Jump to content

Kitabım "Ateizmi Anlamak" çıktı

Recommended Posts

Yok birde balık yakalamaya çalışırken balina olan ayının hikayesinin anlatıldığı Türlerin kökeni isimli kitap geliyor aklıma.

Böyle düşünmenin sebebi bilimin sorgulamaya, sınanmaya açık olması. Aynı hikayeyi dini mucize olarak lanse etselerdi hiç sorgulamaz hemen inanırdın.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • İleti 182
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 3 months later...

Merhabalar,

Gooleda farklı konularla ilgili yaptığım araştırmalarda, çokça pdf belge indiriyorum takdir edersiniz. Ancak foruma üye olduktan sonra fark ettim ki; indirdiğim pdflerden biri sizin kitabınız. Ve sanıyorum birilerince korsan şeklinde internete dağılmış durumda. Ayrıca yayınevinizi bu konuda önlem almak adına uyarabilirsiniz.

Eğer hesap numaranızı "ndestrelland@gmail.com" adresime bildirirseniz, kitap bedelini tarafınıza ulaştırmak isterim.

Emeğinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Syg

tarihinde estrelland tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gooleda farklı konularla ilgili yaptığım araştırmalarda, çokça pdf belge indiriyorum takdir edersiniz. Ancak foruma üye olduktan sonra fark ettim ki; indirdiğim pdflerden biri sizin kitabınız. Ve sanıyorum birilerince korsan şeklinde internete dağılmış durumda. Ayrıca yayınevinizi bu konuda önlem almak adına uyarabilirsiniz.

Kitabım "Ateizmi Anlamak" Propaganda Yayınlarından e-kitap olarak çıktı:

http://propagandayay...net/ateizm.html

Kitap iTunes ve Smashwords'den de indirilebiliyor:

http://itunes.apple....ook/id535010375

https://www.smashwor...oks/view/170809

Kitabı ücretsiz dağıtıyoruz, fakat isteyen yayınevine kitap için bağışta bulunabiliyor. Toplanan bağışların tümü ateist kampanyalar için kullanılacaktır.

...

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

estrelland,

Kitabı ilk 1 yıl ücretsiz dağıttık, daha sonra ücretli hale getirdik. Ama o dönemde kitap internette o kadar yayılmış durumda ki, ücretli kopyaları kadar ücretsiz kopyalarına da ulaşmak mümkün.

Yayınevi de ben de bu işle uğraşmak istemedik. Zaten kitapla ilgili pek bir maddi beklentimiz olmadığından, mümkün olduğunca okunmasını hedeflediğimizden, ücretsiz kopyalarını ortadan kaldırtmak için uğraşmadık.

Ateist kampanyalara katkıda bulunmak isteyenlerin kitabı ücretli olarak edinmesini tavsiye ediyorum.

Sitelerde Paylaş

bir_akil_insan,

Bu başlığın ilk mesajından yaptığınız alıntıda kitabı ücretsiz dağıttığımızı söylüyor, doğru. Ama bu ilk zamanlar içindi.

İlk 1 yıl kadar kitabı ücretsiz olarak dağıttık. Fakat şu anda artık ücretli.

Ateist kampanyalara, Ateizm Derneğine, vs katkıda bulunmak isteyenlerinizden kitabı ücretli olarak edinmelerini rica ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Emeğe saygı bab'ında, yolu insanlıktan geçenlerle elbet bir zaman diliminde buluşurum.

bir_akil_insan'a ayrıca desteklerinden dolayı :)); size de yanıt ve açıklamalarınız için teşekkür ederim.

syg.

Ödeme yapmak istediğinizi belirtmiştiniz. İlk mesajda da ücretsiz olduğu fakat yayınevine bağışta bulunulabileceği yazıyordu. Ödemenizi bağış şeklinde gerçekleştirebileceğinizi belirtmek için o kısmı alıp kopyalamıştım, ama yanlış mı anlaşıldım ki? RTFM dayatması iyidir, fakat buradaki amacım o değildi.

