Jump to content

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse

Recommended Posts

Sevgili Xseddx

Hadis, Metin ve Ravi (Senet) olarak sahihtir.

Neredeyse tüm muhaddislerin üzerinde ittifak ettiği bir hadistir.

"Aişe ve evlilik yaşı" hadisinin ravisi bilakis Sn Aişedir.

Olay tüm detaylarına kadar bil fiil Sn Aişe'nin dilinden yazılmıştır.

Yani müslümanlığa döndünüz bir huşuyla ama o huşunuzun içindeki peygamberinizin yaptığında ilahi adalet var mı? Çocuğa tecavüz yahu, o zaman yada bu zaman farkeder mi? Çocuk her yerde çocuktur ve bir şekilde o ortama adapte olmaya zorlanıyor, doğum esnasında gelişemediği için acı içinde can veriyor. İlahi yasanda allahın buna neden izin vermiş? İki kelimelik ayetle bitirecek gücümü yoktu? Her tarafı erkek egemen arap adeti kokan bu dinde ne buldunuz Mesudi? Dürüst değilsiniz, islama döner dönmez Atatürk'le uğraşmayada başladınız, ne acaip insansınız siz? Hiç samimi değilsiniz her ne kadar kibar yazsanızda bu samimiyetsizliğinizi dahada iğrenç yapıyor..
Sitelerde Paylaş
  • İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yani müslümanlığa döndünüz bir huşuyla ama o huşunuzun içindeki peygamberinizin yaptığında ilahi adalet var mı? Çocuğa tecavüz yahu, o zaman yada bu zaman farkeder mi? Çocuk her yerde çocuktur ve bir şekilde o ortama adapte olmaya zorlanıyor, doğum esnasında gelişemediği için acı içinde can veriyor. İlahi yasanda allahın buna neden izin vermiş? İki kelimelik ayetle bitirecek gücümü yoktu? Her tarafı erkek egemen arap adeti kokan bu dinde ne buldunuz Mesudi? Dürüst değilsiniz, islama döner dönmez Atatürk'le uğraşmayada başladınız, ne acaip insansınız siz? Hiç samimi değilsiniz her ne kadar kibar yazsanızda bu samimiyetsizliğinizi dahada iğrenç yapıyor..

Sn İnmanah

Sizden önemle istirham ediyorum, ifadelerimi dikkatli okuyunuz.

Gerek Sn Mustafa Kemal beyefendi hakkında, gerekse Sn Aişe'nin yaşı ve çocuk psikolojisi hakkında yazdıklarım çok açık ve net olarak konu içerisinde durmaktadır.

Sn Mustafa Kemal beyefedinin vefat ettiğini ve arkasından konuşmanın ahlaki olmadığını defaat ile beyan ettim.

Hakeza Sn Aişe'nin yaşı ile ilgili şu ifadeleri zikrettim.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=55026entry1050470

Sizden önemle istirham ediyorum, lütfen iletilerimi dikkatli okuyunuz.

Aksi durumda niyetinizin tartışma çıkarmak olacağına kanaat getirmek zorunda kalacağım ve iletilerinizi cevapsız bırakmak zorunda kalacağım.

Esen kalın

Sitelerde Paylaş

Neden peygamberinde o akıl yoktu Mesudi? Neden? Sende varda neden peygamberinde ve de Allah'ında yok o akıl? Çocukların kadınların anası ağlıyor bu din yüzünden sense o allahının akıl edemediğini bu günleri göremediğini görüyor bu dinin pislik olduğunu pekiştiriyorsun. Aklınız nasıl çalışıyor? Olmayan öte hayali bu kadar mı kör eder beyni? Ne bencilsiniz..

Sitelerde Paylaş

Neden peygamberinde o akıl yoktu Mesudi? Neden? Sende varda neden peygamberinde ve de Allah'ında yok o akıl? Çocukların kadınların anası ağlıyor bu din yüzünden sense o allahının akıl edemediğini bu günleri göremediğini görüyor bu dinin pislik olduğunu pekiştiriyorsun. Aklınız nasıl çalışıyor? Olmayan öte hayali bu kadar mı kör eder beyni? Ne bencilsiniz..

Sevgili İnmanah

Izdırabını zı ve haykırışını zı anlayabiliyorum.

