Jump to content

İçki ve domuz eti neden haram

Recommended Posts

Maddesi Amino asit çeşitleri olarak tesir ediyor. Manası tesir etmiyor etse idi yanmıştık yada Aslan kaplan eti yerdik: :)))Afrikalı Hint garibanlar zengin olurlardı.

yahu mana nedir bilmiyorsun ki! hah-haaa! sen manayı inkar ediyorsun! bilsen inkar mı edersin!! bilmiyorsun mana nedir! sanki mananın ne olduğunu biliyor beyefendi!

mana ilminden haberi yok! şöyle olurdu diyor! yahu sen mana nedir! ilk onu öğrenmeye bak! sonra konuşursun

Sitelerde Paylaş
  • İleti 168
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yaz Google hafifiletici neden Alkol!

domuz eti yiyenler de merhamet az olur! basar düğmeye bir anda milyonla insan! kan kusaraktan parçalanır!!

boyacı boyasını yaparken

anne misafirlikte iken!

komşu bakkaldayken!

hasta yatağında inlerken!

çocuğun başın da! tüy daha bitmemişken! ve hiç kimsenin bir şeyden haberi yokken

basar düğmeye!!

bir anda! hepsi birden! kan kusaraktan! parçalanarak imha olur!!!

daha doymaz! bir tane daha atar! yine dünyanın bir yerinde hayat durur!

Gördün mü domuz eti yiyenin merhametini!!!

islama kimse dil uzatamaz işte böyle tepelenir!!!

Domuz yiyen insanlar da gayret ve merhamet az olur Nokta!!

kardeşim Ben Fakir 1977 yılı İst Hukuk fakültesi mezunuyum Orayı İYİ derece ile bitirdim . Ondan sonra 1986 yılına kadar Askeri hakilik yaptım Sıkı yönetimlerde çalıştım.Ondan sonra Şirket avukatlığı beş yıl ondan sonrada on yıl serbest avukatlık yaptım. Bunlarlada gurur duymam çünkü yinede istemeden hukukçu oldum. Ama sarhoşluğun isnat kabiliyetine tesiri olmadığını adım gibi bilirim ve Gogıla falan bakmam onun için bana ya tutarsa diye yem atma!

Bunun dışında Domuz eti ile ilgili görüşlerini hiç bir delile dayandırmadan motomot şiir gibi yazmışsın kusura bakma ama Pöhhhh:)

Sitelerde Paylaş

yahu mana nedir bilmiyorsun ki! hah-haaa! sen manayı inkar ediyorsun! bilsen inkar mı edersin!! bilmiyorsun mana nedir! sanki mananın ne olduğunu biliyor beyefendi!

mana ilminden haberi yok! şöyle olurdu diyor! yahu sen mana nedir! ilk onu öğrenmeye bak! sonra konuşursun

Yaz bakalım öyleyse sen mana nedir? havada uçmak Canabı hakkın izniyle ha! bumu mana? Mana Maddeyi ve eylemi oluşturan düşüncedir. Domuz eti yemekle domuz gibi düşünülmezzzzzzz:)))) Ha anlıyormusun. O zaman Korkak ve çekingenlere aslan kaplan puma Kurt eti yedirirdik.

Sitelerde Paylaş

Gerizekalı Kaunos denen süzük,

Latte bir kahve ismidir.

Sivri zeka, yemeği eleştirmek için aşçı mı olmak lazım?

Domuz eti yemedik diye zararlarını bilmiyor olmamız lazımdı tabii, mantık fukarası.

Domuz, kendi ölü yavrusunu yiyen, vejetaryen olmayan, yağlı, pis ve sağlıksız eti olan bir hayvandır.

Mal herif domuz eti Avrupa'da Ortaçağ'da da tüketildi, keramet ette mi?

Kurduğu bağlatıya bak..

Zihinsel özürlü ibibik... Aldığı nikin manasından habersiz öküz.. Hiç olmazsa bir sözlüğe bak, internette dolu... Ama kendisi müslüman bir kereste ya, ona da üşenmiştir...

Ortaçağda da, bugün de domuz yiyor Avrupalı.. Hem teknoloji, hem sanat üretiyor. Bol para kazanıyor müslümanları düdükleyip duruyorlar.. Domuz yiyipte sömürülen bir ülke var mı beyinsiz?

Kalas herif, domuz son derece sağlıklı bir ettir. Boldur ucuzdur. Batılılar bol bol yerler.. Onlar protein tüketir, siz hamur.. O yüzden beyniniz gelişmez, domuz yiyenler sizi sömürür.. Ama sende bunu anlayacak zeka nerede?

Sitelerde Paylaş

Zihinsel özürlü ibibik... Aldığı nikin manasından habersiz öküz.. Hiç olmazsa bir sözlüğe bak, internette dolu... Ama kendisi müslüman bir kereste ya, ona da üşenmiştir...

Ortaçağda da, bugün de domuz yiyor Avrupalı.. Hem teknoloji, hem sanat üretiyor. Bol para kazanıyor müslümanları düdükleyip duruyorlar.. Domuz yeyipte sömürülen bir ülke bar mı beyinsiz?

Kalas herif, domuz son derece sağlıklı bir ettir. Boldur ucuzdur. Batılılar bol bol yerler.. Onlar protein tüketir, siz hamur.. O yüzden beyniniz gelişmez, domuz yiyenler sizi sömürür.. Ama sende bunu anlayacak zeka nerede?

Ucuzsa bakacağım hanıma söyleyip kavgada etsem Domuz yiyeceğim.

