Jump to content

Ey ateistler ! Sizler yahudiler tarafından kandırlan birer şaşkınsınız....

Recommended Posts

Evet, ateistler, Yahudiler tarafından kandırılan birer şaşkınsınız.

Size, bilim diye yutturulan ve hiçbir delili olmayan evrim teorisi Yahudiler tarafından uydurulmuş, halen Yahudi para babalarının finanse ettiği sözde bilimsel yayınlarda Yahudi bilim adamları tarafından üfürülen bir kandırmaca.

.......

E tabi öyle atıp tutmakla olmaz bu işler.

Evrim teorisi konusunda atıp tutacak adamın, önce "evrim" ve "evrim teorisi" hakkında bilgi sahibi olduğunu göstermesi gerekir.

İnsanların sadece "hiçbir delili yok" demekle evrim teorisini reddecek kadar "mal" mı zannediyorsun?

Hamama giren terlermiş.

Hazır mısın?

Cevaplaman gereken soruları getirecez sadece.

Bu sayede "boyunun ölçüsünü" de görmüş olacaz.

Mabadın yiyorsa buyur bakalım.

Buyur er meydanına.

İnşallah sen de öncekiler gibi arazi olmak yolunu seçmezsin de, biraz burnunu sürteriz.

Buraya musallat olan her bir örümcek kafalı cahil yobazı tek tek rezil etmek boynumuzun borcudur.

Cümle aleme emsal olun, cümle aleme ibret olsun diye.

Baştan uyardım mı, uyardım. Benden günah gitti...

:)

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Size, bilim diye yutturulan ve hiçbir delili olmayan evrim teorisi Yahudiler tarafından uydurulmuş, halen Yahudi para babalarının finanse ettiği sözde bilimsel yayınlarda Yahudi bilim adamları tarafından üfürülen bir kandırmaca.

Kaçtığınız her yerde karşınıza çıkartalım ki unutulup gidilmesin:

Burada atladığınız ve ömrünüz boyunca da görmezden geleceğiniz bir detay var, izin verin hatırlatayım:

Kurana göre, yeryüzü 4 günde yaratılıyor ve içinde bütün rızıklar mevcut. Yani bitkiler, hayvanlar var. Sonra allah duman halindeki göğe yöneliyor!

Fusillet 10

O, dört gün içinde, yeryüzünde yükselen sabit dağlar yarattı, orada bolluk ve bereket meydana getirdi ve orada rızık arayanların ihtiyaçlarına uygun olarak rızıklar takdir etti.

Fusillet 11

Sonra duman hâlinde bulunan göğe yöneldi; ona ve yeryüzüne, “İsteyerek veya istemeyerek gelin” dedi. İkisi de, “İsteyerek geldik” dediler.

Savunduğunuz kitaptan ayet beğenmez mi oldunuz? Konuşan yeryüzü ve gökyüzü, bunlara yönelen allah, sizi atmosfer oluşmadan önce yeryüzünde rızıkların hazır bulunması... Bunları neden göz ardı ediyorsunuz. Bunlar bilime uymadığı için neden gizliyorsunuz?

Sizin ifadenize göre atmosfer oluşmadan önce rızıklar, bolluk ve bereket varmış, bunlar nelerdir? Madem kuranı ve bilimi bu kadar biliyorsunuz, bu rızıkları, rızık arayanları, bolluk ve bereketin de ne olduğunu söyleyebilirsiniz sanıyorum.

Bunları görmezden geliyor olmanız, aslında sizin de bu zırvaların farkında olduğunuzu gösteriyor. Yoksa bir müslüman neden kurandan ayetleri konuşmaktan kaçınsın? Ama bu rızıklar, bolluk ve bereket konusunda sizden henüz bir şey duyamadık.

