Jump to content

Müslümanların pedofili cenneti

Recommended Posts

Nebe 33. Gögüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar,

Tomurcuk kelimesinin anlamına bakmamız gerekir.hangi oluşumlar için tomurcuk kelimesi kullanılıyor?

1 . Bir bitkinin üzerinde bulunan ve ileride sap, çiçek veya yaprak verecek olan filiz.

2 . Çiçek açacak gonca

Genel olarak kızlarda meme gelişimi 11 yaşında başlar.

Cennette üreme olacak mıdır? Hayır olmayacaktır. Bildiğiniz gibi cinsellik üreme amaçlıdır. Üstüne üstlün Kuran sübyan yaşta ki Huri göğüslerinden bahseder.

Muhammed’in cennette huri vaadetmesinin sebebi belli. Müslüman erkekleri uçkuruna düşkündür vede pedofilidir yani sübyancı. 7. yy da pedofili müslümanlar arasında normal karşılanırmış. Bu yüzden Muhammed onları putperestlerin üzerine salıp kendi uğruna ölmeleri için, böyle mükafatlar ile gaz vermiş. 7.yüzyıl Arabistanı’nda insanları kendi için savaştırmak isteyen birisi elbette böyle vaatlerde bulunur. Bunda şaşılacak bir şey yok. Asıl şaşılacak olan, Kuran’ı doğrulamak için kırk takla atan müslümanların, hurilerin pişbirik oynamak için vaadedildiğini sanmaları. Hurilerin hangi malum iş için vaadedildiği Kuran’da apaçık şekilde yazar. Üreme olmayacaksa ne işe yarayacaktır yeni tomurcuklanmış memeler ve Kuran.

Sitelerde Paylaş

Nebe 33. Gögüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar,

Tomurcuk kelimesinin anlamına bakmamız gerekir.hangi oluşumlar için tomurcuk kelimesi kullanılıyor?

1 . Bir bitkinin üzerinde bulunan ve ileride sap, çiçek veya yaprak verecek olan filiz.

2 . Çiçek açacak gonca

Genel olarak kızlarda meme gelişimi 11 yaşında başlar.

Cennette üreme olacak mıdır? Hayır olmayacaktır. Bildiğiniz gibi cinsellik üreme amaçlıdır. Üstüne üstlün Kuran sübyan yaşta ki Huri göğüslerinden bahseder.

Muhammed’in cennette huri vaadetmesinin sebebi belli. Müslüman erkekleri uçkuruna düşkündür vede pedofilidir yani sübyancı. 7. yy da pedofili müslümanlar arasında normal karşılanırmış. Bu yüzden Muhammed onları putperestlerin üzerine salıp kendi uğruna ölmeleri için, böyle mükafatlar ile gaz vermiş. 7.yüzyıl Arabistanı’nda insanları kendi için savaştırmak isteyen birisi elbette böyle vaatlerde bulunur. Bunda şaşılacak bir şey yok. Asıl şaşılacak olan, Kuran’ı doğrulamak için kırk takla atan müslümanların, hurilerin pişbirik oynamak için vaadedildiğini sanmaları. Hurilerin hangi malum iş için vaadedildiği Kuran’da apaçık şekilde yazar. Üreme olmayacaksa ne işe yarayacaktır yeni tomurcuklanmış memeler ve Kuran.

11 yaş diyerek gene de insaflı davranmışsınız.

http://www.ncbi.nlm....les/PMC1070801/

Linkte tomurcuk göğüslerin, ergenlik yolculuğunda nerede ise ilk durak olduğu anlatılıyor.

Breast development is the earliest sign of true puberty and may occur in healthy white girls as early as age 7 and even earlier in African American girls

Yani göğüsler, kılların ortaya çıkmasından önce tomurcuklanmaya başlıyor. Ve bu da yine 6-7 yaşlarına kadar inebiliyor.Afrika kökenli kızlarda bu daha da erken yaşlarda gerçekleşebiliyor. Arapların kadınlık sınırı için en geç 9 yaştır demesi sanıyorum ki, o zamana kadar zaten adet görmeye başlamalarından kaynaklanıyor olabilir.

