Jump to content

Kur'an'da Sübyancılık, Sex Köleliği ve Fuhuş Var mıdır?

Recommended Posts

• İleti 866
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Videonun yapiminda, yazilarin editlenmesinde, müzik ve teknik konularda yardimlarini esirgemeyen sevgili IFeelGood ve Denizbahar'a tesekkürler.

Onlar yardim etmeseydiler video cabuk bitmeyecek ve güzel olmayacakti...

Sitelerde Paylaş

Bir cevab yazayım dedim ama sanıyorum ki önce kavramları açmamız gerekiyor.

Zira aynı kavramlar üzerinde farklı şeyler düşündüğümüzü düşünüyorum.

Sübyancılık nedir? ondan başlayalım. Bana sübyancılığın tanımını yapın.

Sen sübyansın mesela..

Madem tanım istedin.. daha iyi tanımı zor.

Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir video olmuş, Deve Çobanım. Bunu yapmak için kullandığın her uzvuna sağlık. Yalnız... filmde çaktırmadan develerinin bol bol reklamını yapmışsın gibime geldi. Gözümden kaçtı sanma.

Geçenlerde bir meslekdaşımla İslam'da kölelik ve cariyelik konusunu tartışırken, adam, "Ne olmuş yani? Günümüzde de hala kölelik ve cariyelik var, sadece biçim değiştirmiştir, işçiler de köledir, para karşılığı bedenini satan kadınlar da cariyedir," deyince sigortam attı.

"Günümüzde, geçmişteki anlamda kölelik yoktur, emek sömürüsü vardır, çaresiz kalıp bedenini satan kadınlar cariye sayılmazlar, savaşta esir edilen erkekler köle olarak, kadınlar cariye olarak satılamazlar. Kaldı ki İslam köleliğe ve cariyeliğe karşı olsa, köle ve cariye edinmek doğrudan doğruya yasak edilirdi," dediysem de bir türlü anlatamadım.

Senin videonu izletmeyi deneyeceğim o adama. Belki bir yararı olur.

Sitelerde Paylaş

Tabi devenin yani kendimin reklamini yapacagim Asinar abicim.

Videonun sonunda "Kuranda söyle bir ayet yoktur" diye basliyan yazi(ayet) inkarcilar icin yazilmistir.

Kurani yeniden ben yazacagim ve icinde o sekilde ayetler olacak.

Arkadasin biriside videonun tamamini izlemeden sünyanciligin tanimini istemis.Develeri sonuna kadar izlerse taniminin ne oldugunu anlayacagini umuyorum.

Sitelerde Paylaş

17."muhabbet'e dedik ki, ey muhabbet, kadınlara el kaldıran delikanlılıktan nasibini almamıştır. kadınlar sizin tarlanız değildir ki, istediğiniz gibi süresiniz. bir hata yaptıklarında onları ikaz et, hâlâ hatada ısrar ediyorsa, dön bir kendine bak, belki de hata sendedir. mesele hallolmuyorsa, çık bi dolaş. yine çözemezsen, 'hadi bana eyvallah' de. ama vurma. kadına vuran bizden değildir.

ey muhabbet, onlara de ki, dört kadın alıp eve kapamak isteyenler, kendileri gidip üç erkeğin kuması olsunlar. biz size aşkı tavsiye ederiz. ha, onun dışında, kim ne arzu ediyorsa, efendi gibi olmak kaydıyla, onu yaşasın. sizin uçkurunuzla uğraşmak bizim işimiz değildir."

18. "muhabbet'e dedik ki, ey muhabbet, misal ayşe adında bir kız çocuğu olsun, yaşı da altı olsun, sen bu kız çocuğuyla evlenip, dokuz yaşına kadar yıllandırıp, dokuz yaşında da gerdeğe girersen, bizim nazarımızda sapık olursun. sübyancılığı övenlerden olma.

ey muhabbet, kölenin karısına göz koyup, köleni savaşa gönderirsen, arada bizim yerimize ayet icat edip o kadını kendine almanın teorisini yaparsan, lanetimiz üzerine olur. biz ki yumurtaya can verdik, o yumurtalar, hem de haşlanmış vaziyette, bizim sabrımızı sınayanların g**ne girecektir.

onlara de ki, sübyancılardan ve ırz düşmanlarından olmayın. çocukları iğfal edenlerin, nazarımızda at ya***ğı kadar kıymeti yoktur."