Madem evrimde kanıt yok diyecek kadar kanıtın ne olduğunu bildiğinize inanıyorsunuz, lütfen kanıtları ile anlatın, nedir bu rızıklar? Bunu söylemezseniz, sizin de diğen müslümanlar gibi bir yalancı olduğunuzu düşüneceğim. Siz bu ayetlerde dünyanın yaratılışınını anlatıldığını savunuyordunuz. Lütfen yarım bırakmayın teorinizi; atmosfer yokken hangi rızıkların yaratıldığını ve nasıl bir bolluk ve bereket meydana getirildiğini anlatın. Başlıktan başlığa kaçıp duruyorsunuz, ayıptır. Madem bu kadar biliyorsunuz, neden günlerdir yazmıyorsunuz bu ufak detayı?

Tevhid ile aynı şeye inananlar varsa onlar da verebilirler bu yanıtı. Tevhid, açıkça yalan söylemekte olduğu suratına ıslak havlu gibi çakılınca, sessiz kalmayı tercih etmiş, ama nedense hala islamın ve inandığı şeylerin doğru olduğunu sanıyor. İslamı savunmak için açıkça yalan söylediğini farkettiği halde, hala islamın doğru olduğunu sanıyor olması onun zavallılığı elbette, belki sizler bu kadar zor durumda değilsinizdir, ha?

Sitelerde Paylaş

Tıpkı siyasal ideoliojiniz olan Sosyalist ihtilali yapanların hep Yahudi olması gibi.

Neden mi?

Çünkü, Yahudilik bir Din olmanın yanında bir ırkın dinidir. Yahudi ırkından, yani Yahudi bir anneden doğmazsanız Yahudi olamazsınız. Bu yüzden Yahudilik dininin diğer inalara tebliği söz konusu değildir. Ayrıca, Yahudi inancına göre Yahudi olmayan birisi hayvandır. Size, maymundan türeyen hayvansınız diye öğrettikleri ve kafanıza soktukları evrim saçmalığının nedeni budur. Kendinize hayvan dedirtmek ve malesef bunu söyletmeyi siz şaşkınlara da başarmışlardır. Size, hayvan olduğunuzu anlatan o Yahudi bilimadamları vs. gider sinegog unda ibadetini yapar.

Dünyada dindarlara saldırır, hakaret edersiniz. Ama iş Yahudilere oldu mu, bir anda antisemitik oluverirsiniz. Hatta bakmışsınız hapisi boylamışsınız.

Fransa da saldırıya uğrayan charlie hebdo dergisi güya dinlerle ve peygamberle dalga geçer. Evet H.İsa ve Hz.Muhammed ile ilgili alçakça karikatürler yayınlamışlardır. Ama Yahudiler oldu mu karikatür yayınlamaz. Hatta karikatür çizerini antisemitik olduğu gerekçesi ile kovar.

Velhasıl, Yahudiler sizi kandırdı ve onların dedikleri gibi kendi kendinize hayvan dahi dedirtti. Kandırıldınız ey şaşkınlar, kandırıldınız ....

Hahahahahahahahaha :lol: .Evrim bir gerçektir.İspatlanmıştır zaten.Evrimi inkar eden tek topluluk müslümanlar topluluğudur.

Siz dininize bakınız.Bakarsanız yahudi ürünü olduğunu anlarsınız.Tabi biraz akıl gerek.Hadi bir kısmını ben vereyim:

-Sünnet

-Domuz eti yememek

-Kur'an'a abdestsiz dokunamama

tarihinde D-kun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaş seninde yaşadığın ülkeden haberin yok.abd yahudi ülkesidir.hem erkekler evleniyosa sorun yok çünkü yahudilik anneden geçer.

He yahudi ulkesi oldu degil mi Amerika. Anlat bakalim Amerikan baskani Obama niye Israil basbakani Netanyahuyu kabul etmedi gecen gun. Gozunuzde yahudileri cok buyutuyorsunuz.

Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Yolunuz New York'a düşerse beklerim :D

Austin... Bende sizi beklerim. Uzun sure sikagoda yasadim. Birkac ay once austine tasindim.

Sitelerde Paylaş

He yahudi ulkesi oldu degil mi Amerika. Anlat bakalim Amerikan baskani Obama niye Israil basbakani Netanyahuyu kabul etmedi gecen gun. Gozunuzde yahudileri cok buyutuyorsunuz.

Austin... Bende sizi beklerim. Uzun sure sikagoda yasadim. Birkac ay once austine tasindim.

