Jump to content

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse

Recommended Posts

• İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

-inmanah-

neden böyle oldu evrim bir yerde hatamı etti genler neden böyle insanlar neden böyle yapıyor. lütfen açıkla öğrenmek istiyorum

üfürükçülerden fayda yok geçte olsa anladık hadi evrim yada genler bize neden bunu yaptırdır bizim ne suçumuz vardır bize daha iyisini neden vermedi benim neden milyonlarım yokkk hep sana vermiş putuunnnnnn

Evrimi anlayacak kapasitede değilsin çünkü bir putun var ve o putunla ilişkillendiriyorsun evrimi, ya ne boş beyniniz var ya.. Evrimi put yaptı evrimin ürünü Adams77
Sitelerde Paylaş

-inmanah-

yok bir putum anlıyormusun hadi gülümse yada küçük emrah versiyounu benim hiç putum olmadı abla biliyormusun

aaa -inmanah- olmuyor ama böyle anlamayacak beyinsiz felan ben ne yapacam peki beni ortada bırakma hadi bana evrimden bahset genlerden bahset biz neden evrim geçirdik ne oldu neden kötülük ortaya çıktı evrimden önce ne vardı

Sitelerde Paylaş

-inmanah-

yok bir putum anlıyormusun hadi gülümse yada küçük emrah versiyounu benim hiç putum olmadı abla biliyormusun

aaa -inmanah- olmuyor ama böyle anlamayacak beyinsiz felan ben ne yapacam peki beni ortada bırakma hadi bana evrimden bahset genlerden bahset biz neden evrim geçirdik ne oldu neden kötülük ortaya çıktı evrimden önce ne vardı

Allah ol dedi oldu abılası, tamam mı canımın içisi?

Kardeşimsin Adams77, acıların çocuğu..

29762_386840796255_1660670_n.jpg

Sitelerde Paylaş

evrimin kısaca amacına bir örnek...

canlıların oluşumu ile ilgilenmez çünkü cevap veremez.

evrimin açıkladığı canlılık ile ilgili temel görüş şudur amaç; hayatta kalmak ve neslin devamını sağlamak.

bu amaç doğrultusunda evrimin en önemli adımı olan sudan karaya geçiş anı bu amaçla tamamen farklılık gösterir.

bir balığın amacı doğal olarak hayatta kalmak ve neslinin devamını sağlamak ise, bu balığın karaya çıkıp ölmesindeki amaç nedir?

ekmek arası balık olmaktan başka....

tarihinde Bersann tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

-inmannah-

böyle ol canım iste bana böyle gel geleceksen bırak bu kini nefreti hepimiz evrimin çocuklarıyız hepimiz kardeşiz elbet bulacağız bir evrim daha boynu bükükler garip yetimler olarak

Ne olduuuuu, hoşuna gitti mazlum edebiyatı bakıyom Ah siz yok musunuz siz, her şeyiniz Arabebesk :) Evrimde arabesk yok be canımın içisi..Maleseff :( tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne olduuuuu, hoşuna gitti mazlum edebiyatı bakıyom Ah siz yok musunuz siz, her şeyiniz Arabebesk :) Evrimde arabesk yok be canımın içisi..Maleseff :(

Aynı babanın evlatlarıyız :D kendine pay çıkarma kendini şirin gösterme

baba mesleği arabesk her ne kadar rahmetli olsa da (müslüm baba)

Sitelerde Paylaş

Ezber mi? Durmadan yemin eden bir allahınız var, yüzlerce kere ezber kelimeleri olan bir kitabınız var, yaff ne boşsunuz yaff..

Her gördüğünüz hacıyı sakkalı zannetmeyin

Her konuyu allah kurana bağlamayın sizde aynı o alay ettiğiniz müslümanlar gibi ezberlediklerinizi konuşup duruyorsunuz kendinize hiç bakmiyorsunuz insanların hatalarını tanrıya yuklemeyin yaradanla yaratılan bir olmaz yada kılavuzu karga olanın burnu ....

Bunuda dine baglarsaniz hiç şaşmam siz ap açık ezberden konusuyorsunuz

Sitelerde Paylaş

Böyle sevgi sayımı olur yaaa

Ne bekliyorsunuz anlamıyorummmm. Burası Ateistforum, saygı sevgiyi sırnaşık bir ortamda istediğin şekilde anca din sitelerinde bulursun, burda dininizi eleştiriyoruz burası tebliğ stesi değil, islamın ne pis bir din olduğunu ifşa stesi..
Sitelerde Paylaş

Ne bekliyorsunuz anlamıyorummmm. Burası Ateistforum, saygı sevgiyi sırnaşık bir ortamda istediğin şekilde anca din sitelerinde bulursun, burda dininizi eleştiriyoruz burası tebliğ stesi değil, islamın ne pis bir din olduğunu ifşa stesi..

Ufff ateistforum burası yaa yanlış yeremi geldim neeeee

Sitelerde Paylaş

Her gördüğünüz hacıyı sakkalı zannetmeyin

Her konuyu allah kurana bağlamayın sizde aynı o alay ettiğiniz müslümanlar gibi ezberlediklerinizi konuşup duruyorsunuz kendinize hiç bakmiyorsunuz insanların hatalarını tanrıya yuklemeyin yaradanla yaratılan bir olmaz yada kılavuzu karga olanın burnu ....

Bunuda dine baglarsaniz hiç şaşmam siz ap açık ezberden konusuyorsunuz

Yahu git, putunun en başta ezber bir kitabı var. Utanmada yok sizde..Karganız zaten kuran, ortadoğunun burnu o nedenle b.kta ya..
Sitelerde Paylaş

Yahu git, putunun en başta ezber bir kitabı var. Utanmada yok sizde..Karganız zaten kuran, ortadoğunun burnu o nedenle b.kta ya..

Sizin karganıza gelirsek sayın -inmanah- sizin karganız nerelere eşelemiş durumda sizin durumunuzu alabilirmiyiz

Sitelerde Paylaş

Sizin karganıza gelirsek sayın -inmanah- sizin karganız nerelere eşelemiş durumda sizin durumunuzu alabilirmiyiz

Benim kargam kuş familyasından her hangi bir kuş, onu kılavuzum yapmam ama kılavuzun içeriğinden birisidir..Kılavuzumdada önce sağduyu, akıl, bilim ve sanat vardır..
Sitelerde Paylaş

Benim kargam kuş familyasından her hangi bir kuş, onu kılavuzum yapmam ama kılavuzun içeriğinden birisidir..Kılavuzumdada önce sağduyu, akıl, bilim ve sanat vardır..

Maymuna ne oldu o bizim kankimiz değil mi ? onada bilim sanat versek fena olmaz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...