Jump to content

Kur'an'da Sübyancılık, Sex Köleliği ve Fuhuş Var mıdır?

Recommended Posts

• İleti 866
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allah iki kelimeyi bir araya getirip meramını anlatamadığı, anlatmaya çalışırken mevzunun içine ettiği için alimler allahın lafının elini yüzünü düzeltir, makyajlar, insan içine çıkacak görünüme sokarlar, öyle değil mi! :D

Sitelerde Paylaş

Tek hak din olduğu Allah'ın(c.c.) kitabı Kur'an'da da açıkça belirtilen İslam'ın küçük düşürülmesi için, bazı çevrelerce yapılan tahrifat ve karalama kampanyaları vardır. Emelleri kuşkusuz İslam dinimize iftiralar atarak mü'minlerin dinden soğutmaktır. Hatta bu kişiler daha da ileri giderek Kuran'da, Allah'ın mükemmel ve kusursuz kelamında hatalar ve ahlaksızlıklar vardır derler. Şüphesiz ki mü'mine düşen görev böyle durumlarda kafirin sözlerine kulak asmamaktır. Baız alimler kafirlerden etkilenemek için Komut dualarının gönülden okunulmasını tavsiye ederler. Allah'ın kelamı şüpheisz ki acizlikler içindeki insanın anlama limitini aşar. Basit bir insan Allah kitabını gördüğünde onun asıl mesajını anlayamayabilir. Bunlardan kaçınmak için Kuran okuma meselesinde alimlere danışmak lazımdır. Kuran'da derin manalar vardır. Dine vakıf olmayanlar bunları yanlış idrak edebilir. Ayrıca Kuran'daki müteşabih ayetlerin anlamlarını çok az kişi çözebilir. Allah onların kalblerine nur gönderir de mührünü gevşetir. Buna ledûn ilmi denir. Kuran'da başlıkta sayılan ahlaksızlıklar kesinlikle yoktur. Zaten ahlakın ölçütü Allah'ın kitabı olduğuna göre ahlaksızlık olamaz. Beşeri ahlak çoğu zaman şeytanın hizmetindedir.

Bu apaçık bir kitap mıdır değil midir be? Bir karar verin artık. Tomurcuk memeliler kim olur? Memenin tomurcuklanması ergenliğe yeni girmiş kız çocuklarından başka kimde olur? Arabın ergen kızlara olan merakını ve düşkünlüğünü kullanmış ve sömürmüş işte Muhammed hazretleri. Başkasının topraklarını,kızlarını,karılarını,mallarını sırf dinini inkar ediyor diye almak ve buna direnç gösterenleri öldürmekten daha büyük bir ahlaksızlık bilmiyorum ben. Herkes senin inancını kabul etmek zorunda mı be? İnanmıyorsa vergi vereceksin yoksa karını,kızını,malını,toprağını direnirsen de canını! Bu bana çok tanıdık geliyor. Hımmm,kapitalizim gibi... Zengini koru,fakirin ağzına bir parmak bal çal ve fakirini de uyarır verdimse ben verdim neden verdiğimi sorgulama der.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

ben işin dini kısmından çok dünyevi kısmına değinmek istiyorum. herşeyden önce evlilik ya da cinsellik için sabit bir yaşın dayatılmasına karşıyım. bu iş devletin değil doğanın kanunlarına bırakılmalı. cinselliğe ya da evliliğe hazır olduğunu hisseden dişi ya da erkekler evlenebilmeleri için ne ailelerinin ne de devletin izin almak zorunda olmasınlar. devlet ya da aileler sadece insanları bilinçlendirmeye yönelik çalışmalar yürütsünler ve sadece zorla evlendirilen kızları ya da ailelerinden şikayetçi olan kızları koruma altına alsınlar yoksa kendi rızalarıyla evlenmek isteyen kızlara engel olunmasın. aksi halde kocaya kaçma gibi durumlar hem aileleri hem de gençleri zor duruma sokabilir. kaldı ki 18 yaşın altındaki birçok genç flört yaparak bir nevi gayriresmi evlilik hayatı yaşıyor ve cinsel deneyim kazanıyorlar. eğer 18 yaş altındaki bir kişi cinselliğe hazır değilse neden flört gibi durumlarda bu kadar rahat ve esnek davranılıyor?