Sitelerde Paylaş

Yanlış anlaşılma ya da yanlış yönlendirilme olmadı merak etmeyin. Özetle; Evet, kitap ücretsiz dağıtılmış ilk bir yıl (yani bu yayınevi ve yazarın bilgisi dahilindeymiş) fakat temin edenlerden eğer ki dernek, yayınevine bağış yoluyla katkıda bulunmak isteyenler olursa da hayır denmeyecekmiş, ama kimse de zorlanmıyormuş (ilk bir yıl ücretsiz dağıtılan pdf kitabı temin edenler ve telif hakları takibi açısından). Bu durumda eğer ben yukarıdaki yönlendirmeyi talep etti ve yanıtı da bu şekilde aldı isem, kısa süre içinde gereğini yerine getiririm. Arkadaşların da bir şekilde haberi olur.

Size mesajıma açıklık getirilmesi, yanıt verilmesi noktasındaki desteğiniz için (linklere vs. dikkatli bakmamışım, baksaydım ben de görebilirdim -bağış- detayını) teşekkür ettim.

tarihinde estrelland tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Merhaba,

Bendeniz Propaganda Yayınları'nın yürütücüsüyüm, Ateizmi Anlamak kitabının da yayıncısı.

Doğrudur, mantık'ın da dediği gibi, kitap artık çok yayıldı, arasıra kaçak linkleri kaldırmaya çalışıyoruz. Bir yandan da, üzülüyoruz 6Lira'lık bir kitabın dahi bedavaya elde edilmeye çalışılmasına.. Doğrudur ilk bir sene civarında kitabı ücretsiz dağıttık, dileyenlerden bağış kabul edebileceğimizi söyledik. Neredeyse hiç ilgi görmedik. Sitemiz sansürlendi, hosting değiştirdik birkaç defa.

Kitabı bir şekilde elde etmişseniz, bizlere, yazara,yayıncıya destek olmak isterseniz, kitabı yine de satın alabilirsiniz. Hatta, bir yakınınıza arkadaşınıza hediye edebilirsiniz (email adresinize arkadaşınızın adresini girerek check-out'da)

Yayıncıyı pas geçip doğrudan mantık'a da paypal'leyebilirsiniz elbette desteğinizi.

En büyük dileğimiz, kitabın tanıtımına, sosyal medyada, gerçek sosyal hayatta da destek olmanızdır.

İlginize tekrar teşekkürler...

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Merhaba,

Foruma daha önce de üye olmuştum ancak hesabımı unuttum. Tekrar bu hesap ile üye oldum, kitabı okudum gerçekten mükemmel bir kitap olmuş. Bazı yerlerde aynı şeyleri tekrarlaması biraz sıkmış ancak genel anlamda hedefine uygun bir kitap olmuş tebrik ediyorum. Kitabı okumak beni bir ateist yapmadı ancak agnostik ateist diyebilirim sanırım kendime.

Buna karşın her ne kadar şuan için herhangi bir dine inanmasamda, inanmadığım dinlerin kitaplarını okumak istemekteyim. Bununla ilgili forumda araştırma yapmadım ancak güvenilir kuran, incil vb. türkçe mealleri var mıdır? Var ise e kitap versiyonuna ulaşabilir miyim veya yazar olarak tavsiye edebilir misiniz?

Teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Foruma daha önce de üye olmuştum ancak hesabımı unuttum. Tekrar bu hesap ile üye oldum, kitabı okudum gerçekten mükemmel bir kitap olmuş. Bazı yerlerde aynı şeyleri tekrarlaması biraz sıkmış ancak genel anlamda hedefine uygun bir kitap olmuş tebrik ediyorum. Kitabı okumak beni bir ateist yapmadı ancak agnostik ateist diyebilirim sanırım kendime.

Buna karşın her ne kadar şuan için herhangi bir dine inanmasamda, inanmadığım dinlerin kitaplarını okumak istemekteyim. Bununla ilgili forumda araştırma yapmadım ancak güvenilir kuran, incil vb. türkçe mealleri var mıdır? Var ise e kitap versiyonuna ulaşabilir miyim veya yazar olarak tavsiye edebilir misiniz?

Teşekkürler.

İnternetten bir forum doldurup,ücretsiz olarak incil edinebilirsin..

Yakınlarında mutlaka Kuran'ı olan birileri vardır..Onlardan ödünç isteyebilirsin..

Sitelerde Paylaş
  • Jen unpinned this Başlık
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...