Jump to content

İŞTE İSLAM İŞTE ADALETİ

Recommended Posts

Herakles yazılarınızı başka başlıklarda okuduğum kadarıyla üslubuna dikkat eden bir insansınız? Bende mi orucu bozasınız geldi? Sizde ne gibi bir "abuk subuk" intiba bıraktığımı bilmiyorum. Ama şu tavrınızla sizin Suudi Arabistan hükümetinden farklı olduğunuzu zannetmiyorum. Siz başkalarının düşüncelerine "abuk subuk" yakıştırması yapıyorsunuz, onlar düşüncesini beğenmediklerinin kellesini uçuruyor. İkinizden biri aşırı tepki veriyor o kadar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Herakles yazılarınızı başka başlıklarda okuduğum kadarıyla üslubuna dikkat eden bir insansınız? Bende mi orucu bozasınız geldi? Sizde ne gibi bir "abuk subuk" intiba bıraktığımı bilmiyorum. Ama şu tavrınızla sizin Suudi Arabistan hükümetinden farklı olduğunuzu zannetmiyorum. Siz başkalarının düşüncelerine "abuk subuk" yakıştırması yapıyorsunuz, onlar düşüncesini beğenmediklerinin kellesini uçuruyor. İkinizden biri aşırı tepki veriyor o kadar...

Abartıyorum arada sanırım..

Valla bu müttefik olma stratejik meseleler ve global dünya çok spesifik konular...Bu konulara bakışımız değişik sanıyorum ama seninde hedefinin ve hayalinin daha özgür ve daha gelişmiş Türkiye olduğunu hayal ediyorum..

Konumuza dönersek,

Arabistan'da idam edilecek şahıs şu an büyük bir trajedi yaşıyor ve bu idam gerçekleşmemeli..Bunu engelleyecek girişimleri yapabilir diyorum Türkiye..Ama idam edilmezse ne yaparlar onu da bilmiyorum..

Sitelerde Paylaş
Abartıyorum arada sanırım..

Valla bu müttefik olma stratejik meseleler ve global dünya çok spesifik konular...Bu konulara bakışımız değişik sanıyorum ama seninde hedefinin ve hayalinin daha özgür ve daha gelişmiş Türkiye olduğunu hayal ediyorum..

Konumuza dönersek,

Arabistan'da idam edilecek şahıs şu an büyük bir trajedi yaşıyor ve bu idam gerçekleşmemeli..Bunu engelleyecek girişimleri yapabilir diyorum Türkiye..Ama idam edilmezse ne yaparlar onu da bilmiyorum..

Konudan kopmadık ki konuya dönelim. Suudi arabistandaki adamcağızın durumu bence Lübnana, Afganistana gönderilen askerlerimizinkinden farklı değil. Keşke türkiyede milyon dolarları olan Arap şeyhleriyle restleşebilecek bir siyasi irademiz olsa da bütün bu trajedilerin önüne geçilebilse...

Sitelerde Paylaş
Konudan kopmadık ki konuya dönelim. Suudi arabistandaki adamcağızın durumu bence Lübnana, Afganistana gönderilen askerlerimizinkinden farklı değil. Keşke türkiyede milyon dolarları olan Arap şeyhleriyle restleşebilecek bir siyasi irademiz olsa da bütün bu trajedilerin önüne geçilebilse...

Arap sermayesi dünyanın heryerinde...Konu Arap sermayesi değil..

S.Arabistan'daki tek Türk bu adam değil..Buraya gidenler sanırım oranın yasaları konusunda mutlak uyarılıyorlardır..Uyarılmalılarda..

Bu Türk vatandaşı böyle bir adli faciadan nasıl kurtulur....S.Arabistan'ın bu insanlık dışı yasalarına tüm dünya dur demeli asıl...

Atlarım böyle islama ben...Allah'a Türkiye'de küfretsek ne ceza alırız çok merak ediyorum bu arada...Hapis sanırım..

tarihinde herakles tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu sadece Türke uygulanan bir sorun değil , bırakın allaha küfür etmeyi , kutsal sayılan sınırlar içinde yakalanan birine verilen ceza idamdır.müslüman olmayan bir kişi izin kağıdı olmadan bu sınırlar içinde dolaşamaz.

Malesef öyle :(

Sitelerde Paylaş
Arap sermayesi dünyanın heryerinde...Konu Arap sermayesi değil..

S.Arabistan'daki tek Türk bu adam değil..Buraya gidenler sanırım oranın yasaları konusunda mutlak uyarılıyorlardır..Uyarılmalılarda..

Bu Türk vatandaşı böyle bir adli faciadan nasıl kurtulur....S.Arabistan'ın bu insanlık dışı yasalarına tüm dünya dur demeli asıl...