Sitelerde Paylaş
sabit bir yaşın dayatılmasına karşıyım.

Birileri kız çocuklarını bir yaşında alır götürür, bir dağ başına kapatır, hiç bir insanlık kültürü ile temasına izin vermez.

Ortaya insanlıktan uygarlıktan habersiz hayvanlar türer. Şimdi anladın mı? Dini kısmından bize ne zaten! Biz zaten din saçmalığına karşıyız, insanlık kültürü ve uygarlığını savunuyoruz!

Din diyor alın kız çocuklarını seks kölesi yapın diye!

tarihinde demirefe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kim 1 yaşındaki bir kızı alırki? bir yaşındaki kızın neresiyle seks yapmayı düşünüyorlar? herneyse ben sadece cinsellikten anladığı, flörtü ve her türlü cinsel deneyimi yaşadığı halde yaş sınırı yüzünden evlenilememesine karşıyım. bence böyle şeylerin sübyancılık ya da jigololuk yaftalarıyla yasaklanması birbirlerini sevdikleri ve rıza dahilinde ilişkiye girdikleri halde sırf evlilik olmadığı için zina adı altında cinselliğin yasaklanması gibidir. ben tarafların rızası olduğu taktirde birlikteliklerin yaşanabilmesinden yanayım. 12 yaşındaki genç bir oğlan olgun bir kadınla ya da 12 yaşındaki genç bir kız olgun bir erkekle tıpkı yaşıtlarıyla birlikte olmayı tercih edebildikleri gibi partnerlerini tercih edebilmelidirler. eğer yaşıtlarını tercih edebiliyorlarsa büyükleri de tercih edebilirler demektir. kaldı ki gençlerin kendilerinden büyüklere hayranlık duydukları aşık oldukları da bilinen bir gerçektir.

tarihinde Robin Hood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kim 1 yaşındaki bir kızı alırki? bir yaşındaki kızın neresiyle seks yapmayı düşünüyorlar? herneyse ben sadece cinsellikten anladığı, flörtü ve her türlü cinsel deneyimi yaşadığı halde yaş sınırı yüzünden evlenilememesine karşıyım. bence böyle şeylerin sübyancılık ya da jigololuk yaftalarıyla yasaklanması birbirlerini sevdikleri ve rıza dahilinde ilişkiye girdikleri halde sırf evlilik olmadığı için zina adı altında cinselliğin yasaklanması gibidir. ben tarafların rızası olduğu taktirde birlikteliklerin yaşanabilmesinden yanayım. 12 yaşındaki genç bir oğlan olgun bir kadınla ya da 12 yaşındaki genç bir kız olgun bir erkekle tıpkı yaşıtlarıyla birlikte olmayı tercih edebildikleri gibi partnerlerini tercih edebilmelidirler. eğer yaşıtlarını tercih edebiliyorlarsa büyükleri de tercih edebilirler demektir. kaldı ki gençlerin kendilerinden büyüklere hayranlık duydukları aşık oldukları da bilinen bir gerçektir.

Ne tür bir yetişkin 12 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiye girmek ister ki, sübyancılardan başka. 12 yaşındaki bir çocuk her türlü manipülasyona açıktır, daha doğru dürüst hayatı bile tanımamıştır, ne yeterli bilgi birikimi vardır, ne de yeterli hayat tecrübesi. Bırakında çocuklar eğitimini tamamlayıp, belli bilgi birikimine ve hayat tecrübesine ulaşsın, hem fiziken hem de psikolojik olarak olgunlaşsın. Ne bu ya, senin gibi herifler kızın adet görmesini mi bekliyor üstüne atlamak için.

Sitelerde Paylaş

Sübyancılar bu başlıklara üşüşüp aynı zırvaları tekrarlıyorlar.

Muhtemelen bu herif de daha öncekilerden biridir.

Sitelerde Paylaş

Git ormanında öt Robin! Sen istediğin kadar adetini beklerim diye kendi sübyancılığını kamufle etmeye çalış, yemeyiz. Yaş sınırı koymazsan neler olabileceğini söylüyoruz biz burda herhalde! Senin sübyancılığına deva olmaya çalıştığımız yok! İflah olmazsan yapacağın anca ya sübyanları düşünüp kendini tatmin etmek, ya da yanılıp yenilip harekete geçmen ve yakayı ele vermen. Umarım hiç bir masuma zarar veremeden ömrünü tamamlarsın...