Ekşi'de yazılmış Kurban-ı Keriz'den alıntı. Geçen de biri paylaşmıştı bunun tamamını.

tarihinde CunupKenny tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkçe ayet okunuşları bol bol var internette. Ayetleri ekolu ve davudi sesli olarak eklemek güzel olurdu. Onları kullanamıyor muyuz? Yok eğer başkalarının yaptığını kullanmam diyorsanız. translate.google.com daki türkçe seslendirme oldukça yeterli.

Seslendirmeyide yapiyoruz sorun yok ama her videonun ayri bir formati bulunmakta.Yurtsever Ateistler grubu ne karar alirsa ona uyulmakta.Sesli videoya örnek ateistforum tanitim videosunu izlyebilirsin.

Google seslendirmeleri kötü begenilecek bir yani yok.Türkce bozuk ses okundugu program basit.

Sitelerde Paylaş

güzel bir video olmuş..

sonuna söyle bir ayet yok diye yazılanlar şunu anımsattı bana; müslümanlar hep derki madem Kuranı insan yazdı bi benzerini yazın da getirin bakalım derler ama yazınca da gayet yazılıyor işte :)

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kur'an'da sübyancılığı eleştirenler, yeni ergenlerin aşk-meşk ve de seks ilişkilerine ne diyorlar?

Herkesin ergenlik yillarinda hoslandigi, sevdigi, hatta asik oldugu biri ya da birileri mutlaka vardir.

Cinsel birlesme konusu ise, egitim ile kontrol altina alinir.

Eger olgun yasta ve akli basinda insanlar ise bunlar, ucuncuye halt yemek duser.

Kur'an'da sex köleliğinden dem vuranlar, hayat kadınlarının kendi istekleriyle mi hayat kadını olduklarını düşünüyorlar?

Onlarin kokune kibrit suyunu senden once ben dokeyim de,

Kadinlari zorla hayat kadini yapan serefsizlere kufur edersem, bu Kuran'daki seks koleligine de kufur etmeme musaade eder mi?

Sitelerde Paylaş

Kur'an'da sübyancılığı eleştirenler, yeni ergenlerin aşk-meşk ve de seks ilişkilerine ne diyorlar?

Kur'an'da sex köleliğinden dem vuranlar, hayat kadınlarının kendi istekleriyle mi hayat kadını olduklarını düşünüyorlar?

Diyor ki, benim dinimin pisliklerine bakmayın, diğer pisliklere bakın.

Sitelerde Paylaş

Herkesin ergenlik yillarinda hoslandigi, sevdigi, hatta asik oldugu biri ya da birileri mutlaka vardir.

Cinsel birlesme konusu ise, egitim ile kontrol altina alinir.

Eger olgun yasta ve akli basinda insanlar ise bunlar, ucuncuye halt yemek duser.

Aynen, ben de böyle düşünüyorum. 10 yaşındaki kız 50 yaşındaki adama aşık olmuşsa, üçüncüye düğün yemeği düşer.

Onlarin kokune kibrit suyunu senden once ben dokeyim de,

Kadinlari zorla hayat kadini yapan serefsizlere kufur edersem, bu Kuran'daki seks koleligine de kufur etmeme musaade eder mi?

Kur'an'da seks köleliği mi varmış? Ben neden bilmiyorum?

Cariye edinmek, senin hayat görüşüne ve yaşam tarzına saldıran kadının tutsak edip kendini savunmaktır. Daha sonrasında ise ya karşılıklı ya da karşılıksız salınır. Elde tutulanlar, alınıp satılanlar ise sadece cinsellik için kullanılmazlar, evin hanımına yardım için de kullanılırlar. Sadece evin hanımına hizmet için alınsalar bile onlar kadındır en nihayetinde, erkeğe ihtiyaçları olacaktır. Bu erkek ihtiyacını efendisi karşılayabileceği gibi, sevdiği evin kölesi de karşılayabilir. Eğer cariye alacak adam, cariyenin cinselliğinden de faydalanmayı düşünüyorsa, tecavüz olayına girmemek için satın almadan cariyeyle de anlaşıp rızasını alabilir. Savaşlarda esir edinilen cariyeler evli ise, cinselliğine dokunulmaz ancak değilse belki bir tecavüz vakası yaşanabilir. Ancak bu da hayat görüşüne ve yaşam tarzına saldıran bir düşmana yapılan bir misillemedir. Yoksa hiçbir müslüman kendisiyle bir sorunu olmayan bir kadına el süremez.

Sitelerde Paylaş

Kurani okumadigin icin bilmiyorsun arkadasim...Videoyu dogru dürüst izlediginide sanmiyorum.

Sen ve senin gibiler anadan babadan beyinlerine inanc virüsü yerlestirilmis aldatilmis insanlarsiniz.

