Jump to content

nihat hatipoğlu

Recommended Posts

beyler meraktan nihat hatipoğlu dinliyodum. Ordaki kadın dinimizin küçük yaştakı kız çocuklarının evlenmesine nasıl bakıyor dedi. Hatipoğlu kızların en az 17 18 19 yaşında evlendirilmesinin doğru olduğunu söyledi. 13 14 yaşlarındaki kızın evlenmesini doğru bulmuyorum dedi. Ve aişenin peygamberle 17 yaşında evlendiği yalanını anlattı. :(

Artık dayanamayack hale geldim :angry: . Bu adam bölüm başına 20.000 tl alıyor yaklaşık. asgari ücretlinin 2 yılda kazandığını bu adam 1 gecede alıyor. Bu şarlatanı tvde görmekten bıktım uyuz oluyorum bu herife sahtekar yalancı nihat.

Bu adamı dinleyen büyük bir kitle var diycek söz bulamıyorum sözün bitiiği yerdeyiz..... :(

Türkiyede doğduğum güne lanet olsun :wacko:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

beyler meraktan nihat hatipoğlu dinliyodum. Ordaki kadın dinimizin küçük yaştakı kız çocuklarının evlenmesine nasıl bakıyor dedi. Hatipoğlu kızların en az 17 18 19 yaşında evlendirilmesinin doğru olduğunu söyledi. 13 14 yaşlarındaki kızın evlenmesini doğru bulmuyorum dedi. Ve aişenin peygamberle 17 yaşında evlendiği yalanını anlattı. :(

Artık dayanamayack hale geldim :angry: . Bu adam bölüm başına 20.000 tl alıyor yaklaşık. asgari ücretlinin 2 yılda kazandığını bu adam 1 gecede alıyor. Bu şarlatanı tvde görmekten bıktım uyuz oluyorum bu herife sahtekar yalancı nihat.

Bu adamı dinleyen büyük bir kitle var diycek söz bulamıyorum sözün bitiiği yerdeyiz..... :(

Türkiyede doğduğum güne lanet olsun :wacko:

üzülmene gerek yok. dini yalan yanlış anlatıyor... diğerleri de dinleyip inanıyor... din değişiyor böylece...belkide böyle böyle revize olur düzelir ? kimbilir ki ?

Sitelerde Paylaş

Dine ilahi inanış olarak bakılırsa yaşamdan ayrı tutulursa olacağı bu. Ne paralar dönüyor Allah'ın adıyla. Ha Nihat ha edip ikiside hepside Allah'ı put yapıp anlatıyor. O kötü bu temiz nedemek.

Sitelerde Paylaş

Pop star yada evlenme rpogramlarını sunanlar yada diğer şow programlarını sunanların kaç para aldığını da araştırdın mı? Eften püften dizilerin oyuncuları 100 lerce milyar para alırken, sadece İslami konularda halka sevgi mesajı veren bir insanın aldığı 20 milyar mı gözünüze geliyor. Nihat hatiboğl une diyor, sevgiden başka ne söylüyor. Amaç nefret tohumları eken programalrsa, dünya şuan kaos yumağı ve heryerde savaş var. İnsanlar şiddet ve nefrete sürüklenirken, duyarlı mesaj verenleri de baltalamak, ancak sizin gibilere yakışır.

Sitelerde Paylaş

Pop star yada evlenme rpogramlarını sunanlar yada diğer şow programlarını sunanların kaç para aldığını da araştırdın mı? Eften püften dizilerin oyuncuları 100 lerce milyar para alırken, sadece İslami konularda halka sevgi mesajı veren bir insanın aldığı 20 milyar mı gözünüze geliyor. Nihat hatiboğl une diyor, sevgiden başka ne söylüyor. Amaç nefret tohumları eken programalrsa, dünya şuan kaos yumağı ve heryerde savaş var. İnsanlar şiddet ve nefrete sürüklenirken, duyarlı mesaj verenleri de baltalamak, ancak sizin gibilere yakışır.

ulan diycek laf bulamıyom harbiden trolsün benim yazdıklarımdan bunumu anladın :lol: adam yalan söylüyor allaha muhammede iftiralar atıyor 20 milyarı cebe atıyor ne sevgisinden bahseıyon sen aişe muhammed meselesinde bile yalan söyluyo herıf :angry:

Sitelerde Paylaş

Sayın Xersan

Sana Nihat Hatipoğlu samimi geliyormu. Kuranı hadisi çarpıtmıyormu.

