Jump to content

Recommended Posts

Yalancılık mı :)) Değerli dostum ben hayatımda çok fazla forum sitesine girmedim..Bu tür sitelerde neye yalan diyorsunuz onu da keşfedebilmiş değilim..Yalanın göreceli bir kavram olduğunu da sayende öğrendim..

NOT: Değerli dostum ben de ateisttim ama bir yere kadardım...sonrasını anlatırım arzu eden olursa tabi

Komiksin ama kötü bir yalancısın. Bak sana 2 tane yalan göstereyim.

1) Ateist olduğun

2) Aşağıdaki iletinin tamamı

Ayrıca sırf merakımdan dolayı sitenizdeki Kuran'daki çelişkiler'e bir göz attığımda bilimsel hiçbir alt yapıya işaret etmeden sdadece kurandaki "de ki" kelimelerinden hareketle bu kuran'ın insan ürünü olduğunu söylemek siz entellektüel alt yapı sahibi ateist kardeşlerimizin düştüğü komik durumun hiciv sanatıyla eşleşmesidir diyorum.

Ne oldu somut başlıkları önüne koyunca nasıl çalkalayacağını şaşırdın. Kaçma ....

Gel arkadaşım korkma fazla rezil olmazsın, gel zina başlığında kıvırmanı görelim. Orada gülelim biraz, korkma...

Sitelerde Paylaş

Benim kimseye bir zamanlar ateist olduğumu ıspatlamak gibi bir zorunluluğum yok..hele sana hiç ama hiç yok...belki seni üzecek ama maalesef doğruyu söylüyorum.Bir zamnalar benim de Ateist olmamın nedeni çok değerli babamdır. Ama bir süre sonra ayrı düştük...Gerçi o da şimdi Ateistlikten Deistliğe terfi etti yada s,z,in deyişinizle deistliğe geriledi diyebiliriz. İkincisi serdar kardeşimizin yazdığı kurandaki çelişkiler olayı tamamen akademik hiç bir değeri olmayan fiziksel hiçbir kanıtı olmayan sadece okuyanları güldüren , hiçbir kitap okumayan kendisini geliştirmeyen sadece merakından ateist olmak isteyenlere güzel bir makale olmuş diyorum..Üstelik benimle yaptığın tartışmada sadece yalancılıktan sçz etmende güxzel türkçemizi günlük 70 kelimeden öteye kullanamadığının ısrarlı bir dışa vurumudur diyorum...

Sitelerde Paylaş

Seninle konuşmak için 70 kelimeye ihtiyaç yok ki, tekamül edememiş yalancılarla 3 kelime yeter anlaşmak için. Hani "de ki"den başka çelişki bulamamıştık Kuran'da. O kadar biliyorsan gel diyorum, nasıl kaçacağını şaşırıyorsun. Eğer yalancı değilsen gelirsin başlıklara, boyunun ölçüsünü alır, eski ateist kılığında girdiğin bu forumdan münafıkların en rezili marşıyla gidersin.

Sitelerde Paylaş

Ayrıca, zina olayı da umrumda değil kardeşim..Ben inanan bir müslüman olarak defalarca belki zina yaptım...Çnemli olan Zina olayından ne anladığındır kurandaki yazılanlara takılırsan lendini heba etmiş olursun..Gidip gelirsin sadece ama asla ilerleyemezsin..Unutma kuran 1500 yıl önceki insanoğlunun hayat standartlarına hitaben düzenlenmiştir. Onu algılayan mekanizma ise her zaman gelişime açık ve kavramları çerçevesel ifadelerden çıkarıp hayatın bütününe uygulayan bir sistematikle gelişmesi gerekiyor. Zira, herkes benim gibi yaşasaydı ne zina ne de içki kuranda telaffuz bile edilmezdi. Telaffuz edildiki sizler onlarla kısır bir tartışma içersinde kendinizi yoruyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

