Jump to content

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse

Recommended Posts

• İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eğer Aişe Hanım, küçük yaşta evlendi ve hemen her konuda peygambere muhalefet eden muhalifler bu konuda hiç ses çıkarmamışlarsa, bütün Arabistan pedofilidir, sübyancıdır..Yok eğer itirazlar mevcutsa, her konuda hadis nakleden dedikoducular(nakilciler) bunları nakletmemişlerse, o zaman hem sübyancı hem yalancıdırlar..

İşin daha tuhaf tarafı, Aişe Hanımın bu yaş mevzuunu üzerine basa basa sıkça dile getirmesidir ki, ilgili dedikoduyu "sübyancı din-i bütünlerin" çıkarmış olması ihtimalini kuvvetlendiriyor..

Bir de işin Kuran boyutu vardır ki, bu Talak süresi 4. ayette ortaya çıkar.Ayetteki "lem yahıdne" kelimesi "adet görmeyen midir yoksa "henüz" adet görmeyen midir? Bu konuda da ulema ikiye bölünmüştür.Eğer "henüz" kelimesini kabul ederseniz adet görmeyen bir "çocuğun" evlenebileceğini de kabul etmiş sayılırsınız.

Diğer taraftan hadisleri bir kenara bırakıp,Kuran temelli bir bakış açısı ile baktığınızda ise, evlenme yaşını, kadın ya da erkek fark etmez, buluğ yaşına eşitleyebilirsiniz. Fakat videolardaki hocaefendin birinin bahsettiği üzere, bir de örf mevzuu vardır.Yani buluğ çağına girmiş biri ile evlendiğinizde toplum sizi yadırgar ya da ayıplarsa bu, örfe uygun değil demektir. Görünüşe göre de Kuran bunu tasvip etmiyor...Neyse bu mevzu uzun..Yıllardır çok su götürüyor ve götürümeye devam edecek gibi duruyor..

Sitelerde Paylaş

Kısacası islama göre kız çocukları ile sex yapılır ve evlilik normaldir. Ayşenin yaşını kurtarya çalışanlar muhammedin kızlarını kurtarmayı unutuyor. 9-10-11 yaşındaki çocuklar sex için uygundur islama göre ve hatta bazı yorumlar bu yaşı dahada aşağılara düşürmekte, evlilik yaşını da 1 yaşına bile indirmekte.

İslam ülkelerindeki uygulamaları incelemek yeterlidir.

Sevgi saygımla...

Tabi isteyen Allahın sözüne, isteyen insanların ne yaptığına bakar.Tercih meselesi, herkeze tercih hakkı Allah tarafından verilmiştir.
Sitelerde Paylaş

Tabi isteyen Allahın sözüne, isteyen insanların ne yaptığına bakar.Tercih meselesi, herkeze tercih hakkı Allah tarafından verilmiştir.

Aman diyeyim dostum amman, allahınızın tercih hakkı verdiğini söylerseniz mazallah çarpılırsınız. Tanrınız muhammed, sübyancılığa(nebe 33), fuhuşa (nur 33) vede tecavüze (cariyeleriniz geçen her ayet) ve dahi enseste (yarı ahzap 50 ve tam lut ve kızları ve musanın anne babası ki tevrata bakınız) icazet veren bir öğretiye sahiptir. Yani tercih dediğiniz dahi onun sözüne uygunluktan öteye geçemez ki buda yukarda saydıklarımın hiç bir sakıncası olmadığını onayladığıdır.

Yani tercih hakkınız çok. Hepside uygun. Sübyancılık serbest, fuhuş serbest, tecavüz serbest, ensest bilem yarı yarıya ve hatta kimi zaman tam serbest. Tercihe ihtiyacınız bile yok. Ne tercih ederseniz edin tanrınız buna kızmaz, ve hatta ödül olarak sunar bile yerine göre. ;)

Sevgi saygımla...

Sitelerde Paylaş

Aman diyeyim dostum amman, allahınızın tercih hakkı verdiğini söylerseniz mazallah çarpılırsınız. Tanrınız muhammed, sübyancılığa(nebe 33), fuhuşa (nur 33) vede tecavüze (cariyeleriniz geçen her ayet) ve dahi enseste (yarı ahzap 50 ve tam lut ve kızları ve musanın anne babası ki tevrata bakınız) icazet veren bir öğretiye sahiptir. Yani tercih dediğiniz dahi onun sözüne uygunluktan öteye geçemez ki buda yukarda saydıklarımın hiç bir sakıncası olmadığını onayladığıdır.