Sitelerde Paylaş

ben işin dini kısmından çok dünyevi kısmına değinmek istiyorum. herşeyden önce evlilik ya da cinsellik için sabit bir yaşın dayatılmasına karşıyım. bu iş devletin değil doğanın kanunlarına bırakılmalı. cinselliğe ya da evliliğe hazır olduğunu hisseden dişi ya da erkekler evlenebilmeleri için ne ailelerinin ne de devletin izin almak zorunda olmasınlar. devlet ya da aileler sadece insanları bilinçlendirmeye yönelik çalışmalar yürütsünler ve sadece zorla evlendirilen kızları ya da ailelerinden şikayetçi olan kızları koruma altına alsınlar yoksa kendi rızalarıyla evlenmek isteyen kızlara engel olunmasın. aksi halde kocaya kaçma gibi durumlar hem aileleri hem de gençleri zor duruma sokabilir. kaldı ki 18 yaşın altındaki birçok genç flört yaparak bir nevi gayriresmi evlilik hayatı yaşıyor ve cinsel deneyim kazanıyorlar. eğer 18 yaş altındaki bir kişi cinselliğe hazır değilse neden flört gibi durumlarda bu kadar rahat ve esnek davranılıyor?

11-12 yaşında bir kız çocuğu nasıl karar verecekmiş evlenmeye anlat bakayım? Sen iyi misin arkadaş? Senin bu zorla evlendirilme olayının anlattığın isteyen istediği yaşta evlensin olayı ile ne ilgisi var? Her flört yapan cinsel ilişkiye mi giriyor? Sen nerde yaşıyorsun be birader? Evlilikle cinselliği,küçük genç bir kızın bir gençle olan masum ilişkisini nasıl olurda bir genç kızın dedesi yaşında bir adamın koynuna girmesi ile bir tutarsın anlamıyorum açıkçası?

Sitelerde Paylaş

Her şeyi çarpıtıyorsunuz. bir ayet yazıp altına kafanıza göre şeyler yazmışsınız. sizin gördüğünüz şeyleri islamdaki ahlaksızlık diyorsunuz diğer müslümanlar niye görmüyor? peygamberimizin evliliklerinin hepsinin sebepleri var. ilk müslümanlığın geliştiği zamanlarda böyle evliliklerin olması garip değil. bunlar sapıklık değil. bazı şeyler de yalan peygamberimizin aişe ile çocukken evlendiği falan... zaten o hadisleri de yine delilsiz kendiniz çürütmüşsüzünz

tarihinde Zeynep_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

11-12 yaşındaki kişiler nasıl kendi yaşıtlarından hoşlanıp partner seçimi yapma iradesine sahip olabiliyorlar ise kendilerinden yaşça büyük kişilerden de hoşlanıp partner seçimi yapabilirler. 11-12 yaşındaki bütün kızlar yaşıtlarıyla değil kendilerinden yaşça çok büyük kişilerle birlikte olsunlar gibi birşey dayatmadığım gibi 11-12 yaşındaki hiçbir kız kendi rızasıyla deliler gibi aşık da olsa kendisinden büyük yaştaki birisiyle birlikte olamaz dayatmasına da karşıyım. ben ne kızların satılmasını savunuyorum ne de sapıklar tarafından tecavüze uğramalarını sadece rızaları var ise istedikleri yaştaki kişilerle birlikte olabilmelerini savunuyorum. bu yüzden bunları savunan herkese suçlu muamelesi yapmaktan vazgeçin.

Sitelerde Paylaş

Her şeyi çarpıtıyorsunuz. bir ayet yazıp altına kafanıza göre şeyler yazmışsınız. sizin gördüğünüz şeyleri islamdaki ahlaksızlık diyorsunuz diğer müslümanlar niye görmüyor? peygamberimizin evliliklerinin hepsinin sebepleri var. ilk müslümanlığın geliştiği zamanlarda böyle evliliklerin olması garip değil. bunlar sapıklık değil. bazı şeyler de yalan peygamberimizin aişe ile çocukken evlendiği falan... zaten o hadisleri de yine delilsiz kendiniz çürütmüşsüzünz

Çarpıtma felan yok. Diğer müslümanların "Sorgulama" gibi bir özelliği yok. O dediğin müslümanlar körü körüne bağlandıkları için ya kıvırırlar yada normal karşılarlar.