Sitelerde Paylaş

İri gözlere sahip huriler ve misik hayaller hariç, Dünya ile karşılaştırılıcak derecede benzerlik söz konusu.

Ama zaten öyle olması gerekmiyor mu? İnsana hitap ettiğine göre.

Ayrıca Kur'an'da yazdığına göre:

Bu dünyadaki nimetler Cennet'te olanın daha alt bir kopyası.

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...

Paylaşmış olduğunuz düşüncedeki ayet çevirileri doğru değil dolayısı ile varılan sonuç "Kur'an-ı Kerim'deki" değil.

Sizlerin düşünceleri ve yapabildikleri ancak bizim inancımızı ve emir üzerine türlü iyiliklerde bulunarak , zan ve kötülüklerden sakınarak bizlere Kur'an-ı Kerim'in doğruluğuna kanaat getirmesini sağlayıcı olabiliyor, Yüce Allah 'ın izni ile sizler de sebep olduğunuz bu davranışlardan ötürü elbette adil olarak iyi iseniz ödül ve kötülük peşinde iseniz cezalar alacağınıza inanıyorum bunu ancak Yüce Allah bilebilir Kur'an-ı Kerim gereği ben değil.

Hadisler , Kur'an-ı Kerim değildir ve hak ile batıl birbirlerinden ayırılmıştır mantık olarak söyleyebileceğim; Kur'an-ı Kerim her şeyin açıklaması bende, tamamlandım, korundum (...) diyen bir kitaptır. Mantıken, kitaba uyanlar tam mesajı alırlarken, uymayanlar ise direkt olarak emir dışı davranış göstermiş ve yanlış olanları yapmasına neden olabilmektedir

Hadis 'in Osmanlıca ve Türkçe anlamı söz demektir. Kur'an-ı Kerim'e göre İslâm Kur'an-ı Kerim'dir. Mantık budur. Benim yazdığım da sizin yazdığı bu konular da birer hadistir ileride isminizi överek, mesajınızı bölüp parçalayıp kitaplamakla sizlerin söylemediği sözleri dahi bir kılavuz niteliğinde hazır etmeleri mantık olarak mümkün olabilir. Çünkü korunan tek kitap Kur'an-ı Kerim'dir bir benzeri yoktur ve asla olamaz diyen Kur'an-ı Kerim'dir. Ve çok daha fazlasını söyler.

Bir konumu sizlerin de düşüncelerine sunuyorum ;

Selam olsun kardeşlerim izahımını asla Kur'an-ı Kerim gibi olamayacağını, Yüce Rabbime sığınarak sizlere için görüşlerimi aktarmak ve karşılıklı bir selam yaymış olmayı da diliyorum Yüce Allah'tan. Öncelikle hiç kimseden emredilmeyen şekilde , zan ardı, güzel söz olmayan, sabredilmemiş yorumlar gelmemesini de Yüce Allah'tan diliyorum ve O dilemediği kişiyi saptırır diye bu giriş satırını sonlandırmayı, ümit ediyorum.

BİZler, Emir üzerine birlenip, ayrılmıyoruz. Peki bu BİZ kimdir? Müslüman değilsin deme demememiz emredildiği için HERKESTİR. Bunları ayetler bütününü düşünerek fark edebiliriz. Ancak sınırları var unutmayalım yani iyiliklerde yarışmama şeklini alırsa bu yoldan çıkmışlık olacaktır. Dolayısı ile hak ile batıl birbirinden ayrıdır bunun bilince olup hareketlerimizi belirlememiz, oyun ve eğlenceye de dalmamamız emirler gereğinde bize zorunludur uyarsak Yüce Allah dilerse bize iyilik olmuş olacaktır. Herkesin görüşünün bizim için birer görünür ayet tasdiki olduğunun bilinci içerisinde selametler ile ayrılmamız emiri yetire getirmemiz, kötü söze sabretmemiz ve asla kötü söz söylememiz zanlarda ve uydurmalarda bulunmamamız, zulme uğramadıkça bunu yaymamamız da emir gereği önemli elbette. Her şeyi bilen Yüce Allah bizlere böyle emretmiştir. Bunların neden ve sonuçlarını düşünüp , en doğruyu bulmayı dileyenlerden olmalıyız bu da emir gereği kısaca kitabın tümüne kendimiz uyarsak en güzeli oluyor.