Ayrıca, zina olayı da umrumda değil kardeşim..Ben inanan bir müslüman olarak defalarca belki zina yaptım...Çnemli olan Zina olayından ne anladığındır kurandaki yazılanlara takılırsan lendini heba etmiş olursun..Gidip gelirsin sadece ama asla ilerleyemezsin..Unutma kuran 1500 yıl önceki insanoğlunun hayat standartlarına hitaben düzenlenmiştir. Onu algılayan mekanizma ise her zaman gelişime açık ve kavramları çerçevesel ifadelerden çıkarıp hayatın bütününe uygulayan bir sistematikle gelişmesi gerekiyor. Zira, herkes benim gibi yaşasaydı ne zina ne de içki kuranda telaffuz bile edilmezdi. Telaffuz edildiki sizler onlarla kısır bir tartışma içersinde kendinizi yoruyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

Zina ister umurunda olsun ister olmasın.

Zina ayetleri kitabı yazanın nasıl hukuk bilmez biri olduğunu gösteriyor. Amacını gerçekleştirecek 2 kuralı yazamayan biri olduğunu gösteriyor.

Bırak kıvırmayı, zina umurunda değilmiş, erken başladın münafıklığa, gel sana zina ayetlerindeki çelişkileri göstereyim, korkma

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=53561&st=0

Sitelerde Paylaş

Üstelik hala yalancılıktan bahsediyorsun..Arkadaşım şuan da elimde güzel bir kadeh şarapla Pyotr İlyiç Çaykovski'yi dinliyor ve yalancılığımla gurur duyduğumu ifade ediyorum.. Bu arada şarap ispanyol şarabıdır..Barcelonadan gelmiş güzel bir hediyedir. Ve diyorum ki hala şuan ki halim ve geçmiş ateistliğimle gurur duyuyorum..çünkü ateistken de boş değildim şimdi de..Ama bıraktığım ateistlik felsefesi sizin gibi insanların eline geçmiş ya ona üzülüyorum..Çünkü ateizm de esasında bir felsefik temele dayanır. Kuran daki zina ayetlerine değil. Yazık..Yazık Yazık !!!!

Sitelerde Paylaş

Üstelik hala yalancılıktan bahsediyorsun..Arkadaşım şuan da elimde güzel bir kadeh şarapla Pyotr İlyiç Çaykovski'yi dinliyor ve yalancılığımla gurur duyduğumu ifade ediyorum.. Bu arada şarap ispanyol şarabıdır..Barcelonadan gelmiş güzel bir hediyedir. Ve diyorum ki hala şuan ki halim ve geçmiş ateistliğimle gurur duyuyorum..çünkü ateistken de boş değildim şimdi de..Ama bıraktığım ateistlik felsefesi sizin gibi insanların eline geçmiş ya ona üzülüyorum..Çünkü ateizm de esasında bir felsefik temele dayanır. Kuran daki zina ayetlerine değil. Yazık..Yazık Yazık !!!!

Sitelerde Paylaş

Niçin yalancısın; iyi oku

Ayrıca sırf merakımdan dolayı sitenizdeki Kuran'daki çelişkiler'e bir göz attığımda bilimsel hiçbir alt yapıya işaret etmeden sadece kurandaki "de ki" kelimelerinden hareketle bu kuran'ın insan ürünü olduğunu söylemek siz entellektüel alt yapı sahibi ateist kardeşlerimizin düştüğü komik durumun hiciv sanatıyla eşleşmesidir diyorum.

Bunu yazdın, sonra daha ilk iletinde ne halt olduğunu belli ettiğin için önüne rastgele 3 konu koydum, şanzımanın kaydı, nasıl kıvıracağını şaşırıyorsun. Kuran'da çelişki yok diyen sendin güzelim.

Bu yaşıma geldim böyle görgüsüzlük görmedim (elinde güzel ispanyol şarabı varmış), ulan halan gülüyorum zavallılığına... Görgüsüz şarabı öveceksen türünü söyleyeceksin hangi ülkeden olduğunu değil. Sana fransa'dan sirke gibi şarap getirtir içirtirim anlarsın hımbıllığını.