Hepsinin sebeplerimi var :D Boşadıkları, evlendikleri oh ne güzel. Azgın tekeniz güzel kandırmış sizi. Al 11 kadın al cariyeleri elden geçir. Sorana Dini yaymak de güzel.

Sübyancılık sapıklık değil yani senin gözünde?

Zinada değildir o halde? Çünki cariyeler ile ilişki serbesttir (evlenmeden) hani zina yoktu?

Delilsiz mi? ahahhaha B):D :D

Sitelerde Paylaş

Çarpıtma felan yok. Diğer müslümanların "Sorgulama" gibi bir özelliği yok. O dediğin müslümanlar körü körüne bağlandıkları için ya kıvırırlar yada normal karşılarlar.

Hepsinin sebeplerimi var :D Boşadıkları, evlendikleri oh ne güzel. Azgın tekeniz güzel kandırmış sizi. Al 11 kadın al cariyeleri elden geçir. Sorana Dini yaymak de güzel.

Sübyancılık sapıklık değil yani senin gözünde?

Zinada değildir o halde? Çünki cariyeler ile ilişki serbesttir (evlenmeden) hani zina yoktu?

Delilsiz mi? ahahhaha B):D :D

boşanır evlenir boşanır tekrar evlenir sana ne? Azgın teke kim? sanki şimdi herkes tek eşli yaşıyor heee... kime ne milletin özel hayatından? soytarılık yapma sübyancılık sapıklık değil diyen mi oldu

Sitelerde Paylaş

boşanır evlenir boşanır tekrar evlenir sana ne? Azgın teke kim? sanki şimdi herkes tek eşli yaşıyor heee... kime ne milletin özel hayatından? soytarılık yapma sübyancılık sapıklık değil diyen mi oldu

O zaman sevgili peygamberin sapık?

Ohhohoo Başkası Zina Yaptığında Asıp, Kesiyor, Cehenneme Atıyorsunuz sonra "kime ne milletin özel hayatından?" Diyorsunuz.

Çok çelişiyorsun yazık sana...

tarihinde Vision tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sizin gördüğünüz şeyleri islamdaki ahlaksızlık diyorsunuz diğer müslümanlar niye görmüyor?

Tebrikler! Bu günün sorusu, büyük ikramiyeyi siz kazandınız. Tam sorulması gereken soru da buydu!

Hemen yanıtını veriyoruz: Yarışma sona ermiştir, şansınızı tekrar deneyiniz. İşte yanıt:

Allahları bu müslümanların gözüne perde indirmiştir. Kalplerini de mühürlemiştir. Onlar çobanın bağırıp durduğu davarlar gibidir. Ne işittiklerini anlar, ne gördüklerini yorumlayabilirler. Anlayacak beyinleri de bulunmamaktadır!

Sitelerde Paylaş

Tebrikler! Bu günün sorusu, büyük ikramiyeyi siz kazandınız. Tam sorulması gereken soru da buydu!

Hemen yanıtını veriyoruz: Yarışma sona ermiştir, şansınızı tekrar deneyiniz. İşte yanıt:

Allahları bu müslümanların gözüne perde indirmiştir. Kalplerini de mühürlemiştir. Onlar çobanın bağırıp durduğu davarlar gibidir. Ne işittiklerini anlar, ne gördüklerini yorumlayabilirler. Anlayacak beyinleri de bulunmamaktadır!

hahaha, aklın sıra cevap verdin demek bu kadar içinize oturdu :D

Sitelerde Paylaş

O zaman sevgili peygamberin sapık?

Ohhohoo Başkası Zina Yaptığında Asıp, Kesiyor, Cehenneme Atıyorsunuz sonra "kime ne milletin özel hayatından?" Diyorsunuz.

Çok çelişiyorsun yazık sana...

peygamberimizin sapık olduğu sizin yalan yanlış yazdığınız şeylere olan inacınızdan kaynaklanıyor

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...