Atlarım böyle islama ben...Allah'a Türkiye'de küfretsek ne ceza alırız çok merak ediyorum bu arada...Hapis sanırım..

Sitelerde Paylaş

Uluslararası anlaşmalar gereği bir suç işlediğinde veya yaşarken o ülkenin yasalarına tabisin...

İran'a giden her kadın başını kapamak zorundadır..

S.Arabistan'ın yasalarında bunun olmasının engellemenin yolu dünyanın birleşeceği yasalar yapmaktan geçer..Ya da boynumuz bükük bu trajedileri izlemeye devam..

Sitelerde Paylaş

Yargılanma şekli de komedi...

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde berberlik yapan Sabri Boğday, Mısır’lı terzi komşusu ile bilinmeyen bir nedenle tartışmasının ardından, Mısırlı komşusu olay yerine gelen polislere, “Bu adam Allah’a küfür etti” deyince, tutuklanarak cezaevine konuldu. 13 aydır cezaevinde bulunan Boğday, bu süre içerisinde 8 kez duruşmaya çıkarken, iftirayı attığı iddia edilen Mısırlı ise kaçarak ortadan kayboldu. Son duruşmada idam kararı çıkınca temyize başvuran Boğday, birkaç gün önce yanına gelen bir cezaevi personelinin elindeki telefonu uzatarak, “Başını keseceğiz. Ailene telefon açıp vedalaş” demesi üzerine şoka girdi. Ailesini arayan genç adam çok korktuğunu ve yakında idam edileceğini söyleyerek ailesiyle vedalaştı.

Bu ne biçim iş ya..

Sitelerde Paylaş
Amerikan askerleri Arabistan'da aynı suçu işlesin.

Hiçbir şey yapamazlar.

Aynen...

Güçlünün önünde yerlere kadar eğilir bu ahlaksız Saudi Müslüman'ları..

Onların gücü bize yeter.

Ve bizim gibi bu ilkel Arap dinini izleyenlere........

İran bile bizi takmaz..

Kabahat kimde dersiniz.......

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Askeri okulda bir Adanali arkadasimiz vardi,ne zaman kizsa Allahini,dinini sey ederim derdi.Adanalilar arasinda bu sekilde küfür bir nevi töre olmus.

Hani Allah herseye kadirdi,birahinda Allah versin cezasini.

Olmazzzzzz,Allahu Akbar diyerek kelle almazsa olmaz.Ya adam El-illaha küfür ettiyse,yani puta nolcak,getti babasinin kesesinden,

Görülüyorki,bu orta dogu milleti öldürmeye coh hevesli,

Biz Türklerde adam 35,000 kisiyi cocuk yasli demeden öldürüyorda,hala düz adada adami krallar gibi elbebek gül bebek besliyoruz.

Bence müslümanlarin adam öldürme hastaligi Tanridan kaynaklanan birsey deyildir,orta dogu insanlarinin acimasiz kültürünün bir neticesidir.

Gerci ingilterede ,1700 yiilarinda her evde bir sopa asili dururmus duvarda,adamin cani istediginde Alirmis sopayi kadini evire cevire dövermis sonrada ciharmis kadinin üstüne:-))))))) Vay dürzüler vay.

Gerci batililar,bu huylarini cok cabuk birahmalari yaninda ,Orta Dogu insani bu kültürü bir türlü terk edememekte.

Biz Türkler kim seyim hiyar dese Tuzu alip kosuyoruz.

Araplarsa,seyim hiyar deyil,ister karpuz densin,istersede kavun,hicbir yabanci kültüre meyil etmektedirler.400 Türk boyundurugu altinda yasamalarina ragmen ne Türk dilinden nede Türk kültüründen en kücük bir parca almamislardir.

Bu tavir bir yandan,cok iyi olmasi yaninda,diyer yandan cok kötü bir tavirdir.Bu nedenle eski vahsi töreyi hic deyistirmeden Islam su bu ad altinda sürdürmektedirler.

Demek kücük kafanin yüzünden ,büyük kafa gidecektir.

Araplar burdada ters karar veriyor.

Kücük kafayla sövdüyse,kücük kafayi kes.

Sucsuz kafayi neden kesiyonki :-))))))) Ah su müslü gardaslarimiz,hec ahillanmaycahlar.

Ellah,herseye kadirmi?Evetse birahin o versin cezasini.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Arap müslümanları sevmem hiç zaten türklerin bir takımı ülkücülerin kürtlerin akp cilerin öle bir ülke olmak uraşıyor .

Kafası koyun gibi kesilcek sadece.Türk olunca haber yayıldı galiba arabistanda hgergün kelsiyor sırf kitap yüxzündne ccehaleti sarmış onları.

Sitelerde Paylaş
Evvettt

Askeri okulda bir Adanali arkadasimiz vardi,ne zaman kizsa Allahini,dinini sey ederim derdi.Adanalilar arasinda bu sekilde küfür bir nevi töre olmus.

