Jump to content

Sevan Nişanyan Alkışlanmalıdır

Recommended Posts

• İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sunucu: siz ateistsiniz değil mi?

sevan nişanyan: doğal olarak, aklı başında olan her insan gibi.

helal olsun diyorum. zaten bu adamı severim, nedense kanım kaynar ona. etimolojik sözlüğünden bolca yararlanmışlığım vardır.

Sitelerde Paylaş

ben nasıl saldırmışım Allah aşkına... diyooo :)

maşallah, inşallah, allah aşkına gibi laflar dilimize pelesenk olmuş, çocukluğumuzdan beri ağzmıza yapışmış laflar. bunları bende ara sıra kullanırım. burada sevan nişanyanın allah aşkına tabirini kullanması tiye alınacak bişi değil bence.

Sitelerde Paylaş

İyice saçmalamış..Ateistlikle bilim ve fennin ne alakası var..Fenler, Allahın varlığını gösteriyor..tesadüfü değil..Ateist binlerce fenni bilse asıl marifet olan Allahı tanımadığı için cehl-i mürekkeb içindedir..

Fenler hakikattir..fakat dinsizlik safsatadır..ikisini karıştırmamak lazımdır.

tarihinde İLİMCİK tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Birinde reyting kaygısı var. Ağababaları, yani kanal yöneticileri iyice tembihlemiş, bu adamı konuşturmayacaksın diye.

Diğeri bildiğimiz ateist reyiz. Bir havalar, bir yüksekten görmeler. :)

Yani kısacası si en en i hiç sevmedim, ve sevemeyeceğim. si en en eşittir ayçiçeği. güneş ne tarafa dönerse o da o tarafa döner.

Sitelerde Paylaş

Manyak herif :)

Adamın derdi Yanlış Cumhuriyet kitabı imiş...

Rink hazır.

Hem nahına hem mıhına değil. Etyen i överek hiç değil. Rol mü paylaşıyorsunuz. Diyalog makarasını yüzü aydınlığa dönük insanlar yutmaz. Sen batı de biz aydınlık diyelim.

Senden önce Aziz baba vardı. Sende ses ol sırtımızda taşıyalım. Daha yol var.

Sitelerde Paylaş

Zaten adamı dinleyince, yazdıklarını okuyunca sanki forumdan biri konuşuyormuş hissine kapılıyorsun.

Facebook üzerinden ulaşsak mı foruma davet etmek için? Ben düşündüm gel buyur bir iki bişey yaz demeyi ama mod veya kurucu falan olmadığımdan uygun düşmez dedim. Ne dersiniz?

Sitelerde Paylaş

programcı tip sadece Nişanyanın uslubu üzerinden saldırıp ''şöyle demek daha doğru olmaz mı?'' diyip duruyo kimin neyi nasıl söylediği ile boğuşan bu ülke ne dendiğiyle hiç ilgilenmiyo ,

Yani sunucu diyoki niye direkt sokuyosun önce sevişelim.

Sitelerde Paylaş

valla helal olsun nişanyana.

laik ilerici ulusalcı kanaat önderleri, "sağ elimizde kuran sol elimizde nutuk var" diye milleti kuru sıkı gazlarken, ateizmin namusunu kurtarmak için canını ortaya koyan cesur bir ermeni öncü.

kendisine karşı ön yargım vardı ama şu an kırıldı,tuzbuz oldu. derhal "yanlış cumhuriyet" kitabını bulup okuyacam.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...