Jump to content

TÜRK MİLLETİ ZEKİMİDİR?

Recommended Posts

erkekler var da ?? yok yanlış biliyorsun..onlar kafa basmadığından iş bulamayan (en azından kendi işini yaratamayan) ve bunu da allahın kaderi addeden erkekler....mecbur yani aza kanaat ediolar....

gerçek müslümanda ego sıfır ise...türkiyedekilerin % 99 müslüman çöpe gidiyor ?? ne iş ?

Bende diyorumya nerdeyse yok gibi sana şöyle diyim tasavvufçular gerçekler cennet değil bana seni gerek seni diyenler öyle Robi nerdesin ben seni istiyorum.. :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 177
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bende diyorumya nerdeyse yok gibi sana şöyle diyim tasavvufçular gerçekler cennet değil bana seni gerek seni diyenler öyle Robi nerdesin ben seni istiyorum.. :)

ee ozaman cennette epey canınız sıkılacak ...kimse yok nerdeyse....koca cennet.. 3 - 5 kişi olcanız.....sıkılırsınız be ?

Sitelerde Paylaş

Daha önce yazmıştım Hakdin ama belki denk gelmemişsindir, bir daha yazayım. Nihat Hatipoğlu kurban bayramından önce televizyona çıkmıştı. Diyaloğu aşağı yazıyorum

Sunucu; kredi kartı ile kurban alınır mı?

N.H. ; Alınır.

S; ama, faiz ekleniyor ya...

N.H.; faiz yok orda! Faiz değil o!

S; ama..

N. H.; onun fiyatı öyle. Peşin fiyat 3 lira, kartla 4 lira.

Bunu televizyonda izledim Hakdin. Ne bu şimdi? Kendi çevremdeki pislik mi bu? Eh, bi bakıma haklısın. Evimin salonundaki televizyondan kafayı uzatan pislik çok.

Sitelerde Paylaş

Daha önce yazmıştım Hakdin ama belki denk gelmemişsindir, bir daha yazayım. Nihat Hatipoğlu kurban bayramından önce televizyona çıkmıştı. Diyaloğu aşağı yazıyorum

Sunucu; kredi kartı ile kurban alınır mı?

N.H. ; Alınır.

S; ama, faiz ekleniyor ya...

N.H.; faiz yok orda! Faiz değil o!

S; ama..

N. H.; onun fiyatı öyle. Peşin fiyat 3 lira, kartla 4 lira.

Bunu televizyonda izledim Hakdin. Ne bu şimdi? Kendi çevremdeki pislik mi bu? Eh, bi bakıma haklısın. Evimin salonundaki televizyondan kafayı uzatan pislik çok.

Bilmiyorum ekonomi bilgim pek yoktur ama kartla size şu kadar nakit bu kadar diyorsa dediği gibi hocamızın ama 3 lira diyorda 4 lira sonradan konuyorsa bu faisdir sanırım ..parasal yönüm zayıf

ee ozaman cennette epey canınız sıkılacak ...kimse yok nerdeyse....koca cennet.. 3 - 5 kişi olcanız.....sıkılırsınız be ?

3-5 mi 124.000 sırf peygamber var (125.000) diyende var onların sahabesi falan hem cenneti düşünemsene sen..

Sitelerde Paylaş

Hakdin, bunun ekonomi bilgisi ile ne alakası var?!

Ulan işinize geldi mi ne güzel aptala yatıyosun ya. Cin gibisin halbuki. Mem milmiyoyum kii. Çocuk taklidi de yaptın mı o mesajı yazarken?

Neyse, Hatipoğlu faizle kurban almayı önermiş. Her zaman olduğu gibi riyakarlık, güce tapma, kitabına uydurma.

Sitelerde Paylaş

Hakdin, bunun ekonomi bilgisi ile ne alakası var?!

Ulan işinize geldi mi ne güzel aptala yatıyosun ya. Cin gibisin halbuki. Mem milmiyoyum kii. Çocuk taklidi de yaptın mı o mesajı yazarken?

Neyse, Hatipoğlu faizle kurban almayı önermiş. Her zaman olduğu gibi riyakarlık, güce tapma, kitabına uydurma.

kurbanı alırken - Faiz

mağazalarda alışveriş yaparken - Faiz

alışverişe ekmek - su - süt - et - yumurta - elbise - süs eiyası - mobilya vs. de dahil.......

kullanırsın gönül rahatlığı ile yer içersin....

ama FAİZ haramdır he ?

Sitelerde Paylaş

kurbanı alırken - Faiz

mağazalarda alışveriş yaparken - Faiz

alışverişe ekmek - su - süt - et - yumurta - elbise - süs eiyası - mobilya vs. de dahil.......

kullanırsın gönül rahatlığı ile yer içersin....

ama FAİZ haramdır he ?

Faiz degil, faiz demeyin günahtir.

Kâr payi demek dinimize daha uygun. :)

Sitelerde Paylaş

Faiz degil, faiz demeyin günahtir.

Kâr payi demek dinimize daha uygun. :)

bu hakdinislam hanım kızımız bir gün görecek gerçeği bundan eminim....

ama gördüğü zaman çok geç olmasa bari..( yobaz bir adamın karısı - 10 çocuk---çık çıkabilirsen dinden)

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu hakdinislam hanım kızımız bir gün görecek gerçeği bundan eminim....

ama gördüğü zaman çok geç olmasa bari..( yobaz bir adamın karısı - 10 çocuk---çık çıkabilirsen dinden)

Mal gerçek hikayenizle sizi başbaşa bırakıyorum öyle erkekler varki size erkek bile demem..

Sitelerde Paylaş

Mal gerçek hikayenizle sizi başbaşa bırakıyorum öyle erkekler varki size erkek bile demem..

evet evet...

erkek sana göre :

dindar-sofi...

iyi de anlatıyoruz..gözüne sokuyoruz...islam = şeriat = kuran = DİN

anlamıon .....

ama şimdilik.....

anlayacan da...geç olacak.....

mesela -- afganistandaki islam uygulamaları sence nasıl ?

Sitelerde Paylaş

3-5 mi 124.000 sırf peygamber var (125.000) diyende var onların sahabesi falan hem cenneti düşünemsene sen..

Kaptan : Denizlerimizde 300 çeşit balık türü yaşamaktadır.

Recep İVEDİK : Saydın mı lan!

Kaptan : Anlamadım..

Recep İVEDİK: 300 çeşit diyonda, sanydın mı diyom elinle?....

Kaptan: Eeeee saydım tabii efenim.

Recep İVEDİK: Say lan!!!

Senin hak ettiğin cevabı ancak Recep İVEDİK verebilir...

Bunu da anlamazsan korkarım daha aşağı bir seviye yok.

http://www.vidivodo.com/video/recep-ivedik-dalgic/221373

tarihinde hazretisopa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...