Bir ayete dikkat çekmek isterim sizlere konuyu aktarırken konuyu en güzel şekilde izah edip sabrım ile zulmedilmediğim için net var akıcı bir şekilde aktarıyorum Yüce Allah'ın izni ile böylece biz Müslümanlar vakit israf etmeyeceğiz ve hak olanların üzerine daha da çok gidebileceğizdir ilerleme kaydedebileceğiz, hatalarımızı düzeltme fırsatlarına da kavuşacabileceğizdir (...) diye düşünüyorum Yüce Allah'ın izni ile.

Kendilerine gelen doğrulayıcı, açıklayıcı, tamamlanmış , korunan (...) Yüce Allah'ın kitabı Kur'an-ı Kerim'i tümüyle okumamış olan , kitabı okumasını bilmeyen , kitabın nasıl okunacağını Kur'an-ı Kerimdeki tarifinden habersiz kişiler, reddetmeyi düşünmeye, anlamaya değişmiş olan kişiler bir şekilde hata bulduklarını ifade edebilirken ortak yön olarak inanma eyleminde bulunmamakta ve kitabı terk edebilmektedirler. (...)

Kendilerine gelen, mükemmel bir açıklama ve ayetler arası uyumun gözlemlendiği bir kitabın söylediklerinin her ne kadar bilimsel, düşüncesel, felsefi olumlulukları olsa da Kitap'ın emirlerine uyum göstermemek, hak ile batılı karıştırmak için uğraşan kişiler görüyoruzdur elbette bu da Kur'an-ı Kerim'in bahsettiği bir şey aynı şekilde dolayısı ile bizler Yüce Allah'ın kitabının doğruluğuna daha da kanaat getirirken bizim gibi düşünemeyenler ise memniyet duyamayabilmektedir. (...)

İşin sonuna bakalım , hani Yüce Allah'a inanmayanlar Kur'an-ı Kerim'de söylenen bizin oluşum sürecini en baştan kabul etmemiş olabiliyorlar bununda mantıksal bir izahı bir ayeti düşünerek mümkün elbette. Kişiler ayetlere inanmadığı ve ayetlerden habersiz oldukları , emredilen şekilde Yüce Allah'a sığınarak, aralıksız, tane tane anlayıp düşünerek, hak ile batılı karıştırmadan bir kitap gibi okumadıkları için de olabilir.

Kur'an-ı Kerim'de Yüce Allah'ın emirine itaat etmeyen kovulmuş şeytan'ın eyleminden sonra var meydana gelmiş olan bizler için Yüce Allah'ın dilediğine öğretmesi, mantık sahibi olabilmesi vardır düşüncesindeyim. Daha sonra ise topraktan ilk insan yaratılmıştır ve yeryüzüne de topraktan olan insanlar yayılmıştır diye bir ayet bulunmaz düşünürsek cennette biz insanı en güzel bir biçimde yarattık diye bize anlatılan insanlar'a "haydi inin sizin için belirli bir zamana dek faydalanma(...) vardır " denilen insanlarız bizler Kur'an-ı Kerim' e göre. Dolayısı ile şunu da söylemek mümkün, çamurdan günümüz insan evrimi ihtimaline inanmayan İNSANLAR, balıktan gelebileceğine inanabiliyor diye düşüyorum halbuki daha yakın ihtimalde olanını red ediyorlar araştıranlar, düşünenler, felsefeyi zansız yapanlan bütüne yönelik görebilir bence.