Lakin tarih sahnesinde geri gidip geçmişi değiştirme gücüm maalesef yok.

Lakin an itibari ile, bilgi sabır ve anlayış ve doğru uygulamalar ile geleceği şekillendirme olanağımız var.

Ben geçmişe takılıp hakaret ederek, sadece haykırmak yerine, doğru bilgiyi ve doğru uygulamayı insanlara bıkmadan usanmadan anlatma yolunu seçtim.

İzin verin bu engelleri aydınlanmış evrensel bireyler olarak birlikte aşalım.

Birbirimizi Ateist, Teist damgası ile ötelediğimiz, birbirimizle gerçekleştirdiğimiz sanal mücadeleyi bırakıp, hayatta var olan reel sorunlara yönelmediğimiz müddetçe, maalesef ilk ovulasyonunu gerçekleştiren her kız çocuğumuz an itibari ile bir kadın adayıdır.

Sitelerde Paylaş

Karılarını sıraya koyup ihmal etmemesini tembihleyecek kadar duyarlı ama iş çocuklara gelince ''o zamanın şartları'' oluveriyor, iş kendisine gelince ''Benim sınırlarım var'' aşmayın yakarım demesini biliyor, yahudinin balığıyla uğraşacağına az çocuk gelişimi çalışsaymış, diyememiş uzak durun LAN YAKARIM!

Sitelerde Paylaş

inmanah koca allah kız çocukları ile sexse(lan iki s olmuş) izin verecek kadar onları nasıl yarattığını bilir heralde demi? Kızlar erkeklere sex objesi olmak dışında insan mıki koskoca islamı böyle sorgulamaktasın. Bak allah kadının yerini ne güzel tarif etmiş maide 6 da. (5 ile okunması faidelidir)

Ey âmenû olanlar (Allah'a yaşarken ulaşmayı, teslim olmayı dileyenler)! Namaza kalktığınız zaman yüzlerinize ve dirseklerinize kadar ellerinizi yıkayın ve başlarınıza meshedin ve ayaklarınızı da topuklarınıza kadar yıkayın. Eğer cünüp iseniz o taktirde iyice yıkanıp temizlenin (boy abdesti alın). Eğer hasta veya yolcu iseniz veya biriniz tuvaletten gelmişse veya kadınlara dokunmuş (temas etmiş) ise, eğer su bulamazsanız, o zaman temiz bir toprağa teyemmüm edin. Ve de ondan yüzlerinize ve ellerinize mesh edin, (sürün). Allah size güçlük çıkarmak istemez, sizi temizlemek ve sizin üzerinizdeki nimetini tamamlamak ister. Umulur ki böylece siz şükredersiniz.

Bak kime sesleniyor? Tabikide erkeklere. Kadınların namaz kılması, boy abdesti vede abdest alması gerekmez.

Neden, çünkü kadın amenü olan değil abdesti bozan unsurdur. sevinmelisiniz, allah sizi ya hiç var saymasaydı nolurdu halınız. Şükret, şüphesiz çok şükretmekte hayır vardır.

Sevgi saygımla :) ...

tarihinde aliyarasfal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Selam Sevgili Atılan

Haklısınız.

İnançsız arkadaşlarımız, Sn Aişe hanım ile erken yaşta ifa edilen cinsel birlikteliği sıkça eleştirmekteler.

Lakin haklılar Sn Atılan.

Bir Müslüman olarak yanlış olan uygulamalara sadece "bizden" olduğu için sahip çıkmamalıyız.

"Allah aklını kullanmayanların üzerine pisliğini yağdırır" (Yunus suresi 100 numaralı ayet) ifadesi ile yanlış olan uygulamaları, aklını reddederek kabul eden insanları kast etmektedir.

Henüz çocuk yaştaki bir hanım kızımızın, öncelikle fizyolojisi, sonrasında ise psikolojisi henüz cinselliği algılayabilecek ve ifa edebilecek seviyede değildir.

Keza bu cinsellikten sonra çocuk bireyin yaşayacağı travma ve ortaya çıkacak olan trajedi, ciddi bir sosyo / psikolojik sorun olarak karşımızda durmaktadır.