Hani Allah herseye kadirdi,birahinda Allah versin cezasini.

Olmazzzzzz,Allahu Akbar diyerek kelle almazsa olmaz.Ya adam El-illaha küfür ettiyse,yani puta nolcak,getti babasinin kesesinden,

Görülüyorki,bu orta dogu milleti öldürmeye coh hevesli,

Biz Türklerde adam 35,000 kisiyi cocuk yasli demeden öldürüyorda,hala düz adada adami krallar gibi elbebek gül bebek besliyoruz.

Bence müslümanlarin adam öldürme hastaligi Tanridan kaynaklanan birsey deyildir,orta dogu insanlarinin acimasiz kültürünün bir neticesidir.

Gerci ingilterede ,1700 yiilarinda her evde bir sopa asili dururmus duvarda,adamin cani istediginde Alirmis sopayi kadini evire cevire dövermis sonrada ciharmis kadinin üstüne:-))))))) Vay dürzüler vay.

Gerci batililar,bu huylarini cok cabuk birahmalari yaninda ,Orta Dogu insani bu kültürü bir türlü terk edememekte.

Biz Türkler kim seyim hiyar dese Tuzu alip kosuyoruz.

Araplarsa,seyim hiyar deyil,ister karpuz densin,istersede kavun,hicbir yabanci kültüre meyil etmektedirler.400 Türk boyundurugu altinda yasamalarina ragmen ne Türk dilinden nede Türk kültüründen en kücük bir parca almamislardir.

Bu tavir bir yandan,cok iyi olmasi yaninda,diyer yandan cok kötü bir tavirdir.Bu nedenle eski vahsi töreyi hic deyistirmeden Islam su bu ad altinda sürdürmektedirler.

Demek kücük kafanin yüzünden ,büyük kafa gidecektir.

Araplar burdada ters karar veriyor.

Kücük kafayla sövdüyse,kücük kafayi kes.

Sucsuz kafayi neden kesiyonki :-))))))) Ah su müslü gardaslarimiz,hec ahillanmaycahlar.

Ellah,herseye kadirmi?Evetse birahin o versin cezasini.

tolonbeg

ben askerde çavuştum.gece devriye atıp nöbet defterlerini imzalarken nöbet yerinde bitanesi böyle küfrediyordu tuttum buna palaskayla 3 4 tane sardırdım.sonra yere yatırdım bunu dilini tuttum.bıçağımı çıkardım.kopariyimmi lan dedim.amacım koparmak değildi tabi.göz dağı vermekti.ama bi korktu varya rengi bembeyaz.başladı yalvarmaya.ulan dedim bidaha duyarsam harbi koparırım o dilini.aslında palaskayla vurduğuma pişman oldum sonradan ama sonuçta küçük bi ceza verilmeliydi.şimdi bu adama küçük bi ceza verilebilir.mesela 20 değnek filaan.cezasız kalmamalı suçu fakat hafif bi cezza yani.benim yöntem gibi. ;) . bölükte adanalılar beni görünce yollarını değiştiriyolardı :lol: .ben terhis olana kadar bölükteki tüm adanalılar benden dayak yediler..suçları allah a küfretmek.dayak usulüm fazla darp etmeden palaskayla vuruyodum ;)

Sitelerde Paylaş

ya hirsitiyanlar yahudiler dünyayı kan gölüne çeviriyor varsa cesaretiniz onlara yorum yapın ayrıca bizim ülkemizde daha belirli şahıslara değil hakaret etmek haklarında yorum yapamıyoruz hayatıyla ilgili bişey desen hemen yargılanıyorsun tabiki Allaha küfreden cezasını çekecektir

Sitelerde Paylaş
Ne için girişimde bulunacaklar? Adamcağızın idam masraflarını devlet hazinesinden karşılamak için mi? :)

:lol::lol::lol:

ayrıca şuda var.öyle şahitsiz ispatsız iş olmaz.oh ne güzel.ben orda adamla takışacam adam bana kıl iftira atamazmı? atabilir.ve benim kelle gider tabi.şahit ve kanıt şart çünkü bu çok ciddi bi ceza.

Sitelerde Paylaş
:lol::lol::lol:

ayrıca şuda var.öyle şahitsiz ispatsız iş olmaz.oh ne güzel.ben orda adamla takışacam adam bana kıl iftira atamazmı? atabilir.ve benim kelle gider tabi.şahit ve kanıt şart çünkü bu çok ciddi bi ceza.

tamam şahit bulduk diyelim , peki vatandaşın allah denilen sıfata küfür etmesi kafasını kesmeyi gerektirirmi. ?

yoksa tüm arapların kafası kesilmelimi. ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...