Kurana inanip onu savunuyorsan icinde neler yazdigini bilmen gerekir...Bilmeden savundugun bir kitap hakkinda "neden bilmiyorum" demekle bilgisizligini aciga vurmaktasin.

Kuranin icindekileri donanimli bir ateiste karsi savunmaya kalkan müslüman rezil olur...Kurani oku ama cok oku, okudukca allahin olmadgini ve sapik insanlarin yazdiklarini anlayacaksin.

Videoyu izlersen inanip savundugun kitapin hangi sartlarla nerede ortaya cikip uyduruldugunu anlayacagini umuyorum...Akli mantigi calisan her insan videoyu izleyince neyin ne oldugunu anlar.Islam dini Anadolu kültürü ile uyusmaz!

Ayetleri bizler uydurmuyoruz...Ayrica "cariye" sex kölesidir bilmiyorsan arastirip ögrenmelisin... Bilgisizce kurani savunmak icin cengaverlik yapmaya calisanlar ancak kendilerini komik duruma düsürürler.

Bizde kuran hakkinda görsel ve yazilim tanitim oldukca boldur...

Istersen sana bir tane daha video izlettirelim.Inandigin olmayan uydurulmus allah bak nasil yemin edip kivranip yalvarip yakarmakta....

Sitelerde Paylaş

Diyor ki, benim dinimin pisliklerine bakmayın, diğer pisliklere bakın.

en yaygın müslüman kıvırmasından biridir ...

ama şunu anlayamazlar,, diğerleri kendilerinin Allah ın dini, Allah ın emri felan gibi bir iddiaları yok ve esas sorun İslam da bu tür pislikler yasallaştırılmış...

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynen, ben de böyle düşünüyorum. 10 yaşındaki kız 50 yaşındaki adama aşık olmuşsa, üçüncüye düğün yemeği düşer.

10 yaşındaki bir çocuk 50 yaşındaki adama aşık falan olamaz. Ancak o sapık tarafından kandırılır.

Kafan basmıyor mu? Sapıklığınıza kılıf aramayın.

Cariye edinmek, senin hayat görüşüne ve yaşam tarzına saldıran kadının tutsak edip kendini savunmaktır. Daha sonrasında ise ya karşılıklı ya da karşılıksız salınır. Elde tutulanlar, alınıp satılanlar ise sadece cinsellik için kullanılmazlar, evin hanımına yardım için de kullanılırlar. Sadece evin hanımına hizmet için alınsalar bile onlar kadındır en nihayetinde, erkeğe ihtiyaçları olacaktır. Bu erkek ihtiyacını efendisi karşılayabileceği gibi, sevdiği evin kölesi de karşılayabilir. Eğer cariye alacak adam, cariyenin cinselliğinden de faydalanmayı düşünüyorsa, tecavüz olayına girmemek için satın almadan cariyeyle de anlaşıp rızasını alabilir. Savaşlarda esir edinilen cariyeler evli ise, cinselliğine dokunulmaz ancak değilse belki bir tecavüz vakası yaşanabilir. Ancak bu da hayat görüşüne ve yaşam tarzına saldıran bir düşmana yapılan bir misillemedir. Yoksa hiçbir müslüman kendisiyle bir sorunu olmayan bir kadına el süremez.

Haberin yoksa aç oku. Yaşam tarzına saldıran kadın ne demek.

Böyle saçmalık mı olur? Git İslam tarihini oku da gör. Kim kime saldırmış. Ayrıca Müslüman köleler ve cariyeler de vardı. Bu ne peki?

Köleliğin olduğunu kabul ediyorsun bu arada. Hani İslamda kölelik yoktu?

İslamı savunmak için yerin dibine girip kendinin dahi hatta küçük çocukların bile inanmayacağı saçmalıkları uyduruyorsun.

Cariyenin cinsel isteğini efendisi karşılıyormuş. İyilik yapıyor bir de...

Peki erkek kölelerin abazalığını neden kadın efendiler, sahibeler karşılamıyor?

Kadının kocasını, kardeşini katlediyorsunuz ondan sonra da soracak mısınız benle sevişir misin diye?

Hayır dese duracak mı o gözü dönmüş herif.

İslam'da bal gibi cariyelik vardı. Cariyeler efendilerinin cinsel fantezilerini yerine getrimekle mükellefti.

Köleler ve cariyeler parayla alınıp satılırlardı. Hukuken Ahırdaki inekten bir farkı yoktu.

Firar ederse efendisinin izniyle öldürülürdü. Efendisinin emrine itaat etmezse dövülürdü.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...