Bir ayette de çamurdan yaratılan ilk insana inanmayanlar aynı zamanda O kıyamet gününe ve yeniden dirileceğimize inanmazlar diyor. Çok doğru bir bilgidir gözlemlediğim delillerdendir. Bunun devamında ise, kişilerin inanlarının bazı düşünceler ile birbirine bağlı olduğunu da söylemem doğru olabilir diye düşünüyorum hak gelir batıl yok olur diyen Kur'an-ı Kerim'dir. Çamur konusunu açıkladığımıza göre, gerçekten yok olduğunun ıspatlanamadığı bir çamurtadan yaratılan insanı görmeyen bizlerin öyle bir şeyin olduğunu yalanlaması yalancı bir şahitlik olurdu ve olmayan izahlara da var demesi bunu ben düşündüm demesi ancak kovulmuş şeytandandır. Kişinin dönüşü red etmesi ve kovulmuş şeytanın secde etmeyişi kıssalarına inanamamasından kaynaklı olabilir düşüncesindeyim. Hakkın gelmesi ancak batılı yok edicidir bunu da görebiliriz ve hak kendisine dosdoğru uyup en iyinin dilenip sürekli çalışmayı ve düşünmeyi emreder maksimum'u emreder, ama bunu düşünerek , yarışacak türlü şekillerde insanların yapması söz konuşu olabilir, bizler asla zanda bulunamayız, kişiler her zaman bizden hayırlı olabilir diyen Kur'an-ı Kerim'dir. Kişilere inandık diyip te kurtulamayacaklarını ayetlerinde bildirir. Kötülüğü af etmeyen, düşünmeyen , yardım etmeyen insanlar emirlere uymuş olmuyor buna bakacak olursak bir düşünen kişi onlardan daha hayırlı olabilecek olabilir bunu red edemeyiz, içimizdeki kini fısıldıyan kovulmuş şeytanı bilip bunun bilincinde olmalıyızdır BİZLER.

Kur'an-ı Kerim insandan çokça bahseder, bizlere aslında ihtiyaç olduğumuz iyilikleri ŞÜKRETMEMİZİ emrederek , dua etmemizi , kimden geldiğini tasdik etmemizi ve bu tasdikleri nasıl yapmamız gerektiğini emrederek bizlere dosdoğru olmayı emreder diyebilirim. İnsan yemeğine baksın der bunu düşünmek gerekir mükemmel tam da tarif edilen şekillerde meydana gelmiş olan yiyeceklerimiz bir çamur atımı gibi bizleri tiksindirmekte. Elbette düşünenler için her bir şey bizler için delil olabilir, bu mükemmel işler olan vücut sistemimizdendir. Yer çekimine aykırı olarak hareket eden kan dolaşımı eğer sistematik dönmez ise anatomi bilgimle konuşuyorum nasıl hareket ettiğini biliyorum, ölürüz. Peki ters akan bu kan dolaşım sistemi , nefes almamıza bağlı her şeyde mantık arayan insana mantık olarak var bu da bence yoksa oksijen aslında mikropları öldürseydi dünyada bakteri olmazdı kan temizliyor kanda üretilenleri ise bizim vücudumuz yapar bir şekilde teşvik alır gıdalardan hazır asla olamaz ancak tetiklenebilir bunu bilmeyi dileyenler bilebilir. Kan dolaşımı yer çekimine ters akar bu nedenle astronotlar belirli saatlerde spor ve yerçekimine ihtiyaç hissederler düşünen ve çalışan insanlar dünya çapında hem kazançlı hem yağsız kişiler olabilmiştirler ve az uyku onlara yetmiştir. Kur'an-ı Kerim'e uyarsak bizler daha iyi olabilir iddia ediyorum. Çünkü emredilen sistem vücut için en iyisidir, insanlar için en iyisidir.Kur’an-ı Kerim düşünmeyi hak olan bilgiler ile düşünmeyi emreden bir mantıktır, bu mantığı anlamadan yorumlamak ancak mantıksızlık olur.