Bu görgüsüzlüğün ve kıvırtman üzerine dalga geçmek için bile sana yazmamaya karar verdim. Sabrımı zorlarsan belki son kez yalanlarını yüzüne vurabilirim.

tarihinde koltuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilmen zordur diye şarabın türünü söylemedim..Gerçi gene anlamayacaksn ama Solar Viejo Crianza şarabı olup Tempranilla üzümlerinden elde edilmiştir. Gerçi yine bişiy anlamamışsındır ama İspanyol şarabı diyelim geçelim...Hani nerde bakim seni konu başlıkların..LİNKİNİ AT DA GECEME BİRAZ KEYIF GELSIN GULEYIM...SPORDAN SONRA YORGUNLUĞUM GITSIN....TUM KASLARIM FENA AĞRIYOR...GULUNCE KASLA GEVŞERMİŞ....

Sitelerde Paylaş

Bilmen zordur diye şarabın türünü söylemedim..Gerçi gene anlamayacaksn ama Solar Viejo Crianza şarabı olup Tempranilla üzümlerinden elde edilmiştir. Gerçi yine bişiy anlamamışsındır ama İspanyol şarabı diyelim geçelim...Hani nerde bakim seni konu başlıkların..LİNKİNİ AT DA GECEME BİRAZ KEYIF GELSIN GULEYIM...SPORDAN SONRA YORGUNLUĞUM GITSIN....TUM KASLARIM FENA AĞRIYOR...GULUNCE KASLA GEVŞERMİŞ....

5 euroluk şarap için (sirke mi desem, biz burada salataya bile koymayız :lol: ) fazla kasmışsın görgüsüz

Sitelerde Paylaş
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Henüz mars'a bile gidecek bir teknolojiye sahip bile değilken, Müslümanlara hakaret edecek kadar evrimimizi henüz tamamlayamamışken, dörtlü çekim kuvvetinin sadece teorik yazılarla ile getirildiği, kara maddenin ne olduğunu bırakın keşfetmeyi, ıspatlamak için bile trilyon dolarlar harcayacak kadar teknolojide geriysek, ışık hızına bırakın ulaşmayı yüzde birine bile ulaşamamışken nasıl oluyorda Tanrı'nın (Allah'ın) olmadığından bu kadar emin olabiliyorsuz üstelik sistematik kanıtlar olmadan....Siz daha kara deliklerin forum sitenizde merkezinde acaba ne var? dedikten sonra tekamül seviyemizin ne kadar düşük frekansta olduğunu görünce ( ki ben burda sizi değil insanlığın ne kadar daha aciz bir teknolojiye sahip olduğunu söylemedk istiyorum)gülmekten karnım ağrıdı. Ayrıca sırf merakımdan dolayı sitenizdeki Kuran'daki çelişkiler'e bir göz attığımda bilimsel hiçbir alt yapıya işaret etmeden sdadece kurandaki "de ki" kelimelerinden hareketle bu kuran'ın insan ürünü olduğunu söylemek siz entellektüel alt yapı sahibi ateist kardeşlerimizin düştüğü komik durumun hiciv sanatıyla eşleşmesidir diyorum. Tanrı kavramını henüz anlayamamışken yoktan var etme yada vardan yok etme kavramının fiziksel sofistike alt yapısına insanlık olarak henüz ulaşamışken ancal ilkel canılıların yaptığı gibi evet tanrı vardır yada asla yoktur kuran'da zaten safsatadır tartışmaları maalesef korkunç acı gerçek olarak hala yayılan bir kanser gibi bizi sarmaya devam ediyor ve edecekte !!!

Böyle ucu başı belli olmayan, saçma uzun cümleler kurarak ilgi çekeceğini mi zannediyorsun

Safsata dinin gibi, sen de saçmalamışsın !

Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Bu sahte dinle ilgili gerçek bir hiakyeden filme çevrilmiş bir yapım izlemek isteyen herkesi The Stoning of Soraya M. - Soraya'yı Taşlamak adlı filmi izlemeye davet ediyorum. Ufacık duygu kırıntısı barındıran herkeste ağlama etkisi yaratma garantili.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...