Jump to content

TÜRK MİLLETİ ZEKİMİDİR?

Recommended Posts

Çoğunluk :

Aklını başka yere harcıyor işe yaramaz ediyor..

Kısmen :

Aklı yetiyor ama gücü yetmiyor..

Azınlık:

Akıllı ama sadece akıllı onu değerlendirip daha ileriyi düşünmüyor.( İmam yapılıyor ya işte ?)

Milyarda bir vatandaşımız :

Çok zeki oluyor. (Bu da fazla uğramaz kapılır yabancı ülkeler tarafından)

değer verilmediği için---belki de dinden kaçmak için ???

Sitelerde Paylaş
  • İleti 177
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hiç zannetmiyorum.....

islamla bu derece bütünleşmiş birisi asla ama asla kalkıp da diyanetle uğraşmaz....bilakis destek verir.

Zavallı olan bazen kim diye düşünüyorum? Sen misin seninle konuşan mı?

Sitelerde Paylaş

Zavallı olan bazen kim diye düşünüyorum? Sen misin seninle konuşan mı?

konuştuklarımı anlamıyorsan sen zavallısın

ben anlatamıyorsam gene sen zavallısın --ben beceriksizim----aydınlanamıyorsun..mahrum kalıyorsun

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biliyordum....O his geldi zaten.. Sezdim..

aydınlanacan - görecen gerçekleri elbet bi gün...herkes hemde....amaaaaaaa.......

1- ya ben fıtık olacam o süre içinde ..

2- ölecem göremeyecem güzel ülkemin güzel insanlarının aklını başına aldığını.

Sitelerde Paylaş

aydınlanacan - görecen gerçekleri elbet bi gün...herkes hemde....amaaaaaaa.......

1- ya ben fıtık olacam o süre içinde ..

2- ölecem göremeyecem güzel ülkemin güzel insanlarının aklını başına aldığını.

3- Ya da böyle geldi böyle gidecek

Bana neyse bu şık daha gerçekmiş gibi geliyor ve ürkütüyor..

Sitelerde Paylaş

Her hal ve koşulda hayatta kalabilen bir millet zekidir. Dindarlık aptallığın göstergesi değildir.

Bu foruma yazan Müslümanlara bakın, İslam bize cennet veriyor, ateizm ne veriyor diye pazarlığa girişiyorlar. Cennetin üstüne çıkacak bir teklif ile karşılaşırlarsa değerlendirecekler yani. Bu körü körüne inanç değil, basbayağı bir anlaşma. Cüppeli'yi dinlediğimde fark ettim bunu. Bunlar Allah'a iyi insan olma sözü vermemişler. İnanç ve ibadet karşılığı bir anlaşma yapmışlar.

Türkler sürekli olarak anlaşmadaki boşlukları yakalayıp aralardan akmaya çalışıyorlar. Kadınları fıstık gibi süslenip, dar kıyafetler giyiyor. Kafaya bezi bağladılar mı tamam, tesettür konulu anlaşma hükmünü yerine getirdik diye yandan kaçıyorlar. Ya da içki içmiyor ama esrar içiyorlar. Ottur günahı yoktur deyip emniyet şeridinden gazlıyorlar. Müzik açıkça yasak. Ama dinliyorlar. Ezan okunurken müziğin sesini kısıp yasağa saygılarını gösteriyorlar. Allahım yap bize bir güzellik deyip Serdar Ortaç eşliğinde kıvırıyorlar kalçayı.

Türkler zeki mi bilmem ama, kurnazın önde gideni olduğumuz kesin.

Sitelerde Paylaş

Her hal ve koşulda hayatta kalabilen bir millet zekidir. Dindarlık aptallığın göstergesi değildir.

Bu foruma yazan Müslümanlara bakın, İslam bize cennet veriyor, ateizm ne veriyor diye pazarlığa girişiyorlar. Cennetin üstüne çıkacak bir teklif ile karşılaşırlarsa değerlendirecekler yani. Bu körü körüne inanç değil, basbayağı bir anlaşma. Cüppeli'yi dinlediğimde fark ettim bunu. Bunlar Allah'a iyi insan olma sözü vermemişler. İnanç ve ibadet karşılığı bir anlaşma yapmışlar.