Kan akışı nasıl ters olur ? Dolaşım demek, uzunlama bir sistem olan insan olan "en güzel bir biçimde yaratıldığı bizlere Kur'an-ı Kerim'de söylenen" insanda mantık olarak her yere kan gitmesi için aşağı giden kanın, yukarı çıkması gerekiyor ki buna biz döngü diyebilelim. Pompa yukarıdadır, insanların yaptığı her üründe pompa aşağıdadır çoğunlukla çünkü yerçekimi var diyeceğiz demi ne güzel mantıklı, hatta gerekirse üste de koyarız tek pompalı ve pompanın gücünün yetmeyip tasarruf ile çalışabilip bir ömür tayin edilebilecek bir sistem bildiğim kadarıyla üreticilerin her ne kadar işine gelecek olsa da yok turrr ve yapılabilecek te değildir bence insan aklı buna yetmez bence bekleyeceksek eğer bende bekleyenlerdenim elbette..

Öğrenirsek damarlarımızda iş böyle değil. Diyeceksiniz ki kalp güçlüdür hayır kalp yerli döngüyü sağlamaktan yorgunluk duyabilir çünkü sistem gücü bu şekilde yaratılmıştır ve damarımızın içindeki bu yardımcıları lastik olarak düşünürsek, ve aşırı çok kan akışının bizi ilerde ölüme götürebileceğini tespit etmiş olabiliriz "derler ya hızlı yaşa genç öl" gibi herşeyin en doğrusunu Yüce Allah bilir bizler emredilen şeyleri emredilen şekilde yaparsak ideal ölçüdür bence. Bu nedenle damarlarda geçen kanın akış yönünün tersine yani geri gitmesini engelleyici bir kısım çok önemli bir şekilde yer alıyor böylece kalbe binen yük azalıyor istenilse belki, bu sistem dikleme olan yerlerde ve hatta motorlarda kullanılarak tasarruf edilebilir belki de yapılıyordur bilmiyorum ben pekte bilgili bir insan değilim şuan neyse köpek balığına bakarak bile araba, kaplumbağadan tank, kuşlardan uçak , hayvanlara bakarak yapılanları dikkate alırsak insana göre yapılacakların çok daha üstün olacağı kesindir. Yüce Allah dilemesi ile. Ama nasıl amel ettirilir orasını bilemem , belki de insandan ilham alınan uygulamaların bu derece çağa göre ve diğer icatlara göre inanılmaz derecede geri uygulanabilmesinde bizler için bir ibaret vardır belki de gizli ama güzel çalışmalar da ola bilir zan etmek doğru değil tabi.

Şimdi kan tersine dönmesinin aslında bir döngünün var olmasının mantığının gereğini olduğunu anladık dolayısı ile kimisine göre bir mucizedir bu kimisine göre ise normal peki nasıl oluyor bu? Elbette Yüce Allah'ın dilemesi ile. Her şey gibi. Kanda da iyi ve kötüler vardır kötüler artınca hasta olursunuz Yüce Allah'ın dilemesi ile olmuştur ya imtihandır ya da yanlış seçimlerimizin sonucudur ya da ikisi bizden şimdi bizler zanla kişilere ve kendimize yaklaşırsak iyi olmaz diye düşünüyorum. Kin ve nefret, kötülükler kovulmuş şeytandan gelir sonra da onlara uymamızın bedelinin hesabını BİZ vermek mecburiyetinde kalabiliriz.

Kandaki kolestrol de, kanser olma da, hamile kalma da, sperm üretme de artışlar nedeni ile var olan eylemlerdir ve bu artışları sağlayan yaratılmış bir sistem vardır.Dolayısı ile bir başlangıcı vardır, insanının asla ondan önce, ondan önce sorularının bitmeyeceği düşünce sisteminde en mantıklı yaklaşım Yüce Allah’tır ve kitabı en doğru kitaptır, korunmuştur da bizler için ibret olarak ancak tümünü emredilen şekilde okumamış kişiler anlamayabilirler normal ve de mantıklı.