Bizler, akl-i selim bir düşünce ve lisan ile, "Yanlış" olana Ontolojik veya Teolojik sıfatları bakılmaksızın "Yanlış" demediğimiz ve yanlışı terk etmediğimiz sürece, Allah, düşünsel bazda necasetini üzerimize yağdıracaktır diye inanıyor ve düşünüyorum.

Sahiplenmiyorum fakat , Aramızda hiç kimse bu evliliği görmedi.Bizden öncekilerde görmedi.Hadisi rivayet edenlerde görmedi.Kurandada dayanağı yok.

Öte yandan küçük yaşta evlilik meselesini sosyal olarakda ele akmak lazım.Ben kırsalda doğdum ve 14 yaşında evlenmenin çok doğal olduğunu gözümle gördüm.Orada iki meslek vardır, ya ev hanımı,ya çiftçi olur kadınlar.İkiside içiçedir aslında.12 yaşın altında evleneni duymadım çevremde.

Günmüzde ise evlenme yaşı 20 lere çıktı.18 liğe çocuk deniliyor.Aradan sadece 25-30 yıl geçti.Çocukların hayalleri değişti doğal olarak.Okumak, iş yapmak evlenmek.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Xseddx

Hadis, Metin ve Ravi (Senet) olarak sahihtir.

Neredeyse tüm muhaddislerin üzerinde ittifak ettiği bir hadistir.

"Aişe ve evlilik yaşı" hadisinin ravisi bilakis Sn Aişedir.

Olay tüm detaylarına kadar bil fiil Sn Aişe'nin dilinden yazılmıştır.

Peki hz Aişe kendi yaşarken yazdırmışmıdır.Yazdırmışsa buna nasıl emin olabiliriz.
Sitelerde Paylaş

Peki hz Aişe kendi yaşarken yazdırmışmıdır.Yazdırmışsa buna nasıl emin olabiliriz.

HEH ŞU SORULARI KURAN İÇİN SORMAK AKLINA GELMEZ. Kuran kutsal mı diye gram düşünmek bile altına yaptırıyordur. Orda yazan kabak gibi sapık ayetleri kıvırttıkça kıvırtırsın..

Zaten tam bir tebliğci oldun çıktın bir yıl içinde, tam müslüman yobazısın yani. Öte taraf bekle ben geliyorum, allam bu günde sevap punlarımı yükseltirsin diye düşünür AMİN çeker, kafa yastığa gider, veeee mışılda mışıl atılan2..

Sitelerde Paylaş

Bu sapıklar ateist miydi?

Londra'da birkaç ay önce deşifre edilen sübyancı çete üyelerinin resimleri:

paedo_gang_1457231a.jpg

Sapıkların isimleri ve yaşları:

Kabeer Hassan, 24, Abdul Aziz, 41, Abdul Rauf, 43, Mohammed Sajid, 35, Adil Khan, 42, Abdul Qayyum, 43, Mohammed Amin, 44, Qamar Shahzad, 29, Liaquat Shah, 41, and Hamid Safi, 22,

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu sapıklar ateist miydi?

Londra'da birkaç ay önce deşifre edilen sübyancı çete üyelerinin resimleri:

paedo_gang_1457231a.jpg

Sapıkların isimleri ve yaşları:

Kabeer Hassan, 24, Abdul Aziz, 41, Abdul Rauf, 43, Mohammed Sajid, 35, Adil Khan, 42, Abdul Qayyum, 43, Mohammed Amin, 44, Qamar Shahzad, 29, Liaquat Shah, 41, and Hamid Safi, 22,

Sizlerin ismleride ahmet mehmet mustafa ne yapalım şimdi.salih müslümlarmısınız.
Sitelerde Paylaş

Aişe Hanım İslam kurgusunda garip ve haşin bir karakter..Peygamber, genç hanımlarına gittiğinde ya da sırayı şaşırdığında, -senin ilahında hep senin uçkurunla ilgileniyor diyecek kadar cesur, 6 yaşında nikahlandığında bebeklerimle oynuyordum diyecek kadar lafazan biri.. :)

Yani aslında Aişe Hanım ın çok ve genellikle muhalif konuşması, kendisinin değilde başkalarının, peygambere muhalif başkalarıın konuştuğu hissi uyandırıyor..

Sitelerde Paylaş

Çoğunluğu Müslüman olan bu ülkede hırsızlık, cinayet ve tecavüz gibi suçları kim işliyor? %1'lik Ateist kesim mi?

