara olabilir, çapkınlık yapabilir. Kimseyi zorla tacizmi etmiş?

İşin içinde olan biziz, bizden daha iyi bildiğinizi idda ediyorsunuz. Haa..böyle bir olay olsa gerçekten, burda olduğunu söyleyecek kadar dürüstüz. Sonuçta, her koyun kendi bacağından asılır.

Bu arada, TRT harici hiç bir kanal, olimpiyatları yayınlamıyor. Madem vergi veriyorsun, ara sıra izle bence.

tarihinde Yolcu_34 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://haber.sol.org.tr/spor/universite-oyunlarinda-bir-skandal-daha-haberi-38839

Üniversite Oyunları'nda bir skandal daha!

AKP hükümetinin ehil olmayan yandaşlarına teslim ettiği 2011 Üniversite Oyunları'nda tek sorun teknik aksaklıklar ve organizasyon bozuklukları değil. Üniversite Oyunları'nı halka buluşturmaktan neredeyse imtina eden yetkililer, tarikatların yarışma ve karşılaşmalar sırasında din propagandasına izin veriyor.

post-8670-000934500 1296836884_thumb.jpg

...................................

Bu tebliğcileri gören yabancı sporcuların da hemen Müslüman olası geliyordur; tiplere baksanıza bir!

Sitelerde Paylaş

hepsi araptan farksız. Sen Orta Asya Türk geleneklerini öğren bence.

Araplar Türkçe konusur mu?

Araplar birbirlerine dadaş mı derler?

Araplar cirit oynar mı?

Araplar karakucak güreş yapar mı?

......

Eski Türk geleneklerini öğrenmek isterim.

Batı da büyüdüğüm için öğrenemedim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...