Doğruyu söyleyip, sabrı tavsiye edenlerden ve uyulmasını söyleyenlerden, terketmeyenlerden (...) kalarak Yüce Allah'ın izni ile kapılıp götürülmeyenlerden ve hüsrtana düşmeyenlerden olabiliriz diliyoruz ki.

İyilik ve kötülük ile ilgili bir düşüncemi söylemek istiyorum. Bizler Kur'an-ı Kerim'e göre hakka uyup , hak olan Kur'an-ı Kerim'i terk etmeyin emrine uymakla arınır ve korunur bir duruma gelip, daha sonra ise ayetlerdeki diğer emirlere uymak koşulu ile hem bu durumu müdaffa edebiliyor hem de daha güzel davranışlarda bulunabiliyoruz ya da bize bahsettiği gibi sapanlardan olabiliyoruz fakat tövbe etmeliyiz ve halimizi düzeltip elimizdeki rehberin ne kadar da doğru olduğuna daha da görebiliriz [Yüce Allah dilerse, ondan gelecek hayırları elbette istemeyenler olacaktır Kur'an-ı Kerim'de söylendiği üzere.]

tarihinde Gokhanx1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayrıca yaptığım aratırmada hentai adı verilen türdü filmler ve diğer kötü yayınların yaygın olduğu ülkelerde ve yapıldığı ülkelerde, kadınların erkeklerinden memnun kalmadıklarını ve küçük çocuklara ya da tam tersine ensest, kendilerinden olgun kişilere de meyillerinin arttığını toplumlarında gözle görülür bir iticilik ve günahların yaygın olduğunu gözlemledim. Bunlar boş işlerdir emredilmeyen , sakının denen pis işlerdir uyarıyorum. Bunların olmasını aslında kimse istemez ama insanlar şeytana uyarak ancak kendilerine yazık ediyor hem sağlıksal hem .......... yönden. Sırf bir inat uğruna emire uymamak adına olan şeylerdir bunlar diyebiliriz tıpkı secde etmeyen ve huzurdan kovulmuş olan gibi....

tarihinde Gokhanx1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Lütfen yazılarınızı kısa tutun, zira dönüp dönüp aynı şeyleri anlattığınız yazı kalabalığında neyi öne sürdüğünüzü bulabilmek çok zorlaşıyor.

Ayrıca yaptığım aratırmada hentai adı verilen türdü filmler ve diğer kötü yayınların yaygın olduğu ülkelerde ve yapıldığı ülkelerde, kadınların erkeklerinden memnun kalmadıklarını ve küçük çocuklara ya da tam tersine ensest, kendilerinden olgun kişilere de meyillerinin arttığını toplumlarında gözle görülür bir iticilik ve günahların yaygın olduğunu gözlemledim. Bunlar boş işlerdir emredilmeyen , sakının denen pis işlerdir uyarıyorum. Bunların olmasını aslında kimse istemez ama insanlar şeytana uyarak ancak kendilerine yazık ediyor hem sağlıksal hem .......... yönden. Sırf bir inat uğruna emire uymamak adına olan şeylerdir bunlar diyebiliriz tıpkı secde etmeyen ve huzurdan kovulmuş olan gibi....

İlgili araştırmaya referans verebilirseniz daha faydalı olacaktır. Yoksa diğer müslümanlar gibi, sizin de uydurup uydurup söylediğinizi düşüneceğiz.

Sitelerde Paylaş

Yaptığım araştırmadır diyorum bir düşünce ve bunu kendimin yaptığını belirtiyorum dolayısı ile şahit bulundurduğumu da belirtmediğim bir basit gözlem için referans verebilmem mümkün de olmayacaktır. Mantığınızı kullanırsanız, anlayabilirsiniz. Siz uzun cümle kurmamı istemiyorsunuz ancak açıklamadan da anlayamayabiliyorsunuz aslında siz de kısaca genelleme yapıyor, zanlarda bulunuyor ve insanların ne düşüneceğini bilmeksizin uydurma yapıyorsunuz hem de bayağı ve kendiniz okumadan düşünmediğiniz bir bilgiyi analiz edip bir de yorumluyorsunuz selamet ile.