Zaten yahudilerin asıl ülkesi orası israil değilki.

Niye filistin konusunda gıkını çıkaramıyor o zaman?sen amerikadaki yahudi gücünü bilmiyorsun demekki.

tarihinde Ateş seni çağırıyor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Niye filistin konusunda gıkını çıkaramıyor o zaman?sen amerikadaki yahudi gücünü bilmiyorsun demekki.

Aslında Amerika'daki Yahudi gücü tamamen bizim yararımıza bir durumdur. Eğer Yahudi lobisi var olmasaydı şu an Ermeni Soykırımı'nı kabul etmiş olacaktı Amerika. Yahudiler her ne kadar bu anti-semitistler tarafından kışkırtılsa da Türklerin değerini bilecek bilinçtedir. Türklerin zamanında yaptığı yardımların değerini biliyorlar. Ama maalesef Tayyip tayfası onları kışkırtıyor. Amerika'da Türk lobisi diye bir şey olana kadar Yahudi lobisini desteklemek zorundayız. Maalesef o kadar da güçlü değil bu lobi. Filistin konusunda da küresel camiada olmasa da en azından Amerika'da Filistin destekçisi olmayan Yahudi işadamları iş dünyasında büyük büyük eziyetler gördü. Kaç tane ben biliyorum ihale alamayıp iflasın eşiğine gelen işadamı. Bir şeyin direk olarak söylenmiyor olması o şeyin varlığını değiştirmez. tarihinde The American Dream tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aslında Amerika'daki Yahudi gücü tamamen bizim yararımıza bir durumdur. Eğer Yahudi lobisi var olmasaydı şu an Ermeni Soykırımı'nı kabul etmiş olacaktı Amerika. Yahudiler her ne kadar bu anti-semitistler tarafından kışkırtılsa da Türklerin değerini bilecek bilinçtedir. Türklerin zamanında yaptığı yardımların değerini biliyorlar. Ama maalesef Tayyip tayfası onları kışkırtıyor. Amerika'da Türk lobisi diye bir şey olana kadar Yahudi lobisini desteklemek zorundayız. Maalesef o kadar da güçlü değil bu lobi. Filistin konusunda da küresel camiada olmasa da en azından Amerika'da Filistin destekçisi olmayan Yahudi işadamları iş dünyasında büyük büyük eziyetler gördü. Kaç tane ben biliyorum ihale alamayıp iflasın eşiğine gelen işadamı. Bir şeyin direk olarak söylenmiyor olması o şeyin varlığını değiştirmez.

Filistin destekçisi olmayan derken filistinden taraf olmayan mı?kimlerden eziyet gördü.

Sitelerde Paylaş

Ateistliği yayanlar Yahudiler olduğu için, Yahudilik hakkında konuşmak Dünya da yasaktır.

Ateist Batı da hemencecik bir Yahudi severlik dikkati çeker. Çünkü dediğim gibi,

Yahudi Karl marx toplum yapısını, Yahudi Sigmund Freud aile kurumunu ve ahlaki değerleri, Yahudi Charles Darwin ise iman ve ahlakla ilgili yaratılış anlayışı yıkmak istediler.

Çünkü bunlar yıkılırsa insanlar hayvanlaşacak ve Yahudi öğretisindeki gibi olacaklardı. İşte size maymundan geliyorsunuz diye inandıran, size ağzınızdan hayvanım dedirten alçaklar ve komploları.

tarihinde tevhid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Filistin destekçisi olmayan derken filistinden taraf olmayan mı?kimlerden eziyet gördü.

Genel olarak çakma hümanist işadamlarından ve filistin tarafını tutan demokratlar tarafından dışlandılar. En nefret ettiğim grup bu iki gruptur. Cumhuriyetçileri ve Anglo-Sakson sermayeyi bunlara tercih ederim. En azından iki yüzlü değiller.

Sitelerde Paylaş

Nedense müslümanlar yahudilerin insanüstü varlıklar olduklarına inanırlar. Şeytan gibi.