Türkler sürekli olarak anlaşmadaki boşlukları yakalayıp aralardan akmaya çalışıyorlar. Kadınları fıstık gibi süslenip, dar kıyafetler giyiyor. Kafaya bezi bağladılar mı tamam, tesettür konulu anlaşma hükmünü yerine getirdik diye yandan kaçıyorlar. Ya da içki içmiyor ama esrar içiyorlar. Ottur günahı yoktur deyip emniyet şeridinden gazlıyorlar. Müzik açıkça yasak. Ama dinliyorlar. Ezan okunurken müziğin sesini kısıp yasağa saygılarını gösteriyorlar. Allahım yap bize bir güzellik deyip Serdar Ortaç eşliğinde kıvırıyorlar kalçayı.

Türkler zeki mi bilmem ama, kurnazın önde gideni olduğumuz kesin.

Yazınızdan pislik aktığını söylemekten çekinmeyeceğim çünkü düşündüğümü asla saklamam..Ne derler dobrayımdır yani. Sen çevreni buraya naklettiğin belli ..

Sitelerde Paylaş

Hakdin, daha fenalarını yazmıştım. Bu yazı aksine sevimli oldu bence. Bunda seni rahatsız eden neydi?

Çevremi mi naklettim? O ne demek?

Çevrendeki müslüman izlenimlerin demek istedim onları aktardın bize beni rahatsız eden insanların Allahla anlaşma yapması ve sanki bunu Allah bilmeyecek gibi başa bez bağlamakla yırttığını zannetmen ....falann

Sitelerde Paylaş

Çevrendeki müslüman izlenimlerin demek istedim onları aktardın bize beni rahatsız eden insanların Allahla anlaşma yapması ve sanki bunu Allah bilmeyecek gibi başa bez bağlamakla yırttığını zannetmen ....falann

peki kimi izleyecez ?

uzayda marsda var mı müslüman ? izleyebilmemiz için ?

Sitelerde Paylaş

peki kimi izleyecez ?

uzayda marsda var mı müslüman ? izleyebilmemiz için ?

Sen lafa maydanoz olma kafi.. marsda diyorsun dünden beri orda ünsüz sertleşmesi olur marsta olur yani cnm

ikincisi çevrendeki müslümanlar demek öyle anlamında ünlemdi sanane..

Sitelerde Paylaş

Sen lafa maydanoz olma kafi.. marsda diyorsun dünden beri orda ünsüz sertleşmesi olur marsta olur yani cnm

ikincisi çevrendeki müslümanlar demek öyle anlamında ünlemdi sanane..

işine mi gelmiyor cicim ?

cevap versene ? nerde bu GERÇEK müslümanlar ? kimler bunlar ? nasıl giyinirler ? nasıl düşünürler ?

Sitelerde Paylaş

işine mi gelmiyor cicim ?

cevap versene ? nerde bu GERÇEK müslümanlar ? kimler bunlar ? nasıl giyinirler ? nasıl düşünürler ?

Cicini yesinler of senin soruların bitmez sana doyum olmaz iyi akşamlar..

Ama sırf kaçtı dedirtmemek için yazıyorum :

Heryerdedir aramızdadır gerçek müslümanda ego sıfırdır. kannatkardır aşırı giysi meraklısı değildir normal giyimlidir. ahlaklıdır temizdir saftır kötü niyet yoktur böyle birisini bulmak çok zor ben rastlıyorum böyle erkekler varda kızlarda yok desek yeri yani ..

Sitelerde Paylaş

Cicini yesinler of senin soruların bitmez sana doyum olmaz iyi akşamlar..

Ama sırf kaçtı dedirtmemek için yazıyorum :

Heryerdedir aramızdadır gerçek müslümanda ego sıfırdır. kannatkardır aşırı giysi meraklısı değildir normal giyimlidir. ahlaklıdır temizdir saftır kötü niyet yoktur böyle birisini bulmak çok zor ben rastlıyorum böyle erkekler varda kızlarda yok desek yeri yani ..

erkekler var da ?? yok yanlış biliyorsun..onlar kafa basmadığından iş bulamayan (en azından kendi işini yaratamayan) yahut...diyanete para gidio da bana neden iş yok diyemeyen ) ve bunu da allahın kaderi addeden erkekler....mecbur yani aza kanaat ediolar....

gerçek müslümanda ego sıfır ise...türkiyedekilerin % 99 müslüman çöpe gidiyor ?? ne iş ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...