Sitelerde Paylaş

Yaptığım araştırmadır diyorum bir düşünce ve bunu kendimin yaptığını belirtiyorum dolayısı ile şahit bulundurduğumu da belirtmediğim bir basit gözlem için referans verebilmem mümkün de olmayacaktır. Mantığınızı kullanırsanız, anlayabilirsiniz. Siz uzun cümle kurmamı istemiyorsunuz ancak açıklamadan da anlayamayabiliyorsunuz aslında siz de kısaca genelleme yapıyor, zanlarda bulunuyor ve insanların ne düşüneceğini bilmeksizin uydurma yapıyorsunuz hem de bayağı ve kendiniz okumadan düşünmediğiniz bir bilgiyi analiz edip bir de yorumluyorsunuz selamet ile.

Şimdi bakın:

Ayrıca yaptığım aratırmada hentai adı verilen türdü filmler ve diğer kötü yayınların yaygın olduğu ülkelerde ve yapıldığı ülkelerde, kadınların erkeklerinden memnun kalmadıklarını ve küçük çocuklara ya da tam tersine ensest, kendilerinden olgun kişilere de meyillerinin arttığını toplumlarında gözle görülür bir iticilik ve günahların yaygın olduğunu gözlemledim.

demişsiniz. Bu kadar özellişmiş bir gözlemi neye göre yaptınız? Kadınları mı takip ettiniz? Küçük çocukları mı takip ettiniz? Evlere kameralar mı koydunuz? Ensesti nasıl gözlemleyebildiniz? Bunları siz kendiniz izlemediyseniz, bunu yapılan araştırmalardan almış olmalısınız. Bu da yoksa, her müslüman gibi uyduruyorsunuz.

Diğer yandan, ki bu en gülünç olan detaydır, kadınların küçüklere ya da kendinden büyüklere veya enseste meyillerinin arttığını söyleyen bir müslüman, Muhammed'in 6-60 arası çocuk-nine-akraba demeden götürdüğünü bilmiyor. Şimdi müminlerin anneleri olan bu kadınların kimi kendinden yaşlı, kimi kendinden genç olan, kimi bizzat akrabası olan Muhammed'in altına yatarken, size göre sapıklık içinde değiller miydi?

Uydururken, kafanız da pek çalışmıyor ki, kendinizi gülünç duruma düşürüyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Nasıl yaptığımı , neden yaptığımı bilmeksizin sadece zan uyduruyorsunuz. Aslında mantık olarak her düşünce bir uydurmadır, bizler bu uydurduğumuz fikirler ile doğruyu sorgulamaya çalışmalıyızdır ancak doğru olan ise kitaba uymaktır. Siz sadece kusur aramak peşindesiniz peki diyelim bunu yaptınız bunu yapmanız size nerede emrediliyor , hangi temele göre bu davranışlarda bulunuyorsunuz bunu cevaplayabilirbilirmisiniz yoksa sizin bir kitabınız mı var?

Sitelerde Paylaş

Nasıl yaptığımı , neden yaptığımı bilmeksizin sadece zan uyduruyorsunuz. Aslında mantık olarak her düşünce bir uydurmadır, bizler bu uydurduğumuz fikirler ile doğruyu sorgulamaya çalışmalıyızdır ancak doğru olan ise kitaba uymaktır. Siz sadece kusur aramak peşindesiniz peki diyelim bunu yaptınız bunu yapmanız size nerede emrediliyor , hangi temele göre bu davranışlarda bulunuyorsunuz bunu cevaplayabilirbilirmisiniz yoksa sizin bir kitabınız mı var?

Sorulardan sorulara kaçmayın. Öncelikle nasıl yaptığınızı anlatmadığınız sürece, bu sözde gözleminizin sadece uydurmanızdan ibaret olduğunu ortaya koyalım. Zira kendi uydurduğunuz şeylere cevap aramak için geldiyseniz, burası yanlış yer, öncelikle kuranınızı okuyun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...