94318752025168467865413.jpg

Bakın Ateist (!) bir amca evlilik programında bakire kız istiyor:

http://www.youtube.com/watch?v=WI71I3L0gZs&feature=youtube_gdata_player

Müslümanlar ise Cennet safası hayaliyle bu dünyada sapıklıklara bulaşmazlar:

41779142474006428981417.jpg

Peygamberinizin uçkur düşkünlüğünün izleri hadislerde:

Câbir (r.a.) anlatıyor: Rasûlullah (asm) bir kadın gördü de kadın hoşuna gitti. Bunun üzerine eşi Zeynebe geldi. Zeyneb o esnada bir deri ovuyordu. Rasûlullah onunla cinsel ihtiyacını giderdi ve bunun üzerine şöyle buyurdu:

Kadın şeytan suretinde gelir, şeytan suretinde gider. Sizden birisi bir kadın görür de hoşuna giderse, eşine varsın (onunla beraber olsun!) Çünkü bu, onun nefsinde uyanan şeyi giderir. (Ahmed b. Hanbel, Musned, Mısır trs., III / 330; Krş. Muslim, Nikâh 9; Ebû Dâvûd, Nikâh 43; Tirmizî, Radâ 9)

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

HEH ŞU SORULARI KURAN İÇİN SORMAK AKLINA GELMEZ. Kuran kutsal mı diye gram düşünmek bile altına yaptırıyordur. Orda yazan kabak gibi sapık ayetleri kıvırttıkça kıvırtırsın..

Zaten tam bir tebliğci oldun çıktın bir yıl içinde, tam müslüman yobazısın yani. Öte taraf bekle ben geliyorum, allam bu günde sevap punlarımı yükseltirsin diye düşünür AMİN çeker, kafa yastığa gider, veeee mışılda mışıl atılan2..

Kuran düşünenler için birçok mucize barındırır.Bu yüzden Allah katından olduğuna şehadet ederim.Anlayamadığım kısımlarda vardır fakat araştırmaktayım. tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çoğunluğu Müslüman olan bu ülkede hırsızlık, cinayet ve tecavüz gibi suçları kim işliyor? %1'lik Ateist kesim mi?

94318752025168467865413.jpg

Bakın Ateist (!) bir amca evlilik programında bakire kız istiyor:

http://www.youtube.com/watch?v=WI71I3L0gZs&feature=youtube_gdata_player

Müslümanlar ise Cennet safası hayaliyle bu dünyada sapıklıklara bulaşmazlar:

41779142474006428981417.jpg

Peygamberinizin uçkur düşkünlüğünün izleri hadislerde:

Câbir (r.a.) anlatıyor: Rasûlullah (asm) bir kadın gördü de kadın hoşuna gitti. Bunun üzerine eşi Zeyneb'e geldi. Zeyneb o esnada bir deri ovuyordu. Rasûlullah onunla cinsel ihtiyacını giderdi ve bunun üzerine şöyle buyurdu:

"Kadın şeytan suretinde gelir, şeytan suretinde gider. Sizden birisi bir kadın görür de hoşuna giderse, eşine varsın (onunla beraber olsun!) Çünkü bu, onun nefsinde uyanan şeyi giderir." (Ahmed b. Hanbel, Musned, Mısır trs., III / 330; Krş. Muslim, Nikâh 9; Ebû Dâvûd, Nikâh 43; Tirmizî, Radâ' 9)

Bu ülkede Kuranı okuyan inanan sayısı %1 bile yok sanırım.
Sitelerde Paylaş

Kuran düşünenler için birçok mucize barındırır.Bu yüzden Allah katından olduğuna şehadet ederim.Anlayamadığım kısımlarda vardır fakat araştırmaktayım.

MUCİZE DEDİĞİN ANDA SENDEN HAYIR GELMEYECEĞİ BELLİ, O MUCİZEYİ BUGÜN GÖRDÜĞÜM O BEBEKLERE YAPSIN YADA ENGEL OLSAYDI O PUTUN. HIRPALAYA HIRPALAYA KATLETMİŞLER MİNİCİK BEDENLERİ SIRF ALEVİ DİYE SİZİN MÜSLÜMANLAR..Dayanılır mı bu acıya?
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...