Müslümanlar içinde bana en samimi Osama Bin Laden gelmiştir.

Sitelerde Paylaş

Bu adam bölüm başına 20.000 tl alıyor yaklaşık. asgari ücretlinin 2 yılda kazandığını bu adam 1 gecede alıyor.

Akp nin iktidara geldiği ilk günden beri dindar kesim -din üzerinden satış yapan kesim- altın çağını yaşıyor zaten.

Şimdi en rahat meslek islam alimliği. Çık bir yerlerde, osruğun tonnuna göre abdestin bozulma dereceleri üzerine bir konuşma sun, tamam senden alimi yok, zenginsin artık.

Sözüm ona bu g.t herifler herkesin eşit olduğuna filan inanır, yalan. Kapitalizmin sunduğu ayrıcalıkların tadını doyasıya çıkarır, yerde can çekişen birini görse bir bardak su vermez de ''meraklanma sen de karşılığını cennette alacaksın'' der avutmaya çalışır.

Bu adam masumane hafif ihtiyar suratıyla, boşluğa memlül melül bakarak huzurluca vaaz verirken maskesinin altında daha çok kazanma hırsı ve cenneteki hurilerin vajinaları ile boğulmuş sapkın, hayvansı, nefret dolu, aç ve korkak bir orsp. çocuğu sakladığını gayet bariz belli ediyor aslında. Görebilene

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben bir ara kanal ararken Hatipoğlu çıktı. Bir an ne diyor diye duraksadım, kanal değiştirmedim. Cinlerden bahsediyordu ve "cinler" demiyor, "üç harfliler"!!! diyordu!

Adının önünde prof. ünvanı taşıyan bir kişinin böyle bir laf etmesi utanç verici! Cahil halk cinlere inanır da adını anmaktan korkar, adını anarsak gelirler diye korkudan üç harfli derler.

Bu ülkenin prof. u böyle ise halkı nasıl olur, bu halktan bir cacık olur mu, hiç bilemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Ben bir ara kanal ararken Hatipoğlu çıktı. Bir an ne diyor diye duraksadım, kanal değiştirmedim. Cinlerden bahsediyordu ve "cinler" demiyor, "üç harfliler"!!! diyordu!

Adının önünde prof. ünvanı taşıyan bir kişinin böyle bir laf etmesi utanç verici! Cahil halk cinlere inanır da adını anmaktan korkar, adını anarsak gelirler diye korkudan üç harfli derler.

Bu ülkenin prof. u böyle ise halkı nasıl olur, bu halktan bir cacık olur mu, hiç bilemiyorum.

Bu soytarı özellikle 3 harfliler demektedir. Cin derse, halk da ondan cesaret alıp en azından bu konudaki korkularını yenebilirler. 3 harfliler diyerek halkın korkularını desteklemekte ve korkan halkın kendisine sığınmasını sağlamaktadır. Yani yediği ekmeği garantiye almaktadır.

Sitelerde Paylaş

ulan diycek laf bulamıyom harbiden trolsün benim yazdıklarımdan bunumu anladın :lol: adam yalan söylüyor allaha muhammede iftiralar atıyor 20 milyarı cebe atıyor ne sevgisinden bahseıyon sen aişe muhammed meselesinde bile yalan söyluyo herıf :angry:

Kime göre yalan, lanlı lunlu konuşmayı bırakıp adam gibi konuş?

Sitelerde Paylaş

Sayın Xersan

Sana Nihat Hatipoğlu samimi geliyormu. Kuranı hadisi çarpıtmıyormu.

Müslümanlar içinde bana en samimi Osama Bin Laden gelmiştir.

Bana göre olan size göre olmayacağı için sorunuza vereceğim yanıtın ne önemi var? Ladin sana göre idöldür benim için çok farklı bir kategoridedir. Bu tamamen algı meselesi.