İçinden çıkamadıkları bişey olunca hemen yahudileri suçlarlar. Çünkü müslümanın zekasını aşan şey ancak şeytan gibi bir insanüstü varlıktan geliyor olabilir, bununda kaynağı yahudilerdir.

Yoksa ateist diye de bişey yoktur, tüm iddaları da boştur, ama şeytani bir akıldan çıktığı için müsloşları zor durumda bırakır. Bu da aslında onların imtihanıdır...

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben yahudilerin asil ulkesi Amerikadir demedimki. Tabiki cogunluk olduklari Israilde daha gucluler.

Ayrica ben yahudi lobisi yokturda demedim, sadece sizin tahmin ettiginizden daha gucsuz oldugunu iddia ettim, basbakanlari Amerikan baskanindan randevu dahi alamiyor.

Siz dunyayi devamli muslumanlar vs digerleri olarak gordugunuz, sizden olmayan insanlarin sizin haklarinizi korumayacagini dusundugunuz icin Amerikanin filistin konusunda gikini cikaramadigini dusunuyorsunuz, Obamanin hirsiz cumhurbaskaninada, katil basbakanlarada ayni mesafede durdugunu gorursunuz. Filistin muhabbetindede savastan yana olan tarafin Israil degil, filistin olduugnu umarim birgun anlarsiniz. Olay zaten muslumanlarin kendilerine yapilan bir yamuk iste, mazluma yatip, hirsizlari secerken milli irade muhabbeti yapmasi ile alakali. Ayni kafa filistindede calisiyor, insan gibi dusman gordugu devletle er meydaninda savasacagina, vurup halkin icine kaciyor, Israil cevap verincede, Israil mazlum halka saldiriyor diye dunyayi ayaga kaldirmaya calisiyor.

Muslumanlarin analiz yetenekleri cok sinirli, ve yasadiklari toplumlarda orman kanunlari gectikleri icin, dunyanin diger yerlerinide oyle saniyorlar. En basitinden yahudiler soyledir, boyledir diye sacmasapan muhabbet yapiyorlar. Benim filistini destekleyen yahudi arkadasimda var, filsitinlilerin hepsini gebertelim diyen yahudide gordum, yelpaze genis, farkina varmak lazim.

tarihinde skander tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yahudiler gücü ve fonu empeyalist ülkelerden alır

sadece amerika değil orta dogudaki t

Sitelerde Paylaş

Onceki mesajım için özur dilerim

İsrail orta doguda cıkarı olan devletlerin polisidir.Dünyanın her tarafında güçlü lobileri vardır çünkü birbirlerini herzaman kollarlar ve genelde maddi olarak iyi durumdalar.Bölgede ise gücü tartışılmaz bu güç dediğim gibi hem polis devlet oluşundan hem ekonomisinden hemde lobisinden gelir ancak dünyayı falan yönettikleri yok.

Sitelerde Paylaş

Yani İsrail ABD yi değil, ABD İsrail'i kullanıyor.

Yahudiler müslüman soykırımıyla vatanlarından oldular ve bin yıldan fazla sürgünde yaşadılar. Ana vatanları zorla ellerinden alındı. Katliam, tecavüz, yağma ve sürgünle topraklarını kaybettiler.

Kaybetmedikleri, ulusal onurları, zekaları ve kararlılıkları. Bunlarla vatanlarını geri aldılar ve kutsal saydıkları başkentlerini de söke söke aldılar. Analarının ak sütü kadar haklarıdır. Onca Arap, bir İsrail ile başa çıkamadı. Arapları çok ağır hezimetlere uğrattılar. Kepaze ettiler yani, tarih böylesi ağır yenilgileri az yazar. Bu kadar çok düşmanı püskürtüp, yok olmamak, bir de adım adım ilerlemek. Her ulusun tarihi bunu yazamaz. İsrail tarihi yazdı...

Ne yazık ki başka bir ulusa gıpta ile bakacak duruma düştük. Düşürenler utansın. Bir ülkenin komandoları bir gemide dokuz yahudiyi otomatik silahlarla parçalayıp gemi güvertesini kaplayan kan ve insan parçalarını itfaiye hortumuyla yıkasaydı ne olurdu biliyor musunuz? İsrail o devletin burnundan bunu fitil fitil getirirdi.