Yani tercih hakkınız çok. Hepside uygun. Sübyancılık serbest, fuhuş serbest, tecavüz serbest, ensest bilem yarı yarıya ve hatta kimi zaman tam serbest. Tercihe ihtiyacınız bile yok. Ne tercih ederseniz edin tanrınız buna kızmaz, ve hatta ödül olarak sunar bile yerine göre. ;)

Sevgi saygımla...

Tercih hakkınızı kullanmışsınız bile, bende kullanıyorum merak etmeyin, ama düşünerek.
Sitelerde Paylaş

Tercih hakkınızı kullanmışsınız bile, bende kullanıyorum merak etmeyin, ama düşünerek.

Dert etme dostum düşünmek konusunda ve tercih konusunda herkesin sizden eksiği veya fazlası yok. :) Mesele gerçeği kabul edip edememekte, o konudada isteyen oturur tartışmak isterse tartışırız. ;)

Sevgi saygımla...

Sitelerde Paylaş

Dert etme dostum düşünmek konusunda ve tercih konusunda herkesin sizden eksiği veya fazlası yok. :) Mesele gerçeği kabul edip edememekte, o konudada isteyen oturur tartışmak isterse tartışırız. ;)

Sevgi saygımla...

Başkalrını bilemem, ben düşünüyorum, terchlerimi düşünerek yapıyorum.Şuan sizinde düşündüğünüz izlenimine kapıldım,

Düşüncelerim düşencelerinize katılmıyor.

tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

koala-bear-is-astonished.jpg

1. Muhammed, Ebu Bekir ve Ömer'in kızlarıyla evlendi.

2. Muhammed, Muaviye'nin (Ali'den sonra gelen halife) kız kardeşi ile evlendi.

3. Osman, Muhammed'in iki kızıyla evlendi.

4. Ali, Muhammed'in kızı ve torunuyla evlendi.

5. Ömer, Muhammed'in kızı Fatıma'yı istedi fakat Muhammed kızını Ali'ye verdi. Ömer 15 sene sonra Fatma'nın kızıyla yani Muhammed'in torunuyla evlendi.

Bknz. 

http://www.sorularlaislamiyet.com/article/15124/peygamberimiz-in-asm-kac-tane-torunu-vardir-hz-fatima-r-anah-disindaki-cocuklarindan-torunlari-oldu-mu.html

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Helal dairesi keyfe kafidir..

Harama girmek gerek yok..

İşi biliyon :) Nasılsa sübyancılık, fuhuş, tecavüz, cariye vesaire size tanrısal hak. Haram yokki bu konuda rahat rahat salla helal haram hikayeni. :lol:

Başına daş yağacak, çünki yıldızları şeytanları taşlamak için yaratmıştır tanrı, kaç çabuk -_-

Sitelerde Paylaş

Başkalrını bilemem, ben düşünüyorum, terchlerimi düşünerek yapıyorum.Şuan sizinde düşündüğünüz izlenimine kapıldım,

Düşüncelerim düşencelerinize katılmıyor.

Evet o kadar düşünüyorsunki sırf allahın olmama ihtimalini bile düşünmemek için müslümanların katlettiği bebeklere çocuklara onlar acı çekmemişlerdir öldürülürken bu sizin algınız diyip ötenin olması için içten içe bencilce yırtınıp duruyorsun. Heeee onlar acı çekmemişlerdir büyük ihtimal, test ediyor atılan2. Sen insan mısın ki? İnsanlığını satmışsın, savunuların artık bir b.k çukuru. Din denen bu ucubede boğul geber. Bekle ebeni göreceksin öldükten sonra. Yaşarken olanlara acılara bu sizin algınız de ama hiç görmediğin yeri yaşamadan var et, pelte beyinli..
Sitelerde Paylaş

Sen kendine bak avukat..

ingilizler rönesanstan önce filan, 13 yaşında evlendirebiliyorlar, acaba eskilerin algısı böyle miymiş,

lakin bu yine de kurtarmaz

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...