Çarpıtılan konular var ise onu yazar ve cevap verirsiniz. Aldığı maaş ile asgari ücret draması, zaten başlığın amacını ortaya koyuyor.

Sitelerde Paylaş

Bu soytarı özellikle 3 harfliler demektedir.

Zaten din nedir? Korku ticareti... İnsanlar iyi ki bir ölecekler yani, ne var tırsacak ölmekten, tüm canlılar habire ölüyor. Bir ölecez diye yani bu kadar yamulunur, bu kadar kendini sömürtülür mü ya? Mertçe yat, öl! Ne din tüccarlarına yamulurlar anlamam!

Yani bu din var ya, insanların sadece akıllarını değil, kişiliklerini, erdemlerini, ahlaklarını da yok ediyor.

Sitelerde Paylaş

Yani bu din var ya, insanların sadece akıllarını değil, kişiliklerini, erdemlerini, ahlaklarını da yok ediyor.

Nitekim sadece akıllarını yoketseydi, bizler de (ateistler) islamı destekler heryerler yayılmasını sağlardık.Böylece körler ülkesinde tek gözlüler, hatta iki gözlüler olarak krallar gibi yaşardık.

Sitelerde Paylaş

Bu ülkede islam dininin gerçekte ne olduğunu söyleyen bir cüppeli vardı, onu da içeri aldıklarından sonra çıkınca herif cemaat konusunda konuşma orucuna girdi! Bir gerçek islamı söyleyen vardı, onun da bir yanını budadılar.

Ülkede fikir ve inanç özgürlüğü diye bir şey bırakmadılar. Suudi Arabistan, İran olsa adı belli olur. Ülkenin düşürüldüğü durum bir yüz karası. Tarihe geçecek bir utanç.

Geçenlerde bir gazeteci "gelecekte insanlar bu karanlık dönemde ben ne yaptım" diye vicdanını sorgulayacak. "Bu karanlık, utanç döneminde yaşarken ben bir şeylere karşı çıktım mı diyecekler" diye konuşuyordu. Hak verdim adama. Özgürlüğünü, sağlığını, canını verenler oldu bu din faşizmine karşı çıkmak için. Bu kara leke ülke tarihinden asla çıkmayacak...

Sitelerde Paylaş

Akp nin iktidara geldiği ilk günden beri dindar kesim -din üzerinden satış yapan kesim- altın çağını yaşıyor zaten.

Şimdi en rahat meslek islam alimliği. Çık bir yerlerde, osruğun tonnuna göre abdestin bozulma dereceleri üzerine bir konuşma sun, tamam senden alimi yok, zenginsin artık.

Sözüm ona bu g.t herifler herkesin eşit olduğuna filan inanır, yalan. Kapitalizmin sunduğu ayrıcalıkların tadını doyasıya çıkarır, yerde can çekişen birini görse bir bardak su vermez de ''meraklanma sen de karşılığını cennette alacaksın'' der avutmaya çalışır.

Bu adam masumane hafif ihtiyar suratıyla, boşluğa memlül melül bakarak huzurluca vaaz verirken maskesinin altında daha çok kazanma hırsı ve cenneteki hurilerin vajinaları ile boğulmuş sapkın, hayvansı, nefret dolu, aç ve korkak bir orsp. çocuğu sakladığını gayet bariz belli ediyor aslında. Görebilene

:lol: :lol: :lol: yüzüne diyceksin aslında o soytarının bu lafları

Sitelerde Paylaş

Zaten din nedir? Korku ticareti... İnsanlar iyi ki bir ölecekler yani, ne var tırsacak ölmekten, tüm canlılar habire ölüyor. Bir ölecez diye yani bu kadar yamulunur, bu kadar kendini sömürtülür mü ya? Mertçe yat, öl! Ne din tüccarlarına yamulurlar anlamam!

İnsan çıkarcı bir varlıktır. Sorun din değil sorun insanların çıkarcı olması. İnsan çıkar söz konusu oldumu herşeyi yapar.

Cennete çıkardır. İnsanlar cennete hurilerle seks yapmak için herşeyi yapıyorlar. Canlı bomba bile oluyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...