Fazla söze gerek yok... Davut yıldızlı yahudi cesaret madalyasını iade etmek bile düşünülmedi. Bırak burnundan fitil fitil getirmeyi. İşte onur, işte kepazelik, rezillik ve utanç... Bile bile, aptal gibi, salak gibi, beyinsizce, isteyerek arap ligine düşmek nedir? Elbette kepazelik, elbette rezillik, elbette utanç...

Sitelerde Paylaş

Tıpkı siyasal ideoliojiniz olan Sosyalist ihtilali yapanların hep Yahudi olması gibi.

Neden mi?

Çünkü, Yahudilik bir Din olmanın yanında bir ırkın dinidir. Yahudi ırkından, yani Yahudi bir anneden doğmazsanız Yahudi olamazsınız. Bu yüzden Yahudilik dininin diğer inalara tebliği söz konusu değildir. Ayrıca, Yahudi inancına göre Yahudi olmayan birisi hayvandır. Size, maymundan türeyen hayvansınız diye öğrettikleri ve kafanıza soktukları evrim saçmalığının nedeni budur. Kendinize hayvan dedirtmek ve malesef bunu söyletmeyi siz şaşkınlara da başarmışlardır. Size, hayvan olduğunuzu anlatan o Yahudi bilimadamları vs. gider sinegog unda ibadetini yapar.

Dünyada dindarlara saldırır, hakaret edersiniz. Ama iş Yahudilere oldu mu, bir anda antisemitik oluverirsiniz. Hatta bakmışsınız hapisi boylamışsınız.

Fransa da saldırıya uğrayan charlie hebdo dergisi güya dinlerle ve peygamberle dalga geçer. Evet H.İsa ve Hz.Muhammed ile ilgili alçakça karikatürler yayınlamışlardır. Ama Yahudiler oldu mu karikatür yayınlamaz. Hatta karikatür çizerini antisemitik olduğu gerekçesi ile kovar.

Velhasıl, Yahudiler sizi kandırdı ve onların dedikleri gibi kendi kendinize hayvan dahi dedirtti. Kandırıldınız ey şaşkınlar, kandırıldınız ....

Yahudilerin senaryosunu gerçek zanneden sizlersiniz ya.

Penislerinizden et kesiyorsunuz be :)

Ateistler mi kandırılmış oluyor?

Sitelerde Paylaş

Neden mi?

Bak kardeşim.

Benim kişilik bozukluğu olan bir yakınım var. Kafasında kurguladığı bir dünya var. Ne anlatırsak anlatalım, kendi gerçekliğinden kopamıyor. Tamamen saçma, temelsiz bir senaryo uyduruyor, söylenen herşeyi kendi senaryosuna uyduruyor. Bir olay anlatıyor, anlattığı olayı fiilen ben de yaşamışım, tamamen farklı bir şekilde anlatıyor ve kendini o olayın mağduru olarak gösteriyor. Ulan ben oradaydım, öyle birşey olmadı diyorum, haa sen de onların safına geçmişsin diyor. Seni kandırmışlar diyor.

Anladın mı? Anlamadın değil mi?

Deli diyorum deli. Siz bir tür delisiniz. Şu anlattığın senaryoya bak. Tamamen saçma ve temelsiz. Eğer bu tip bir senaryoyu siyasi, toplumsal konularla değil de kendi geçmişinde ilgili anlatsan, seni net bir şekilde deli olarak tanımlarlar. İşin içine Yahudi mahudi karıştırınca arada kaynıyorsun.

Marks Yahudi kökenlidir ama ateist olmuştur. Mesela ben de ateistim. Ama dünyaya Müslüman olarak geldim. Benim bu dünyada yaptığım ettiğim herşey İslam'ın hanesine mi yazılacak? Ulan adam terk ettim diyor işte. Musevi inancından çıktım diyor. Bu beyanın, bu iradenin bir hükmü yok mu? Manyak mısınız kardeşim. Bu dünyaya sizin saçma masallarınıza zimmetli olarak mı geldik?