Sitelerde Paylaş

Cahil yaygarası bağırışları Hah-ha para etmez etmiyor hah-hah-ha!

yenilen etin nasıl maddesi! maddemize tesir ediyorsa kardeşim! manası da manamıza tesir ediyor!!!

Onun için domuz yiyen insanlar da Merhamet ve gayret az oluyor Kapiş! bunun da açılımını! bir önceki yazım da! tafsilen! ortaya koydum!

varsa karşı yanıtın! ki karşı bir yanıtın olsaydı böyle söylenmezdin kimin dili papuç! kimin dili terlik! kimin dili takunya kimin dili kösele! kimin dili Jumber! kimin dili adidas! kimin dili nike! kimi dili inci topuklu ayakkabı. vs böyle gidiyor :D kıııhhh

Ne diyon olm sen? Camide kerestelere vaaz mı veriyon? Burada bu ağızları, bu beyinsizce edilmiş lafları kimse sallamaz...

Sitelerde Paylaş

Yaz bakalım öyleyse sen mana nedir? havada uçmak Canabı hakkın izniyle ha! bumu mana? Mana Maddeyi ve eylemi oluşturan düşüncedir. Domuz eti yemekle domuz gibi düşünülmezzzzzzz:)))) Ha anlıyormusun. O zaman Korkak ve çekingenlere aslan kaplan puma Kurt eti yedirirdik.

mana nedir bilmiyorsun! :D hayvan öldü artık :D onun düşüncesi şusu bu hepsi gitti :D domuzun eti kaldı sadece :D kııııııhhhhh

O eti yediğinde de! onun maddesi maddemize nasıl türlü türlü tesiri varsa o etin manasının da manamıza tesiri vardır!!! kapiş!!! : Dasdfhh

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye'deysen maalesef domuz eti bulamazsın. Bulsan da pahalıdır.. Ama Avrupadaysan, kendini bu lezzetten mahrum etme... Özellikle işlenmiş domuz eti mükemmeldir...

Ben Kıbrıstayım burada var ama fiyatına bakmadım parça parça satıyorlar . Birde sosisi var. Türk sosislerine zaten güvenilmez!! Akciğerdenmi nedir? Fiyatına bakmadım alırım Domuz etlerini koyarım mangala rakıda burada çok ucuz.))) Ohhhh

Sitelerde Paylaş

mana nedir bilmiyorsun! :D hayvan öldü artık :D onun düşüncesi şusu bu hepsi gitti :D domuzun eti kaldı sadece :D kııııııhhhhh

O eti yediğinde de! onun maddesi maddemize nasıl türlü türlü tesiri varsa o etin manasının da manamıza tesiri vardır!!! kapiş!!! : Dasdfhh

Bakkk garrrrdaşımmm bana delil getir öyle işkembeden sallama.Onun maddesinin özü amino asit çeşitleridir. İşkembe diyip işkembeyede hakaret ediyorum ya. Keşke bizim beyinlerimizde işkembe gibi çalışsaydı.

Hadi bakalım Celveti tıfılı bize manayı anlattada öğrenelim:

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bakkk garrrrdaşımmm bana delil getir öyle işkembeden sallama.Onun maddesinin özü amino asit çeşitleridir. İşkembe diyip işkembeyede hakaret ediyorum ya. Keşke bizim beyinlerimizde işkembe gibi çalışsaydı.

Hadi bakalım Celveti tıfılı bize manayı anlattada öğrenelim:

Madde mananın tekasüf etmiş KISMIDIR!

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kaunos denen gerizekalı mal'a nickimle ilgili açıklama yapmak da varmış kaderde,

Doğru öküzlerde kahve kültürü yoktur.

Google'a ''latte'' yazdığında karşına çıkan hem yazılı hem de görsel olarak kahvedir, Allah'ın öküzü.

Domuz yemekle zekan artmamış domuz herif, ağzın olmuş domuz çukuru, domuz ağılı gibi kokuttun burayı da...

Domuz eti Avrupa'da senin gibi sığırların etinden ucuzdur.

Çabuk ürer, büyür vs. karı yüksektir.

Burda pahalıysa da talebin az olması yüzündendir.

Daha beyin buna basmıyor...

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kardeşim bizler İslama inanmasakda aldığımız bir kültür vardır. Bunun içine Yemek yani Mide kültürüde girer. Belli bir yaşa kadar Domuz eti yememiş bir bünyede o et allerji yapabilir. Onun içinde Domuz etinden korkarız. Ama nedeni Din Kitap değildir.Keza salyongozda öyle. Hiç yememişim .zaten allerjenim.Mesele budur.

Ama Dana sığır koyun balık bulamazsam Protein ihtiyacım için yerim. Param çok azsa ve bu gıdaları satın alacak gücüm yoksa Domuzun etini alır yerimki; Tilkilere yem olmayayım.Çünkü en lüzumlu amino asitler arjinin ornitin lesinin etde var.

Sitelerde Paylaş

Ben şahsen, o vıcık vıcık yağ içeren pis eti, hayatta yemem.

Müslüman olmasam da yemezdim.

Besin değeri domuz etinden on kat fazla olan hamsiyi afiyetle yerim.

Protein mercimekte de var, gider onu yerim.

hah işte O hamsiyi bende yerim amma bulursam. Mangalada koyup kızarttınmı yanınada bol soğan haaaa bide Rakı!

Ama bulamazsam tavuk var! oda yoksa kardaş kertenkele avlayamam O Domuzu allerji yapmasına rağmen yerim. Allerji deyipte geçme çok berbattır.Yooook işte Tilkilik yapma beni Mercimekle soyayla zırtla pırtla kandıramazsın Hayvani protein önemlidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...