Beni kimse kandırmadı. Bebekliğimden itibaren kulağıma anlatılan masallarla, beni kandırmaya çalıştılar. Yemedim. Inanmadım. Kanmadım. Olay bundan ibarettir.

Sitelerde Paylaş

Ben yahudilerin asil ulkesi Amerikadir demedimki. Tabiki cogunluk olduklari Israilde daha gucluler.

Ayrica ben yahudi lobisi yokturda demedim, sadece sizin tahmin ettiginizden daha gucsuz oldugunu iddia ettim, basbakanlari Amerikan baskanindan randevu dahi alamiyor.

Siz dunyayi devamli muslumanlar vs digerleri olarak gordugunuz, sizden olmayan insanlarin sizin haklarinizi korumayacagini dusundugunuz icin Amerikanin filistin konusunda gikini cikaramadigini dusunuyorsunuz, Obamanin hirsiz cumhurbaskaninada, katil basbakanlarada ayni mesafede durdugunu gorursunuz. Filistin muhabbetindede savastan yana olan tarafin Israil degil, filistin olduugnu umarim birgun anlarsiniz. Olay zaten muslumanlarin kendilerine yapilan bir yamuk iste, mazluma yatip, hirsizlari secerken milli irade muhabbeti yapmasi ile alakali. Ayni kafa filistindede calisiyor, insan gibi dusman gordugu devletle er meydaninda savasacagina, vurup halkin icine kaciyor, Israil cevap verincede, Israil mazlum halka saldiriyor diye dunyayi ayaga kaldirmaya calisiyor.

Muslumanlarin analiz yetenekleri cok sinirli, ve yasadiklari toplumlarda orman kanunlari gectikleri icin, dunyanin diger yerlerinide oyle saniyorlar. En basitinden yahudiler soyledir, boyledir diye sacmasapan muhabbet yapiyorlar. Benim filistini destekleyen yahudi arkadasimda var, filsitinlilerin hepsini gebertelim diyen yahudide gordum, yelpaze genis, farkina varmak lazim.

Ben diyorum asıl ülkeleri amerika diye.onlar kurdu onlar yönetiyor.

Sitelerde Paylaş

Anladın mı? Anlamadın değil mi?

Eğer bundan daha iyi anlatılabilecek olsaydı, bir de ben dener, bir iki ekleme yapardım. Ama o kadar iyi ve net anlatmışsın ki, eklenecek söz kalmamış. Ama haklısın, bence de anlamadı. Çünkü anlamak istemiyor. Anlarsa cennetteki huriler rüyasından uyanır. O yüzden anlamaz. Cennette huri rüyası görmeye devam.

Bir de sahtekarlık yapıp biz allah rızasını amaçlıyoruz, hurileri değil diye ikiyüzlülük, akılları sıra saf kekleme girişimi yapmasalar! İktidara çıkar için yalakalık yapmıyoruz, çıkarlar kendi geliyor biz ne yapalım demek gibi bir şey bu. Yalakalık yapılınca tabii ki it gibi başı okşanır. Yalakalık yapmasa kemik yüzü görür mü?

Yalakalığı, köleliği yapmamak asıl olan. Yaptıktan sonra aferin için bile yapmış olsa yine yalaka, yine köle...

Sitelerde Paylaş

Sayın tevhid, gördüğüm kadarı ile, kanıtsız atıp tutmayı alışkanlık haline getirmişsiniz. Ayrıca yahudi düşmanlığınız had safhada. Neredeyse kitabınızın yarısı yahudi masalları ile süslenmiş iken, hangi yüzle siz onları karalamaya kalkışıyorsunuz ?. Yahudilik olmasaydı, İslam olamazdı. Siz bunu hiç düşündünüz mü ? Forumdaşlar, bir nokta hariç, gereken cevabı size vermişler.

Charlie hebdo meselesine gelince, yine atıp tutmuşsunuz. İyi okuyun; O dergi geçmişte bütün dinleri ve politikacıları eleştirmiştir. Ne zaman tahammülsüzlüğü bir yana atıp, hoş görülü olmayı öğreneceksiniz ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...